021 44342032
طراحی سایت معماری

طراحی سایت معماری

طراحی سایت معماری با رویکرد ارایه نمونه کارها و پروژه های انجام شده در زمینه دکوراسیون منزل ، دکوراسیون اداری ، دکوراسیون مراکز تجاری و فروشگاهی و فضاهای دیگر صورت می گیرد و یکی از کم هزینه ترین راه ها برای تبلیغ و شناساندن تخصص و توانایی ها و خدمات آرشیتکت ها محسوب می گردد.

معماری و پرداختن به کار دکوراسیون همیشه جذابیت های خاص خودش را دارد و طراحی سایت معماری نیز بالطبع از این تلطیف ها و ریزه کاری های آن به دور نیست و ابزاری برای رشد و توسعه حرفه معماران و تکنسین های دکوراتیو می باشد.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

طراحی وب سایت معماری و ساختمانی و معماری برای چه مشاغلی مناسب است؟

صنعت ساختمان و امور عمرانی طیف وسیعی از مشاغل و حرفه ها را در بر می گیرد که ارتباط و وابستگی تنگاتنگی با یکدیگر دارند. از جمله: مهندسان عمران، نقشه برداران، تولیدکنندگان و فروشندگان تاسیسات و تجهیزات و مصالح ساختمانی، معماران و آرشیتکت ها، متخصصان برق و گاز کشی و …

طراحی وب سایت برای هرکدام از این حرفه ها می تواند انجام گیرد و آنها از طریق وب سایت می توانند در مورد خدمات و محصولات خود اطلاع رسانی نموده یا از طریق ثبت سفارش آنلاین، کالاهایشان را بفروشند.

ساخت وب سایت معماری

امکانات و سرویس های طراحی سایت معماری

قسمت های متنوع و مختلفی را در طراحی سایت معماری و یا طراحی سایت ساختمان می توان لحاظ و اجرا کرد که برخی از آنها در ادامه ذکر می شود :

طراحی صفحه خدمات

با توجه به زمینه کاری شرکت ، خدمات دسته بندی شده و پیرامون هر کدام به تفصیل شرح داده می شود و در مورد هر یک می توان نمونه کاری ارایه داد. بطور مثال در طراحی سایت معماری ، خدمات می تواند مشتمل بر: دکوراسیون منزل، دکورایسیون مراکز تجاری، دکوراسیون آشپزخانه، دکوارسیون فروشگاه ، دکوراسیون اداری، دکوراسیون نمایشگاهی، بازسازی فضا، پارتیشن بندی، تهیه نقشه های معماری، اجرای مصالح خاص و ترکیبی و …. باشد.

طراحی صفحه رزومه

در طراحی سایت گروه مهندسان معمار و همینطور در طراحی سایت عمرانی و ساختمانی پرداختن به رزومه بسیار مهم است چرا که این سوابق کاری شماست که مشتری را به سمتتان می کشاند و هر چقدر رزومه شما پُربارتر و معتبرتر باشد اعتماد مشتری را بیشتر جلب می نماید. در این قسمت عناوین پروژه های انجام شده بصورت مستقل یا مشارکتی با شرح مختصر و تاریخ شروع و خاتمه ذکر می گردد. همچنین مجوزها و گواهینامه های کسب شده شرکت شما نیز در این بخش قرار می گیرد.

طراحی صفحه کادر فنی

در این بخش پرسنل و کادر فنی شرکت اعم از تکنسین ها، آرشیتکت ها، مهندسان با ذکر تخصص و توانایی های هر کدام معرفی می شوند.

طراحی صفحه نمونه کار

بارزترین قسمت طراحی وب سایت معماری، صفحه نمونه کار می باشد. در این بخش پروژه های انجام شده و به اتمام رسیده معرفی می گردند. تصویر کلی هر پروژه با ذکر مشخصانی همچون : نام، متراژ، مصالح و متد بکار رفته، زمان اجرا و …. در این صفحه درج می گردد.

طراحی صفحه ارتباط یا تماس با ما

برای ایجاد درک بهتر کاربران و سهولت در ارتباط

طراحی صفحه اخبار و مقالات

درج اخبار و دستاودهای تازه در زمینه معماری همچنین مقالات مرتبط در این بخش، می تواند به مخاطبان سایت بیفزاید.

طراحی صفحه گالری

عکس های با کیفیت از نماهای مختلف پروژه ها ( چه پروژه های تکمیل و اتمام یافته و چه پروژه های در حال انجام) همراه با زیر نویس عکس در گالری قرار می گیرد.

طراحی بخش ویدئو

فیلم های چند دقیقه ای از کارهای انجام شده قبلی و همینطور فیلم هایی از روند اجرا و پیشرفت پروژه های در حال اجرا در این بخش قرار می گیرد.

خلاقیت پیام آوا در طراحی سایت معماری

ایده پردازی و خلاقیت در معماری حرف اول را می زند. از اینرو متخصصان و طراحان پیام آوا همواره در طراحی سایت معماری به دنبال متدهای خلاقانه و پیاده سازی ایده های جدید هستند.

از طرفی نیز پرداختن به گرافیک زیبا و ایجاد جذابیت های بصری در طراحی سایت معماری سرلوحه پیام آوا می باشد تا همانگونه که فرد از دیدن یک فضای معماری زیبا لذت می برد با وارد شدن به محیط وب سایت معماری نیز از بودن در آن لذت ببرد. سایت معماری شما می تواند به منبعی علمی برای اطلاعات مفید این حوزه باشد برای مثال شما می توانید یک بانک اطلاعات معماری را در قالب یک سایت طراحی کنید. ( طراحی سایت بانک اطلاعاتی)

نکته مهم دیگر که تیم حرفه ای پیام آوا در طراحی سایت معماری یا طراحی وب سایت های ساختمانی بدان توجه وافری دارد سئو سایت است. در این ارتباط بهینه سازی سایت معماری با توجه به استانداردها و الگوریتم های موتورهای جستجو صورت می گیرد. تا کاربری که کلماتی مانند بهترین معماری، بهترین معمار، معماری جدید و … را جستجو می کند در ابتدا به سایت شما هدایت شود.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
5/5 - (1 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.