تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت قم

طراحی سایت قم

طراحی سایت قم؛ برای شهروندان و صاحبان کسب و کار شهر قم این امکان را فراهم می کند که شعبه ای الکترونیک از کسب و کار خود را در فضای مجازی ایجاد کنند. شرکت طراحی سایت پیام آوا خدمات طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن ، سئو و تبلیغات گوگل را با بهترین کیفیت به شما ارائه می کند.

شهر قم یکی از شهرهای مذهبی و از نظر سیاسی شاید مهمترین شهر ایران در بعد از انقلاب محسوب می شود. ساخت و سازهای بسیاری هم از نظر مسکونی و هم از نظر تولیدات صنعتی در طول سه دهه گذشته باعث شده است که شهر قم به یکی از شهرهای پر جمعیت در فلات مرکزی تبدیل شده است. طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ مرکز آمار ایران شهر قم تعداد ۱٬۲۰۱٬۱۵۸ نفر جمعیت دارد که بیشتر این جمعیت مهاجرانی از شهری‌های دیگر ایران مثل زنجان و اراک است. با این جمعیت قم در رتبهٔ هفتمین شهر پرجمعیت ایران قرار می‌گیرد. طراحی سایت قم می تواند به ایجاد بستری برای شهر هوشمند قم به شهروندان ساکن در قم کمک بسزایی داشته باشد.

طراحی سایت قم

طراحی سایت قم، معرفی شهر قم

قُمْ پارسی میانه یا به تلفظ قدیمی آن کُنب از کلان‌شهرهای ایران است که در ۱۴۰ کیلومتری جنوب تهران پایتخت ایران واقع شده‌است. این شهر در کنار رودخانهٔ قمرود و در دشت قم قرار دارد. شهر قم مرکز استان قم و نیز مرکز شهرستان قم می‌باشد.

این شهر در گذشته به دلیل قرار گرفتن در مسیر راه ابریشم دارای اهمیت ارتباطی بوده‌است.

طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ مرکز آمار ایران شهر قم تعداد ۱٬۲۰۱٬۱۵۸ نفر جمعیت دارد. رشد جمعیت قم ۱٬۲ درصد است که جزء بالاترین نرخ رشد جمعیت در ایران است. بیشتر ساکنان شهر مسلمان و شیعهٔ دوازده امامی هستند و تعدادی از اقلیت‌های دینی زرتشتی و مسیحی نیز در شهر ساکن هستند.

قم در ابتدا محل سکونت اقوامی از زرتشتیان بوده که ممجان (memjan) نامیده می‌شده‌است.

اما نام قم از کجا آمده است؟ شهر قم را، بدین علت قم نامیدند که محل جمع شدن آب‌ها و آب انار بوده‌است و آب در آن جا جمع می‌شده و آن را هیچ منفذ و رهگذری نبوده، در اطراف آن جا علف و گیاهان و نباتات فراوان می‌روییده‌است و در عرب، جمع شدن آب را قم گویند.چوپانان برای چرانیدن گوسفندان خود، برگرد علف زارها خیمه می‌زدند و خانه‌هایی را بنا می‌کردند و خانه‌های ایشان را در فارسی، کومه نامیدند و به مرور زمان کومه تبدیل به کم شد؛ پس آن را معرب گردانیده و قم نامیدند. بنابراین ریشه نام این شهر به «کومه» به معنای اتاقک‌های کلبه‌مانندی که چوپانان برای استراحت می‌ساختند، بازمی‌گردد. به مرور زمان و با الهام از واژه «کومه» این شهر به نام  (کم) (kom) خوانده شد.

شهر قم به مانند اکثر مراکز استان کشور ما به سرعت در حال رشد و توسعه است و در نتیجه با توجه به تحولات عصر دیجیتال لزوم توجه بیشتر کسب و کارها برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک بیش از پیش احساس می شود. شرکت پیام آوا پردازش با یک سابقه ده ساله در زمینه کدنویسی انواع سایت و اپلیکیشن و همچنین ارائه خدمات سئو به شما شهروندان قمی کمک می کند تا به صورت حرفه ای وارد تجارت آنلاین شوید و بازار خود را گسترش دهید.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت حرفه ای و مزیت های آن

طراحی وب سایت قم برای توسعه اقتصاد استان قم

شهر قم و استان قم بعد از انقلاب ۵۷ به مرکز فرهنگی و به نوعی پایگاه سیاسی جمهوری اسلامی تبدیل شد و در نتیجه در ۴۰ سال گذشته شاهد رشد و توسعه سریع این شهر از همه جهات بوده ایم. این موضوع باعث شده است که شره قم موج مهاجران زیادی را از شهر های همجوار خود در سالهای گذشته بپذیرد.

افزایش جمعیت، نگاه ویژه سیاسی به این شهر و همچنین گسترش صنعت و تجارت باعث می شود که یک پتانسیل استثنایی برای شهروندان این شهر برای توسعه کسب و کار خود ایجاد شود. از سوی دگر توریسم مذهبی از دیگر بخش هایی است که می تواند به رشد و توسعه اقتصاد این شهر کمک کند.

قدمت صنعت در این شهرستان به سال ۱۶۰ه.ق می رسد. از این سال تا سال ۱۲۸۷ه.ق در شهر قم سکه ضرب می شد و نمونه های متعددی از این مجموعه سکه ها در موزه آستانه مقدسه حضرت معصومه (س) نگهداری می شود. در زمان صفویه در معدن مسگران قم با مس و آهن مبادرت به ساخت گلوله توپ می نموده اند. تعداد کارخانجات قم در سال ۱۳۰۵ ه.ق شامل ۶ کارخانه بلورسازی و چندین کارخانه شیشه گری و یک کارخانه چینی سازی بود. در سال ۱۳۰۸ توسط یک شرکت روسی اولین کارخانه پنبه پاک کنی در این شهر آغاز بکار کرد و در سال ۱۳۱۴ کارخانه نساجی ریسباف قم تاسیس شد که بتدریج کارگران آن به ۵۰۰ نفر افزایش یافتند.

هنگامی که شاه ذائقه خویش را با سوهان قم تغییر داد و این امر موجبات انبساط خاطرش را فراهم آورد اظهار داشت این شیرینی برنده تمام شیرینی هاست و لذا کلمه سوهان بر آن اطلاق شده و هم اکنون به عنوان بهترین سوغات قم برای مسافران این استان تلقی می شود که اخیراً به بازارهای جهانی نیز راه پیدا کرده است. از سال ۱۳۲۸ به بعد صنایع دستی و سنتی در استان اوج بیشتری گرفت و کارگهای مختلف گیوه چینی ـ آینه سازی ـ نمدمالی ـ تولید کفش ـ مبل سازی ـ تولید بخاری ـ آهنگری ـ حلوایی ـ صابون سازی ـ فرش دستباف (ابریشم), متقال بافی و سوهان پزی راه اندازی شد.

طراحی سایت قم

نمونه کارهای طراحی سایت شرکت پیام آوا را ببینید تا کیفیت طراحی را از نزدیک مشاهده کنید. همچنین می توانید با یک تماس ساده ( ۰۲۱۴۴۰۴۵۶۰۲ ) از مشاوره رایگان شرکت پیام آوا در زمینه طراحی سایت، سئو سایت و تبلیغات گوگل بهره مند شوید.

بدون تردید یکی از مهمترین صنایع دستی که با اسم قم پیوند خورده سوهان قم می باشد که مبداء پیدایش اولیه آن در هندوستان بوده و سپس در زمان ناصرالدین شاه وارد کشور شده است.

از جمله پتانسیل های اقتصادی استان قم می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

همجواری با منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و واقع شدن در مرکز شهر

وجود کانی های فلزی مخصوصا کانی های سرب با توجه به گزارشهای زمین شناسی.

وجود مواد اولیه ساختمانی مخصوصا سنگهای تزئینی و سنگهای ساختمانی

وجود املاح تبخیری و کانیها و خاکهای صنعتی در سطح استان

وجود زمینه های مستعد و ناشناخته در دریاچه نمک و حوض سلطان از لحاظ انواع کانیهای معدنی

با توجه به موارد ذکر شده در بالا یک بازار بکر و روبه گسترش در شهر قم وجود دارد که می تواند منجر به افزایش سودآوری شرکت های موجود در این شهر شود. ما در شرکت پیام آوا آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما عزیزان قمی هستیم تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن کسب و کار خود را ارتقا دهید.  طراحی سایت ( طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهیطراحی اپلیکیشن، سئو سایت و خدمات تبلیغات گوگل از جمله موضوعاتی است که شما می توانید با یک تماس ساده از مشاوره تخصصی پیام آوا بهره مند شوید.

ویژگی های اصلی طراحی وب سیات در شهر قم 

شرکت پیام آوا در طراحی وب سایت برای شما سرویس های مختلفی را در نظر می گیرد. این خدمات را می توانید به صورت کاملا حرفه ای در وبسایت خود داشته باشید:

طراحی بخش معرفي کسب و کار تخصصی شما

معرفي دفاتر، شعبات و نمایندگی های شرکت.

ارایه مجموعه قوانین مربوط به نوغ شغل شما و خدماتی که به شهروندان ارائه می کنید

فرم درخواست خدمات به صورت آنلاین

امکان خرید و پرداخت آنلاین محصولات و خدمات

ماژول جستجو جهت سرچ کردن از میان خدمات متنوع بر اساس نام، کد و کليد واژه توسط بازديد کنندگان.

تعرفه خدمات و نمايش قیمت های مختلف هر محصول

معرفي سوابق پروژه هاي مختلف که در گذشته اجرا کرده اید.

درج راهنماي پرداخت خسارت جهت اطلاع رسانی به مشتريانی که در شرایط خاص از خدمات شما راضی نبوده اند.

خصوصیات شرکت پیام آوا برای طراحی سایت قم

طراحی سایت یک کار بسیار تخصصی است و در نتیجه نمی توان به هر کس یا هر شرکتی که مدعی ارائه خدمات طراحی سایت است اعتماد کنید. در حال حاضر در شهرهای مختلف ایران شرکت های زیادی تاسیس شده اند که مدعی ارائه خدمات طراحی سایت با کیفیت روز جهانی می شوند. کیفیت طراحی سایت در شرکت پیام آوا را می توانید از نمونه کارهای انجام شده قبلی شرکت بفهمید و با اطمینان کامل خدمات طراحی سایت خود را به ما بسپارید.

سایت های ساخته شده توسط پیام آوا دارای امنیت بالا، سرعت مناسب بارگزاری سایت و لود سریع صفحات، مدیریت پویا و داینامیک و آسان جهت بروز رسانی وب سایت است که این موضوعات باعث می شود تصویری مثبت از برند شما در ذهن کاربران اینترنت ایجاد شود. پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

دفتر مرکزی شرکت پیام آوا در تهران واقع شده است که همه روز از ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به کاربران خود میباشد. شماره تماس : ۰۲۱۴۴۰۴۵۶۰۲ ۰۲۱۴۴۰۴۵۳۹۷

درخواست مشاوره طراحی سایت در قم
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین

 

ثبت سفارش