021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت لاراول

لاراول از سال ۲۰۱۱ به جامعه برنامه نویسان PHP معرفی شد و از همان سال اول ورودش به بازار جهانی، قرارداد ها و پروژه های زیادی با این فریم ورک منعطف و خارق العاده نوشته شده است. به دلیل قابلیت های منحصر به فرد موجود در فریم ورک لاراول، طراحی سایت لاراول یک کار بسیار ساده برای برنامه نویس به حساب می آید. برنامه نویس لاراول تمرکز خود را بر روی اجرای ایده و طراحی اصلی قرار می دهد و موارد اولیه که در تمام پروژه های برنامه نویسی یکسان است را با سرعت بیشتری پیاده سازی می کند. به عبارتی دقیق تر می توان چنین گفت که بالا بودن سرعت توسعه در لاراول به برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب این امکان را می دهد که به صورت کاملا خلاقانه بر روی ایده های جدید تمرکز کنند. همچنین دیگر قابلیت فریم ورک لاراول متن باز بودن آن در ابعاد مختلف است که برنامه نویسان را برای ایجاد انواع نرم افزار های تحت وب یا سایت های مختلف فروشگاهی یا شرکتی یاری می کند.

پیام آوا پردازش با ده سال سابقه در طراحی سایت صرافی بر بستر لاراول میتوانند مکانی امن برای ایجاد سایت ارز دیجیتال برای همگان باشد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

طراحی سایت با لاراول

کمتر شرکت طراحی سایت حرفه ای در ایران وجود دارد که از برنامه نویسان لاراول در شرکت خود استفاده نکند. برنامه نویسی سایت های اختصاصی با هسته های کدنویسی شده منحصر به فرد که قابلیت های چنین سایت هایی در cms های آماده مانند وردپرس یا جومولا به سادگی قابل پیاده سازی نباشند را معمولا با استفاده از فریم ورک لاراول انجام نی دهند. امکانات عالی برای برنامه نویسی، سرعت و انعطاف پذیری بالای ساختار کدها در لاراول دست برنامه نویس را برای مدیریت و ایجاد سایت های حجم متوسط و بزرگ باز می گذارد.

طراحی فروشگاه اینترنتی با لاراول

فروشگاه اینترنتی یک شعبه جدید از کسب و کار شما در فضای وب است. اگر کسب و کار شما تعداد کالای زیادی ندارد و امکانات و ابعاد فروشگاه اینترنتی شما محدود است، فروشگاه ساز های موجود و افزونه ووکامرس برای شما کافی به نظر می رسد. اما اگر حجم کالاهای فروشگاه اینترنتی که در ذهن دارید زیاد است و شما توانایی خدمات رسانی به جغرافیای وسیع تری در کل کشور را دارید باید از یک سایت اختصاصی و کد نویسی حرفه ای و جدید برای فروشگاه خود استفاده کنید. من به شما این اطمینان را می دهم که لاراول بهترین فریم ورک موجود برای توسعه چنین پروژه ای به حساب می آید.

همچنبن قابلیت های منحصر به فرد فریم وورک لاراول باعث می شود که هر آنچه ممکن است شما در آینده برای توسعه وبسایت خود نیاز داشته باشید در این فضا امکان پذیر شود. شرکت طراحی سایت پیام آوا با بیش از ده سال تجربه حرفه ای در زمینه طراحی انواع سایت، متد اصلی خود برای توسعه وبسایت های مشتریان را بر استفاده حرفه ای از این فریم ورک متمرکز کرده است.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.