تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

بهترین شرکت طراحی سایت سفارشی

تصمیم گیری برای انتخاب شرکت طراحی سایت سفارشی اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می...

پبدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت سفارشی و بهینه سازی پروژه های نسبتا بزرگ شما نیازی مهم و حیاتی  می باشد، تعریف بهترین برای هر شرکتی می تواند متفاوت باشد و به بودجه ای که در نظر می گیرید، خدماتی که ارائه می دهید و عومل دیگر بستگی دارد.

اخیرا من در حال مذاکره با یک شرکت برای تبدیل شدن به برند بودم،این شرکت از تامین مالی خوبی برخوردار بود و متاسفانه صاحبان شرکت قبلا یک شرکت طراحی سایت را انتخاب کرده بودند. به عنوان یکی از مراحل نهایی قبل از اینکه این نقش را بگیرم،ترجیح دادم همه مواردی که به سایت و شرکت آن ها مربوط می شود تا رنگ دیوار های شرکت را بپرسم، تا مطمئن شوم با امکانات و قابلیت هایشان راحت باشم.

به نظر می رسد افرادی که قصد طراحی سایت شرکتی خود و برند سازی را دارند، با صحبت با شرکت های طراحی سایتی که از تجربه فنی خوبی برخوردار نیستند، راه خود را به سخره می گیرند. تجربه من تا کنون ممکن است به کسانی که از شرکت های طراحی سایت یا موتور های جستجوگر اینترنتی برای جلوگیری از اشتباهات مشابه استفاده می کنند، کمک کند.

webdesign company

در تحقیقات اولیه من در زمینه فعالیت شرکت، من به سادگی وبسایت آن ها  را بررسی  کردم تا بتوانم کیفیتی را که در سایت های نمونه کارهای کابران خود قرار داده اند، پیدا کنم. پس از بررسی این موارد فهمیدم نمی توانم خدمات آن ها را حفظ کنم. صاحبان این شرکت ادعا می کردند حرفه ای ترین شرکت در زمینه ارائه خدمات خودشان هستند،در این مقاله به مواردی که در سایت آن شرکت مشاهده کردم و می تواند به افراد برای یافتن بهترین شرکت طراحی سایت کمک کند اشاره می کنم.

هترین شرکت ها در طراحی سایت سفارشی

  1. برچسب عنوان شامل اسم شرکت : اگر چیزی در مورد بهینه سازی بدانید و آن را در تگ های عنوان سایت شرکت خود استفاده کنید، کاربران از سایت شما بازدید خواهند کرد. شاید یک ایده خوبی باشد که این تگ های عنوان را در سایت های دیگر نیز جست و جو کنید. تمام صفحات درونی همان عنوان صفحه را به اشتراک گذاشته اند، اگر شما بخواهید کار شما مخفی بماند و کسی ترفند های استفاده شده در سایت شما را نفهمد.
  2. صفحه اصلی معمولا یک نقشه دارد: نقشه ای که در صفحه اصلی سایت قرار دارد با متن بسیار کمی می باشد، فقط آدرس خیابان از محل شرکت و آدرس ایمیل در آن موجود می باشد. برچسب های جایگزین در بعضی از تصاویر وجود دارند، اما صرفا تکرار کلمات در متن تصاویر از نظر بهینه سازی کار با ارزشی نمی باشد.
  3. استفاده از تگ های عنوان: من کد های منبع سایت آن ها را بیرون کشیدم و متوجه شدم کلمات کلیدی متا و برچسب های توصیفی که برای قسمت های مختلف سایتشان استفاده کرده اند، کاملا درست بوده است. کی مردم یاد میگیرند تنبلی در استفاده از تگ ها ما را به جایی نمی رساند؟ وقتی در حال بررسی کد های منبع آن سایت بودم متوجه شدم،هیچ تگ عنوانی در کد منبع وجود نداشت، هیچ کد CSS دیده نمی شد، همچنین جدولی در این کد های منبع نبود. پس از بررسی این موارد به شدت عصبانی شدم و میخواستم بررسی سایت را کنار بگذارم تا با مدیر سایت جلسه ای داسته باشم،اما در آن زمان نمی توانستم. بنابر این به دنبال راهی بودم که بتوانم آن را بسازم و به درستی کار کند.
  4. لینک های ورودی زیادی در سایت وجود داشت: پس از بررسی تعداد لینک های ورودی سایت آن شرکت شگفت زده بودم. تعداد لینک های ورودی بیشتر از ۳٫۰۰۰ عدد بود. این موضوع شاید به خاطر این باشد که شرکت توانسته کاربران خود را راضی کند، با پیوند به شرکت طراحی در پایین هر صفحه ای که دارند داشته باشند. بعضی از این سایت ها مرتبط با موضوع تحصیلات می باشد، که به نظر می رسد طرفداران دانشگاه ها  آن ها را ساخته اند. اعتبار این سایت ها از سایت های دیگر بیشتر نمی باشد، اما پس از پایان دامنه خود می توانند از موتور های جست و جو پاداش بگیرند.

web designingاین موضوع برای من دردناک بود که میدیدم این شرکت به بزرگ شدن و برند شدن بسیار نزدیک بود ولی صاحبان شرکت هیچ سرنخی از کاری که می خواستند انجام بدهند نداشتند.موقعیتی که داشتند مثل این است که مقدار زیادی سرمایه در تشک خود داشته باشید ولی استفاده ای از آن نکنید؛ در واقع شما شما دارایی را دارید ولی کاری برای آن انجام نمی دهید.

از بررسی سایت های مربوط به مشتری ها و نمونه کارهای شرکت من بیشتر غمگین شدم، هیچ برچسب عنوانی در این قسمت وجود نداشت، هیچ کلمه کلیدی بر اساس برچسب های عنوان وجود نداشت.هیچ کدام دارای نقشه سایت نبودند، همچنین فهرست راهنما در هیچ کدام مشاهده نمی شد. نکته ای بسیار مهم که در  این نمونه کار ها رعایت نشده بود، این بود که با سرچ اسم سایت و حتی دامنه سایت نمایش داده نمی شد. این نشان دهنده عدم رعایت سئو می باشد.

حدود چند ساعت بعد با مدیر آن سایت جلسه ای دارم و من هنوز دنبال نکات مثبتی هستم که بتوانم روی آن ها تمرکز کنم. من حتی در سایت آن ها چیزی در مورد توسعه سایت ندیدم. به هر حال من به شما توصیه می کنم اگر می خواهید در این زمینه کسب و کار خودتان را ادامه بدهید بهتر است از درست بودن مسیری که می روید مطمئن شوید. شما اکنون می توانید با استفاده از تعدادی کلمات کلیدی راه خودتان را پیدا کنید.

قبل از این که صحبتم را تموم کنم، یک نکته نهایی از تجربه خودم را بیان می کنم. اگر شما یک شرکت طراحی و بهینه سازی سایت دارید و شما در کاری که انجام می دهید به اندازه کافی خوب نیستید، شما ممکن است نخواهید نمونه کار های خودتان را در سایت نمایش دهید،شاید برای نشان ندادن به رقبا. این موضوع ممکن است بعد ها برای وبلاگ شما نیز باشد،اما در حال حاضر برای نشان دادن مطالب شرکت شما می باشد.

اگر به طراحی سایت سفارشی برای کسب و کار خود نیاز دارید با مشاوران ما در تماس باشید.

تصمیم گیری برای انتخاب شرکت طراحی سایت سفارشی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

ثبت سفارش