تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت قزوین

طراحی سایت قزوین

طراحی سایت قزوین؛ شرکت پیام آوا پردازش در راستای ارائه خدمات طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل به کسب و کارهای فعال در شهرهای مختلف ایران خدمات طراحی سایت قزوین را به شهروندان قزوین ارائه کرده است. کسب و کارهای فعال در شهر قزوین می توانند با یک تماس ساده با شرکت پیام آوا در کمترین زمان ممکن یک سایت فوق حرفه ای برای تجارت آنلاین داشته باشند.

طراحی سایت قزوین و معرفی شهر قزوین

شهر قزوین در ارتفاع ۱۲۷۸ متری از سطح دریا و مرکز استان قزوین است. تاریخچه تاسیس این شهر به دوران امپراطوری ساسانیان باز می گردد و در تاریخ ذکر شده است که در زمان شاپور پادشان ساسانی شهر قزونی رونق بسیار چشمگیری یافته بود.

همچنین این شهر شاه راه اقتصادی در جاده ابریشم قدیم به حساب می آمده است و به همین دلیل سالهای بسیار محل گذر تجار و بازرگانانی بود که از شرق به غرب و بالعکس تجارت می کردند. همچنین شهر قزوین در زمان امپراطوری صفویان به مدت نزدیک به ۶۰ سال پایتخت ایران بود و در نتیجه این دوران شهر قزوین دارای اماکن تاریخی متعددی است که هر گردشگری را به سمت خود جذب می کند. از آثار کهن و باستانی گوناگون شهر قزوین می‌توان به کاروان‌سرای سعدالسلطنه، مسجد جامع قزوین، میمون قلعه، حمام قجر، آب انبار سردار، پیغمبریه، کاخ چهل‌ستون، امامزاده حسین اشاره کرد.

طراحی سایت قزوین / الموت

نوشته‌های باستانی یونان قزوین را با نام «راژیا» معرفی می‌کند و پس از آن در نوشته‌های اروپایی این شهر با نام شهر باستانی «آرساس» یا «آرساسیا» شناخته می‌شده‌است.  اشکانیان قزوین را به نام مؤسس آن «اردپا» می‌خواندند؛ و ساسانیان نام این شهر را «کشوین» (یعنی سرزمینی که نباید از آن غافل شد) نهاده بودند. در برخی متون نام این شهر «قسوین» (یعنی شهری که مردمی پر صلابت و استوار دارد) ذکر شده‌است. به هر روی مورخان و باستان شناسان عصر حاضر قزوین را عربی شده «کاسپین» می‌دانند؛ و بر این باورند که قوم کاسپی‌ها که در سواحل دریای کاسپین می‌زیستند به مرور کوچ کردند و شهر قزوین را بنا نهادند. و به همین دلیل است که در متون کهن عثمانی و عربی نام دریای خزر «بحرالقزوین» ذکر شده‌است.

قزوین در دنیا معاصر به دلیل قرار گرفتن در مسیر ارتباطی شرق به غرب و جنوب به شمال کشور، نزدیکی به تهران و کرج، دارا بودن چندین شهرک صنعتی و نیز امکانات مناسب آموزشی و علمی از جمله چندین دانشگاه دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه بین‌المللی امام خمینی، دانشگاه علوم پزشکی قزوین و دانشگاه آزاد اسلامی – باراجین از موقعیت مناسبی برای رشد و توسعه در آینده برخوردار است.

مزیت های طراحی سایت قزوین

همانطور که در بالا اشاره کردیم شهر قزوین یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران و از شاهراه های مواصلاتی برای تجار بوده است. شهر قزوین در دوران معاصر نیز از اهمیت زیادی برای پایتخت ایران برخوردار است و با مردمی فرهیخته و تولیدات صنعی و کشاورزی خود به رشد و شکوفایی مردم استان قزوین کمک کرده است.

با این حال رشد و توسعه شهرنشینی در دهه های اخیر منجر به بروز مشکلاتی مانند ازدحام بیش از اندازه جمعیت، آلودگی های زیست محیطی، بحران هایی مانند کاهش کیفیت محل زندگی ، کپر نشینی و حاشیه نشینی و … شده است که شهر قزوین نیز به مانند بسیاری از شهرهای پر جمعیت ایران با این مشکلات کما بیش دست و پنجه نرم می کند.

اکثر کشورهای توسعه یافته و بسیاری از شهرهای متروپل دنیا برای کاهش معضلات شهرنشینی خود از امکانات فضای مجازی و اینترنت برای گسترش و ایجاد بستری برای شهر هوشمند اینترنتی استفاده کرده اند و البته ایران نیز در این مسیر گام هایی هر چند کوچک برداشته است.

شرکت پیام آوا پردازش نیز سعی دارد گامی کوچک در جهت بهبود کیفیت زندگی شهرنشینی شهروندان قزوینی برداشته باشد. ما در شرکت پیام اوا با ارائه خدمات با کیفیت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل و … به کسب و کارهای فعال در شهر قزوین کمک می کنیم که شعبه ای از تجارت خود را در فضای انلاین ایجاد کنند و خدمات آنلاین خود را به شهروندان ارائه کنند. این موضوع باعث می شود که عبور و مرور های بیهوده در سطح شهر کاهش یابد و منابع اقتصادی شهر برای مصارف ضروری دیگری هزینه شود. طراحی سایت شرکتی و یا طراحی سایت فروشگاهی از مهمترین خدمات شرکت پیام آوا در زمینه طراحی سایت است که شما می توانید با مشاوره گرفتن از متخصصان پیام اوا از این خدمات بهره مند شوید.

طراحی سایت قزوین برای گسترش صنعت گردشگری

یکی دیگر از خصوصیات جذاب شهر قزوین جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی این شهر است. شهر قزوین یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران است که در دوران های تاریخی مهمی پایتخت ایران نیز بوده است. جاذبه های تاریخی مانند کاروان‌سرای سعدالسلطنه، مسجد جامع قزوین، میمون قلعه، حمام قجر، آب انبار سردار، پیغمبریه، کاخ چهل‌ستون، امامزاده حسین  از جمله مکان هایی است که می تواند برای جذب توریسم به این شهر کافی باشد.

طراحی سایت قزوین / دریاچه اوان

لازم به ذکر است که صنعت توریسم به یکی از ارکان توسعه اقتصادی در بسیاری از کشورهای دنیا تبدیل شده است و برای مثال کشور ترکیه در همسایگی ما نیز به خوبی از پتانسیل های این صنعت برای رونق اقتصاد شهرهای خود استفاده می کند. متاسفانه این صنعت آنطور که باید و شاید در ایران مورد توجه قرار نگرفته است و محدودیت هایی سیاسی و اجتماعی نیز باعث شده که در سالهای گذشته نتوان توسعه این صنعت را در ایران شاهد باشیم.

با این وجود در سال های آینده صنعت توریسم می تواند در ایران رشد چشم گیری داشته باشد و در نتیجه کسب و کارهای مختلفی مانند هتلداری، اقامتگاههای توریستی، آژانس های مسافرتی و آژانس های گردشگری از جمله مشاغلی هستند که می توانند از فضای آنلاین برای توسعه این صنعت استفاده کنند.

شرکت پیام آوا با طراحی سایت هتل، طراحی سایت گردشگری و طراحی سایت آژانس هواپیمایی و … خدمات منحصر به فرد طراحی سایت در قزوین را برای شما فراهم کرده است. همین امروز با ما تماس بگیرید تا از قافله تجارت آنلاین رو به گسترش در ایران عقب نمانید.

طراحی وب سایت قزوین و فروش محصولات صنعتی

سابقه فعالیت اولین واحدهای صنعتی در قزوین به عصر صفوی بازمی‌گردد؛ در دوره معاصر نیز با ساخته شدن اولین شهر صنعتی کشور (البرز) در سال ۱۳۴۶، قزوین جایگاه ویژه‌ای در بخش صنعتی کشور پیدا کرد. در حال حاضر استان قزوین با دارا بودن ۸ شهرک صنعتی به نام‌های البرز، لیا، کاسپین، آبیک، حیدریه، آراسنج، خرمدشت، حکیمیه، و دو شهرک در حال احداث به نام‌های قزوین۲ و شال و نیز ۳ ناحیه صنعتی به نام‌های نیکوییه، الموت و بویین زهرا، ضمن فعالیت بیش از ۸۰۰ شرکت صنعتی در حال حاضر به قطب‌های اقتصادی کشور تبدیل شده است. استان قزوین از نظر توسعه یافتگی صنعتی رتبه دوم را در سطح کشور دارد همچنین بر اساس داده‌های مرکز آمار از نظر تعداد واحدهای صنعتی فعال در جایگاه چهارم کشور قرار گرفته‌است.
از جمله شاخص‌ترین واحدهای صنعتی در سطح قزوین می‌توان به تولی پرس، مهرام، سپهر الکتریک، کاچیران لوازم خانگی پارس، شیشه لیا، آبگینه، آپاداناسرام، سرامیک البرز، کاشی پارس، واحدهای صنعتی هفت الماس، فولاد البرز، فولاد قزوین، فولاد تاکستان و شیشه قزوین اشاره کرد.

بنابراین با توجه به آمار ذکر شده در خصوص صنعت شهر قزوین می توان با قدرت گفت که این صنایع امکان گسترش بسیاری از مشاغل برای توزیع محصولات صنعتی در شهر قزوین را فراهم کرده است. کسب و کارهایی که به صورت سنتی دفتری در شهر قزوین تاسیس کرده اند و امروز باید به فکر به روز کردن تجارت خود و ورود به دنیای تجارت انلاین باشند.

یادتان باشد که شرکت های بزرگ از سالها قبل اقدام به نوسازی شیوه فروش محصولات خود کرده اند و امروز اپلیکیشن ها و سایت های بزرگی برای این کارخانجات ایجاد شده است. با این وجود توسعه تجارت آنلاین موضوعی نیست که متوقف شود و در ده سال آینده شاهد یک موج بسیار بزرگ تر برای توسعه تجارت آنلاین مجازی در کسب و کارهای سنتی خواهیم بود.

ما در شرکت پیام اوا با متخصصان حرفه ای در زمینه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن از جدیدترین متدهای برنامه نویسی تحت وب استفاده می کنیم تا کسب و کار شما را در مدت کوتاهی به سطح تراز جهانی تجارت آنلاین متصل کنیم.

امکانات طراحی وب سایت در شرکت پیام آوا

طراحی سایت اختصاصی در شرکت پیام آوا با شاخصه‌های زیر ارائه می‌گردد:

  • طراحی وب سایت با php  یا زبان برنامه نویسی لاراول
  • طراحی وب سایت ریسپانسیو – واکنش گرا – سازگار با دسکتاپ ٬ موبایل و تبلت
  • عدم نیاز به طراحی اپ موبایل جداگانه – اپلیکیشن موبایل – و کاهش قیمت تمام شده
  • برنامه نویسی وطراحی پورتال فول داینامیک و امکان بروزرسانی توسط مدیر سایت
  • ارايه پنل مدیریت آسان پورتال سایت بدون نیاز به دانش تخصصی همراه با آموزش‌های لازم در قالب مستندات و آموزش حضوری به همراه تهیه فیلم آموزشی
  • کد نویسی قالب سایت بر اساس اصول اولیه طراحی وب و سئو و افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو
  • استفاده از ایده‌های روز برای طراحی وب سایت خلاقانه

طراحی روان و زیبا، پنل مدیریتی ساده به زبان فارسی، امکان ارتقا وبسایت به چند زبان بین المللی، برخورداری از امنیت بالا و سئو بسیار قوی از جمله ویژگی های پیام آوا در طراحی سایت قزوین است.  پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل  برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید

درخواست مشاوره طراحی سایت در قزوین
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه

ثبت سفارش