تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

ساخت سایت حرفه ای

ساخت سایت حرفه ای

ساخت سایت حرفه ای می تواند بازتابی از نمای یک شرکت حرفه ای یا مجموعه و سازمان شما باشد. اگر معتقدید که خدمات و محصولات شما منحصربفرد و ممتاز است و در چهارچوب حرفه ای عمل می کنید، بی شک طراحی سایت حرفه ای نیز می تواند به کمک شما بیاید. به رغم اینها اغلب شرکت های طراحی سایت ، مدعی ساخت وب سایت های حرفه ای هستند ؛ اما شما بعنوان کسی که می خواهید برای خود وبسایتی اختصاصی داشته باشید چگونه بایستی سره یا از ناسره تشخیص دهید و ملاک های ارزیابی برای ساخت سایت حرفه ای چیست؟ از دیدگاه متخصصان پیام آوا در ادامه به این مباحث می پردازیم: ساخت سایت حرفه ای خود را به پیام آوا بسپارید.

خط مشی در ساخت سایت حرفه ای

  • تبیین هدف و استراتژی سایت همگام با فعالیت شرکت خدماتی یا تولیدی و فروشگاهی گام نخست در طراحی سایت حرفه ای است. همچنین برنامه ریزی برای بازاریابی خدمات و محصولات همراستا با ساخت حرفه ای سایت انجام می گیرد.ساخت سایت حرفه ای خود را به پیام آوا بسپارید.

  • ایده پردازی و خلاقیت کاربردی همراه با کدنویسی حرفه ای و مطابق با استانداردها و قوانین طراحی و بهینه سازی سایت و بهره گیری از تکنولوژیهای بروز
  • ساخت سایت حرفه ای متناسب وسازگار با نمایشگر دستگاه های مختلف و همچنین انواع مرورگرها می باشد.
  • نمایش و دردسترس قرار دادن اطلاعات ضروری و کاربردی در قسمت هایی از سایت که براحتی توسط کاربران قابل رویت و استفاده باشد. همچون شماره های تماس پشتیبانی و فروش، دکمه های خرید و …
  • امنیت و بقای سایت و سرعت مناسب بارگزاری سایت و صفحات و بخش های مختلف آن در ساخت سایت حرفه ای

نکات بنیادین در ساخت سایت حرفه ای

بی تردید پارامترها و نکات فنی متعددی در طراحی و ساخت وب سایت حرفه ای وجود دارد. در اینجا به برخی از آنها می پردازیم: ساخت سایت حرفه ای خود را به پیام آوا بسپارید.

گرافیک ظاهری طراحی سایت حرفه ای

آنچه که در نگاه نخست کاربر سایت با آن مواجه می شود ظاهر و گرافیک سایت است. گرافیک در ساخت سایت حرفه ای بایستی به گونه ای باشد که کاربر یا بیننده ی وبسایت را درگیر خود ساخته و موجب ماندگاری وی در سایت گردد؛ این عامل در کاهش ” نرخ پرش “ نیز حائز اهمیت است. لذا طراحی گرافیکی سایت حرفه ای نبایستی آزار دهنده باشد. مفاهیم تصاویر و کیفیت آنها، رنگبندی، نوع فونت بکار رفته، آیکون ها از جمله مواردی هستند که در ساخت سایت حرفه ای بایستی بدانها  توجه ویژه گردد.

اعتمادسازی در ساخت سایت حرفه ای

ایجاد حس اعتماد با قرار دادن فاکتورهایی همچون اطلاعات تماس دقیق، درج مجوزها و گواهینامه های معتبر و بوِیژه نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) در طراحی سایت حرفه ای و ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای در برانگیختن حس اعتماد کاربران و مشتریان نقش فوق العاده ای دارد.

سیستم ریسپانسیو در طراحی سایت حرفه ای

نظر به اینکه در دنیای امروزی گوشی تلفن و تبلت با زندگی مردم عجین شده است و اغلب افراد برای انجام امور مختلف همچون بازدید سایت ها به منظور یافتن اطلاعات، کالاها و خدمات مورد نظر، دریافت اخبار، خریدهای آنلاین و پرداخت های اینترنتی و غیره از گوشی تلفن همراه خویش استفاده می کنند لذا در ساخت سایت حرفه ای حتما بایستی از سیستم ریسپانسیو یا واکنشگرا بهره بُرد. این سیستم موجب می گردد که وب سایت در صفحات نمایشگر دستگاه ها با ابعاد مختلف به خوبی و بدون ایراد نمایش داده شده و قسمت های مختلف سایت فعال بوده و توسط کاربر قابل استفاده باشد. توجه به این نکته ضروری است که عدم واکنشگرایی یک سایت موجب از دست رفتن میلیون ها کاربر موبایلی خواهد شد. ساخت سایت حرفه ای خود را به پیام آوا بسپارید.

پایداری و امنیت در ساخت سایت حرفه ای

استفاده از میزبانهای حرفه ای هاستینگ و سرورهای قدرتمند و بدون قطعی و نیز در نظر گیری و پیاده سازی تمهیدات امنیتی و گواهینامهssl  برای اعتبار بخشی و جلوگیری از حملات هکری ، بقا و پایداری وب سایت و فعال بودن و نمایش قسمت های مختلف سایت در طول 24 ساعت شبانه روز نتایج ساخت سایت حرفه ای را به ثمر می نشاند.

 سئو در ساخت سایت حرفه ای

قرارگیری یک وب سایت در رتبه های بالای گوگل در کلمات کلیدی مرتبط با فعالیت سایت در موترهای جستجوگر علی الخصوص گوگل یک امتیاز برای موفق بودن آن سایت و معیاری از درجه ی حرفه ای بودن آن تلقی می گردد. ساخت سایت حرفه ای خود را به پیام آوا بسپارید.

ساخت سایت حرفه ای فرایند سئو یا بهینه سازی وب سایت در طی ساخت سایت حرفه ای و همچنین بعد از آن یکی از خدماتی است که می تواند ارایه گردد. این کار توسط متخخص سئوکار انجام می گیرد تا با توجه به الگوریتم های جدید گوگل و روش های صحیح، موجب ارتقای سایت در موتورهای جستجو شود.

شرکت سازنده سایت حرفه ای

همانگونه که در ابتدا ذکر گردید شرکتهای زیادی ادعای ساخت سایت حرفه ای را دارند ولی به قول معروف ” به عمل کار برآید به سخندانی نیست” از همین رو شما قبل از سپردن ساخت سایت خود به یک شرکت سازنده بایستی رزومه شرکت و نمونه کارهای انجام یافته توسط آن شرکت، میزان رضایتمندی مشتریان قبلی را بررسی نمایید. شرکت طراحی سایت حرفه ای معمولا با برخورداری از متخصصان مجرب و نمونه کارهای درخشان و دارای مجوز از مراجع ذیصلاح شناخنته می شود. شرکت پیام آوا نیز انتخاب را بر عهده خود مشتریان می گذارد، آنچه گویاست نمونه کارهای متعدد و موفق طراحی حرفه ای سایت برای کارخانجات، فروشگاه ها و شرکت های معتبر و نیز دانش کافی و بروز فناوری اطلاعات و برخورداری از متخصصان توانمند است که پیام آوا را به یکی از شرکتهای معتبر در زمینه ساخت سایت حرفه ای مبدل ساخته است. همچنین پشیبانی و پاسخگویی به مشتریان از دیگر ویژگیهای پیام آوا محسوب می گردد. ساخت سایت حرفه ای خود را به پیام آوا بسپارید.

تعرفه و هزینه طراحی سایت حرفه ای

چه بسیارند افرادی که از روی عدم آگاهی، طراحی وب سایت خود را به شرکتهای بی تجربه و مبتدی سپرده اند و در نهایت نتیجه ای جز اتلاف وقت و هزینه حاصل نشده است. از اینرو یافتن یک شرکت طراحی سایت حرفه ای و ماهر مهمترین اولویت است. و هنگامی که چنین شرکتی را یافتید، در نهایت متوجه خواهید شد که هزینه طراحی سایت حرفه ای در مقابل نتایج مثبت و عوایدی که بدست خواهید آورد بسیار ناچیز است. نوع پروژه، درجه و مهارت و تخصص شرکت سازنده سایت، میزان امکانات اجرا شده، انجام فرایند سئو و تکمیل مراحل آن از عواملی هستند که در تعیین تعرفه و هزینه ساخت سایت حرفه ای نقش دارند. ساخت سایت حرفه ای خود را به پیام آوا بسپارید.

درخواست مشاوره ساخت سایت حرفه ای
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
ثبت سفارش