تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت کشاورزی

طراحی سایت کشاورزی

طراحی سایت کشاورزی طیف گسترده ای از ساخت و طراحی های سایت که در یک خانواده قرار می گیرند را شامل می گردد که عبارتند از :

 • طراحی سایت فرآورده های کشاورزی
 • طرای سایت ادوات کشاورزی
 • طراحی سایت باغبانی
 • طراحی وب سایت مجتمع کشت و صنعت
 • طراحی سایت فروش بذر و کود
 • طراحی سایت خوراک دام و طیور
 • طراحی سایت زراعت
 • طراحی سایت دامداری و دامپروری
 • طراحی سایت فرآورده های دامی
 • طرحی سایت آزمایشگاه کشاورزی و دام
 • طراحی سایت گلخانه

طراحی سایت کشاورزی از عقبه ای غنی برخوردار است چون پیشه ی کشاورزی حرفه ی نیاکان اغلب مردم جهان بوده و پیشینه ای به ژرفای تاریخ دارد.

امورات کاشت؛ داشت، برداشت، باغبانی، مهیاسازی زمین، آبیاری، کوددهی و نگهداری و مراقبت تا نتیجه حصول محصول و فرآوری محصولات کشاورزی و دامی و بسته بندی تا ورود محصولات به گردونه صنعت غذا و بازار مصرف در پروسه صنعت کشاورزی قرار می گیرند.

وب سایت کشاورزیچرا طراحی سایت کشاورزی مهم است؟

کار  پُر زحمت کشاورزی در طول ایام مختلف با ظهور و ورود تکنولوژی ها و ماشین آلات مختلف دگرگون شده از اینرو تنوع محصولات و روند پروسه کشاورزی نیز سرعت یافته است.

اغلب کارهای کشاورزی که در قدیم بصورت دستی انجام می گرفت با استفاده از تجهیزات، ادوات و ماشین آلات سهل تر شده است. همچون شخم زنی زمین که در گذشته با خیش و گاوآهن صورت می پذیرفت امروزه با کمباین انجام می گیرد و ده ها مثال دیگر که مبرهن هستند.

از اینرو با سهل تر شدن فرآیندهای تهیه محصولات کشاورزی، در عرصه فروش و بازاریابی تولیدات کشاورزی نیز بایستی تحولی عظیم صورت گیرد و فرایند فروش و عرضه اینگونه محصولات نیز به طُرق راحت تری انجام گیرد و این مهم با طراحی سایت کشاورزی فراهم شده است.

از طرفی کشاورزان با تحمل سختی ها و مشقت های زیاد، سود ناچیزی در قبال فروش محولات خود بدست می آورند چون دلالان و واسطه ها محصولات آنها را با قیمت های پایین خریده و با قیمت های بیشتری در بازار می فروشند.

به همین دلایل طراحی سایت کشاورزی از این منظر، حذف واسطه ها را به دنبال خواهد داشت و کشاورزان با داشتن یک وب سایت خواهند توانست به بازایابی و فروش مستقیم محصولات خود بپردازند.

سرویس های طراحی وب سایت کشاورزی

از جمله امكانات ابتدایی كه در طراحی وب سايت کشاورزی مي توان اجرا و پیاده سازی نمود مي توان به موارد زير اشاره كرد:

۱ – طراحی صفحه معرفی

شرح فعالیت ها و روند امور کشاورزی و همچنین تجهیزات و نوآوری های صورت گرفته در زمینه کاری خود را می توانید در این قسمت بیان کنید.

۲- طراحی صفحه تماس با ما

اطلاعات تماس همچون شماره های تماس، فکس و شماره همراه و نیز فرم تماس در این صفحه پیاده سازی شده است.

۳- طراحی بخش محصولات

قسمت محصولات در طراحی سایت کشاوری بسته به نوع فعالیت متفاوت است. مثلا در طراحی سایت ادوات و ماشین آلات کشاورزی کالا و تجهیزات فروشندگان یا واردکنندگان یا تولیدکنندگان ماشین آلات و ادوات کشاورزی بصورت دسته بندی شده قرار می گیرد. بطور مثال دسته بندی هایی نظیر: کلتیواتور، تریلر، اره موتوری، سمپاش، کمباین،  علف زن، تراکتور و …

توضیحات مبسوط و جامع و مشخصات هر کدام از محصولات نیز بهمراه عکس و تصاویر آنها در این بخش درج می گردد.

۴- پیاده سازی سیستم خرید و فروش آنلاین

امکان خرید و فروش آنلاین محصولات که رشد چشمگیری را نیز در عرضه و فروش تولیدات شما دارد  و پرداخت از طریق درگاه بانکی تعبیه شده در وب سایت مهیا است.

۵- طراحی بخش پُرفروش ها

برای نشان دادن کالاهایی که بیشترین فروش را داشته اند این بخش در نظر گرفته شده است.

۶ – طراحی صفحه اخبار

اخبار به روز مروبط به صنعت کشاورزی و باغبانی و صنعت دامپروری در این صفحه منتشر می گردد.

۷ – طراحی قسمت محبوب ترین ها

محصولات و مطالب پُر طرفدار و پُر بازدید سایت در این قسمت به نمایش در می آید.

۸ – طراحی ماژول جستجو

ابزار جستجوی پیشرفته در محتوای سایت کشاورزی در نظر گرفته شده است.

۹ – طراحی صفحه نظرات

فرم نظر سنجی از مشتریان و مخاطبان سایت در این صفحه جایگزاری می گردد.

طراحی وب سایت کشاورزی

پیام آوا، متخصص طراحی سایت های کشاورزی

پیام آوا با استفاده از پویایی محتوا و پیاده سازی بخش های مختلف در طراحی سايت کشاورزی، طراحی وب سایت دامداری و طراحی وبسایت ادوات کشاورزی، با استفاده از سیستم هایی مانند: مدیریت صفحات، مدیریت و دسته بندی محصولات و مطالب، مدیریت منوها و زیر منوها، مدیریت اخبار، مدیریت گالری عکس و ویدیو، مدیریت محصولات، مدیریت نظرسنجی ها و نظرات کاربران و … سایت حرفه ای و کاربردی را در اختیار مدیران مجتمع های دامی و زراعی و همچنین فروشندگان و تولیدکنندگان ماشین آلات کشاورزی قرار می دهد.

طراحی سایت کشاورزی توسط پیام آوا به گونه ایست که می توانید  بی نهایت صفحه و زیر صفحه را به وب سایت خود بیفزایید.

امکان ایجاد تعامل کاربران با مدیر سایت و فروشندگان حاضر در وب سایت، در طراحی وب سايت کشاورزی بصورت هوشمند با استفاده از ثبت نام، ارسال نظرات، پُر کردن فرم و نظرسنجی و … توسط پیام آوا در نظر گرفته شده است.

درخواست مشاوره طراحی سایت کشاورزی
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
ثبت سفارش