021 44010116
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت به زبان عربي

طراحی سایت به زبان عربی از خدمات منحصر به فرد شرکت پیام آوا برای شرکت‌های فعال در کشورهای عربی است. هر گروه بندی شغلی، به طراحی سایت مخصوص خود احتیاج دارد و در طراحی سایت به زبان عربی باید مشتریان و مخاطبان در همان گروه مورد توجه قرار گیرند. با توجه به مشتریان این گروه‌های شغلی طراحی باید مختلف باشد و در ایجاد مطالب وب سایت باید نیازهای مشتریان و کاربران وب سایت لحاظ شود. همچنین امروزه روش های جدید طراحی اپلیکیشن محبوبیت پیدا کرده که این روش ها نسبت به طراحی‎های وب  قدیمی، بسیارکاراتر و کاربر پسند‌تر است. این خدمات توسط تیم پیام آواپردازش در تمام کشورهای عربی قابل اجرا می باشد.

طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت صنعتی

اهمیت زبان عربی در جهان

عربی زبان رسمی‌ در بیش از20 کشور جهان است. همچنین عربی یکی از 6 زبان رسمی ‌ملل متحد است. این زبان در اینترنت چهارمین زبان و در دنیا پنجمین زبان رایج است. بیش از400 میلیون نفر در سراسر خاور میانه، آفریقای شمالی و مناطقی از آسیا به زبان عربی صحبت می‌کنند. حتی در جنوب ایران نیز تعداد زیادی از هم وطنان ایرانی هستند که به زبان عربی صحبت می‌کنند. بنابراین اگر زبان بازاراقتصادی خود را عربی قرار داده‌اید، طراحی سایت به زبان عربی برای شما از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. زبان عربی به قدری رواج دارد که برخی شرکتها و سیستم عامل های برند جهان مثل کوکاکولا و LinkedIn، زبان عربی را به عنوان زبان اصلی خود در نظر گرفته اند.

مزایای طراحی سایت به زبان عربی

در عصر دیجیتال امروز، بازارها هر روز به سمت سودآوری بیشتر در حرکت هستند. بعضی از افراد با وجود ابزار قدرتمندی مثل  google translate   و با یک کلیک گوگل، سایت خود را فوراً تبدیل به یک سایت عربی می کنند. اما لازم است بدانید که کشورهای عرب‌زبان در سطح زندگی با تنوع بسیار بالای گویش ها و با  لهجه های بسیار متنوع روبرو هستند. کشور عربستان سعودی  جزو کشورهای فوق‌العاده ثروتمند و یمن کاملا فقیرنشین است بطوری که هر یک از این کشورها گویش خاص خود را دارند . اما اگر سایت، ترنسلیت شده باشد، ترجمه گر گوگل، زبان عربی استاندارد را به همه کشورها تعمیم داده و هیچگونه دخل و تصرفی درفرهنگ گویش آنها نمی‌کند. برای این منظور، هدف‌گذاری خاص منطقه‌ای برای بازاریابی بهتر در طراحی سایت به زبان عربی جزو ضروری ترین نکات است.

خدمات شبکه پیام آوا پردازش برای صاحبان کسب‌و‌کار در کشورهای عربی

طراحی سایت به زبان عربی یکی از زبان هایی است که توسط این شرکت ترجمه شده و در کمترین زمان ممکن تحویل مشتری میگردد، اگر وب سایت شما را شرکت پیام آواپردازش  طراحی کرده باشد، راه اندازی زبان عربی در زمان کمتری صورت خواهد پذیرفت. ولی در صورت ترجمه وب سایت شما به زبان عربی، زمان راه اندازی متفاوت خواهد بود. از دیگر خدمات ارائه شده در پیام آوا می‌توان موارد زیر را یاد آور شد.

  • امکان ترجمه محتوای سایت و اپلیکیشن به زبان عربی
  • طراحی سایت به زبان عربی همراه با بومی‌سازی نرم‌افزارهای مربوطه
  • ساخت سایت و اپلیکیشن چندزبانه که قشر بیشتری از دهکده جهانی را به خود اختصاص دهد.
  • ترجمه پُست‌های شبکه‌های اجتماعی برای کشورهای عرب زبان
  • با طراحی سایت به زبان عربی سایت برای مخاطبان عرب زبان، کاربردی تر می شود.
  • تبدیل نرم‌افزارها به زبان فارسی و بالعکس به زبان عربی

برای ارتباط با شرکت پیام آواپردازش و استعلام قیمت طراحی سایت می‌توانید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *