021 44342032

به آنچه که فکر می کنید، این جا پیدایش می کنید!

شرکت فناوری اطلاعات پیام آوا پردازش با بیش از ۱۰ سال سابقه در خدمات تحت وب فعالیت دارد. از این رو پیام آوا، طی این سالها به مراتبط سرویس های خود را بر بستر اینترنت و وب گسترش داده است. در ابتدا با خدمات سرور و طراحی وب سایت و در سالهای بعد ، خدمات حرفه ای دیجیتال مارکتینگ و اپلیکیشن موبایل را به خدمات خود اضافه نموده است. هم اکنون مجموعه پیام آوا با بیش از ۴۰ پرسنل متخصص و حرفه ای در عرصه بین المللی و داخلی و دهها سرویس، چشم انداز روشنی را در دنیای IT برای خود متصور کرده است. .

همین حالا شروع کنید!

برای مشاوره با ما و مشاهده تعرفه خدمات با ما در تماس باشید.

طراحی سایت

آغاز یک همکاری بلند مدت، مشاوره صحیح و حرفه ای تحت نظر کارشناسان متخصص است، ما در پیام آوا قبل از تصميم گیری، به تمام چالش ها و ابهامات در حوزه کسب و کار شما در اینترنت پاسخ خواهیم داد. از اولویت های ما، ایجاد بستری مطمئن و امن در تمامی مشاغل در حوزه وب میباشد که این امر با ارائه مشاوره تحت نظر متخصصين پیام آوا و راهکارهای کارآمد ميسر میگردد.

در پیام آوا ، پروژه شما زیر نظر مستقیم مدیر پروژه خواهد بود، در این مرحله جلسات هم اندیشی با مشتری در زمینه طراحی تمام بخش های پروژه و پروتایپ اختصاصی برگزار می شود. در همین راستا مدیر پروژه ضمن هدایت مسیر پروژه در راستای پروپوزال طراحی سایت، جوانب فنی پروژه را نیز سنجیده و راهکارهای مناسب را جهت اجرای هر چه بهتر و صحیح تر آن در اختیار مشتریان محترم و تیم اجرایی قرار می دهد.

چرا به طراحی سایت نیاز داریم؟

تا چندی پیش، راه اندازی وب سایت ، بیشتر برای گسترش کسب و کار موجود و رونق آن بود، اما اکنون جدا از آن که داشتن یک وب سایت فعال برای کسب و کارها از ضرورات است ، راه اندازی وب سایت فارغ از کسب و کار حقیقی شما ، امکان ورود شما به دنیای دیجیتال را فراهم می کند . دیگر شما می توانید در گسترده دهکده جهانی جایی برای معرفی خدمات و کسب کار خود داشته باشید.

ریسپانسیو بودن

طراحی سایت ریسپانسیو (Responsive) به معنای سایت واکنش گرایی است که فرم و ساختار و چیدمان اجزای آن شناور بوده و با ابعاد و رزولوشن دستگاه های مختلف تغییر یافته و با سایز صفحه نمایشگر آن دستگاه سازگاری می یابد

UI / UX

شمای یک وب سایت میتواند تاثیر بسزایی در جذب کاربران شما و در نتیجه دریافت بازخورد دلخواه شما شود. ما در پیام آوا با ui/ux اختصاصی تمامی نگرانی شما را در این امر برطرف نموده ایم.

سبک ، بهینه و پرقدرت

طراحی و کدنویسی بهینه از مهمترین ویژگی های یک وب سایت است که در پیام آوا این اصل رعایت میشود و تمام صفحات بهینه سازی می شود.

طراحی اختصاصی

از تمایزات اصلی ما با سیار همکاران طراحی سایت تمام اختصاصی صفحات وب سایت شما میباشد که این امر باعث زیبایی و خلاقیت طراحی وبسایت شما میشود.

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل با توجه اینکه امروزه استفاده از گوشی های اندروید و هوشمند رواج بسیاری یافته و روز به روز نیز در حال افزایش است امری مهم و کاربردی است.افزایش تعداد کاربران تلفن هوشمند در ایران به مرز ۴۰ میلیون نفر، شاهدی بر این مدعاست.تلفن های همراه اندروید و هوشمند به یکی از مهمترین ابزارهای مورد استفاده در کارهای روزمره تبدیل شده است. ارتباطات تصویری و ارسال پیامک و گفتگوی متنی(چت) و همچنین تماس صوتی با مخاطبان و دوستان، عکاسی و فیلمبرداری، انجام امور مالی و بانکی، بازدید و استفاده از سایت های اینترنتی، استفاده از شبکه های اجتماعی، اطلاع از اخبار و کسب اطلاعات روزانه و … از طریق گوشی اندروید و یا هوشمند صورت می گیرد که هر کدام از امور فوق الذکر با استفاده از امکانات گوشی که از طریق نرم افزارها و اپلیکیشن های گوشی فراهم شده است انجام می شود.

توسعه و بازاریابی

از اصلی ترین رسالت پیام آوا، رسیدن به اهداف شما در حوزه وب میباشد. در این مرحله متخصصین دیجیتال مارکتینگ، راهکارهای افزایش بازدید و در نتیجه دریافت بازخورد را به شما ارائه خواهند داد. شعار ما همواره بودن در کنار شما تا انتهای بی پایان است، لذا در این مرحله با سرویس های دیجیتال مارکتینگ پذیرای شما جهت افزایش فروش کسب و کار شما خواهیم بود.

خدمات بهینه سازی سایت (سئو)

بهینه سازی سایت (SEO) در واقع به معنی انجام تمام فرایندهای برنامه نویسی ، محتوای سایت و عوامل خارجی است که در جهت افزایش بازدیدکننده وب سایت یا افزایش ترافیک انجام میشود تا نتایج بهتری را در گوگل و سایر موتورهای جستجو کسب کند. در کلیه پروژهای طراحی سایت حرفه ای اختصاصی پیام آوا بهینه سازی سایت برای گوگل انجام می شود.با توجه به اینکه امروزه گوگل جزو برترین موتورهای جستجو محسوب میشود و بیش از ۸۰ درصد کاربران اینترنتی گوگل را مطمئن ترین راه برای بدست آوردن پاسخ خود در فضای اینترنت قلمداد میکنند بهمین ترتیب اکثر مدیران وب سایت ها بدنبال راهی برای کسب رتبه نخست در گوگل هستند؛ زیرا کسب رتبه در این موتور جستجور به معنی رونق تجارت آنهاست. در این راستا عوامل بسیاری در بهبود وضعیت سایت شما تاثیر دارد که میتوان به دو دسته عوامل داخلی و خارجی اشاره کرد. عوامل داخلی شامل رعایت اصول سئو در کدنویسی قالب، درج محتوا با توجه به پریود زمانی مشخص و سرعت بارگذاری سایت است و عوامل خارجی نیز مواردی مانند ارجاع دیگر سایت ها به سایت شما یا همان بک لینک سازی، تبلیغات اینترنتی را شامل می شود. بنابراین برای قرار گرفتن در رتبه های بالا انجام تمام این مراحل حیاتی است. بهینه سازی سایت.بطور کل میتوان سئو را فرایندی برای بهبود عملکرد سایت براساس استاندارد های موتورهای جستجو نامید که برای جذب بازدیدکنندگان انجام میگیرد. همچنین میتوان با از بین بردن مشکلات کد نویسی و قالب سایت، افزایش کلمات بکار رفته در متن و محتوا و بک لینک سازی سایت شما به نتیجه دلخواه رسید. اقدامات مربوط به سئو سایت هر روز تغییر می کند و برای رسیدن به هدف ارتقا رتبه سایت باید مقالات سئو را هر روز پیگیری کنید تا دانش فنی شما در این حوزه به کسب وکارتان کمک کند.

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل یکی از روش های نوین بازاریابی اینترنتی است که جزو بهترین روش های تبلیغ نیز به حساب می آید. در تبلیغات گوگل پرداخت هزینه تبلیغ بعد از هر یک بار کلیک ارزیابی میشود. بنابراین با توجه به بازدید صدها میلیونی از سایت گوگل و امکانات زیادی که تبلیغات گوگل در اختیار تبلیغ دهنده گان میگذارد به راحتی میتوانید بصورت هدفمند با کمترین هزینه شما را در صفحه اول گوگل پیدا کنند. خدمات تبلیغاتی و پرداخت به ازای کلیک کمپانی گوگل در اویل سال ۲۰۰۰ راه اندازی شد و از آن تاریخ تا امروز، صد ها هزار نفر از مردم و مشاغل مختلف،از این سرویس (بازاریابی گوگل) در جهت رونق دادن و شناسایی کسب و کارشان استفاده می کنند.همچنین با تلفیق این نوع بازاریابی و فرایند بهینه سازی سایت بهبود رتبه سایت شما در نتایج گوگل با سرعت بیشتری انجام می شود .پیام آوا با تجربه ۶ ساله در امر طراحی سایت و تبلیغات گوگل و مجوز رسمی تبلیغ در گوگل، سالهاست این خدمات را بگونه ای حرفه ای در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

سرور مجازی ، سرور اختصاصی

سرورهای اختصاصی پیام آوا به جهت پیاده سازی پروژههای استارتاپی با مصرف منابع بالا استفاده میشود که باعث افزایش سرعت دسترسی کاربران به پردازش اطلاعات سایت شما میباشد.پیام آوا در مقام توسعه دهنده کسب و کارهای اینترنتی کشور ، با ایجاد یک شبکه‌ی خصوصی و استفاده از بهترین تجهیزات سخت‌افزاری در معتبر ترین برندهای جهانی تضمین کننده کیفیت خدمات بر بستر اینترنت میباشد. ما مفتخریم خدمات بین المللی خود را برای همطونان خود در ایران بدون هیچ گونه محدودیتی ارائه دهیم.سرویس های پیام آوا با کنترل پنل حرفه ای Cpanel از تمام پروژههای که با مدیریت محتواهای اختصاصی پیاده شده است حمایت میکند.همچنین از مزایای اصلی خرید سرور پشتیبانی ۲۴ ساعته میباشد.

ثبت دامنه (دامین)

ثبت دامنه از اولین اقدامات راه اندازی سایت می باشد ، پیام آوا ارائه دهنده خدمات جستجو، انتقال و ثبت دامنه باشد. انتخاب دامنه مناسب ، تاثیر بسزایی در رشد کسب و کار و برندیگ شما خواهد بود. ما در پیام آوا با کسب نمایندگی های ملی و بین المللی بیش از صدها پسوند مانند com , org , net و … مکانی مطمئن را برای محافظت از دامنه های شما به ارمغان آورده ایم.ثبت دامنه دارای شرایطی مثل ، موجود بودن آن دامین میباشد که از طریق جستجوی دامنه می توانید آن را بررسی و به بنام کسب و کار خود ثبت برسانید. در صورت نیاز به راهنمایی کارشناسان ما ، آماده پاسخگویی به سؤالات شما خواهند بود.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

جناب آقای ایرانی مدیریت برند ایزی مانی

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمعنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار خواهم کرد.

برند صرافی ایزی مانی
جناب آقای ایرانی مدیریت برند ایزی مانی

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمعنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار خواهم کرد.

برند صرافی ایزی مانی
جناب آقای ایرانی مدیریت برند ایزی مانی

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمعنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار خواهم کرد.

برند صرافی ایزی مانی
جناب آقای ایرانی مدیریت برند ایزی مانی

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمعنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار خواهم کرد.

برند صرافی ایزی مانی

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.