تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت گرگان

طراحی سایت گرگان

طراحی سایت گرگان به ارائه خدمات طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن برای کسب و کارهای فعال در شهر گرگان اشاره دارد. شهر گرگان به عنوان مرکز استان گلستان در شمال ایران قرار دارد و در چند دهه گذشته با افزایش جمعیت این شهر شاهد رونق گرفتن کسب و کارهای مختلف خدماتی و صنعتی نیز هستیم. ما در شرکت پیام آوا پردازش خدمات طراحی سایت گرگان، سئو سایت و همچنین تبلیغات گوگل ادوردز را به شما شهروندان و شرکت های فعال در شهر گرگان ارائه می کنیم تا در کمترین زمان ممکن حضوری قدرتمند و با کیفیت در دنیای اینترنت داشته باشید. بیش از ده سال تجربه در زمینه طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی و طراحی اپلیکیشن های موبایل این امکان را به شرکت پیام آوا داده است که در سرتاسر ایران بهترین خدمات این حوزه را به کسب و کارهای مختلف ارائه دهد.

طراحی سایت گرگان

معرفی شهر گرگان

شهر گُرگان مرکز استان گلستان و در جانب شرقی شمال کشور ایران است. گرگان کنونی تا سال ۱۳۱۶ «اَستَرآباد» یا «اِستارباد» نام داشت و گرگان قدیمی که به عربی جرجان خوانده می‌شد شهری آباد و مهم بود که در نزدیکی گنبد کاووس امروزی قرار داشته است و اینک ویرانه‌های آن در حوالی امام‌زاده یحیی بن زید قرار دارد. نام فعلی گرگان که جایگزین نام کهنش، استرآباد شده، در واقع، برگرفته از (جرجان) و گرگان قدیم از شهریور ۱۳۱۶ برای این شهر استفاده شد.

به گفته برخی مورخان در زمان زردشت که ایرانیان ستاره‌ها را مظهر نور مقدس می‌دانسته‌اند، این شهر را بنا کرده و به نام شهر ستاره‌ها نامیدند.

بر اساس منابع تاریخی نام این شهر بر گرفته از نام استر همسر یهودی خشایارشا به حساب می آید. خواجه ابوالحسن بیهقی در تاریخ خود از این شهر به لفظ استارباد (estarbad) یاد کرده‌است چنان‌که نام کتاب معروف دکتر منوچهر ستوده یعنی «از آستارا تا استارباد» برگرفته از همین نوشتار بیهقی است.

در زبان پهلوی منطقهٔ گرگان را وُرکان یا وِهرکانه و در زبان یونانی هیرکانیا (Hyrcania) و در زبان عربی جُرجان می‌گفتند.  گرگان از مهم‌ترین منطقه‌ها در زمینه پژوهش‌ها و کاوش‌های باستان‌شناسی است. در کتاب مقدس وندیداد اوستا گرگان به عنوان نهمین سرزمین مقدس که اهورامزدا آفریده، ذکر شده‌است. البته در این نوشتار منظور از نام گرگان همان شهر تاریخی و باستانی جرجان مخروبه است که در نزدیکی گنبدکاووس قرار دارد.

نخستین کاوش‌ها در حدود سال ۱۸۴۱ (میلادی) در زیر تپه‌ای مصنوعی در نزدیک شهر گرگان انجام شد که خزانهٔ معروف استرآباد در آن کشف گردید. کارشناسان برخی از اشیای موجود در آن خزانه را که شباهت بسیار با کشفیات تپه حصار دامغان داشته متعلق به هزارهٔ سوم پیش از میلاد و (نزدیک به ۵ هزار سال پیش) دانسته‌اند.

جمعیت شهرستان گرگان در سال ۱۳۹۵، برابر با ۶۶۲٬۴۵۵ نفر بوده‌است. مردم شهرستان گرگان با گویش طبری و فارسی گرگانی سخن می‌گویند. اقوام آن شامل ساکنان بومی گرگان، مازنی‌ها، کتولی‌ها، سیستانیها، ترکمنها، شاهرودیها، آذریها و برخی خراسانی‌ها و بلوچ‌های مهاجر می‌باشند.

با احتساب جمعیت رو به افزایش شهرستان گرگان در سالهای گذشته و گسترش بسترهای اینترنت در این شهر انتظار می رود که کسب و کارهای خدماتی و صنعتی فعال در این شهر در سالهای آینده به ارائه خدمات بر بستر اینترنت بیش از گذشته رو بیاورند. همچنین با توجه به پیشینه تاریخی این شهر و طبیعت زیبای آن بستر مناسبی برای رشد و توسعه صنعت گردشگری در این شهر وجود دارد. بنابراین ارائه خدمات با کیفیت توریستی در این شهر از سوی شرکت ها و شهروندان گرگانی می تواند در میان مدت باعث بالا رفتن کیفیت زندگی اقتصادی ساکنین این شهر شود. بنابراین طراحی سایت گرگان یکی از مهمترین اقداماتی است که صاحبان کسب و کار در شهر گرگان باید هر چه سریعتر در دستور اجرایی خود قرار دهند.

طراحی سایت گرگان

ما در شرکت پیام آوا شرکت ها و کسب و کارهای مختلف در شهر گرگان را طی فرآیند های اصولی و علمی به دنیای وب متصل می کنیم. یک طراحی سایت خارق العاده و منحصر به فرد که می تواند کسب و کار سنتی شما را در دنیای مجازی به مشتریان ارائه کند.  این موضوع می تواند خدمات مختلف و مشاغل مختلف را با مقاصد مختلف شامل شود. ممکن است شما شرکت خدماتی داشته باشید و طراحی سایت شرکتی را در دستور کار خود قرار دهید و یا یک تولید کنند و فروشنده کالا باشید که در این صورت باید طراحی سایت فروشگاهی با فرایند خاص شغل شما توسط طراحان سایت ایجاد شود.

نمونه کارهای طراحی سایت شرکت پیام آوا را ببینید تا کیفیت طراحی را از نزدیک مشاهده کنید. همچنین می توانید با یک تماس ساده ( ۰۲۱۴۴۰۴۵۶۰۲ ) از مشاوره رایگان شرکت پیام آوا در زمینه طراحی سایت، سئو سایت و تبلیغات گوگل بهره مند شوید.

طراحی سایت گرگان برای گسترش صنعت گردشگری

گردشگری و صنعت توریسم یکی از پر سود ترین بخش های اقتصادی کشورهای توسعه یافته به حساب می آید به طوری که شهرهای بزرگی مانند بارسلونا یا پاریس و رم با جذب میلیون ها توریست در طول سال به ارتقا سطح کیفی اقتصاد شهرهای خود از طریق این صنعت کمک می کنند. متاسفانه به دلایل مختلف سیاسی و اقتصادی کشور ایران در سالهای گذشته از امکانهای این صنعت برای رونق شهرها و اقتصاد خود آن طور که باید و شاید استفاده نکرده است.

شهر گرگان هم به دلیل سابقه تاریخی خود و هم به دلیل مناظر زیبای طبیعی که در این شهر وجود دارد می تواند به یکی از مقاصد مهم گردشگری در ایران تبدیل شود. خوشبختانه بسترهای مورد نیاز گسترش صنعت گردشگری و توریسم در سالهای گذشته رو به بهبود است و انتظار می رود که در ده سال آینده ایران به شکل بهتری از این صنعت استفاده کند. امکاناتی مانند ارائه خدمات هتل داری و اقامتگاهی در فضای اینترنت، امکان رزرو بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس در اینرنت، ارائه خدمات تفریحی در فضای اینترنت و … از جمله مواردی است که می تواند باعث جذب گردشگر بیشتر به این شهر شود.

طراحی سایت گرگان

پر واضح هست که طراحی سایت گرگان یکی از موضوعاتی است که می تواند به گسترش صنعت توریسم در این شهر کمک کند. ارائه خدمات با کیفیت در حوزه های مختلف کالا و خدمات و همچنین ایجاد سایت های دو یا چند زبانه برای ارتباط بهتر با توریست های خارجی نیز از دیگر خدماتی است که  به بهبود این صنعت کمک کند. شرکت پیام آوا با سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت می تواند خدمات طراحی سایت توریستی و اقامتی را با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه کند.

طراحی وب سایت گرگان و فروش محصولات بازرگانی

همانطور که گفته شد شهر گرگان مرکز استان گلستان است که در دو دهه گذشته رشد جمعیتی زیادی را تجربه کرده است. افزایش جمعیت شهرنشینی منجر به ایجاد بستری برای مشاغل جدید خواهد بود. از سوی دیگر بر اساس تقسیمات سیاسی مراکز استان به شکل بالقوه به یک بازار وسیع بازرگانی تبدیل می شود. تولیدات کشاورزی، صنعتی و تکنولوژیک که در سرتاسر استان ایجاد می شود برای حمل و نقل آسان به گرگان منتقل می شود و در نتیجه شرکت های بازرگانی استان در این شهر دفاتر خود را تاسیس می کنند. از سوی دیگر شرکت های بازرگانی در قرن بیست و یک برای آنکه بتوانند کسب و کار خود را ارتقا دهند باید فعالیت خود را بر بستر اینترنت گسترش دهند. شرکت پیام آوا پردازش با بیش از ده سال سابقه در زمینه طراحی سایت های بازرگان و تجاری این امکان را برای شرکت های فعال در شهر گرگان فراهم کرده است که در کمترین زمان صاحب یک سایت فوق حرفه ای برای حضور در فضای اینترنت شوند.

ویژگی های اصلی طراحی وب سایت گرگان

شرکت پیام آوا در طراحی وب سایت برای شما سرویس های مختلفی را در نظر می گیرد. این خدمات را می توانید به صورت کاملا حرفه ای در وبسایت خود داشته باشید:

طراحی بخش معرفي کسب و کار تخصصی شما

معرفي دفاتر، شعبات و نمایندگی های شرکت.

ارایه مجموعه قوانین مربوط به نوغ شغل شما و خدماتی که به شهروندان ارائه می کنید

فرم درخواست خدمات به صورت آنلاین

امکان خرید و پرداخت آنلاین محصولات و خدمات

ماژول جستجو جهت سرچ کردن از میان خدمات متنوع بر اساس نام، کد و کليد واژه توسط بازديد کنندگان.

تعرفه خدمات و نمايش قیمت های مختلف هر محصول

معرفي سوابق پروژه هاي مختلف که در گذشته اجرا کرده اید.

درج راهنماي پرداخت خسارت جهت اطلاع رسانی به مشتريانی که در شرایط خاص از خدمات شما راضی نبوده اند.

خصوصیات پیام آوا برای طراحی سایت گرگان

با گسترش و نفوذ اینترنت در ایران شرکت های زیادی هستند که در شهرهای مختلف ایران خدمات طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل را ارائه می کنند اما کاملا مشخص است که بسیاری از این شرکت ها به دلیل نداشتن تجربه کافی، توانایی لازم برای این کار را ندارند. یادتان باشد که طراحی یک سایت حرفه ای با اصول سئو و استانداردهای روز دنیا از مهمترین موضوعاتی است که شرکت پیام آوا در پروژه های خود پیگیری می کند.

سایت های ساخته شده توسط پیام آوا دارای امنیت بالا، سرعت مناسب بارگزاری سایت و لود سریع صفحات، مدیریت پویا و داینامیک و آسان جهت بروز رسانی وب سایت است که این موضوعات باعث می شود تصویری مثبت از برند شما در ذهن کاربران اینترنت ایجاد شود.

دفتر مرکزی شرکت پیام آوا در تهران واقع شده است که همه روز از ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به کاربران خود میباشد.

شماره تماس : ۰۲۱۴۴۰۴۵۶۰۲ ۰۲۱۴۴۰۴۵۳۹۷

درخواست مشاوره طراحی سایت در گرگان
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین

 

ثبت سفارش