021 44010116
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت سازمانی یا طراحی پورتال سازمانی به سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی کمک می کند که هم هماهنگی های درونی سازمان خود را منظم کنند و هم خدمات رسانی به مراجعین را بهبود بخشند.

ما در دو دهه گذشته با معضلات بسیار زیادی در زندگی شهر نشینی روبرو شده ایم و همزمان انقلابات تکنولوژیکی امکاناتی را بوجود آورده است که این مشکلات را حل کنیم. برای مثال همزمان با افزایش جمعیت شهر ها ما با معضلی به نام ازدحام جمعیت روبرو شده ایم و همزمان گسترش اینترنت این امکان را بوجود آورده است که بسیاری از خدمات روزمره ما از طریق فضای وب انجام شود و نیازی به رفت و امد های غیر ضروری نداشته باشیم.

به طور کلی طراحی سایت یک امر اجتناب ناپذیر برای سازمان ها و شرکت های مختلف است، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی و طراحی پورتال سازمانی ازجمله خدماتی است که شرکت ها و موسسات مختلف از آن برای ارتقا سطح کیفی خدمات خود استفاده می کنند.

اهداف طراحی سايت پورتال برای سازمانی

 1. مدیریت متمرکز اطلاعات سازمانی در موسات
 2.     ارائه خدمات اطلاعاتی روز آمد

ایجاد یک وبگاه واحد برای دست یابی به اطلاعات و خدمات وبگاه های دولتی و قسمت خاصی از سازمان های غیر دولتی بدون اینکه مستقیم به این سازمان ها مراجعه شود.این در گاه ها در وحله اول به معرفی امکانات و شاخصه های موجود در سازمان می پردازد.در واقع هدف اصلی از طراحی سایت پورتال ،ایجاد یک وبگاه جامع و پویا که به راحتی بتواند به راحتی اطلاع و خدمت رسانی کند.

قابلیت های ارتباط از طریق SMS  وهمچنین امکان استفاده از این وبسایت ها از طریق گوشی های موبایل باعث شده است که پورتال های سازمانی انعطاف بسیار بالایی داشته باشند. این موضوع باعث می شود که کاربران برای ارتباط با پورتال در هر جایی این امکان را با گوشی موبایل خود داشته باشند. همچنین طراحی پورتال درحقیقت یکی از پیچیده ترین شاخه های طراحی سایت است که نیاز به دانش برنامه نویسی بالایی دارد که بیشتر از زبان های برنامه نویسی php و asp.net برای پیاده سازی پرتال ها استفاده می کنند.البته به دلیل متن باز بودن php که باعث کاهش هزینه و افزایش سرعت در طراحی سایت می شود معمولا از این زبان بیشتر استفاده می شود.

پیش نیازهای طراحی سايت سازمانی

ایجاد یک پرتال سازمانی نیازمند یک بررسی دقیق از فرآیند های اجرایی درون یک سازمان است. بعد از بررسی های کارشناسی از روندهای اجرایی کنونی در سازمان شما، متخصصان کدنویس ما دست به کار می شوند تا این فرآیند ها را تحت یک نرم افزار کاربردی تحت وب در اختیار شما قرار دهند.

یادتان باشد که طراحی سایت سازمانی اگر با برنامه ریزی دقیق و اصولی انجام شود و از افراد خبره برای چنین طراحی کمک گرفته شود قطعا شما را به سمت اهداف میان مدت و بلند مدت سازمانیتان هدایت می کند اما اگر طراحی پورتال سازمانی بدون رعایت اصول علمی انجام شود نه تنها به سازمان شما کمکی نخواهد کرد بلکه ممکن است منجر به اتلاف هزینه های مالی و زمانی هنگفتی برای سازمان شما شود.

ارائه و اجرای طراحی سایت های شکیل و زیبا و کاربرپسند و با کمترین هزینه که دارای امکانات کارآمد مناسبی بوده یکی از تخصص های شرکت طراحی سایت پیام آوا می باشد و از این طریق حضور کسب و کارهای کوچک را در دنیای اینترنت همانند بنگاه های تجاری و صنعتی بزرگ فراهم می آورد. پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل  را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.سازمانهای دولتی و خصوصی، فروشنگان و تولیدکنندگان محترم فعال در تمام زمینه های خدماتی و صنعتی می توانند جهت مشاوره و کسب اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرند.

امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

  آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

  Mrs.inanlo Cyrus Wheels

  As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

  Cyrus Wheels
  شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

  قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

  شرکت رنگ یزدی
  پرویز فتورچی دیجیتال چینج

  کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

  دیجیتال چینج