021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت سنندج

طراحی سایت سنندج در شرکت پیام آوا برای ارتقا سطح کیفی خدمات رسانی مشاغل مختلف و فعال در شهر سنندج ایجاد شده است. شهروندان و صاحبان کسب و کار در شهر سنندج با استفاده از خدمات طراحی سایت شرکت پیام آوا می توانند میزان مشتریان و بازار خود را گسترش دهند وهم زمان از دیگر مزیت های فعالیت در فضای اینترنت مانند افزایش سود آوری و بهبود کیفیت خدمات و … نیز بهره مند شوند.شهر سنندج را به علت واقع شدن در دامنهٔ کوه، در قدیم سنه می‌خواندند و چون قلعه آن از لحاظ نظامی اهمیت زیادی داشته، آن را سنه‌دژ (قلعه‌ای در پای کوه) ‌نامیدند که به مرور زمان نام این شهر به سنندج بدل شد. ژاک دمورگان که در اواخر سلطنت ناصرالدین‌شاه به ایران آمده، همه جا از این شهر با نام سنه یاد کرده‌است.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

بخشی از قدمت و تاریخچه سنندج

سنندج (سنه یا سنه‌دژ) که از شهرهای کهن و مقدس است به آیین مهر و زردشت در این بخش ایران بازمی‌گردد. ارتباط این شهر و نواحی مجاور آن با اساطیر پهلوانی آریایی از اهمیت و قدمت این شهر حکایت می‌کند. شهر جدید سنندج در دوره صفوی و در روزگار شاه‌صفی در سال ۱۰۴۶ هجری قمری توسط سلیمان‌خان اردلان پایه‌گذاری شد. نام سنه به احتمال زیاد از ریشه اوستایی گرفته شده‌است. تا قبل از دوره قاجار از این شهر به عنوان سنه یاد می‌شده‌است اما بعد از این دوره به سنندج تغییر نام پیدا کرد.

یادتان باشد که طراحی سایت به مانند بسیاری از حرفه های دیگر در دنیای امروز نیاز به متخصصین حرفه ای دارد ما در شرکت پیام آوا ابتدا بررسی می کنیم که با توجه به شاخصه های فعالیت اقتصادی شما چه نوع سایتی باید برایتان طراحی گردد، طراحی سایت شرکتی یا طراحی سایت فروشگاهی. پیشنهاد ما این است که ابتدا تفاوت های این دو نوع طراحی سایت را بررسی کنید.

طراحی سایت سنندج برای گسترش صنعت گردشگری

شهرهایی مانند سنندج به نسبت دیگر شهر های مراکز استان در کشور ما توسعه صنعتی چندانی را تجربه نکرده اند و در نتیجه اقتصاد این شهرها وابسته به تجارت و کشاورزی است. در چنین شرایطی صنعت گردشگری می تواند به بازوی کمکی برای تقویت اقتصاد این شهرها بدل شود.

گردشگری و جذب گردشگر در سالهای گذشته توانسته است حتی به رونق کشورهای فقیر نیز کمک شایانی کند اما برای رونق بخشی به این صنعت نیاز به ایجاد زیرساخت های فراوانی مانند هتل سازی، راه سازی، ایجاد بستر های حمل و نقل مناسب و … است.

متاسفانه با اینکه پتانسیل های زیادی در ایران برای گسترش صنعت توریسم وجود دارد اما هنوز آنطور که باید و شاید این صنعت در ایران شکوفا نشده است. شهر سنندج در میان شهرهای غرب کشور از جمله شهرهایی است که پتانسیل های گردشگری طبیعت در این شهر به شدت زیاد است و همچنین به دلیل سابقه تاریخی سنندج در صورت ایجاد بسترهای مناسب در سالهای آینده می توان شاده رونق بخشی این صنعت در این شهر باشیم. عمارت خسرو آباد ، حمام خان، عمارت آصف، عمارت وکیل و … از جمله مکانهای تاریخی و دیدنی شهر سنندج است.

خدمات طراحی سایت شرکت پیام آوا می تواند در ارتقا خدمات گردشگری به شما شهروندان سنندجی کمک کند، طراحی سایت هتل، طراحی سایت گردشگری، طراحی سایت آژانس مسافرتی از جمله خدماتی است که کیفیت خدمات رسانی به گردشگران را در شهر شما بالا می برد.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *