021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ نیز در زُمره طراحی وبسایت های شرکتی می تواند اجرا گردد. شرکت هلدینگ (Holding company) شرکتی سهامی است که دارای شرکت‌های زیرمجموعه دیگر بوده و کنترل شرکت ‌های زیرمجموعه مستقیماً زیر نظر مدیران و هیات مدیره شرکت اصلی است. شرکت هلدینگ با خریدن بخش عمده ‌ای از سهام شرکتی دیگر، می ‌تواند در آن شرکت حق نظر و رای داشته باشد، که در این صورت به شرکت دوم، “شرکت وابسته” هم گفته می‌ شود.

شرکت‌های وابسته یا فرعی، هویت قانونی خودشان را به عنوان شرکت‌های مجزا حفظ می‌کنند، اما کنترل هر شرکت فرعی تحت نظر شرکت هلدینگ است. قبل از هر چیز توجه اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد. به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود می کنید.

طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت صنعتی

شرکت های هلدینگ و طراحی سایت هلدینگ

بسیاری از موفق ‌ترین شرکت‌ها در جهان، شرکت‌های هلدینگ می باشند و این شرکت‌ها، نقش بسیار مهمی در اقتصاد جهان ایفا می‌ کنند.

شرکت هلدینگ، شرکتی است که در آن هیچگونه فعالیت، عملیات یا هر کسب ‌و ‌کار فعال دیگری انجام نمی‌ شود و این شرکت صرفا مالک دارایی‌ ها است. این دارایی‌ ها می‌تواند شاملِ: املاک و مستغلات، صندوق‌های سرمایه ‌گذاری، سهام سایر شرکت‌ها، اوراق قرضه، شرکت‌های با مسئولیت محدود، مشارکت‌های محدود،  امتیاز استفاده از اختراعات و نام تجاری و حق کپی ‌رایت، صندوق‌های پوشش ‌دهنده‌ ریسک، سهام‌ عادی، حق مالکیت معنوی، حق امتیاز برندها و تقریبا هر چیز ارزشمند دیگری باشد.

امکانات طراحی وب سایت هلدینگ

برخی از سرویس ها و قابلیت های طراحی وب سایت هلدینگ بشرح ذیل است:

طراحی بخش معرفی یا درباره ما

در این بخش شرکت اصلی و فعالیت های آن و سوابق کاری آن، میزان موفقیت ها، استراتژِی شرکت و چشم انداز پیش رو، میزان سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعتی، خدماتی و تجاری و غیره و آماری از سهام های مختلف شرکت های وابسته به همراه معرفی مدیران ارشد و هیات مدیره در این بخش ذکر می گردد.

طراحی قسمت شرکتهای وابسته

شرکت هایی که کل سهام یا بخشی از آن توسط شرکت هلدینگ خریداری شده بعنوان شرکت وابسته یا تابعه در اینجا عنوان گریده و در مورد فعالیت های آن نیز شرح داده می شود.

قابلیت چند زبانه بودن

شرکتهای هلدینگ اکثرا بین المللی بوده و در نقاط مختلف جهان می توانند سرمایه گزاری کنند از اینرو وب سایت آنها برای ارتباط با مشتریان کشورهای مختلف بصورت چند زبانه (مثل انگلیسی-فارسی-ترکی) پیاده سازی می گردد.

طراحی گالری تصاویر

عکس های با کیفیت همراه با زیرنویس از مراسم ها و برنامه های مختلفی که شرکت هلدینگ برپا نموده یا حضور داشته از جمله جشنواره ها، نتمایشگاه ای داخللی و خارجی، همایش و کنفرانس ها و همچنین جلسات با شرکت های تابعه؛ پروژه های سرمایه گزاری شده و مواردی از این قبیل در گالری تصاویر قابل مشاهده است.

طراحی بخش خدمات

در این بخش دسته بندی و معرفی هر یک از خدماتی که توسط شرکتهای وابسته انجام می گیرد مانند ساخت و ساز ، سرویس و نگهداری ماشین آلات ، تغذیه و مواد غذایی ، زیبایی و بهداشت، خدمات سرگرمی و تفریحِی ، آی تی و ارتباطات و … یا حتی خدماتی که شرکت هلدینگ بطور مستقیم خود ارایه می دهد.

طراحی قسمت همکاری

در این قسمت شرایط و قوانین همکاری درج گردیده و کمپانی هایی که مایل به فروش سهام شرکت خود هستند مشخصات مربوطه را در فرمی که بدین منظور در طراحی سایت هلدینگ پیش ببینی شده وارد نموده و ارسال می نمایند.

طراحی قسمت اخبار

رویدادهای مهم مرتبط با کمپانی اصلی و شرکتهای تابعه ، قردادهای منعقده جدید ، اطلاع رسانی در مورد سرمایه گذاریهای جدید، همچنین اخبار مهم اقتصادی در این قسمت ارایه می گردد.

تعامل با شبکه های اجتماعی

قابلیت اتصال سایت به پیج شبکه های اجتماعی شرکت هلدینگ مانند تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب، لینکدین و … فراهم گردیده است.

طراحی صفحه تماس

راه های ارتباطی تماس از جمله شماره های تلفن ، دورنگار، پست الکترونیک و فرم ارتباط آنلاین در این صفحه قابل رویت است.

نمایش آماربازدیدکنندگان

قابلیت نمایش کاربران آنلاین، تعداد بازدیدکنندگان بصورت روزانه ، ماهیانه و تعداد کل بازدیدکنندگان در طول یکسال وجود دارد.

اختصاصات پیام آوا در طراحی سایت هلدینگ

قابلیت بروز رسانی خودکار بر اساس تکنولوژی های جدید، طراحی بر اساس سیستم واکنسشگرا یا ریسپانسیو به گونه ای که نمایش سایت در صفحات نمایشگر دستگاه های مختلف مانند موبایل ، تبلت ، لب تاپ و … به خوبی نمایش داده شده و هنگام استفاده از سایت توسط کاربر هیچگونه مشکلی پیش نیاید.

یاده سازی پنل مدیریتی فارسی و همچنین سهل الاستفاده جهت اینکه مدیر سایت بتواند محتوای سایت را ویرایش کند یا مطالب و تصاویر و فیلم های جدید یا هر نوع مدیای دلخواه را به سایت اضافه نماید.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.