021 44342032
طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل با توجه اینکه امروزه استفاده از گوشی های اندروید و هوشمند رواج بسیاری یافته و روز به روز نیز در حال افزایش است امری مهم و کاربردی است.

افزایش تعداد کاربران تلفن هوشمند در ایران به مرز ۴۰ میلیون نفر، شاهدی بر این مدعاست.

تلفن های همراه اندروید و هوشمند به یکی از مهمترین ابزارهای مورد استفاده در کارهای روزمره تبدیل شده است. ارتباطات تصویری و ارسال پیامک و گفتگوی متنی(چت) و همچنین تماس صوتی با مخاطبان و دوستان، عکاسی و فیلمبرداری، انجام امور مالی و بانکی، بازدید و استفاده از سایت های اینترنتی، استفاده از شبکه های اجتماعی، اطلاع از اخبار و کسب اطلاعات روزانه و … از طریق گوشی اندروید و یا هوشمند صورت می گیرد که هر کدام از امور فوق الذکر با استفاده از امکانات گوشی که از طریق نرم افزارها و اپلیکیشن های گوشی فراهم شده است انجام می شود.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

اهمیت و ضرورت طراحی اپلیکیشن موبایل

هیچ دور از انتظار نیست که با سرعت افزایش دسترسی کاربران به تلفن‌های همراه اندروید در نقاط مختلف جهان، در آینده نزدیک، تعداد کاربران تلفن همراه هوشمند از جمعیت جهان بیشتر ‌شود. از اینرو طراحی اپلیکیشن موبایل برای کاربردهای مختلف و همچنین اختصاصی تر نیز سرعت صعودی می گیرد.در حال حاضر بالغ بر ۶ میلیارد نفر در سرتاسر دنیا از گوشی‌های تلفن همراه استفاده می‌ نمایند و ۱٫۴ میلیارد کاربر از این تعداد مربوط به کاربران فعال گوشی های تلفن همراه اندروید در جهان می باشد.

کارشناسان آمار جمعیت جهان را ۷ میلیارد نفر برآورد کرده‌اند که با احتساب وجود شش میلیارد کاربر موبایل، سه‌چهارم جمعیت جهان حداقل یک دستگاه تلفن همراه دارند.ارتباطات موبایلی پا به عرصه جدیدی گذاشته است، به گونه ای که جنبه صرفا ارتباطی این دستگاه‌ها تغییر کرده و علاوه بر ارسال پیامک و تماس صوتی از این دستگاه‌ها برای بازدید از سایت های اینترنتی، فیلمبرداری، پخش موسیقی، عکاسی و ذخیره اطلاعات، استفاده از شبکه های اجتماعی و نیز برنامه‌هایی که امکان انجام کارهای مختلف از جمله آموزش زبان، مراودات مالی همچون انتقال وجه از طریق کارت به کارت، خرید شارژ و دسترسی به سرویس‌های خرید را فراهم می‌کند.

ساخت اپلیکیشن موبایل

بر این اساس پیش بینی می‌شود تعداد کاربران تلفن همراه هوشمند در دنیا به زودی از جمعیت جهان بیشتر شود.موبایل های اندروید علاوه بر افزایش توانایی افراد، در عرصه تجارت نیز باعث توسعه کشورهای در حال توسعه می گردد.بر این اساس امروزه از فناوری‌های موبایلی و طراحی نرم‌افزارهای موبایل می‌توان در زمینه های تجاری، اجتماعی، فرهنگی، کشاورزی، کارآفرینی، بهداشت، سرویس‌های اقتصادی، دولتی و … بهره برد.

از همین رو شرکت پیام آوا طراحی اپلیکیشن موبایل و نرم افزارهای کاربردی مختلفی را برای اجرا در گوشی های هوشمند و اندروید انجام می دهد.  در ادامه جهت آشنایی با اصطلاح اپلیکیشن به تعریف آن می پردازیم

مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل توسط پیام آوا

افتخار طراحی سایت بیش از 200 کسب و کار ایرانی و خارجی

پیام آوا با طراحی اپلیکیشن اختصاصی موبایل برای شما مزایای زیادی ایجاد می نماید همچون : ارتباط و تعامل سریع و بی وقفه با کاربران یا مشتریانتان، معرفی محصولات و خدمات، فروش محصولات، ارسال سریع نوتیفیکیشن اختصاصی به مشتریان و مخاطبان، نظر سنجی از خریداران و …
ساخت و طراحی اپلیکیشن موبایل خبری، اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی، اپلیکیشن ورزشی، اپلیکیشن های مالی، اپلیکیشن شرکت های تجاری و صنعتی، اپلیکیشن گیم و … در رئوس برنامه های کاری پیام آوا قرار داشته که بسته به نیاز و خواسته مشتریان قابل اجرا و پیاده سازی می باشد.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.