021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت کشاورزی

طراحی سایت کشاورزی از عقبه ای غنی برخوردار است چون پیشه ی کشاورزی حرفه ی نیاکان اغلب مردم جهان بوده و پیشینه ای به ژرفای تاریخ دارد.

امورات کاشت؛ داشت، برداشت، باغبانی، مهیاسازی زمین، آبیاری، کوددهی و نگهداری و مراقبت تا نتیجه حصول محصول و فرآوری محصولات کشاورزی و دامی و بسته بندی تا ورود محصولات به گردونه صنعت غذا و بازار مصرف در پروسه صنعت کشاورزی قرار می گیرند.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

چرا طراحی سایت کشاورزی مهم است؟

کار  پُر زحمت کشاورزی در طول ایام مختلف با ظهور و ورود تکنولوژی ها و ماشین آلات مختلف دگرگون شده از اینرو تنوع محصولات و روند پروسه کشاورزی نیز سرعت یافته است. طراحی سایت قوانین کلی خود را نیز دارد نگاهی به صفحه طراحی سایت ما اطلاعات شما را در این حوزه به روز می کند.

اغلب کارهای کشاورزی که در قدیم بصورت دستی انجام می گرفت با استفاده از تجهیزات، ادوات و ماشین آلات سهل تر شده است. همچون شخم زنی زمین که در گذشته با خیش و گاوآهن صورت می پذیرفت امروزه با کمباین انجام می گیرد و ده ها مثال دیگر که مبرهن هستند.

از اینرو با سهل تر شدن فرآیندهای تهیه محصولات کشاورزی، در عرصه فروش و بازاریابی تولیدات کشاورزی نیز بایستی تحولی عظیم صورت گیرد و فرایند فروش و عرضه اینگونه محصولات نیز به طُرق راحت تری انجام گیرد و این مهم با طراحی سایت کشاورزی فراهم شده است.

از طرفی کشاورزان با تحمل سختی ها و مشقت های زیاد، سود ناچیزی در قبال فروش محولات خود بدست می آورند چون دلالان و واسطه ها محصولات آنها را با قیمت های پایین خریده و با قیمت های بیشتری در بازار می فروشند.

به همین دلایل طراحی سایت کشاورزی از این منظر، حذف واسطه ها را به دنبال خواهد داشت و کشاورزان با داشتن یک وب سایت خواهند توانست به بازایابی و فروش مستقیم محصولات خود بپردازند.

سرویس های طراحی وب سایت کشاورزی

از جمله امكانات ابتدایی كه در طراحی وب سايت کشاورزی مي توان اجرا و پیاده سازی نمود مي توان به موارد زير اشاره كرد:

سئو و بهینه سازی وب سایت

همچنانکه این روزها بحث بر سر بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو  و بهینه سازی سایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت مزایده به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

پیام آوا، متخصص طراحی سایت های کشاورزی

پیام آوا با استفاده از پویایی محتوا و پیاده سازی بخش های مختلف در طراحی سايت کشاورزی، طراحی وب سایت دامداری و طراحی وبسایت ادوات کشاورزی، با استفاده از سیستم هایی مانند: مدیریت صفحات، مدیریت و دسته بندی محصولات و مطالب، مدیریت منوها و زیر منوها، مدیریت اخبار، مدیریت گالری عکس و ویدیو، مدیریت محصولات، مدیریت نظرسنجی ها و نظرات کاربران و … سایت حرفه ای و کاربردی را در اختیار مدیران مجتمع های دامی و زراعی و همچنین فروشندگان و تولیدکنندگان ماشین آلات کشاورزی قرار می دهد.

طراحی سایت کشاورزی توسط پیام آوا به گونه ایست که می توانید  بی نهایت صفحه و زیر صفحه را به وب سایت خود بیفزایید.

امکان ایجاد تعامل کاربران با مدیر سایت و فروشندگان حاضر در وب سایت، در طراحی وب سايت کشاورزی بصورت هوشمند با استفاده از ثبت نام، ارسال نظرات، پُر کردن فرم و نظرسنجی و … توسط پیام آوا در نظر گرفته شده است. پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل  را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.