تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت وکلا

طراحی سایت وکلا

طراحی سایت وکلا یا طراحی سایت وکیل برای وکیلان و کارشناسان حقوقی و قضایی و دادگستری و همچنین طراحی سایت حقوقی جهت موسسات حقوقی و دفاتر ثبت اسناد و وب سایت هایی از این قبیل با هدف کاربری مشابهی طراحی و ساخته می شوند.

قبل از هر چیز توجه اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد. به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود می کنید.

کارکرد و اهمیت طراحی سایت وکلا

قوانین حقوقی بسیار متعدد و مفصل بوده دارای مواد و تبصره های مختلفی هستند، بطور مثال مسایل مربوط به موضوع چک در قالب یک کتاب ۲۰۰ صفحه ای بیان شده و همینطور دیگر موارد قانونی و حقوقی نیز به این منوال است و گاه موارد حقوقی تخصصی نیز می شوند.

از آنجایی که عموم مردم بصورت همه جانبه به این قوانین آگاهی و اشرافیت ندارند لذا جهت کسب راهنمایی و مشاوره یا  حل و فصل مسایل حقوقی خود همچون مواردی مربوط به بیمه، چک، قوانین کار، ازدواج و طلاق، قوانین تجاری و عقد قعود و … به کارشناسان و وکیلان مراجعه می نمایند.

امروزه خیل عظیم مراجعات حضوری افراد باعث شده است تا جهت سرعت بخشیدن به روند پرونده ها و و ارایه خدمات مشاوره و همه جانبه به طیف وسیع مراجعان، وکلا از فضای وب یاری گیرند و این امر با طراحی سایت وکیل میسر خواهد شد.

همواره اکثریت افراد در برهه های زندگی خود ممکن است با موارد و مسایل حقوقی مواجه شوند و سوالات و راهکارهای مربوط به آنها ذهن این افراد را به خود مشغول نماید؛ برای همین آنها در ابتدا برای جستجو به اولین وسیله و ابزاری که دم دست و دسترشان است (یعنی اینترنت) روی می آورند. اگر سایت جامعی وجود داشته باشد که فرد بتواند از آن کسب اطلاعات نماید و راهنمایی بگیرد برای سالیان سال فرد، کاربر و مخاطب آن سایت خواهد بود. ولی متاسفانه غالبا کاربران با صرف زمان زیاد و جستجوهای متعدد به خواسته های خود دست نمی یابند و به راحتی جواب سوالات خود را نمی توانند پیدا کنند. چرا که به وب سایت جامع حقوقی که بتواند راهکارها و خدمات مشاوره ای ارایه دهد رهنمون نمی شوند.

اغلب وکلا متاسفانه نمی دانند که داشتن یک وب سایت اختصاصی برای آنها می تواند سودمندی ها  و منافع بیشماری داشته باشد.

کارشناسان حقوقی و وکیلان با داشتن یک وب سایت حرفه ای حقوقی برای خود می توانند بطور رسمی و کامل خود را معرفی نمایند و رزومه و فغالیت ها و خدمات خویش را برای افرادی که در عرصه اینترنت آنلاین و فعال هستند بازگو کرده و از اینرو تعداد مخاطبان بیشتری را تحت پوشش قرار دهند.

طراحی سایت وکلابطور حتم کسانی که به وب سایت شما وارد می شوند اگر سایت شما بطور کامل و منسجم و حرفه ای طراحی شده و به اصطلاح حرفی برای گفتن داشته باشد و بتواند پاسحگوی نیازهای کاربران باشد آنها به مخاطبان پر و پا قرص وب سایتتان تبدیل شده و آنها تصمیمات بعدی را جهت بهره گیری از خدمات شما اتخاذ خواهند نمود.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

امکانات و خدمات طراحی وب سایت وکلا

از جمله خدماتی که در طراحی و ساخت وب سایت وکیل می توان پیاده سازی و اجرا نمود بطور اجمال عبارتند از :

۱ – طراحی بخش معرفی

در این بخش بیوگرافی وکیل، مدارج و مدارک دانشگاهی و اهم فعالیت های شاخص انجام یافته توسط  وی بیان می شود. همچنین عناوین خدمات قابل ارایه توسط وکیل ذکر می گردد و بخش خدمات می تواند بصورت بخش جداگانه ای نیز در طراحی سایت پیاده سازی گردد.

۲ – طراحی صفحه رزومه

ارایه سوابق کاری نقش موثری در جلب مخاطبان و اعتماد آنها دارد. چرا که شما با بیان رزومه توانایی هایتان را در زمینه تخصصی خود به کاربران می شناسانید.

۳ –  تماس با ما

اطلاعات تماس و نقشه کامل مسیرهای دسترسی به دفتر به همراه نشانی پستی و تلفن های ارتباطی خود در این صفحه قرار می گیرد تا روند ایجاد ارتباط مراجعان با شما تسهیل شود.

همچنین در این بخش، فرم تماس می تواند پیاده سازی گردد تا کاربران بصورت مجازی از طریق این فرم و ایمیل با وکیل در ارتباط بوده و مشاوره های لازم را اخذ نمایند.

۴ – طراحی پنل عضویت

طراحی این پنل به منظور ایجاد پیوند دائمی بازدیدکنندگان وب سایت و تبدیل آنها به مخاطبان همیشگی سایت صورت می گیرد و از این طریق بر تعداد آمار بازدیدکنندگان نیز افزوده خواهد شد.

کاربران با وارد شدن به این قسمت و تکمیل فرمی که حاوی مشخصاتی همچون نام ، ایمیل و مواردی از این قبیل است در سایت عضو شده و حساب کاربری آنها ایجاد می گردد که می توانند با نام کاربری و رمز عبور از خدمات دیگر سایت استفاده نمایند. مثلا از این طریق می توانند پرونده خود را بصورت آنلاین مشاهده نموده و در جریان روند کاری پرونده خود قرار گیرند. همچنین کاربران عضو می توانند با نام کاربری و پسورد خود وارد محیط پنل کاربران شده و اقدام به ارسال مدارک لازم (آپلود فایل) و تصویر نمایند. همچنین برای کاربران عضو امکان تعیین وقت ملاقات بصورت آنلاین وجود داشته و از این راه جهت رزرو و تعیین وقت قبلی هماهنگی لازم را به عمل می آورند.

۵ – طراحی صفحه اخبار و مقالات

رویدادها و خبرهای مربوط به مسایل حقوقی، قوانین جدید ، آیین نامه ها و بخشنامه ها، مطالب و مقالات آموزشی  (طراحی سایت آموزشی) برای استفاده کاربران بسیار جذاب و مفید بوده و از این روش بر تعداد بازدیدکنندگان سایت نیز افزوده خواهد شد.

۶ – طراحی سیستم پرداخت آنلاین

این سیستم بدان جهت که مشتریان با اطمینان و آسودگی خاطر عملیات های پرداختی خود را انجام دهند تعبیه و پیاده سازی شده است. از مزیای پرداختی در این روش اینست که هر مشتری می تواند سوابق پرداختی خود را در وب سایت داشته باشد. همچنین امکان چاپ و حتی ایمیل نمودن آن نیز وجود دارد.

 

abogados

۷ – امکانات دیگر طراحی سایت وکلا

امکان برقراری مشاوره‌ آنلاین بصورت خصوصی و عمومی ، پیاده سازی بخش پرسش و پاسخ های متداول و مواردی از این باب از دیگر امکانات طراحی سایت وکلا و طراحی وب سایت موسسات حقوقی می باشد.

شاخصه های طراحی سایت وکلا در پیام آوا

طراحی وب سایت وکیلان و ساخت و پیاده سازی سایت موسسات حقوقی بصورت کاملا حرفه ای با توجه به خواسته صاحب سایت و نیاز سنجی مخاطبان از جمله تجربیات و کارهای موفقی است که پیام آوا تا کنون به انجام رسانده است. مهمترین شاخصه های طراحی وب سایت وکلا توسط تیم حرفه ای پیام آوا به شرح ذیل می باشد:

  • طراحی ساده در عین حال زیبا

مراجعان به وب سایت های حقوقی طیف های مختلف مردم از زن و مرد و سالخورده و جوان با سطح سوادهای کم تا تحصیلات عالیه را در بر می گیرد. از همین جهت پیام آوا با طراحی سایت وکلا ساده این اصل را در نظر گرفته تا کاربرانی که وارد سایت می شوند براحتی با آن ارتباط برقرار نموده و به خدمات آن به سهولت و سریعا دسترسی داشته و سایت را ترک ننمایند. در کنار سادگی؛ گرافیک زیبا و کاربر پسند نیز در طراحی سایت حقوقی مورد لحاظ قرار می گیرد.

  • ایجاد بستری مناسب برای فعالیت وکلا

پیام آوا با طراحی سایت وکلا، بستری مناسب برای فعالیت موسسات حقوقی و وکیل ها بوجود آورده و نتایج مثبت و فوایدی همچون کاهش هزینه های وکلا از طریق حذف کاغذ از فرایندهای ارایه گزارش و دریافت اطلاعات، امکان انجام فعالیت های اداری وکلا در هر مکان و در هر زمان با اتصال به سایت، کاهش بیش از ۵۰ درصد هزینه های وکیل در اطلاع رسانی به موکل، افزایش کیفیت اطلاع رسانی با ارایه گزارشات پیام کوتاه به تلفن همراه موکل را به ارمغان می آورد.

  • بهینه سازی وب سایت (سئو)

داشتن یک سایت با ظاهری زیبا و شکیل تنها کافی نیست بلکه حضور بازدیدکنندگان در سایت شما و افزایش ترافیک سایت شما مهمترین عامل رونق و موفقیت کسب و کار شما در فضای مجازی است. بنابراین امر بهینه سازی سایت (سئو) و افزایش رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو مانند گوگل یکی دیگر از شاخصه ها و سرویس هایی می باشد که برای وب سایت های حقوقی و سایت وکلا توسط پیام آوا اجرا و پیاده سازی می شود.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخواست مشاوره طراحی سایت وکلا
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ، طراحی سایت قم

ثبت سفارش