021 44342032
طراحی سایت هتل آنلاین

طراحی سایت هتل

سفر و مسافرت از گذشته تاکنون یکی از علاقمندی های بشر بوده است. طراحی سایت هتل و هتلداری و مجموعه های وابسته مانند طراحی سایت آژانس مسافرتی، طراحی سایت گردشگری ، طراحی سایت تور ، طراحی سایت آژانس هواپیمایی در ارایه خدمات آنلاین به مسافران؛ ارایه خدمات اقامتی و خرید؛ راهنمایی و معرفی جاذبه ها و امکان دیدنی نقش چشمگیری دارد. افراد چه در روزهای تعطیل و مناسبتی و چه در ایام بیکاری و اوقات فراغت خود به همراه دوستان و یا خانواده و فامیل قصد مسافرت می نمایند و حتی قبل از سفر به دنبال مکان اقامت در شهر مقصد و یا هتل می گردند تا سفر خود را با اطمینان خاطر بیشتری آغاز و سپری نمایند. بنابراین شما بعنوان یک مدیر هتل می توانید با داشتن وب سایتی اختصاصی برای مجموعه خود، کاربرانی را که در بستر اینترنت به دنبال محل اسکان خوب و مناسبی می گردند بسوی خود جذب کنید .

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

گردشگری و توریسم صنعت هتلداری و طراحی سایت هتل

پیشینه توریسم و گردشگری به قدمت فعالیت های تاریخ بشریت بوده و طی زمان های مختلف شکل های آن عوض شده و امروزه بصورت مُدوّن و سازمان یافته شکل گرفته است و بخش اعظمی از چرخه اقتصاد کشورهای توریسم پذیر را تشکیل می دهد به گونه ای که در مجموع، گردش مالی صنعت توریسم در جهان سالیانه بیشتر از هزار میلیارد دلار است و همچنین به ازای هر ۱ نفر توریست ۵ فرصت شغلی ایجاد می گردد.

کشور ما نیز بدلیل داشتن منابع طبیعی و مناطق طبیعی گردشگری و اماکن باستانی و تاریخی دیدنی یکی از کشورهای مقصد توریست ها محسوب شده و رتبه پنجم را در جهان از این لحاظ به خود اختصاص داده است. در کنار پدیده توریسم ، مشاغل و مجموعه های مختلفی نیز شکل گرفته اند که به ارایه خدمات به مسافران داخلی و خارجی و گردشگران می پردازند.

اهمیت طراحی سایت هتل

در صنعت هتلداری که این روزها به علم مستقلی تبدیل شده و در دانشگاه ها (طراحی سایت دانشگاهی)  نیز تدریس می شود، وجود وب سایت هتلداری یکی از فاکتورهای بارز جذب مسافران مختلف و اعتماد آنها به شمار می رود. امروزه بیشتر هتل های معروف جهان دارای وب سایت مختص به خود هستند و انواع امکانات را از طریق آن به آحاد مردم  اطلاع رسانی می نمایند. وجود وب سایت برای یک هتل در مراحل ابتدایی باعث افزایش پرستیژ کاری خواهد شد.ولی این تمام انتظاری نیست که می توان از وب سایت های هتلداری داشت و وب سایت های هتل علاوه بر افزایش پرستیژ کاری و جلب اعتماد افراد در صورت طراحی حرفه ای و منحصر بفرد می توانند منافع بیشتری را برای هتلداران داشته باشند که خدمات آنلاین یکی از آنهاست. گاهی شما هتل به معنای مدرن آن ندارید اما تعدادی ویلا برای اجاره دارید که می توانید از این مزیت برای گردشگری استفاده کنید. طراحی سایت ویلا را نگاه کنید و برای اجاره دادن ویلاهای خود حرفه ای عمل کنید.

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

 

امکان رزرو آنلاین و هماهنگی تمامی امور مربوط به این فرایند می تواند یکی از جذاب ترین و کاربردی ترین قسمت های طراحی سایت حرفه ای هتل باشد و پیام آوا به شما این اطمینان را می دهد که با تجربه و دانش فنی خود، برنامه نویسی سیستم رزرو آنلاین را بدون نقص انجام داده و بر روی وب سایت هتلداری اجرا و پیاده سازی نماید. با وجود این سرویس، مسافران می توانند بدون جابجایی، اقدام به رزرو آنلاین بلیط و هتل شما نمایند و مبلغ مورد نظر را بصورت آنلاین به حساب شما واریز کنند. در طراحی این سسیستم اتاق های پُر و خالی، تعداد تخت های هر کدام از اتاق ها، امکانات رفاهی نظیر مبلمان، سیستم های صوتی و تصویری و سرمایشی و گرمایشی و … بطور کامل نمایش داده می شود.

طراحی سایت هتل به صورت کاملا حرفه ای توسط پیام آوا

علاوه بر موارد فوق، نکته مهم سئو سایت است. وب سایت هتل به اصطلاح باید توی چشم باشد و همیشه در دسترس عموم. جهت افزایش رتبه و جایگاه وب سایت هتل شما در موتورهای جستجو پیام آوا با پیاده سازی  سئو . بر اساس آخرین الگوریتم های گوگل، موجب ورودی زیاد بازدیدکنندگان به وب سایت شما شده در نتیجه آنها هتل شما را بعنوان محل اسکان خود در نظر گرفته یا رزرو خواهند کرد.

طراحی سایت هتلی با پیام آوا

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

 

 

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
5/5 - (1 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.