تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

بهینه سازی سایت | سئو

بهینه سازی سایت | سئو

بهینه سازی سایت (SEO) در واقع به معنی انجام تمام فرایندهای برنامه نویسی ، محتوای سایت و عوامل خارجی است که در جهت افزایش بازدیدکننده وب سایت یا افزایش ترافیک انجام میشود تا نتایج بهتری را در گوگل و سایر موتورهای جستجو کسب کند. در کلیه پروژهای طراحی سایت حرفه ای  اختصاصی پیام آوا بهینه سازی سایت برای گوگل انچام می شوند.

بهینه سازی سایت

با توجه به اینکه امروزه گوگل جزو برترین موتورهای جستجو محسوب میشود. بیش از ۸۰ درصد کاربران اینترنتی گوگل را مطمئن ترین راه برای بدست اوردن پاسخ خود در فضای اینترنت قلمداد میکنند بهمین ترتیب اکثر مدیران وب سایت ها بدنبال راهی برای کسب رتبه نخست در گوگل هستند زیرا کسب رتبه در این موتور جستجور به معنی رونق تجارت آنهاست. در این راستا عوامل بسیاری در بهبود وضعیت سایت شما تاثیر دارد که میتوان به دو دسته عوامل داخلی و خارجی اشاره کرد. عوامل داخلی شامل رعایت اصول سئو در کدنویسی قالب ، درج محتوا با توجه به پریود زمانی مشخص و  سرعت بارگداری سایت… بنابراین برای قرار گرفتن در رتبه های بالا انجام تمام این مراحل حیاتی است. بهینه سازی سایت. 

بطور کل میتوان سئو را فرایندی برای بهبود عملکرد سایت براساس استاندارد های موتورهای جستجو نامید که برای جذب بازدیدکنندگان انجام میگیرد. همچنین میتوان با از بین بردن مشکلات کد نویسی و قالب سایت، افزایش کلمات بکار رفته در متن و محتوا و بک لینک سازی سایت شما به نتیجه دلخواه رسید. اقدامات مربوط به سئو سایت هر روز تغییر می کند و برای رسیدن به هدف ارتقا رتبه سایت باید مقالات سئو را هر روز پیگیری کنید تا دانش فنی شما در این حوزه به کسب وکارتان کمک کند. بهینه سازی سایت خود را به پیام آوا بسپارید.

هدف از سئو

هدف از بهینه سازی سایت مطلوب نشان دادن صفحات سایت برای ربات های گوگل است که در وحله اول به سادگی بتوانند به تمامی بخش های سایت دسترسی داشته باشند و در مراحل بعد محتوای یونیک یا اختصاصی را به بانک اطلاعاتی خود بی افزاید که این امر باعث میشود گوگل سایت شما را در رنکینگ خود قرار دهد اما قرار گرفتن در رتبه های نخست با تکنیک های اعتبار سنجی گوگل سر و کار دارد که میتوانید با ارتقای امتیاز دامنه در رتبه اول گوگل قرار گیرید.بنابراین سیل عظیمی از متقاضیان کالاها و خدمات شما به سایت شما هجوم خواهند اورد که باعث بازدهی پیش از پیش کسب و کار شما خواهد شد چرا که ما اعتقاد داریم با رعایت اصول کسب و کار خود  ۵۰ درصد از افراد که از طریق گوگل وارد وب سایت شما میشود بدون شک مشتری شما خواهند شد.

سئو-SEO

بهینه سازی سایت خود را به پیام آوا بسپارید.بهینه سازی سایت خود را به پیام آوا بسپارید.

چرا پیام آوا را برای بهینه سازی سایت انتخاب کنیم

پیام آوا پردازش با بیش از ده سال تجربه و متخصصینی با مدارک معتبر آکادمیک  در سطوح کارشناسی ارشد از برترین دانشگاها و آشنایی کامل با استانداردها و الگوریتم های گوگل با کیفیت ترین و تخصصی ترین خدمات بهینه سازی و سئو را به طیف گسترده کاربران خود ارائه خواهد داد. مجموعه پیام آوا با مشاوره رایگان و آنالیز وب سایت مورد نظر و بررسی کلمات کلیدی هدفمند با بازدهی بالا قدمی نو را برای تجارت شما به ارمغان خواهد آورد.

ساختار خدمات بهینه سازی پیام آوا بر اساس راهنما و تکنیک های رسمی گوگل تعیین میشود. این ساختار شامل چارت بخصوصی است که کارشناسان ما را ملزم به یاری رساندن در دراز مدت به کاربران میکند که این موضوع باعث میشود وب سایت هایی که از طریق پیام آوا پردازش سئو شده اند در دراز مدت بیشترین بازدهی را در زمینه کاری خود کسب کند. نمونه کارهای پیام آوا مهر رضایت کاربران در بهینه سازی سایت است که میتوانید از طریق همین صفحه مشاهده فرمایید.طراحی سایت یک کار تخصصی است و شرکت طراحی سایت پیام اوا از طراحی تا بهینه سازی سایت در گوگل کنار شما خواهد بود.

خدمات بهینه سازی سایت پیام آوا

مراحل خدمات پیام آوا مستلزم بررسی وضعیت سایت و تحلیل رقبای شماست که میتوان راهکار علمی و قابل اندازه گیری ارائه نمود که خدمات شامل

  • بررسی سایت و مشکلات ساختاری و کدنویسی قالب و راهکارهای تخصصی
  • تحلیل رتبه رقبا در موتور جستجو
  • مشاوره تولید محتوا و اموزش اصول مقاله نویسی
  • انتخاب کلمات کلیدی مناسب با بازدهی بالا
  • رعایت تکنیک های سئو جهت افزایش CTR و رنکینگ
  • نحلیل و بررسی بهبود نرخ تبدیل سایت
  • بهبود رتبه سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل
  • نیزوی انسانی زبده جهت شبکه سازی محتوا و شبکه های اجتماعی

مزایای بهینه سازی سایت با پیام آوا 

وقتی شما برای شغل خود تصمیم به ایجاد تحولی جدید می گیرید باید یک پروسه و فرایند را تا موفقیت طی کنید و در میان راه دچار مشکل نشوید. طراحی سایت از ابتدای مشاوره تا ایجاد آن یک فرایند منحصر به فرد است و شما باید به تمام زوایای پنهان این مسیر واقف باشید تا بتوانید با دیدی باز به این کار اقدام کنید. بعد از طراحی سایت صرف داشتن یک سایت حرفه ای به شغل شما کمک نمی کند چرا که تعداد رقبای شما هر روز بیشتر می شود و در نتیجه شما باید بتوانید بهتر در نگاه مشتریان خود را معرفی کنید. رقابت برای بهتر دیده شدن در موتورهای جست و جو نیز یکی از این فرایندهای پیچیده و مهم است. تیم پیام آوا بعد از طراحی سایت شما به صورت حرفه ای به شما کمک می کند در یک سری کلمات کلیدی مربوط به شغل شما در گوگل رتبه های برتر را کسب کنید. ما از ابتدا تا انتهای موفقیت با شما هستیم و تیم پیام آوا در هر مرحله از شغل شما می تواند بهترین امکانات را در اختیار شما بگذارد. در یک کلام صفر تا صد موفقیت شغلی خود در دنیای اینترنت را به شرکت طراحی سایت پیام آوا بسپارید.

 

عامل اصلی موفقیت یک وب سایت کسب رتبه اول در گوگل است که باعث رشد فروش ارتقای تجارت میشود. چنانچه وب سایت شما با مشکلات افت رتبه یا قرار نگرفتن در صفحات اول گوگل روبه رو است میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم جهت توسعه و پیشرفت وب سایت شما ارائه دهند. پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل ادوردز را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخواست مشاوره سئو و بهینه سازی سایت
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

بهینه سازی سایت خود را به پیام آوا بسپارید.بهینه سازی سایت خود را به پیام آوا بسپارید.بهینه سازی سایت خود را به پیام آوا بسپارید.بهینه سازی سایت خود را به پیام آوا بسپارید.

ثبت سفارش