تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت ساری

طراحی سایت ساری

طراحی سایت ساری در شرکت پیام آوا، خدمات طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن را به شرکت های فعال در شهر ساری و استان مازندران ارائه می دهد. به عبارتی دقیق تر ما در شرکت پیام آوا از تخصص مهندسین خبره و طراحان حرفه ای استفاده می کنیم تا یک وبسایت در استانداردهای جهانی به مشتریان خود ارائه دهیم. طراحی سایت در شرکت پیام آوا  منجر به افزایش فروش شما در کوتاه ترین زمان ممکن می شود.

شهر ساری از پرجمعیت‌ترین شهرهای شمال کشور و مرکز استان مازندران است. ساری همچنین یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران محسوب و به مردم اهل ساری، سارَوی گفته می‌شود. شهر ساری واقع در کوهپایه‌های رشته کوه البرز دارای دو ناحیه دشتی و کوهپایه‌ای است و ارتفاع آن تا ۵۴ متر بالاتر از سطح دریا میرسد. آب و هوای شهر ساری در تابستان‌ها معتدل و مرطوب و در زمستان‌ها نسبتاً سرد و خشک است. این شهر با برخورداری از کوه، جنگل و دریا معمولاً دارای آب‌وهوای معتدل و مرطوب است. گرچه در مقایسه با سایر شهرهای مازندران، ساری هوای ملایم‌تری دارد، ولی طبق آمار سال‌های اخیر، بارندگی در ساری کاهش یافته‌است.

قبل از آنکه به موضوع تخصصی طراحی سایت در ساری بپردازیم باید نگاهی بنیادین تر نسبت به حرفه طراحی سایت داشته باشیم. این کاملا بدیهی است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص دارد و من فکر می کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه ها و تفاوت های طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت حرفه ای و مزیت های آن

طراحی سایت ساری

مزیت های طراحی سایت در ساری

شهرنشینی در قرن بیستم در کل دنیا گسترش بسیار شدیدی تجربه کرد و به همراه این موضوع معضلات انسان شهرنشین نیز به مراتب بیش از گذشته ها خود را نمایان کرد. با وجود گسترش تکنولوژی و ابزار های مدرن اما شهرنشینی در قرن بیست و یک با معضلات بسیار حادی برای شهروندان مانند آلودگی شدید هوا، آلودگی های صوتی و گسترش بیماریهای روانی، ازدحام جمعیت، آلودگی آب های زیرزمینی و … همراه بوده است.

جامعه سنتی و کشاورز ایران بعد از انقلاب سفید در سال ۱۳۴۲ به شدت شاهد گسترش شهرها بوده است و این روند بعد از نزدیک به شصت سال باعث شده است که تقریبا تمام مراکز استان های کشور ایران با معضلات ذکر شده در بالا دست و پنجه نرم کنند.  شهر ساری نیز از این قاعده مستثنی نیست و در چند دهه گذشته این شهر رشد جمعیتی زیادی را تجربه کرده است. این موضوع از یک سو باعث رونق این شهر و گسترش تجارت و بوجود آمدن مشاغل متنوع در این شهر شده است و از سوی دیگر ازدحام جمعیت، آلودگی های زیست محیطی و تخریب و آلودگی طبیعت باعث کاهش کیفیت زندگی شهرنشینی در ساری شده است.

بیایید به صورت جزیی تر به موضوع طراحی سایت در ساری نگاه کنیم. وقتی از طراحی سایت ساری صحبت می کنیم هدف و قصد طراحی ما طراحی سایت هایی کاربر پسند در فضای وب است که مشاغل مختلف در دنیای واقعی را به دنیای اینترنت متصل می کند.  این موضوع می تواند خدمات مختلف و مشاغل مختلف را با مقاصد مختلف شامل شود. ممکن است شما شرکت خدماتی داشته باشید و طراحی سایت شرکتی را در دستور کار خود قرار دهید و یا یک تولید کنند و فروشنده کالا باشید که در این صورت باید طراحی سایت فروشگاهی با فرایند خاص شغل شما توسط طراحان سایت ایجاد شود.

تکنولوژی اینترنت و گسترش تجارت الکترونیک می تواند تا حدودی از عبور مرور های غیر ضروری در شهر ها بکاهد و در نتیجه میزان ازدحام در شهرهای مختلف کاهش یابد. در این میان طراحی سایت حرفه ای برای مشاغل سنتی یک ضرورت است و در چند سال گذشته نیز شاهد افزایش شدید کاربران اینترنت در کل کشور و تلاش مشاغل سنتی برای حضور بهتر در فضای اینترنت نیز بوده ایم.

شرکت طراحی سایت پیام آوا با سابقه ده ساله آماده خدمت رسانی به شرکت های و مشاغل مختلف در شهرستان ساری و کل استان مازندران است. خدمات منحصر به فرد پیام آوا در زمینه طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، سئو سایت و تبلیغات گوگل به شما شهروندان ساری کمک می کند که در کوتاه ترین زمان ممکن بازار خود را گسترش دهید و کیفیت خدمات رسانی خود به شهروندان ساکن در شهر ساری را نیز بهبود ببخشید.

طراحی سایت ساری برای گسترش تجارت

تجارت بن مایه و اساس گسترش شهرها در طول تاریخ بوده است. این موضوع برای شهرهای صنعتی مانند ساری که تولید کننده های بزرگ در شمال کشور به حساب می آیند از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که محصولات تولیدی در صورت عدم ارسال به موقع به بازارهای هدف باعث ورشکستگی کارخانجات می شود.

همان طور که اشاره کردیم شهرساری در چند دهه گذشته با موج شدید مهاجرت و افزایش جمعیت مواجه بوده است. افزایش جمعیت در هر شهری منجر به ایجاد مشاغل خدماتی جدید و گسترش و رونق اقتصادی نیز می شود. به همین دلیل در شهر ساری نیز پتانسیل های زیادی برای مدرن شدن خدمات شهرنشینی و ورود شرکت های خدماتی به فضای وب وجود دارد. برای حل مشکلات شهرهای بزرگ و مراکز استان هیچ راهی جز استفاده از امکانات اینترنت و ارائه خدمات شهری بر بستر فضای مجازی وجود ندارد.

از سوی دیگر با گسترش اینترنت مشاغل مختلف می توانند به راحتی یک شعبه از کسب و کار خود را در اینترنت تاسیس کنند و با این کار هم کیفیت خدمات خود را بهبود ببخشند و هم بازار و مشتریان خود را گسترش دهند.

ما در شرکت پیام آوا از تکنولوژی های روز دنیای کدنویسی استفاده می کنیم تا بهترین و منحصر به فردترین وبسایت در حوزه اختصاصی کسب و کارتان را برای شما طراحی کنیم و از این طریق به گسترش تجارت حرفه ای و اینترنتی در شهر ساری کمکی کرده باشیم. طراحی سایت صنعتی را با قابلیت های منحصر به فرد از شرکت پیام آوا بخواهید.

بیشتر بخوانید:  طراحی سایت تهران

طراحی سایت ساری برای گسترش گردشگری

شهر ساری موقعیت منحصر به فردی برای جذب گردشگر طبیعت در کشور دارد. این مزیت شهرهای شمالی کشور است که از یک طرف به دریا خزر نزدیک هستند و از سوی دیگر در دل طبیعت جنگل های البرز قرار گرفته اند. وجود جنگلها، دریاچه ها و آبشارها باعث می شود که در تمام طول سال گردشگران زیادی به این استان سفر کنند.

در این میان فعالان حوزه گردشگری باید به فکر آینده این صنعت باشند و با استفاده از امکاات طراحی سایت، تبلیغات دیجیتال و .. به گسترش این صنعت و ارائه خدمات بهتر به گردشگران این صنعت را گسترش دهند. طراحی سایت هتل، طراحی سایت آژانس مسافرتی، طراحی سایت گردشگری و تورهای گردشگری از جمله مواردی است که می تواند به جذب بیشتر گردشگر در استان مازندران کمک کند و در آمدزایی شما را نیز بهبود ببخشد.

امکانات و سرویس های طراحی سایت ساری

حال که از لزوم طراحی سایت برای مشاغل مختلف صحبت کردیم سوال مهم این است که طراحی سایت شرکت و کسب و کار خود را به چه کسی واگذار کنیم؟ امروز افراد مختلف و شرکت های زیادی مدعی ارائه خدمات طراحی سایت و سئو هستند اما قطعا هر فردی توانایی این کار را ندارد و در صورت سپردن پروژه طراحی سایت خود به شرکت هایی که تخصص لازم را ندارند شما متحمل ضررهای زمانی و مالی سنگینی می شوید. طراحی سایت اختصاصی در شرکت پیام آوا امکانات منحصر به فرد و خاصی برای هر پروژه در نظر می گیرد و ما بعد از آنالیز کسب و کار شما در یک همکاری تیمی به شما پیشنهادهای راهگشا برای ارتقا کیفیت کسب و کارتان ارائه می دهیم.

از جمله امکانات طراحی سایت شرکت پیام آوا می توان به صورت عمومی ریسپانسیو بودن سایت ها،  طراحی اختصاصی گرافیک، توجه به سئو سایت در هنگام طراحی و طراحی UI&UX عالی اشاره کرد.

  • خروجی PDF صفحات

این امکان برای برخی از مشاغل بسیار حیاتی است. امکان خروجی گرفتن ساده و آسان از جداول، محصولات و دیگر اطلاعات منتشر شده در صفحات سایت می تواند در ارتباط مثبت با مشتریان شما بسیار تاثیر گذار باشد. در صورت نیاز شرکت شما به چنین امکاناتی ما این قابلیت را در طراحی سایت شما لحاظ می کنیم.

  • امکان پرینت صفحات

همزمان با قابلیت خروجی گرفتن از اطلاعات سایت ممکن است نیاز به پرینت مستقیم نیز در مشاغلی که هر روز قیمت های محصولات و خدمات خود را به روز می کنند احساس شود. شما می توانید در کنار قابلیت خروجی PDF از پرینت مستقیم صفحات نیز در سایت خود استفاده کنید و استعلام قیمت برای مشتریان خود را تسهیل کنید.

  • پخش کننده اختصاصی صوت و ویدئو

محتواهای وبسایت های دنیا امروز به سمت استفاده هر چه بیشتر از محتواهای صوتی و ویدئویی حرکت کرده است. تاثیری که یک ویدئو بر روی مخاطب می گذارد هزاران برابر یک مقاله نوشتاری است و مخاطب بیشتری را به سمت شما جذب می کند. پس حتما از این قابلیت در وبسایت خود استفاده کنید.

  • مقایسه محصولات

رقابت بسیار شدید در حال حاضر میان شرکت های مختلف و فعالان اقتصادی برای فعالیت حرفه ای در دنیای اینترنت بوجود آمده است. یک بازار جدید وجود دارد و بسیاری از شرکتها در چند سال توانسته اند سودهای بسیار زیادی از مشتریان خود در فضای اینترنت بدست آورند. اگر شما هم می خواهید اقدام به طراحی سایت فروشگاهی کنید یکی از قابلیت های طراحی سایت پیام آوا امکان مقایسه محصولات مختلف با یکدیگر است تا از این طریق مشتریهای شما بتوانند محصولات مختلف را مقایسه کنند و بهترین کیفیت را با نازلترین قیمت خریداری کنند.

  • سیستم مدیریت نظرات

تعامل مستقیم با مشتریان از مهمترین دغدغه های وبسایت های امروز است. امکان ثبت نظرات و مدیریت ارتباط موثر با کاربران می تواند تصویر بهتری از برند شما در ذهن مشتریان ایجاد کند.

ویژگی های پیام آوا برای طراحی سایت در شهر ساری

طراحی گرافیکی حرفه ای و اختصاصی، پنل مدیریتی فارسی و بسیار ساده و روان،  سرعت لود سریع صفحات،  برخورداری از امنیت بالا، سئو سایت بسیار قوی و قرار گرفتن آگهی ها در نتایج بالای موتورهای جستجو همچون گوگل در نتیجه افزایش بازدیدکنندگان، پشتیبانی و آموزش پنل مدیریت، ساخت و  طراحی اپلیکیشن موبایل از ویژگی های بارز پیام آوا در طراحی وب سایت ساری است.پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل  برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید

درخواست مشاوره طراحی سایت در ساری
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ، طراحی سایت قم

امتیاز این صفحه
ثبت سفارش