تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت کشاورزی

طراحی سایت کشاورزی

طراحی سایت کشاورزی طیف گسترده ای از ساخت و طراحی های سایت که در یک خانواده قرار می گیرند را شامل می گردد که عبارتند از :

 • طراحی سایت فرآورده های کشاورزی
 • طرای سایت ادوات کشاورزی
 • طراحی سایت باغبانی
 • طراحی وب سایت مجتمع کشت و صنعت
 • طراحی سایت فروش بذر و کود
 • طراحی سایت خوراک دام و طیور
 • طراحی سایت زراعت
 • طراحی سایت دامداری و دامپروری
 • طراحی سایت فرآورده های دامی
 • طرحی سایت آزمایشگاه کشاورزی و دام
 • طراحی سایت گلخانه

طراحی سایت کشاورزی از عقبه ای غنی برخوردار است چون پیشه ی کشاورزی حرفه ی نیاکان اغلب مردم جهان بوده و پیشینه ای به ژرفای تاریخ دارد.

امورات کاشت؛ داشت، برداشت، باغبانی، مهیاسازی زمین، آبیاری، کوددهی و نگهداری و مراقبت تا نتیجه حصول محصول و فرآوری محصولات کشاورزی و دامی و بسته بندی تا ورود محصولات به گردونه صنعت غذا و بازار مصرف در پروسه صنعت کشاورزی قرار می گیرند.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

وب سایت کشاورزیچرا طراحی سایت کشاورزی مهم است؟

کار  پُر زحمت کشاورزی در طول ایام مختلف با ظهور و ورود تکنولوژی ها و ماشین آلات مختلف دگرگون شده از اینرو تنوع محصولات و روند پروسه کشاورزی نیز سرعت یافته است. طراحی سایت قوانین کلی خود را نیز دارد نگاهی به صفحه طراحی سایت ما اطلاعات شما را در این حوزه به روز می کند.

اغلب کارهای کشاورزی که در قدیم بصورت دستی انجام می گرفت با استفاده از تجهیزات، ادوات و ماشین آلات سهل تر شده است. همچون شخم زنی زمین که در گذشته با خیش و گاوآهن صورت می پذیرفت امروزه با کمباین انجام می گیرد و ده ها مثال دیگر که مبرهن هستند.

از اینرو با سهل تر شدن فرآیندهای تهیه محصولات کشاورزی، در عرصه فروش و بازاریابی تولیدات کشاورزی نیز بایستی تحولی عظیم صورت گیرد و فرایند فروش و عرضه اینگونه محصولات نیز به طُرق راحت تری انجام گیرد و این مهم با طراحی سایت کشاورزی فراهم شده است.

از طرفی کشاورزان با تحمل سختی ها و مشقت های زیاد، سود ناچیزی در قبال فروش محولات خود بدست می آورند چون دلالان و واسطه ها محصولات آنها را با قیمت های پایین خریده و با قیمت های بیشتری در بازار می فروشند.

به همین دلایل طراحی سایت کشاورزی از این منظر، حذف واسطه ها را به دنبال خواهد داشت و کشاورزان با داشتن یک وب سایت خواهند توانست به بازایابی و فروش مستقیم محصولات خود بپردازند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

سرویس های طراحی وب سایت کشاورزی

از جمله امكانات ابتدایی كه در طراحی وب سايت کشاورزی مي توان اجرا و پیاده سازی نمود مي توان به موارد زير اشاره كرد:

۱ – طراحی صفحه معرفی

شرح فعالیت ها و روند امور کشاورزی و همچنین تجهیزات و نوآوری های صورت گرفته در زمینه کاری خود را می توانید در این قسمت بیان کنید.

۲- طراحی صفحه تماس با ما

اطلاعات تماس همچون شماره های تماس، فکس و شماره همراه و نیز فرم تماس در این صفحه پیاده سازی شده است.

۳- طراحی بخش محصولات

قسمت محصولات در طراحی سایت کشاوری بسته به نوع فعالیت متفاوت است. مثلا در طراحی سایت ادوات و ماشین آلات کشاورزی کالا و تجهیزات فروشندگان یا واردکنندگان یا تولیدکنندگان ماشین آلات و ادوات کشاورزی بصورت دسته بندی شده قرار می گیرد. بطور مثال دسته بندی هایی نظیر: کلتیواتور، تریلر، اره موتوری، سمپاش، کمباین،  علف زن، تراکتور و …

توضیحات مبسوط و جامع و مشخصات هر کدام از محصولات نیز بهمراه عکس و تصاویر آنها در این بخش درج می گردد.

۴- پیاده سازی سیستم خرید و فروش آنلاین

امکان خرید و فروش آنلاین محصولات که رشد چشمگیری را نیز در عرضه و فروش تولیدات شما دارد  و پرداخت از طریق درگاه بانکی تعبیه شده در وب سایت مهیا است.

۵- طراحی بخش پُرفروش ها

برای نشان دادن کالاهایی که بیشترین فروش را داشته اند این بخش در نظر گرفته شده است.

۶ – طراحی صفحه اخبار

اخبار به روز مروبط به صنعت کشاورزی و باغبانی و صنعت دامپروری در این صفحه منتشر می گردد.

۷ – طراحی قسمت محبوب ترین ها

محصولات و مطالب پُر طرفدار و پُر بازدید سایت در این قسمت به نمایش در می آید.

۸ – طراحی ماژول جستجو

ابزار جستجوی پیشرفته در محتوای سایت کشاورزی در نظر گرفته شده است.

۹ – طراحی صفحه نظرات

فرم نظر سنجی از مشتریان و مخاطبان سایت در این صفحه جایگزاری می گردد.

طراحی سایت کشاورزی

همچنانکه این روزها بحث بر سر بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو  و بهینه سازی سایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت  روزنامه به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

پیام آوا، متخصص طراحی سایت های کشاورزی

پیام آوا با استفاده از پویایی محتوا و پیاده سازی بخش های مختلف در طراحی سايت کشاورزی، طراحی وب سایت دامداری و طراحی وبسایت ادوات کشاورزی، با استفاده از سیستم هایی مانند: مدیریت صفحات، مدیریت و دسته بندی محصولات و مطالب، مدیریت منوها و زیر منوها، مدیریت اخبار، مدیریت گالری عکس و ویدیو، مدیریت محصولات، مدیریت نظرسنجی ها و نظرات کاربران و … سایت حرفه ای و کاربردی را در اختیار مدیران مجتمع های دامی و زراعی و همچنین فروشندگان و تولیدکنندگان ماشین آلات کشاورزی قرار می دهد.

طراحی سایت کشاورزی توسط پیام آوا به گونه ایست که می توانید  بی نهایت صفحه و زیر صفحه را به وب سایت خود بیفزایید.

امکان ایجاد تعامل کاربران با مدیر سایت و فروشندگان حاضر در وب سایت، در طراحی وب سايت کشاورزی بصورت هوشمند با استفاده از ثبت نام، ارسال نظرات، پُر کردن فرم و نظرسنجی و … توسط پیام آوا در نظر گرفته شده است. پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل  را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخواست مشاوره طراحی سایت کشاورزی
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

5/5 - (1 امتیاز)
ثبت سفارش