تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت معماری

طراحی سایت معماری

طراحی سایت معماری با رویکرد ارایه نمونه کارها و پروژه های انجام شده در زمینه دکوراسیون منزل ، دکوراسیون اداری ، دکوراسیون مراکز تجاری و فروشگاهی و فضاهای دیگر صورت می گیرد و یکی از کم هزینه ترین راه ها برای تبلیغ و شناساندن تخصص و توانایی ها و خدمات آرشیتکت ها محسوب می گردد.

معماری و پرداختن به کار دکوراسیون همیشه جذابیت های خاص خودش را دارد و طراحی سایت معماری نیز بالطبع از این تلطیف ها و ریزه کاری های آن به دور نیست و ابزاری برای رشد و توسعه حرفه معماران و تکنسین های دکوراتیو می باشد.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

طراحی وب سایت معماری و ساختمانی و معماری برای چه مشاغلی مناسب است؟

صنعت ساختمان و امور عمرانی طیف وسیعی از مشاغل و حرفه ها را در بر می گیرد که ارتباط و وابستگی تنگاتنگی با یکدیگر دارند. از جمله: مهندسان عمران، نقشه برداران، تولیدکنندگان و فروشندگان تاسیسات و تجهیزات و مصالح ساختمانی، معماران و آرشیتکت ها، متخصصان برق و گاز کشی و …

طراحی وب سایت برای هرکدام از این حرفه ها می تواند انجام گیرد و آنها از طریق وب سایت می توانند در مورد خدمات و محصولات خود اطلاع رسانی نموده یا از طریق ثبت سفارش آنلاین، کالاهایشان را بفروشند.

مزایا و سودمندی های طراحی سایت معماری و ساختمانی

طراحی سایت معماری یا ساختمانی در جهت ایجاد ارتباط بین مشاغل مرتبط با امور عمرانی و آشنایی آنها با همدیگر و در نهایت مشارکت و انعقاد قرارداد و همکاری بین آنها بسیار سودمند است.

در طراحی وب سایت معماری و ساختمانی، تکنسین های معمار و یا مهندسین عمران، وقت و فضای کافی برای نمایش نمونه کارهای اجرا شده را به عموم مردم دارند و در مورد هرکدام از پروژه هایشان بطور مبسوط می توانند شرح دهند و در وب سایتشان با زبان تصویر و فیلم نیز به معرفی کارهایی که انجام داده اند بپردازند و توانایی ها و خدماتشان را به اطلاع همگان برسانند.

همچنین چنانچه ذکر گردید طراحی سایت معماری و ساختمانی در راستای آشنایی فعالان عرصه امور ساختمانی و معماری با یکدیگر و ایجاد همکاری با همدگیر مثمر ثمر است.طراحی سایت معماری

امکانات و سرویس های طراحی سایت معماری

قسمت های متنوع و مختلفی را در طراحی سایت معماری و یا طراحی سایت ساختمان می توان لحاظ و اجرا کرد که برخی از آنها در ادامه ذکر می شود :

۱ – طراحی صفحه رزومه

در طراحی سایت گروه مهندسان معمار و همینطور در طراحی سایت عمرانی و ساختمانی پرداختن به رزومه بسیار مهم است چرا که این سوابق کاری شماست که مشتری را به سمتتان می کشاند و هر چقدر رزومه شما پُربارتر و معتبرتر باشد اعتماد مشتری را بیشتر جلب می نماید.

در این قسمت عناوین پروژه های انجام شده بصورت مستقل یا مشارکتی با شرح مختصر و تاریخ شروع و خاتمه ذکر می گردد. همچنین مجوزها و گواهینامه های کسب شده شرکت شما نیز در این بخش قرار می گیرد.

۲ – طراحی صفحه ارتباط یا تماس با ما

۳- طراحی صفحه کادر فنی

در این بخش پرسنل و کادر فنی شرکت اعم از تکنسین ها، آرشیتکت ها، مهندسان با ذکر تخصص و توانایی های هر کدام معرفی می شوند.

۴-  طراحی صفحه خدمات

با توجه به زمینه کاری شرکت ، خدمات دسته بندی شده و پیرامون هر کدام به تفصیل شرح داده می شود و در مورد هر یک می توان نمونه کاری ارایه داد. بطور مثال در طراحی سایت معماری ، خدمات می تواند مشتمل بر: دکوراسیون منزل، دکورایسیون مراکز تجاری، دکوراسیون آشپزخانه، دکوارسیون فروشگاه ، دکوراسیون اداری، دکوراسیون نمایشگاهی، بازسازی فضا، پارتیشن بندی، تهیه نقشه های معماری، اجرای مصالح خاص و ترکیبی و …. باشد.

۵- طراحی صفحه نمونه کار

بارزترین قسمت طراحی وب سایت معماری، صفحه نمونه کار می باشد. در این بخش پروژه های انجام شده و به اتمام رسیده معرفی می گردند. تصویر کلی هر پروژه با ذکر مشخصانی همچون : نام، متراژ، مصالح و متد بکار رفته، زمان اجرا  و …. در این صفحه درج می گردد.

۶ – طراحی صفحه اخبار و مقالات

درج اخبار و دستاودهای تازه در زمینه معماری همچنین مقالات مرتبط در این بخش،  می تواند به مخاطبان سایت بیفزاید.

۷- طراحی صفحه گالری

عکس های با کیفیت از نماهای مختلف پروژه ها ( چه پروژه های تکمیل و اتمام یافته و چه پروژه های در حال انجام) همراه با زیر نویس عکس در گالری قرار می گیرد.

۸ – طراحی بخش ویدئو

فیلم های چند دقیقه ای از کارهای انجام شده قبلی و همینطور فیلم هایی از روند اجرا و پیشرفت پروژه های در حال اجرا در این بخش قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

طراحی وب معماری

همچنانکه این روزها بحث بر سر بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو  یا بهینه سازی وب سایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت معماری به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

خلاقیت پیام آوا در طراحی سایت معماری

ایده پردازی و خلاقیت در معماری حرف اول را می زند. از اینرو متخصصان و طراحان پیام آوا همواره در طراحی سایت معماری به دنبال متدهای خلاقانه و پیاده سازی ایده های جدید هستند.

از طرفی نیز پرداختن به گرافیک زیبا و ایجاد جذابیت های بصری در طراحی سایت معماری سرلوحه پیام آوا می باشد تا همانگونه که فرد از دیدن یک فضای معماری زیبا لذت می برد با وارد شدن به محیط وب سایت معماری نیز از بودن در آن لذت ببرد. سایت معماری شما می تواند به منبعی علمی برای اطلاعات مفید این حوزه باشد برای مثال شما می توانید یک بانک اطلاعات معماری را در قالب یک سایت طراحی کنید. ( طراحی سایت بانک اطلاعاتی)

نکته مهم دیگر که تیم حرفه ای پیام آوا در طراحی سایت معماری یا طراحی وب سایت های ساختمانی بدان توجه وافری دارد سئو سایت است. در این ارتباط بهینه سازی سایت معماری با توجه به استانداردها و الگوریتم های موتورهای جستجو صورت می گیرد. تا کاربری که کلماتی مانند بهترین معماری، بهترین معمار، معماری جدید و … را جستجو می کند در ابتدا به سایت شما هدایت شود.

طراحی و اجرای وب سایت های : شرکت بسپارپی ايرانيان ، شرکت فنی مهندسی فرین اندیشه ماندگار ، شرکت ساختمانی مه میل سازه ، شرکت عمرانی پارسازه ، سایت کاغذ دیواری آیدا ، شرکت مهندسین ساختمانی فریاب جنوب ، شرکت ساختمانی عطاردیان ، شرکت تاسیساتی و ساختمانی پادیاو سازند ، کاغذ دیواری پلاستر و … از نمونه های بارز طراحی وبسایت توسط پیام آوا در زمینه طراحی سایت معماری و طراحی سایت ساختمانی و عمرانی است.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل ادوردز را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخواست مشاوره طراحی سایت معماری
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ، طراحی سایت قم

ثبت سفارش