تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

اختصاص هزینه طراحی سایت در سال ۲۰۱۹

به عنوان یک طراح سایت شما ممکن است فکر کنید هزینه طراحی سایت می کنید اهمیتی ندارد، چون شما در...

به عنوان یک طراح سایت شما ممکن است فکر کنید هزینه طراحی سایت می کنید اهمیتی ندارد، چون شما در بانک پول دارید؛ اما این موضوع دارای اهمیت زیادی می باشد. این مقاله سه روش را به شما معرفی می کند، که می توانید هزینه طراحی سایت در سال ۲۰۱۹ را کاهش دهید، و همچنین مشتری های بیشتری در حرفه خود داشته باشید. وقتی صاحب کسب و کاری دنبال طراحی سایت برای خود باشد، اولین سوالی که برایش پیش می آید این است که،” چقدر باید برای طراحی سایت هزینه کنم؟” وقتی نوبت به قیمت‌گذاری می‌رسد، چند عامل موثر وجود دارد:

 • نوع وب سایت (به عنوان مثال وبلاگ شخصی، وب سایت تجارت کوچک، فروشگاه تجارت الکترونیک)
 • اندازه وب سایت
 • پیچیدگی وب سایت

هزینه طراحی سایت جدید

هزینه طراحی سایت

برخی می‌گویند که قیمت‌گذاری باید براساس این که چه کسی وب سایت شما را می‌سازد متفاوت باشد. مشکل این پاسخ این است که به صاحبان کسب‌وکار آموزش می‌دهد که در مورد یک وب سایت برحسب ساعت و نیروی انسانی، فکر کنند . همانطور که می‌دانید، این موضوع بسیاری از مشتریان وب سایت را بر روی این موضوع متمرکز می‌کند :” تو چقدر کار داری برای من انجام دهی ؟ ” به جای این که بپرسند:”نتیجه این سرمایه گذاری چه خواهد بود؟” شما به عنوان یک طراح سایت، تلاش می کنید که این منطق اشتباه را معکوس کنید، و مشتریان را متقاعد کنید که برای خدمات طراحی وب خود دستمزد منصفانه ای را پرداخت کنند، شما باید برخی از محاسبات خود را انجام دهید. من قصد دارم به شما تعدادی از روش ها را برای تنظیم قیمت ها و پرداخت خوبی برای ایجاد یک وب سایت در سال ۲۰۱۹ به شما ارائه کنم.

چند راه مختلف برای پرداخت به طراحان سایت  وجود دارد:

 • شارژ نرخ ساعتی
 • هزینه ثابت را بپردازید.
 • هزینه ماهانه را بپردازید.

جوانب مثبت و منفی برای هر گزینه وجود دارد. بیایید آن ها را بررسی کنیم،  قبل از اینکه نگاهی به چگونگی ارزیابی ارزش عددی آن ها کنیم.

شارژ نرخ ساعتی

در این سناریو، شما یک مقدار را برای هر ساعت کاری که که انجام می دهید، تنظیم می‌کنید؛ سپس وقتی پروژه به اتمام رسید، می‌توانید برای کل ساعتی که کار کردید صورت حساب بخواهید. در این جا مواردی وجود دارد که شما باید برای تنظیم نرخ ساعتی بدانید؛ این موارد هم به نفع شماست، و هم به نفع مشتری.

 • دوست دار مشتری: همانطور که اشاره شد، بسیاری از مشتریان انتظار این نوع پرداخت‌ها را دارند . شما مقدار X ساعت را به طراحی سایت آن ها اختصاص می دهید، و در عوض، به ازای هر ساعتی که کار کرده اید، به شما پول می‌دهند.فقط به یاد داشته باشید که یک ردیاب زمان را استخدام کنید، بنابراین بعدا  می‌توانید شواهدی از این که چقدر زمان صرف پروژه می‌شود را ارایه کنید ( در صورتی که درخواست آن‌ را بخواهند ). برنامه های ردیاب زیادی وجود دارد که، شما می توانید آن ها را به عنوان یک افزونه به مرورگر خود اضافه کنید. چیزی که در مورد این موضوع فوق العاده است این است که با این نرم افزار، قرارداد و صورت حساب شما ادغام شده است، بنابراین شما می توانید بیشترین ارتباط مالی خود را با مشتریان در همان محل مدیریت کنید.هزینه طراحی وبسایت
 • محاسبه هزینه طراحی سایت راحت: برای بسیاری از طراحان جدید وب ، شارژ نرخ ساعتی یک چشم‌انداز جذاب است. از آن جا که ممکن است ندانند یک پروژه چقدر طول می‌کشد، به خصوص اگر این نوع طراحی، طراحی باشد که قبلاً هرگز انجام نداده اند.  هنوز یک ایده از میزان ساعتی که می‌خواهید شارژ کنید را دارید. اگر شما تازه شغل خود را به عنوان یک طراح شروع کردید، من به شما  یک رویکرد مشابه را پیشنهاد می کنم، که چیزی بین محاسبه نرخ ساعتی و نرخ هر پروژه می باشد. فقط به خاطر داشته باشید که لازم نیست،شما نرخ‌های ساعتی را با مشتریان در میان بگذارید. این به خاطر دانستن خودتان است، که شما سعی دارید نرخ ثابت را برای خدمات خود تعیین کنید.
 • مدیریت مشتریان: اگر چه مزایای زیادی برای شارژ کردن نرخ ساعتی وجود دارد، اما این یک معامله است که من قبلا به آن اشاره کردم. به عبارت دیگر، هنگامی که مشتریان هزینه طراحی سایت را میپردازند و یک وب سایت را با کار روزانه به آن پیوند می دهند، ارزش آن را نمی بینند. به نوبه خود، این به شما فشار زیادی را به شیوه ای اشتباه اعمال می کند. به عنوان مثال، مشتریان آگاه از زمانی هستند که شما برای آن ها اختصاص داده اید، وقتی آن ها متوجه می شوند که موارد خوبی را برای آن ها ایجاد کرده اید، یکی از مواردی که خواهند پرسید این است که: “چه مقدار زمان به آن اختصاص داده اید؟”  این موضوع باعث می شود که مکالمه های معنی دار بیشتری داشته باشید، و در غیر این صورت آن ها به آن چه که شما می پردازید متمرکز نمی شوند. سپس، وقفه‌های اجتناب‌ناپذیر زمانی ایجاد می‌شوند، که شما باید برای پاسخ دادن به مشتریانی که می‌خواهند بدانند صورت‌حساب کل آن‌ها چقدر شده است،تلاش کنید. بدتر از آن، بعضی از مشتریان ممکن است در مسیر تردید به این که چقدر صادق هستید بروند. شما همچنین ممکن است با مشتریانی رو به رو شوید که، تصمیم بگیرند چه چیزی در وب سایت آن ها باشد، به جای این که به شما اجازه دهند توسعه وب سایت را از ابتدا تا انتها انجام  دهید. شما در نهایت متعهد به انجام بخش هایی از کار وب سایت خواهید شد، که منجر به یک تجربه غیر مجزا در ظاهر می باشد، و این تجربه ممکن است حتی از نظر بهینه سازی و استاندارد های طراحی در تضاد باشد.

پرداخت ثابت هزینه طراحی سایت

در این سناریو، شما یک هزینه ثابتی را برای طراحی وب هزینه می کنید. شما همچنین می توانید یک لایه از بسته های طراحی وب ایجاد کنید که به شما اجازه می دهد هزینه های متفاوتی را با توجه به نوع وب سایت تحویل بگیرید. در این جا مواردی وجود دارد که، برای پیدا کردن نرخ ایده عال خود، باید بدانید.

 • تمرکز بر روی ارزش: تمایز روشن بین مشتریان وب سایت شارژ در ساعت، و پرداخت هزینه ثابت ذهنیت است. هم برای شما و هم برای شما و مشتری. به جای وسواس بیش از چند ساعت به ساخت یک وب سایت، هر دوی شما روی ارزش نهایی محصول تمرکز می کنید. از آن جا که مشتری درک بیشتری دارد از آن چه که به شما می پردازد، شما می توانید مبلغ بیشتری نیز بخواهید. به عبارت دیگر نرخ شما باید ارزش واقعی وب سایت را به مشتری نشان دهد.
 • فرآیند فروش سریع تر: شما تنها یک طراحی وب سایت نیستید. شما همچنین مسئول پیدا کردن چشم اندازی به کاربران، و متقاعد کردن آن‌ها برای تبدیل شدن به مشتری هستید. زمانی که شما نرخ ساعتی به مشتری ارائه می دهید، می توانید آن هزینه را به سایت خود منتقل کنید. شما ممکن است هزینه ای برای شارژ نرخ ساعتی در نظر بگیرید، اما مشتریان از شما رسید بخواهند. تهیه گزارش برای مشتریان کاری زمان بر است، زمانی فراتر از فروش و طراحی وب سایت. به جای این که زمان خود را صرف نگاه به اعداد کرده، و سوال کنیم که چرا بخش‌های خاصی از آن زمان زیادی طول می‌کشد، یک نرخ ثابت همه این ها را ساده می‌کند.رشد طراحی سایت
 • کارایی: از آن جایی که شما در برابر ساعات خاصی مسئول طراحی برای مشتری هستید، می توانید از روش های کارآمد تر برای طراحی وب سایت استفاده کنید.برای شروع، شما می‌توانید روند کار خود را تغییر دهید. شما می‌توانید این کار را با هر چیزی که از طریق ارتباطات به مشتری ارسال می‌کنید، انجام دهید (به عنوان مثال قراردادها و ایمیل‌ها) تا به چارچوب خط پایه که وب سایت‌هایی مانند wireframes را می‌سازند، آشنا شوید. مجله Smashing نیز، مثالی از منبعی است، که به ارائه الگوها و کیت‌های طراحی می‌پردازد که می تواند کار طراحان را ساده کند.قیمت طراحی سایت

پرداخت هزینه طراحی وب سایت ماهانه

در این سناریو، شما هزینه ثابتی دریافت می کنید. اما این نوع پرداخت برای طراحی های دوره های است، نه فقط طراحی یکبار سایت. مزایا و معایب این مساله اساسا همانند یک هزینه ثابت و هزینه شارژ ساعتی می باشد. تفاوت کلیدی این است که، این پرداخت به شما این امکان را می‌دهد تا مشتریان را در مدت بلند مدت نگه دارید، و باعث ایجاد  درآمد قابل‌پیش‌بینی برای کسب‌وکار شما فوق‌العاده است.

هزینه طراحی سایت پیام آوا

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

ثبت سفارش