تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت سازمانی یا طراحی پورتال سازمانی به سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی کمک می کند که هم هماهنگی های درونی سازمان خود را منظم کنند و هم خدمات رسانی به مراجعین را بهبود بخشند.

ما در دو دهه گذشته با معضلات بسیار زیادی در زندگی شهر نشینی روبرو شده ایم و همزمان انقلابات تکنولوژیکی امکاناتی را بوجود آورده است که این مشکلات را حل کنیم. برای مثال همزمان با افزایش جمعیت شهر ها ما با معضلی به نام ازدحام جمعیت روبرو شده ایم و همزمان گسترش اینترنت این امکان را بوجود آورده است که بسیاری از خدمات روزمره ما از طریق فضای وب انجام شود و نیازی به رفت و امد های غیر ضروری نداشته باشیم.

طراحی وبسایت سازمانی یکی از پر کاربردترین طراحی سایت در زندگی روزمره شهروندان به حساب می آید  و برای مثال شما می توانید از طریق پرتال سازمانی شهرداری قسمتی از پرداختی های عوارض نوسازی خود را پرداخت کنید و بدون مراجعه به شهرداری این مشکل را حل کنید. همچنین می توانید به صورت اینترنتی در درمانگاه نزدیک منزل نوبت دکتر ثبت کنید و از رفت و آمد غیر ضروری به این مکان ها جلوگیری کنید. همچنین کارمندان و مدیران یک سازمان بزرگ از طریق پورتال سازمانی در هر جایی میتوانند با هم در ارتباط باشند و در هر زمانی می توانند هماهنگی های لازم برای خدمات رسانی بهتر انجام شود. پورتال سازمانی از یک طرف پرسنل سازمان را هماهنگ می کند و از طرف دیگر خدمات مکانیزه سازمان را بر بستر اینترنت به کاربران و شهروندان ارائه می کند.

به طور کلی طراحی سایت یک امر اجتناب ناپذیر برای سازمان ها و شرکت های مختلف است، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی و طراحی پورتال سازمانی ازجمله خدماتی است که شرکت ها و موسسات مختلف از آن برای ارتقا سطح کیفی خدمات خود استفاده می کنند.

طراحی سایت سازمانی

این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از وبسایت و فضای اینترنت و طراحی سایت سازمانی یک امر ضروری برای سازمان های مختلف تبدیل شده است. اگر سازمانی در شرایط کنونی وبسایت حرفه ای برای خدمات خود طراحی نکند قطعا در آینده نزدیک با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد. انجام اموری مانند نامه نگاری ها میان پرسنل و مدیران سازمان، ابلاغیه های جدید، خبر رسانی ها و … باید از طریق یک شبکه منسجم درون سازمانی انجام شود.

بنابراین طراحی سایت سازمانی از یک سو هماهنگی های درون سازمانی میان پرسنل را افزایش می دهد و موجب رضایت شغلی و بالا رفتن عملکرد کارکنان شما می شود و از سوی دیگر با ارائه خدمات با کیفیت به شهروندان رضایت عمومی از سازمان شما را نیز بالا می برد.

تعریف پورتال

در تعریف آکادمیک از پورتال چنین ذکر شده است: پورتال درگاهی برای اطلاعات سازمان دهی شده و مورد نیاز کاربران با استفاده از ابزارهایی که محصور زمان و مکان نیستند،است. بنابر این تعریف کاربران برای استفاده از پورتال های تحت وب نیاز به نصب اپلیکیشن بر روی کامپیوتر یا موبایل خود نیستند. همین موضوع باعث می شود که استقبال کاربران اینترنت از پورتال ها افزایش یابد.  بگذارید کمی دقیق تر این موضوع را بررسی کنیم، وقتی شما از کاربران اینترنت می خواهید نرم افزار خاصی را بر روی موبایل یا کامپیوتر خود نصب کنند ممکن است با مقاومت آنها روبرو شوید اما وقتی خدمات شما بدون نیاز به نصب نرم افزار یا اپلیکیشن به کاربران ارائه می شود آنها بدون مقاومت از این خدمات استقبال می کنند.

اهداف طراحی سايت پورتال برای سازمانی

۱-      مدیریت متمرکز اطلاعات سازمانی در موسات

۲-      ارائه خدمات اطلاعاتی روز آمد

ایجاد یک وبگاه واحد برای دست یابی به اطلاعات و خدمات وبگاه های دولتی و قسمت خاصی از سازمان های غیر دولتی بدون اینکه مستقیم به این سازمان ها مراجعه شود.این در گاه ها در وحله اول به معرفی امکانات و شاخصه های موجود در سازمان می پردازد.در واقع هدف اصلی از طراحی سایت پورتال ،ایجاد یک وبگاه جامع و پویا که به راحتی بتواند به راحتی اطلاع و خدمت رسانی کند.

قابلیت های ارتباط از طریق SMS  وهمچنین امکان استفاده از این وبسایت ها از طریق گوشی های موبایل باعث شده است که پورتال های سازمانی انعطاف بسیار بالایی داشته باشند. این موضوع باعث می شود که کاربران برای ارتباط با پورتال در هر جایی این امکان را با گوشی موبایل خود داشته باشند. همچنین طراحی پورتال درحقیقت یکی از پیچیده ترین شاخه های طراحی سایت است که نیاز به دانش برنامه نویسی بالایی دارد که بیشتر از زبان های برنامه نویسی php و asp.net برای پیاده سازی پرتال ها استفاده می کنند.البته به دلیل متن باز بودن php که باعث کاهش هزینه و افزایش سرعت در طراحی سایت می شود معمولا از این زبان بیشتر استفاده می شود.

ویژگی های طراحی سايت سازمانی

وقتی یک سازمان اقدام به طراحی سایت می کند قطعا هدفش از طراحی سایت با یک فروشگاه اینترنتی کیف و کفش یا یک کارخانه صنعتی و تولیدی متفاوت است. به همین دلیل است که وبسایت طراحی شده برای سازمان مذکور باید کارایی لازم برای رفع مشکلات مراجعین و مشتریان خود را داشته باشد. برای مثال در طراحی سایت سازمانی خدمات سازمان باید به طور کاملا شفاف و دقیق و مراحل انجام این خدمات برای کاربران اینترنت توضیح داده شود. قسمتی برای سوالات متداول ایجاد شود و اپراتورهایی باید به عنوان پشتیبان وبسایت سوالات کاربران را به صورت آنلاین جواب دهند. این موارد از اصول اولیه طراحی سایت سازمانی است و تقریبا تمام وبسایت های حرفه ای سازمان های خصوصی و دولتی باید این موارد را رعایت کنند.

از سوی دیگر کاربرد اصلی وبسایت های سازمانی ایجاد هماهنگی درون سازمانی است. به عبارتی از طریق این وبسایت ها نامه نگاری های درون سازمان، ایجاد سلسله مراتب سازمانی، دسترسی مدیران به اطلاعات کارمندان، امکان خروجی گرفتن از عملکرد سازمان به صورت نمودار و … از جمله مواردی است که طراحی سایت سازمانی می تواند به ارتقا سطح کیفی و بهره وری یک سازمان کمک کند.

طراحی سایت سازمانی

خدمات پیام آوا برا طراحی سايت سازمانی

 • امکان نامه نگاری داخلی بین تمامی کارمندان و مدیران
 • دسترسی متفاوت مدیران ، کارمندان و مشتریان به حساب کاربری خود
 • تسهیل در انجام امور اداری
 • امکان پیگیری مکاتبات داخل شبکه در اتوماسیون
 • ضبط تمامی وقایع اتفاق افتاده برای مدیر ارشد
 • امکان جستجو درسایت
 • صفحه ارائه درخواست و سیستم پشتیبانی
 • طراحی صفحه دبیرخانه
 • فهرستی از موضوعات
 • تیتر های اخبار سازمان
 • فهرست اتفاقات و رویدادها
 • تالارهای گفتگو
 • محل درج پیام ها
 • ارائه امکانات ذکر شده منطبق بر اصول سئو سایت

پیش نیازهای طراحی سايت سازمانی

ایجاد یک پرتال سازمانی نیازمند یک بررسی دقیق از فرآیند های اجرایی درون یک سازمان است. بعد از بررسی های کارشناسی از روندهای اجرایی کنونی در سازمان شما، متخصصان کدنویس ما دست به کار می شوند تا این فرآیند ها را تحت یک نرم افزار کاربردی تحت وب در اختیار شما قرار دهند.

یادتان باشد که طراحی سایت سازمانی اگر با برنامه ریزی دقیق و اصولی انجام شود و از افراد خبره برای چنین طراحی کمک گرفته شود قطعا شما را به سمت اهداف میان مدت و بلند مدت سازمانیتان هدایت می کند اما اگر طراحی پورتال سازمانی بدون رعایت اصول علمی انجام شود نه تنها به سازمان شما کمکی نخواهد کرد بلکه ممکن است منجر به اتلاف هزینه های مالی و زمانی هنگفتی برای سازمان شما شود.

ارائه و اجرای طراحی سایت های شکیل و زیبا و کاربرپسند و با کمترین هزینه که دارای امکانات کارآمد مناسبی بوده یکی از تخصص های شرکت طراحی سایت پیام آوا می باشد و از این طریق حضور کسب و کارهای کوچک را در دنیای اینترنت همانند بنگاه های تجاری و صنعتی بزرگ فراهم می آورد. پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل  را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.سازمانهای دولتی و خصوصی، فروشنگان و تولیدکنندگان محترم فعال در تمام زمینه های خدماتی و صنعتی می توانند جهت مشاوره و کسب اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره طراحی سایت سازمانی
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

امتیاز این صفحه
ثبت سفارش