تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت حرفه ای پیام آوا

برخلاف آنچه که اخیرا خوانده اید، طراحی سایت حرفه ای مرده نیست. در حقیقت، طراح وب سایت حرفه ای زنده...

برخلاف آنچه که اخیرا خوانده اید، طراحی سایت حرفه ای مرده نیست. در حقیقت، طراح وب سایت حرفه ای زنده و خوب است و کسب و کار در حال رشد است. در حالی که رسانه های محبوب مانند Mashable.com گزارش می دهند که هوش مصنوعی و قالب های ارزان قیمت وردپرس باعث اشغال طراحی وب سایت حرفه ای می شوند، سرفصل های مربوط به رانندگی و بحث و گفتگو. ادعا ها براساس ارتقاء و نه حقایق واقعی است. آیا شما تعجب می کنید که چگونه می توانم در این اظهارات اطمینان داشته باشم؟ ساده است. ما انسان هستیم و به انسان نیاز داریم تا بتوانیم محیطی ایجاد کنیم که در آن انسانهای دیگر بتوانند از نظر احساسی ارتباط برقرار کنند.

 

ما فقط انسانیم

اینترنت مردم و کسب و کار را در سراسر جهان متصل می کند و استفاده از هر ماه، فصل و سال نیز به رشد خود ادامه می دهد. در حالی که استفاده از وب سایت های دسکتاپ مسطح شده است، استفاده کلی از اینترنت به طور کلی همچنان در حال رشد است. کاربران فراتر از دسکتاپ حرکت می کنند و از تبلت ها و تلفن های همراه استفاده می کنند تا آنها را با جهان ارتباط برقرار کنند. با تغییرات استفاده از دستگاه و افزایش استفاده از اینترنت، محتوای متنوع تر و جذاب تر می شود. اینترنت چیزها اتصال انسان و ماشین آلات و تقریبا همه چیز در اطراف ما است. تا زمانی که مردم از اینترنت برای پیدا کردن خدمات و خدمات استفاده کنند، طراحی وب سایت حرفه ای مورد نیاز تجارت B2B و B2C در سراسر جهان خواهد بود.

 

هوش مصنوعی و الگوها نمیتوانند مشکلات انسانی را حل کنند

هر هفته تیم ما به شرکتهایی با پروژه های توسعه وردپرس کمک می کنند، اما در این کار ما فقط یک وب سایت را ایجاد نمی کنیم. هر روز می تواند یک وب سایت را ایجاد کند. در هر پروژه طراحی وب سایت هدف ما این است که به کسب و کارها برای حل مشکلات دنیای واقعی کمک کنیم. این مشکلات می توانند مسائل مربوط به فروش و بازاریابی سنتی باشد و یا آنها می توانند مشکلات مشتریان مشتری ما باشند. طراحی حرفه ای وب سایت حرفه ای برای شناسایی مسئله و استفاده از قدرت اینترنت برای حل مسائل در دست است. من در حال مشاهده تبلیغات و مقالات در مورد نوع شبکه جدید از توسعه وب سایت است. هیچ طراح مورد نیاز آنها نیست. اجازه دهید نرم افزار مسائل طراحی خود را با بررسی محتوای شما حل کند. واقعا؟ آیا این ساده است؟ نه اینطور نیست. سیستم شبکه ای که تنها بر روی تصاویر و متن تمرکز می کند نمیتواند مشکلات تجاری را حل کند، زیرا این کار برای آن انجام نشده است. این فقط یک راه حل سریع برای یک پروژه توسعه وب کم بودجه است. بر روی دیدگاه مالک وبسایت از تکنولوژی متمرکز شده و در واقع مشکلات، اهداف یا اهداف مالک وبسایت نیست . اگر تا کنون بخشی از یک پروژه توسعه وب سایت ساخت یافته بوده اید می دانید که هیچ راه حل ساده ای وجود ندارد. این فرآیند است که از کشف برای شناسایی اهداف و استفاده از بهترین شیوه ها و تجربه ها برای یافتن راه حل استفاده می کند. بسته بندی وب سایت مبتنی بر شبکه ممکن است به نظر برسد، اما از پرسش هایی که واقعا اهمیت دارند سوال نمی کند. از صاحب وب سایت در مورد هدفمند کردن بازاریابی هدفمند، ارائه محصول یا خدمات، اهداف و اهداف پروژه، جریان ترافیک دلخواه، و یا چگونگی موفقیت پروژه در نهایت به عنوان یک موفقیت محسوب نمی شود. اشتباه نکنید و به من گوش دهید وقتی که با صدای بلند می گویم:

طراحی سایت حرفه ای فراتر از تصاویر و متن می رود. این مجموعه گسترده ای از عناصر پروژه را پوشش می دهد که هوش مصنوعی و الگوهای سهام نمی کنند.

 

طراحی وب سایت حرفه ای به فراتر از شبکه می رسد

به یک کنفرانس طراحی وب بروید و به سخنرانان یا بحث در میان شرکت کنندگان گوش دهید. آنها در مورد بهترین شیوه های طراحی، پیشرفت تجربه کاربر و حل مشکلات دنیای واقعی برای مشتریان خود صحبت خواهند کرد. آنچه در مورد آنها صحبت نخواهد شد شبکه ها، هوش مصنوعی و خودکار سازی روند طراحی برای حذف عنصر انسانی است و به این دلیل است که یک راه حل نیست. این فقط جایگزین ارزان برای طراحی وب واقعی است.
در اینجا چند نمونه از طراحی وب سایت حرفه ای ارائه می دهیم:

 • پیام رسانی – از صاحب کسب و کار کوچک در مورد پیام بازاریابی خود بپرسید و سپس به سکوت مرده گوش دهید. دلیل این امر این است که بسیاری از شرکت های کوچک دارای بخش های بازاریابی نیستند و به ندرت زمان برای نشستن و فکر کردن درباره پیام و چگونگی واژگان آنها می توانند بر روی فعالیت خود در وب سایت خود تاثیر بگذارند. طراح وب سایت حرفه ای می تواند این را تنها با مشتری خود بحث کند، آنها می توانند به صاحب وب سایت کمک کنند که چه چیزی از رقابتشان متفاوت باشد.
 • User Personas – یکی از اولین مواردی که ما با مشتریان انجام می دهیم، درباره شخصی وبسایت است. ما این کار را انجام می دهیم زیرا می تواند طراحی وب سایت را بسیار تغییر دهد و ما می خواهیم این زود هنگام در این روند را شناسایی کنیم. افراد می توانند جریان های ترافیکی ایجاد کرده و تماس های متمرکز را برای اقدامات برای کاربران ایجاد کنند، در عین حال ایجاد یک پاسخ عاطفی است که به بازدیدکنندگان وب سایت کمک می کند تا با ارائه وب سایت ارتباط برقرار کنند. هوش مصنوعی نمی تواند یک مالک وبسایت را از طریق بحث درباره تعریف شخصیت، استفاده از آن یا پیاده سازی آن، بگذارد.
 • تماس به اقدامات – یک قالب وب سایت یا سازنده صفحه خودکار می تواند یک کار مناسب و معقول انجام دهد یا یک فرم یا دکمه تماس اولیه را ایجاد کند. من با این نکته بحث نمی کنم، زیرا در “برخی” موارد، فراخوانی دعوت به عمل، ماهیت ظاهری است. اما این نکته نیست و موارد زیادی وجود دارد که در آن بحث های عمیق را برای اطمینان از تماس مناسب با اقدامات، استفاده و قرار دادن در اختیار ما قرار داده ایم.
 • بهینه سازی موتور جستجو – هنگامی که ما یک پروژه توسعه وب سایت داریم که شامل SEO می شود، ما می خواهیم پروژه را با کشف کلمات کلیدی و نقشه برداری سایت آغاز کنیم. فاز کشف کلمه کلیدی شامل بررسی داده های گزارش موجود، محتوای در دسترس، وب سایت های رقیب و ابزارهای کلمه کلیدی است و سپس به سرعت با یک جلسه استراتژیک به منظور نمایش عبارات مورد نظر به محتوای موجود و آینده، پیروی می کند. من چندین بار خود را خواندن صفحه محتوای وب سایت موجود مشتری را به صفحه برای کمک به حرکت این روند همراه است. هنگامی که طراحی کد شده و محتوای اولیه در دسترس است، ما شروع به کار بر روی بهینه سازی صفحه. در حال حاضر بر روی بیش از حد صحبت در مورد نرم افزار طراحی Grid و مقایسه نسخه وب سایت خود را به هر چیزی در روند جستجو SEO من فقط اشاره کرد. حدس بزن چی شده؟ شما آن را پیدا نخواهید کرد. و این به این دلیل است که طراحی خودکار نمی تواند چیزی نزدیک به پانزده سال تجربه واقعی جستجوگرهای دنیای من را به پروژه های طراحی وب سایت ما اعطا کند.

 

بسیاری از مثال های بیشتری وجود دارد که می توانم ارائه دهم، اما من فکر می کنم که تعداد اندکی که من در مورد آن بحث کردم، نشان دهنده اتوماسیون و طراحی وب سایت نیست. و قطعا نتایج مشابهی را ارائه نخواهند کرد.

 

طراحی وب سایت واقعی درباره اتصال نقاط است

طراحان وب سایت حرفه ای به بازاریابان و صاحبان کسب و کار کمک می کنند تا روند طراحی وب سایت را به شیوه ای متداول هدایت کنند. این ساختار یک وب سایت را ایجاد می کند که یک پورتال منسجم برای تلاش های بازاریابی سازمان است. اتوماسیون نقطه ها را متصل نمی کند. این کار نمی تواند، زیرا تمرکز این اتوماسیون کوتاه و یکنواخت است. طراحی خودکار وب سایت باعث می شود که محتوا و تصاویر را به پوسته ها و قالب های صفحه پیش تنظیم کنید.
تیم ما در اینجا برای کمک به شما در ارتباط با بازدیدکنندگان شما با احساسات است. ما می خواهیم برای ایجاد یک محیط که بازدید کنندگان با شما در یک سطح انسانی ارتباط برقرار می کنند کمک کند، که به نوبه خود، آنها را تشویق می کند تا اقدامات اضافی را انجام دهند و تبدیل به اعضای ظاهری، چشم اندازها و مشتریان شوند.

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

2 دیدگاه برای “طراحی سایت حرفه ای پیام آوا”
 1. نادر گفت:

  ممنون مطلب بسیار خوبی بود

 2. محمد گفت:

  سلام روز بخیر
  قبلا ازتون دعوتتون کرده بودم برای عضویت در گروه جامعه
  وبمستران
  مهندس چرا نیومدی توی گروه
  خوشحال میشیم تشریف بیارید و دوستان دیگه تبادل اطلاعات داشته باشیم
  گروه جامعه وب مستر ها

Comments are closed.

ثبت سفارش