021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت مواد غذایی

بی شک وجود تنوع در اقلام غذایی از صنایع روغن خوراکی گرفته تا شیرینی و شکلات سازی و نوشیدنی ها و وجود طیف وسیع مصرف کنندگان این اقلام موجب شده است تا به مصرف کنندگان از کم و کیف محصولات متنوع، اطلاع رسانی گردد تا آنها در انتخاب محصول، بهترین ها را برگزینند.

افزایش جمعیت، نیاز به محصولات جدید کشاورزی و غذایی را موجب شده و پای بیوتکنولوزی، فراورده های پروبیوتیک، فراورده های سنتتیک، گلخانه ای، محصولات پیوندی و … را به میان کشیده است. از اینرو تعدد و تنوع محصولات و اقلام غذایی جدید و بسته بندی های مدرن تر، نیاز به شگردهای جدید فروش را مبرهن تر ساخته است.

طراحی سایت صنایع غذایی چه برای صنایعی که مستقیما جزو آن محسوب می گردند مانند : طراحی سایت کشاورزی ، طراحی سایت شیرینی و شکلات، طراحی سایت بنکداری مواد غذایی، طراحی سایت خواربار، طراحی سایت صنایع لبنی و … چه مشاغل و صنایعی که در کنار آن بوده و جزو تکمیل کننده این صنعت بزرگ به شمار می روند مانند طراحی سایت بسته بندی، طراحی سایت ادوات و دستگاه های صنایع غذایی، طراحی سایت شرکت پخش مواد غذایی و …. می تواند اجرا و پیاده سازی گردد.

 

طراحی سایت پزشکی و طراحی سایت فروشگاهی و نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

صنعت غذا و طراحی سایت مواد غذایی

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

در این برهه از زمان که حجم انبوه اطلاعات و تنوع محصولات پیش روی مخاطبان و مصرف کنندگان است ارایه آگاهی در مورد محصول جزو اولویت های کاری هر شرکت یا عرضه کنندگان است و هرکدام که در این زمینه پیشروتر باشند موفق تر هستتد.

طراحی سایت مواد غذایی ابزاری قدرتمند و کم هزینه برای تبلیغ و معرفی محصولات شما بدون هیچ محدودیت مکانی و زمانی است.

همچنین مارکتینگ و افزایش صادرات محصولات غذایی به دیگر کشورها برای اینکه در مدت زمان کوتاهی به نتیجه برسد با ایجاد بسترسازی و از طریق ساخت و ایجاد سایت مواد غذایی به چند زبان بین المللی مهیا می گردد که پیام آوا امکان دستیابی به همه مزایا و منافع فوق را برای شما فراهم می سازد.

طراحی صفحه درباه ما

تاریخچه تاسیس، رزومه و سوابق کاری، استراتژی و اهداف شرکت، تکنولوژی های مورد استفاده و خلاصه ای از روند تولید در این صفحه لحاظ می شود.

طراحی صفحه اخبار و مقالات

ارایه اخبار صنعت غذا، بهداشت و سلامت مواد غذایی، فناوری های جدید در مورد تولید خوراکی ها و آشامیدنی ها، برای مخاطبان جذاب بوده و در افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت موثر است.

طراحی صفحه نمایندگان فروش

لیست نمایدگی های مجاز فروش محصولات شما، برای کاربران در این قسمت قابل مشاهده بوده و همچنین شرایط و نحوه جذب نمایندگی فعال بصورت آنلاین در این بخش برای متقاضیان ایجاد شده است.

طراحی صفحه صدای مشتری

در این صفحه فرمی طراحی و تعبیه شده است تا مصرف کنندگان میزان رضایت یا ناخشنودی خود از محصولات مصرفی را به گوش مدیران کارخانه برسانند. طراحی سایت صنایع غذایی مشترکاتی با طراحی سایت کارخانجات دارد.

طراحی بخش محصولات جدید

جهت اطلاع رسانی و معرفی محصولاتی که به لحاظ نوعی به تازگی تولید شده و به بازار مصرف ارایه گشته است این بخش در وب سایت راه اندازی شده است.

طراحی صفحه گالری

تصاویری از روند تولید، دستگاه ها و ادوات موجود در کارخانه و نمایی از خطوط تولید در قسمت گالری جایگزاری می گردد.

طراحی صفحه محصولات

بخش محصولات در طراحی سایت مواد غذایی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و جزو لاینفک آن محسوب می گردد چرا که شما می خواهید از طریق وب سایت محصولات را به مشتریان بشناسانید. طراحی سایت حرفه ای قواعد خاص خود را دارد پس با چشم باز اقدام به طراحی سایت خود کنید.

ایجاد دسته بندی برای محصولات وجه کاری شما را در فضای وب متشخص تر می نماید. بطور مثال اگر شما تولیدکننده بیسکویت هستید در طبقه بندی با توجه به اقلام تولیدی می توان دسته هایی همچون : بیسکویت کاکائویی، بیسکویت نارگیلی، متالایز، بیسکویت کودک و … را جایگزاری نمود. که کاربر با انتخاب هر کدام از دسته ها می تواند محصولات مختلف موجود در هر گروه را مشاهده نماید. عکس باکیفیت هر محصول چه با بسته بندی چه بدون آن در این قسمت به همراه توضیحاتی از جمله: نام کالا، ترکیبات، حجم یا وزن، جدول ارزش غذایی، فواید غذایی و … ذکر می شود.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.