تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

سئو | بهینه سازی سایت | سئو سایت

سئو | بهینه سازی سایت | سئو سایت

بهینه سازی سایت (SEO) در واقع به معنی انجام تمام فرایندهای برنامه نویسی ، محتوای سایت و عوامل خارجی است که در جهت افزایش بازدیدکننده وب سایت یا افزایش ترافیک انجام میشود تا نتایج بهتری را در گوگل و سایر موتورهای جستجو کسب کند. در کلیه پروژهای طراحی سایت حرفه ای  اختصاصی پیام آوا بهینه سازی سایت برای گوگل انجام می شود.

با توجه به اینکه امروزه گوگل جزو برترین موتورهای جستجو محسوب میشود و بیش از ۸۰ درصد کاربران اینترنتی گوگل را مطمئن ترین راه برای بدست آوردن پاسخ خود در فضای اینترنت قلمداد میکنند بهمین ترتیب اکثر مدیران وب سایت ها بدنبال راهی برای کسب رتبه نخست در گوگل هستند؛ زیرا کسب رتبه در این موتور جستجور به معنی رونق تجارت آنهاست. در این راستا عوامل بسیاری در بهبود وضعیت سایت شما تاثیر دارد که میتوان به دو دسته عوامل داخلی و خارجی اشاره کرد. عوامل داخلی شامل رعایت اصول سئو در کدنویسی قالب، درج محتوا با توجه به پریود زمانی مشخص و  سرعت بارگذاری سایت است و عوامل خارجی نیز مواردی مانند ارجاع دیگر سایت ها به سایت شما یا همان بک لینک سازی، تبلیغات اینترنتی را شامل می شود. بنابراین برای قرار گرفتن در رتبه های بالا انجام تمام این مراحل حیاتی است. بهینه سازی سایت.

بطور کل میتوان سئو را فرایندی برای بهبود عملکرد سایت براساس استاندارد های موتورهای جستجو نامید که برای جذب بازدیدکنندگان انجام میگیرد. همچنین میتوان با از بین بردن مشکلات کد نویسی و قالب سایت، افزایش کلمات بکار رفته در متن و محتوا و بک لینک سازی سایت شما به نتیجه دلخواه رسید. اقدامات مربوط به سئو سایت هر روز تغییر می کند و برای رسیدن به هدف ارتقا رتبه سایت باید مقالات سئو را هر روز پیگیری کنید تا دانش فنی شما در این حوزه به کسب وکارتان کمک کند.

سئوبهینه سازی سایت خود را به پیام آوا بسپارید.

هدف از سئو

هدف از بهینه سازی سایت مطلوب نشان دادن صفحات سایت برای ربات های گوگل است که در وحله اول به سادگی بتوانند به تمامی بخش های سایت دسترسی داشته باشند و در مراحل بعد محتوای یونیک یا اختصاصی را به بانک اطلاعاتی خود بی افزاید که این امر باعث میشود گوگل سایت شما را در رنکینگ خود قرار دهد اما قرار گرفتن در رتبه های نخست با تکنیک های اعتبار سنجی گوگل سر و کار دارد که میتوانید با ارتقای امتیاز دامنه در رتبه اول گوگل قرار گیرید.بنابراین سیل عظیمی از متقاضیان کالاها و خدمات شما به سایت شما هجوم خواهند اورد که باعث بازدهی پیش از پیش کسب و کار شما خواهد شد چرا که ما اعتقاد داریم با رعایت اصول کسب و کار خود  ۵۰ درصد از افراد که از طریق گوگل وارد وب سایت شما میشود بدون شک مشتری شما خواهند شد.

به طور خلاصه سئو در دو فاز اصلی تعریف می شود. فاز اول Onsite SEO است که بخش اعظم آن را طراحی سایت بر اساس اصول سئو و فراهم آوردن محتوای قوی شکل می دهد. فاز دوم ایجاد لینک از سایت‌های مرتبط یا اصطلاحاً لینک بیلدینگ است که به صورت عادی باید با استفاده از سوشیال مدیا، سایت‌های ویدیویی و سایت‌های مرتبط انجام شود. بکارگیری اصول سئو از حساسیت خاصی برخوردار است؛ به طوری که اگر درست بکارگرفته نشود نه تنها باعث ارتقاء رتبۀ سایت نمی گردد، بلکه ممکن است موجب به بار آمدن زیان هایی نیز بشود.

سئو سایت چیست؟

سئو فارسی شده کلمه SEO است که در زبان انگلیسی مخفف عبارت ( Search Engine Optimization )   به حساب می آید. در یک تعریف ابتدایی و کلی می توان گفت که سئو مجموعه اقداماتی است که منجر به افزایش ترافیک ورودی به وبسایت شما از طریق موتورهای جست و جو می شود.

در ظاهر ماجرا سئو تمرکز خود را بر روی موتورهای جست و جو قرار می دهد اما در اصل سئو محتوای وبسایت را در جهت جذب حداکثری مخاطبان نهایی اینترنت قرار می دهد. هوشمند شدن هر روزه موتورهای جست و جو باعث می شود که تکنیک های قدیمی سئو خطرناک شوند و بسیاری از ترفند های سئو مانند مزرعه لینک یا خرید بک لینک های زیاد امروز مورد استقبال قرار نگیرند.

بنابراین سئو تولید محتوای غنی و بهینه کردن آن محتوا برای کسب رتبه های برتر در گوگل است.

چرا سئو سایت مهم است؟

روزانه میلیاردها جست و جو از طریق موتور های جست و جو انجام میشود و از این میان بیش از ۸۰ درصد سرچ ها از طریق گوگل صورت می گیرد. این حجم از ترافیک اینترنت باعث شکل گیری یک رقابت سرسام آور میان شرکت های مختلف برای قرار گرفتن در صفحه اول جست و جوی گوگل شده است. به همین دلیل است که سئو سایت به یکی از روش های مهم برای ارتقا سطح فروش و تبلیغات شرکت های مختلف تبدیل شده است. هر کسب و کاری که بتواند از نظر سئو خود را تقویت کند به سرعت میزان مشتریان خود را افزایش خواهد داد.

تیم سئو در شرکت پیام اوا تمرکزش را بر روی موفقیت طولانی مدت سایت ها و اجرای یک استراتژی موثر برای مشتریان است.

بازاریابی اینترنتی و سئو!

بازاریابی در دنیای پر رقابت و البته کمی خنده دار این روزهای ما به یک اصل برای ادامه حیات شغل های مختلف تبدیل شده است. اگر شما برای بیزینس خود تبلیغاتی نداشته باشید، کمتر دیده می شوید، در نتیجه مشتریان کمتری نیز بدست خواهید آورد و در نهایت در بلند مدت دیگران جای شما را خواهند گرفت. بازاریابی با تولد اینترنت یک تحول بزرگ را تجربه کرد، شبکه های اجتماعی، طراحی سایت و اپلیکیشن، ایمیل مارکتینگ و تبلیغات بنرهای آنلاین، چتر روم ها و … از جمله مواردی است که در بازاریابی اینترنتی استفاده می شود. اما اگر بخواهیم تمام این ابزارها را باهم مقایسه کنیم به نظر کارشناسان بهترین راه برای دیده شدن در دنیای وب قرار گرفتن در صفحات اولی سرچ گوگل است. بیش از ۸۰ درصد سرچ مردم دنیا توسط گوگل انجام می شود و در نتیجه بهینه سازی سایت برای دیده شدن در نتایج گوگل پر ثمرترین نوع از بازاریابی دیجیتال به شمار می رود.

در واقع سئو و بهینه سازی سایت این قابلیت را دارد که برای فعالیت یا کسب و کار شما ارزش افزوده ای مستمر ایجاد کرده که حتی با توقف فعالیت تا مدت ها در جریان خواهد بود و در نتیجه سود آوری بسزایی در کسب و کار شما به ارمغان می آورد.

یادتان باشد که سئو یک پروژه از قبل طراحی شده و کاملا مشخص نیست بلکه یک پروسه است که باید در طول مسیر آنالیز های متفاوتی روی سایت شما صورت گیرد تا در یک دوره طولانی مدت شما به صدر نتایج گوگل برسید.

سئو-SEO / بهینه سازی سایت

 

الگوریتم های گوگل چگونه کار می کنند؟

گوگل امروز به یکی از هوشمند ترین سایت های دنیا تبدیل شده است و در مقابل سایت هایی که می خواهند گوگل را دور بزنند با فیلتر هایی مقابله می کند. این الگوریتم ها هر روز و هر ماه آپدیت می شوند و در نتیجه کیفیت نتایج گوگل هر روز بهتر می شود. برای آنکه هیچ شرکت دیگری از نحوه عملکرد این الگورتیم ها اطلاع پیدا نکنند گوگل حتی به مدیران اجرایی سطح بالای خود هم به صورت کنترل شده دسترسی به این الگوریتم ها را ممکن کرده است.

در حالت طبیعی گوگل با استفاده از خزنده های خود سایت های مختلف را مورد ارزیابی قرار می دهد تا از این طریق محتوای مرتبط و با کیفیتی به کاربران نهایی نمایش دهد.

مراحل اجرایی کردن سئو سایت

سئو سایت و انتخاب کلمات کلیدی مناسب

قبل از این که شما بتوانید طراحی وب سایت را برای موتور های جستجو بهینه کنید ، ابتدا باید بدانید که جه کلماتی را قرار است هدف گیری نمایید .

یک جمله بسیار کلیدی را در خصوص سئو و بهینه سازی سایت یادتان باشد، سئو از انتخاب کلمات کلیدی مناسب شروع می شود و به همان کلمات نیز ختم خواهد شد. بنابراین اگر در این مرحله به درستی تصمیم گیری نکنید در نهایت کل پروسه شما در انتها زیر سوال خوهد رفت.

برای یک شروع خوب ۳ یا ۴ کلمه کلیدی را که دوست دارید طراحی وب سایت برای آن ها رتبه خوبی کسب کند انتخاب نمایید . با قرار گرفتن این کلمات کلیدی در ذهنتان ، شما می توانید هدف خود را این گونه مشخص کنید که با جستجوی هر یک از این کلمات در گوگل ، طراحی سایت شما جزو ۱۰ نتیجه اول باشد . انتخاب کلمات کلیدی برای شغل و بیزینس شما نیاز به تجزیه و تحلیل های تیمی دارد، اینکه شما در چه نوع صنعتی فعالیت می کنید یا در چه شهر و نقطه جغرافیایی فعال هستید و یا برنامه های شرکت شما برای توسعه فعالیت در آینده چیست از جمله مواردی است که تحلیل گران و متخصصان ما در شرکت پیام آوا به شما مشاوره می دهند تا قدم اول را به درستی و کاملا دقیق بردارید تا در ادامه راه بهینه سازی دچار مشکل نشوید.

بگذارید این پروسه را با کمی جزییات بیشتر توضیح دهم تا از پروسه اجرایی در شرکت ما بیشتر آشنا شوید.  ابزارهای بررسی کلمات کلیدی شامل ۲ بخش جادویی و یک بخش آمارگیری سخت می باشند . برای اینکه بتوانید از تکنیک های بهینه سازی سایت به خوبی استفاده کنیم ، برای هر کدام از صفحات سایتتان نباید بیش از دو تا سه کلمه کلیدی را نشانه بگیرید. یکی از اشتباهات متداول مبتدیان سئو سایت این است که برای هر صفحه بیش از ۵۰۰ کلمه ی کلیدی را مشخص می کنند و توقع دارند که در گوگل برای این کلمات رتبه یک بگیرند . طرز کار گوگل هدف گیری هر صفحه برای یک الی ۳ واژه است و در صورتی که یک صفحه بیش از این کلمات مورد توجه سئوکار قرار گیرد گوگل از انتشار آن در صفحات گوگل صرف نظر می کند.

PageRank در سئو سایت

PageRank در لغت به معنای ” رتبه ی صفحه ” می باشد و سیستمی است که پایه گذاری آن توسط مشهورترین موتور های جستجو یعنی گوگل انجام شد . در ابتدا موتور های جستجو به تمام طراحی سایت ها به طور یکسان رتبه می دادند و نتایج جستجو تنها بر اساس محتوا و تگ های متایی که در آن صفحات قرار داشتند بود . با گذشت زمان سیستم PageRank یا همان رتبه بندی صفحات ، موتور های جستجو را و نیز مبحث سئو سایت را دگرگون ساخت و یک فاکتور دیگر به معیارهای سئو و بهینه سازی وب سایت افزود یعنی : اعتبار طراحی وب سایت
برای اینکه مشخص شود یک طراحی وب سایت تا چه اندازه مهم و معتبر است، گوگل طراحی سایت های بزرگ متعددی را انتخاب کرد، طراحی وب سایت هایی مانند cnn.com و dmoz.org و espn.com . این دسته از طراحی سایت ها به طور واضح معتبر بودند و گوگل اینگونه دریافت که اگر این دسته از طراحی وب سایت ها به وب سایت دیگری ( مثلا طراحی سایت B ) لینک دهند ، در این صورت طراحی وب سایت B می تواند بخشی از اعتبار آن طراحی سایت را در پروسه سئو سایت کسب نماید و به همین ترتیب اگر طراحی سایت B به طراحی وب سایت دیگری ( مثلا طراحی سایت C ) لینک می داد ، در این صورت طراحی سایت C نیز می توانست بخشی از اعتبار آن را کسب کند و همین طور طراحی سایت کوچکتر نیز.

بهینه سازی سایت و الگوریتم گوگل

در ابتدا که سیستم PageRank ابداع شد تنها گوگل از این تکنولوژی به عنوان مقوله ای در بهینه سازی وب سایت استفاده می کرد ، اما وقتی دیگر موتور های جستجو متوجه شدند که تا چه اندازه سیستم PageRank در افزایش صحت و دقت گوگل نقش داشته است ، تقریبا تمام آنها سیستم PageRank را در بخشی از الگوریتم خودشان در سئو قرار دادند. در گذشته در حالی که بسیاری از طراحی وب سایت ها در حال کار کردن برای افزودن سیستم PageRank به الگوریتم های جستجویشان بودند ، برخی دیگر نتوانستند صبر کنند تا خودشان بسازند و سیستم PageRank را از طریق گوگل اعمال کردند . (مثلا سایت یاهو مدتی از این طریق عمل می کرد . )
صرف نظر از موتور های جستجو ، متخصصان بهینه سازی سایت موتور های جستجو (بهینه سازی سایتs : Search Engine Optimization Specialists ) ، خریداران لینک ، صاحبان سایت ها ، فروشگاه داران ، و هرکسی که به دانستن ارزش سایت علاقه مند بود ، به PageRank وب سایت در موتور های جستجو نگاه می کردند تا بفهمند یک طراحی وب سایت تا چه اندازه مهم است.

پیج رنک در سئو سایت

زمانی که گوگل در دوران ابتدایی خود به سر می برد ، PageRank تنها معیار و فاکتور برای رتبه بندی یک طراحی سایت و سئو وب سایت محسوب می شد . ولی به زودی هنگامی که جامعه ی سئوپی به اینمساله برد ، سعی در پیدا کردن راه هایی برای افزایش مصنوعی و ساختگی PageRank خود کردند . این طراحی سایت ها اعتبار بیشتری پیدا کردند نسبت به اعتباری که گوگل در مبحث سئو وب سایت فکر می کرد باید داشته باشند . بنابراین گوگل و دیگر موتور های جستجو پی بردند که تا چه میزان به PageRank اهمیت بدهند و در طول سال ها اهمیت PageRank کاهش یافت .
یکی از تاکتیک های گوگل این است که مقادیر PageRank هر وب سایت را در نوارابزار خود در سال تنها ۴ بار به روز می کند به جای این که هر هفته این کار را انجام دهد .و این کار متخصصان بهینه سازی سایت موتور های جستجو ( سئو سایت ) را سخت تر می کند تا دقیقا بفهمند رتبه واقعی یک طراحی سایت و نیز سئو وب سایت چند است . تاکتیک دیگر گوگل جلوگیری از طراحی وب سایت هایی است که اقدام به فروش لینک وب سایت های دیگر به منظور افزایش رتبه در طراحی سایت خود می کنند . از طرفی گوگل به راحتی نمی تواند از این تاکتیک استفاده کند زیرا باید ریسک رتبه مناسب ندادن به یک وب سایت خوب را بپذیرد
این یک جنگ بین گوگل و متخصصان سئو وب سایت است که به زودی پایان نمی پذیرد .

بهینه سازی سایت و لینک گذاری

به مرحله ای رسیده ایم که شما واقعا باید کاری را انجام دهید . گرچه سخت است ولی گرفتن یک PageRank بالا برای طراحی سایت باید جزو استراتژی طولانی مدت شما درسئو و بهینه سازی وب سایت باشد .
تنها راهی که طراحی سایت شما قادر است PageRank کسب کند این است که لینک طراحی وب سایت شما در حداقل یک وب سایت که در حال حاضر دارای PageRank است قرار بگیرد ، این به این معناست که گرفتن یک تن لینک در طراحی سایت هایی که دارای PageRank صفر هستند به امتیاز وب سایت شما هیچ کمکی نخواهد کرد . در صورتی که قرار گرفتن لینک طراحی وب سایت شما در وب سایتی با PageRank شش می تواند به زودی طراحی سایت شما را به PageRank شش برساند ، اگر طراحی وب سایت شما توسط گوگل از نظر سئو سایت بررسی شده و دارای تعداد انبوه لینک به دیگر طراحی وب سایت ها نباشد .
پروسه ی افزایش پیج رنک طراحی سایت و سئو وب سایت به طور مستقیم به کسب لینک بستگی دارد . کسب لینک به معنای قرار گرفتن لینک طراحی سایت شما در وب سایت های دیگر به طور طبیعی و یا از طریق خرید لینک می باشد . ما هر دوی این مباحث را با جزئیات بیشتر پوشش خواهیم داد و شما باید هرکدام از مطالب را بخوانید تا با مزیت ها و بدی های هر کدام از منظر سئو سایت و بهینه سازی وب سایت آشنا شوید .

تگ عنوان ( title tag ) در بهینه سازی وب سایت

اولین و مهم ترین اقدام سئوکه باید بر روی صفحات خود انجام دهید تگ عنوان ( title tag ) می باشد .
بسیاری از افرادی که از طریق منابع خارجی و یا ویرایشگر متن WYSIWYG استفاده می کنند ، قرار دادن تگ meta را که می تواند برای آن ها محبوبیت زیادی در موتور های جستجو و مقوله سئو سایت داشته باشد را فراموش می کنند .
فواید استفاده از تگ های عنوان که در بهینه سازی سایت استفاده می شود شامل ۳ بخش می باشد :
۱ – کاربری که برای کلمه کلیدی شما جستجو کرده است ، در صورتی که عنوان طراحی سایت شما مثل عبارت جستجو شده باشد ، لینک و عنوان طراحی وب سایت شما را به صورت مشخص (هایلایت ، پررنگ ، bold) شده مشاهده می کند و این به طور قطع می تواند تعداد کلیک برای طراحی وب سایت شما را افزایش دهد نسبت به وقتی که از تگ عنوان استفاده نشده است .
۲ – باعث افزایش رتبه بندی ( ranking ) شما در موتور های جستجو خواهد شد .
۳ – به موتور های جستجو کمک می کند تا بین صفحاتی که ممکن است شبیه هم باشند تفاوت قائل شود .

افزایش تعداد کلیک به واسط سئو

بهینه سازی سایت در موتور های جستجو تنها قرار گرفتن در رتبه های برتر و صفحات اولیه موتور های جستجو نیست ، بلکه به معنای جذب میزان ترافیکی است که شما از طراحی سایت خود انتظار دارید . اگر شما برای عبارت ” کلاه های رایگان ” رنک #۶ داشته باشید ، هنگامی که کاربری عبارت ” کلاه های رایگان ” را جستجو می کند ، در صورتی که عبارت جستجو شده در عنوان طراحی وب سایت شما موجود نباشد ، کاربر فرق زیادی میان طراحی سایت شما و دیگر طراحی وب سایت ها مشاهده نمی کند .
در صورتی که عنوان طراحی سایت شما شامل کلمه کلیدی مورد نظر شما باشد ، کاربر با جستجوی کلمه کلیدی ، عنوان طراحی وب سایت شما را به صورت پررنگ و مشخص ( bold ) مشاهده می کند و این به مقدار بسیار زیادی میل کاربر را برای مشاهده طراحی وب سایت/span> شما افزایش می دهد .

بهبود رنکینگ در اجرای سئو سایت

اکثر مردم اعتقاد دارند که عنوان طراحی سایت جایی است که باید نام تجاری و یا نام دامنه خود را ذکر کنند . این کاملا اشتباه است و عنوان صفحات یکی از آسان ترین راه هایی است که شما می توانید به موتور های جستجو از منظر سئو سایت بگویید که صفحه مورد نظر از طراحی وب سایت شما در چه موردی است و نیز صفحات طراحی سایت شما چگونه طبقه بندی شده اند . در حالی که بسیاری از افراد به عنوان صفحات از منظر سئو سایت توجه ندارند ، موتور های جستجو به آن توجه می کنند .
شما می توانید با قرار دادن مهم ترین کلمات کلیدی در عنوان طراحی سایت خود ، از این فرصت استفاده کنید برای این که رتبه بالایی را برای کلمات کلیدی مورد علاقه خود بدست بیاوربد . اگر شما هنوز مایلید که عنوان طراحی وب سایت شما شامل نام شرکت و یا دامین شما یاشد ، می توانید نام تجاری و یا دامین طراحی سایت خود را بعد از کلمات کلیدی و بعد از خط فاصله قرار دهید که از نظر سئو سایت موثرتر خواهد بود.( مثلا ” کلاه های رایگان – yourcompany.com “) بدین منظور که نشان دهید این کلمات کلیدی از منظر سئو وب سایت برای شما بسیار مهم هستند .

چرا پیام آوا را برای بهینه سازی سایت انتخاب کنیم

پیام آوا پردازش با بیش از ده سال تجربه و متخصصینی با مدارک معتبر آکادمیک  در سطوح کارشناسی ارشد از برترین دانشگاها و آشنایی کامل با استانداردها و الگوریتم های گوگل با کیفیت ترین و تخصصی ترین خدمات بهینه سازی و سئو را به طیف گسترده کاربران خود ارائه خواهد داد. مجموعه پیام آوا با مشاوره رایگان و آنالیز وب سایت مورد نظر و بررسی کلمات کلیدی هدفمند با بازدهی بالا قدمی نو را برای تجارت شما به ارمغان خواهد آورد.

ساختار خدمات بهینه سازی پیام آوا بر اساس راهنما و تکنیک های رسمی گوگل تعیین میشود. این ساختار شامل چارت بخصوصی است که کارشناسان ما را ملزم به یاری رساندن در دراز مدت به کاربران میکند که این موضوع باعث میشود وب سایت هایی که از طریق پیام آوا پردازش سئو شده اند در دراز مدت بیشترین بازدهی را در زمینه کاری خود کسب کند. نمونه کارهای پیام آوا مهر رضایت کاربران در بهینه سازی سایت است که میتوانید از طریق همین صفحه مشاهده فرمایید.طراحی سایت یک کار تخصصی است و شرکت طراحی سایت پیام اوا از طراحی تا بهینه سازی سایت در گوگل کنار شما خواهد بود.

خدمات بهینه سازی سایت پیام آوا

مراحل خدمات پیام آوا مستلزم بررسی وضعیت سایت و تحلیل رقبای شماست که میتوان راهکار علمی و قابل اندازه گیری ارائه نمود که خدمات شامل

  • بررسی سایت و مشکلات ساختاری و کدنویسی قالب و راهکارهای تخصصی
  • تحلیل رتبه رقبا در موتور جستجو
  • مشاوره تولید محتوا و اموزش اصول مقاله نویسی
  • انتخاب کلمات کلیدی مناسب با بازدهی بالا
  • رعایت تکنیک های سئو جهت افزایش CTR و رنکینگ
  • نحلیل و بررسی بهبود نرخ تبدیل سایت
  • بهبود رتبه سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل
  • نیزوی انسانی زبده جهت شبکه سازی محتوا و شبکه های اجتماعی

مزایای بهینه سازی سایت با پیام آوا

وقتی شما برای شغل خود تصمیم به ایجاد تحولی جدید می گیرید باید یک پروسه و فرایند را تا موفقیت طی کنید و در میان راه دچار مشکل نشوید. طراحی سایت از ابتدای مشاوره تا ایجاد آن یک فرایند منحصر به فرد است و شما باید به تمام زوایای پنهان این مسیر واقف باشید تا بتوانید با دیدی باز به این کار اقدام کنید. بعد از طراحی سایت صرف داشتن یک سایت حرفه ای به شغل شما کمک نمی کند چرا که تعداد رقبای شما هر روز بیشتر می شود و در نتیجه شما باید بتوانید بهتر در نگاه مشتریان خود را معرفی کنید. رقابت برای بهتر دیده شدن در موتورهای جست و جو نیز یکی از این فرایندهای پیچیده و مهم است. تیم پیام آوا بعد از طراحی سایت شما به صورت حرفه ای به شما کمک می کند در یک سری کلمات کلیدی مربوط به شغل شما در گوگل رتبه های برتر را کسب کنید. ما از ابتدا تا انتهای موفقیت با شما هستیم و تیم پیام آوا در هر مرحله از شغل شما می تواند بهترین امکانات را در اختیار شما بگذارد. در یک کلام صفر تا صد موفقیت شغلی خود در دنیای اینترنت را به شرکت طراحی سایت پیام آوا بسپارید.

 

عامل اصلی موفقیت یک وب سایت کسب رتبه اول در گوگل است که باعث رشد فروش ارتقای تجارت میشود. چنانچه وب سایت شما با مشکلات افت رتبه یا قرار نگرفتن در صفحات اول گوگل روبه رو است میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم جهت توسعه و پیشرفت وب سایت شما ارائه دهند. پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل ادوردز را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخواست مشاوره سئو و بهینه سازی سایت
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

 

5/5 - (1 امتیاز)
ثبت سفارش