تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت مذهبی

طراحی سایت مذهبی

طراحی سایت مذهبی در راستای ترویج احکام و شعائر دینی و اسلامی، جذب مخاطبان، بازتاب فعالیت های تشکل هایی همچون مساجد، هیات ها، موسسات دینی، پاسخگویی به سوالات شرعی و دینی مردم، اطلاع رسانی رویدادهای مذهبی و .. کاربرد دارد.

طراحی سایت مسجد، طراحی سایت مداحی، طراحی سایت هیات، طراحی سایت موسسات و بنیادهای دینی، طراحی سایت مراجع تقلید، طراحی وب سایت قرآنی در زُمره طراحی و ساخت وب سایت های مذهبی قرار می گیرد.

اهمیت طراحی سایت مذهبی

با گسترش فضای اینترنتی و دسترسی آسانتر مردم به اینترنت؛ گروه های مذهبی، مساجد، هیات ها، حسینیه ها نیز این نیاز را در خود احساس نموده اند که فعالیت های خود را در عرصه فضای وب بطور منسجم تری شروع نمایند. لهذا طراحی وب سایت مذهبی برای تشکل های دینی و مذهبی صورت می گیرد که اینگونه نهادها و تشکل ها با داشتن وب سایتی برای خود علاوه بر انعکاس فعالیت هایشان می توانند پاسخگوی سوالات و نیازهای مخاطبان خود باشند.

امکانات طراحی وب سایت مذهبی و دینی

۱ –  طراحی صفحه درباره ما

این صفحه اختصاص به تاریخچه تاسیس، سوابق فعالیت، اهداف و اهم موضوعاتی دارد که تشکل شما بدان ها می پردازد.

۲ – طراحی بخش آرشیو صوتی و فیلم

فیلم ها و یا فایل های صوتی بصورت طبقه بندی شده که شامل موضوعاتی مانند : برنامه های اعیاد مذهبی، عزاداری ها، سخنرانی ها، همایش های مذهبی و .. می باشد. کاربران می توانند ویدئوهای مربوط به مداحی، نوحه و … را از این قسمت دانلود نمایند.

۳- طراحی کتابخانه دیجیتال

کتب مذهبی و دینی در قسمت کتابخانه دیجیتال بصورت دسته بندی شده قرار گرفته و برای مراجعین سایت بصورت فایل پی دی اف قابل دانلود می باشد.

۴- طراحی بخش اوقات شرعی

اوقات شرعی تمامی شهرهای کشورمان و همچنین شهرهای مذهبی دیگر کشورها برای استفاده کاربران در این بخش طراحی شده است.

۵ – طراحی صفحه اخبار و مقالات

اخبار جدید در مورد تشکل مذهبی مربوطه، اطلاعیه ها، اخبار برنامه های آتی و اطلاع رسانی در باب کلیه فعایت ها و نیز مطالب آموزشی پیرامون احکام و مسایل شرعی در این صفحه درج می گردد.

۶- طراحی صفحه پاسخگویی به سوالات

کاربران پرسش ها و ابهامات خود را در مورد مسائل شرعی و دینی مطرح ساخته و علما یا خبرگان دینی به آنها پاسخ می دهند.

۳ – طراحی بخش زیارت آنلاین

امکان زیارت مجازی حرم ائمه معصومین (ع) و پخش زنده عتبات عالیات در این قسمت فراهم شده است.

۷ – طراحی صفحه گالری

تصاویر مربوط به مراسمات و برنامه های مذهبی همچون: اعیاد مذهبی و میلاد ائمه، عزاداری ها، برنامه های مداحی و .. جهت مشاهده مخاطبان در قسمت گالری پیاده سازی می گردد.

۸ –  طراحی تالار گفتگو

تالار گفتگو به بحث و تبادل نظر کاربران بصورت آنلاین اختصاص یافته که در مورد احکام و فرایض دینی به مشورت با یکدیگر می پردازند.

۹ – طراحی صفحه پخش قرآن

پخش زنده و آنلاین قرآن توسط قاریان مشهور در این قسمت می تواند برای استفاده مخاطبان و آشنایی آنها با مفاهیم قرآنی پُرکاربرد باشد.

ارسال خبرنامه به ایمیل اعضای سایت، بخش نظرسنجی، راه اندازی پنل اس ام اس اختصاصی سایت از دیگر امکانات و سرویس های طراحی سایت موسسات دینی و مذهبی می باشد.

پیام آوا مروّج و مجری وب سایت های مذهبی

شرکت طراحی سایت پیام آوا برای کمک به اهداف نهادهای مذهبی و همچنین برای اینکه سهمی در ترویج و آموزش فرایض دینی داشته باشد، طراحی وب سایت های مذهبی برای مسجد، هیات ها، موسسات دینی و .. را با شرایط مطلوب و قیمت منصفانه اجرا و پیاده سازی می نماید.

ایجاد محیط مدیریت آسان و کاربردی برای اینکه مدیر سایت با داشتن حداقل سواد اینترنتی بتواند به مدیریت و به روزرسانی وب سایت اقدام نماید، همچین قابلیت توسعه و انعطاف پذیری وب سایت و نیز سرعت زیاد وب سایت جهت بارگزاری سریع صفحات از جمله ویژگی های پیام آوا برای طراحی وب سایت مذهبی می باشد.

از سایت های اجرا و پیاده سازی شده در زمینه مذهبی و فرهنگی توسط تیم حرفه ای پیام آوا بطور نمونه می توان: طراحی سایت مذهبی دارالحدیث، طراحی سایت مذهبی کتیبه، طراحی سایت معاونت فرهنگی تربیتی موسسه امام خمینی را نام برد.

درخواست مشاوره طراحی سایت مذهبی
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
ثبت سفارش