تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

مدت زمان طراحی سایت

نکات پایانی اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت ...
امتیاز این صفحه

یک سوال که اغلب از ما پرسیده می شود این است: مدت زمان طراحی سایت چقدر است؟ بنابراین ما فکر کردیم زمان آن رسیده است که یک جدول زمان بندی پروژه طراحی سایت را با شما به اشتراک بگذاریم.

فرآیند طراحی سایت معمولا از زمان شروع تا پایان ۳۰ تا ۴۵ روز طول می کشد. برخی از پروژه های طراحی سایت حرفه ای می تواند طولانی تر باشد. بسته به دامنه و پیچیدگی پروژه.

اما وب سایت شما به طور متوسط در این روز ۳۰-۴۵ روز است. این جدول زمانی بستگی به عوامل بسیاری دارد که همه باید در یک جدول زمان بندی پروژه کار کنند. این جایی است که یک مدیر پروژه طراحی خوب ارزشمند است، می تواند به کمک شما بیاید.

طرح زمانبندی پروژه طراحی سایت

payam ava 2

این که آیا شما طراحی یک وب سایت با نام تجاری جدید انجام می دهید. یا دوباره طراحی در سایت فعلی خود را انجام می دهیدُ فرآیندی بسیار مشابه است.

تفاوت اصلی این است که فقط برای طراحی مجدد شما احتمالا همه محتوای جدید (صفحات سایت جدید) را ایجاد نمی کنید. شما فقط به عناصر طراحی مانند صفحه اصلی ، گرافیک CTA و غیره را به روزرسانی می کنید.

با یک وب سایت جدید، باید نقشه های وب را به صورت کلی و استراتژی کلیدی و برنامه بهینه سازی را بنویسید.

بنابراین اجازه دهید نگاهی به هر مرحله در فرایند طراحی بیاندازیم. و مدت زمان هر مرحله شرح دهیم.

پرسشنامه سایت (۲-۳ روز)

اولین چیزی که ما انجام می دهیم. وقتی شما ما را استخدام می کنید. تا وب سایت شما را طراحی کنیم. این موارد است:

 1. ما یک پرسشنامه وب سایت را برای شما ارسال می کنیم.
 2. تهیه لیستی از سوالات برای درک بهتر درباره تنظیمات سایت.
 3. ، مشتری را هدف قرار می دهیم.
 4. ارزش کسب و کارتان را در میابیم.
 5. پیشنهادات ویژه ای را برایتان شرح می دهیم.
 6. همچنین شما به ما اجازه می دهید تا کسب و کارتان را بشناسیم.
 7. روند کسب و کار شما را درک کنیم.
 8. هر آنچه که ما باید در مورد مشتریان شما بدانیم.
 9. و غیره.

مرور پرسشنامه (۱ ساعت)

پس از پرسشنامه تکمیل شده:

 1. ما با یک تماس تلفنی  اعضای تیم را معرفی می نیم.
 2. مسایل مربوطه را تعریف می کنیم.
 3. بررسی پاسخ های شما به پرسشنامه را انجام میدهیم.

پاسخ به این سوالات به ما چارچوبی برای ساخت سایت شما میدهد. در طی این جلسه ما اهداف شما در میابیم. فروش، پیشنهادات، عناصر طراحی بحرانی و غیره را روشن میکنیم. در پایان این گفتگو، ما با دانشی برای شروع روند طراحی سایت شما آگاه می شویم.

ایجاد طراحی (۵-۷ روز)

این جایی است که کار واقعی آغاز می شود. ما تمام اطلاعاتی را که به ما داده اید، جمع آوری می کنیم و فرآیند خلاقیت را آغاز می کنیم. از پالت های رنگی گرفته تا به  فونت ها.  ما طراحی را با تصویر شرکت شما مطابقت می دهیم.  عامل اصلی که ما در طول فرایند طراحی در نظر داریم، نظر مشتری است:

 • مراحل فرآیند فروش شما.
 •  پیشنهاداتی که شما می کنید.

 

payam ava 3

صفحه اصلی وب سایت شما باید مرکزی باشد. چشم انداز شما باشد. دقیقا همان چیزی است که شما به دنبالش هستید. در حالی که همزمان شما از طریق کانال فروش خود کار می کنید. هنگامی که ما یک مدرک از آنچه که صفحه اصلی به نظر میرسد. طرح صفحات داخلی ایجاد می کنیم. زمان آن است که آن را با شما مرور کنیم.

توجه:

 • یک سایت با نام تجاری جدید ایجاد میکنیم.
 • همچنین یک Sitemap ارائه خواهیم داد.
 • صفحات سایت را که محتوای آن مشخص است را برای شما ارسال میکنیم.
 • تمامی مراحل را کاملا مشخص می کنیم.

نقد و بررسی طراحی (۱-۷ روز)

در طی این مرحله ما  طراحی اولیه را به شما ارائه میدهیم. بازخورد شما را میبینیم. اگر ما دقیقا همان چیزی را که دنبالش بودید را طراحی کرده بودیم این مرحله سریع تر است.

ممکن است چند تغییر در عناصر طراحی و طراحی اصلی داشته باشید. اما اینها معمولا جزئی هستند. ما میتوانیم تغییرات را در یک یا دو روز انجام دهیم.

اما اگر ما از ایده شما  فاصله داشته باشیم. مسئه فرق کند. ما کاملا مسیر را گم کرده ایم. (این اتفاق میافتد بسیار نادر است). پس ما با شما تماس میگیریم. ما به بخش رسم می رویم و مراحل قبل را تکرار میکنیم.

بنابراین این مرحله میتواند تنها چند روز یا یک هفته دیگر طول بکشد. در طراحی باید تجدید نظر شود.

پیاده سازی / کد نویسی (۲ تا ۵ روز)

پس از تصویب طرح، ما میتوانیم برنامه نویسی را شروع کنیم. سپس آن را برای بررسی نهایی آماده کنیم. یا حتی برای ورود مطالب آماده کنیم. این جایی است که شما می توانید پیشرفت سایت خود را ببینید. به صورت روزانه. هیجان انگیز است. مگر نه؟ هنگامی که ما برنامه نویسی سایت شما را به پایان رساندیم. آماده بررسی و تایید نهایی شما هستیم.

اگر ما یک سایت جدید برای شما ایجاد کنیم. در این مرحله محتوای سایت را نیز بارگذاری خواهیم کرد.

بررسی نهایی / تایید (۱-۳ روز)

در این مرحله ما باید نزدیک به خط پایان باشیم.  سایت را برای هر گونه تغییرات نهایی را مرور خواهیم کرد. یا محتوای که باید ساخته شوند. اگر تغییراتی در پیش رو داشته باشیم. آنها را مجددا بررسی می کنیم.

راه اندازی رسمی (۱-۲ روز)

هنگامی که شما به ما تأیید نهایی دادید. ما سایت شما را به صورت راه می اندازیم. اگر این یک سایت جدید است، قبل از اینکه سایت شما را به صورت کامل راه بیاندازیم. باید اطمینان حاصل کنیم که بهینه سازی انجام شده است.

کار انجام شده است. شما سایتی در دنیای مجازی دارید.  وقت آن است که جشن بگیریم. کار سخت انجام شده است. شما می توانید با افتخار ترویج سایت خود را آغاز کنید. از موتور های جستجو گر بخواهید. که تعداد زیادی بازدید کننده جدید را به شما بدهند!

payam ava

 

 

مدت زمان طراحی سایت به طراحی شما بستگی دارد. اما ما در پیام آوا می توانیم در کمترین زمان آن را برای شما انجام دهیم.

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

امتیاز این صفحه
ثبت سفارش