021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

تاریخچه تاسیس طراحی سایت دیجی کالا و روند فعالیت آن

دیجی کالا در سال ۱۳۸۵ توسط دو برادر به نام های حمید و سعید محمدی بنیانگذاری شد. در ابتدا تعداد کمی محصولات دیجیتال بهمراه ذکر مشخصات آنها در این سایت عرضه گردید و به مروز زمان محصولات مختلف دیگر به این مجموعه فروشگاهی آنلاین افزوده شد و روز به روز گسترش یافت. این مجموعه در سال ۱۳۹۱ پیشنهاد شراکت صندوق سرمایه ‌گذاری سرآوا را پذیرفت. محمدی در مصاحبه‌ای مدعی شده که دیجی‌ کالا با فروش روزانه بیش از ۱ میلیارد تومان، سهمی بیش از ۸۵ درصد از بازار خرده فروشی آنلاین ایران را در دست دارد!

هم اینک از جمله محصولات و اقلام عرضه شده در فروشگاه اینترنتی دیجی ‌کالا می ‌توان به دوربین های دیجیتال ، تبلت ، گوشی‌ موبایل،  لپ ‌تاپ و انواع رایانه و لوازم جانبی، ساعت،   لوازم خانگی ، ماشین‌های اداری ، خودرو ، پوشاک، کتاب، زیور آلات، اسباب‌بازی، کنسول‌های بازی، آلات موسیقی و … اشاره نمود.

تا دی ماه ۱۳۹۴، فروشگاه دیجی ‌کالا با اشتغال زایی برای ۱۲۰۰ نفر، عملاً پانزده درصد از تعهدات بودجه‌ای دولت در حوزه اشتغال را محقق ساخته است.

 

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

طراحی سایت دیجی کالا

با مقدمه ای که ذکر شد و موفقیت های چشمگیر این فروشگاه اینترنتی شاید خیلی ها علاقمند باشند از طراحی سایت دیجی کالا و یا طراحی سایت مشابه دیجی کالا برخوردار گردند و برای خود فروشگاه اینترنتی راه اندازی نموده و کم کم آنرا گسترش دهند.

به رغم نظر کارشناسان موفقیت یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی ۶۰ % مربوط به ساختار و طراحی سایت و رعایت نکات فنی و استانداردهای طراحی سایت می باشد و ۴۰ % نیز به فعالیت و پشتکار شبانه روزی مدیر و عوامل سایت بستگی دارد.

پیام آوا با دانش خود در زمینه راه اندازی سیستم های فروشگاهی آنلاین و تجربه چندین ساله در ارتباط با طراحی سایت فروشگاهی و فروشگاه اینترنتی می تواند طراحی سایت  دیجی کالا، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی همانند دیجی کالا را را راه اندازی و اجرا نماید.

سرویس های طراحی سایت  دیجی کالا

طراحی فروشگاه اینترنتی در کاهش ترافیک ، صرفه جویی در وقت و زمان ، خرید آسانتر و راحت تر و مطمئن تر و امکان مقایسه ویژگی ها و قیمت محصولات با یکدیگر را بصورت شبانه روزی فراهم می آورد.  مُدل تجاری طراحی سایت دیجی کالا سرویس های زیر را شامل می گردد:

طراحی سایت دیجی کالا را با پیام آوا تجربه کنید

به منظور فراهم آوری زمینه های کسب و کار اینترنتی برای علاقمندان، شرکت پیام آوا با برخورداری از پرسنل متخصص خود و همچنین دانش و مهارت در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، راهبردهای مختص فروش آنلاین و ایجاد فروشگاه های اینترنتی را در اختیار دارد. از همین رو طراحی سایت دیجی کالا، فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا، طراحی سایت همانند دیجی کالا و یا سایت های فروش آنلاین و فروشگاه اینترنتی که مطابق سلیقه و نیازهای سفارش دهنده باشد از تخصص های پیام آوا است.

سرعت لود سریع صفحات سایت و بارگزاری سبک سایت، نمایش اصولی و حرفه ای محصولات و مشخصات آنها به همراه تصاویر زیبا از کالا، پیاده سازی پنل مدیریت فارسی و کاربردی جهت استفاده مدیر سایت و بروزرسانی سایت و افزودن کالاهای جدید به فروشگاه و ویرایش محتوای سایت؛ سیستم انبارداری و گزارش گیری های مالی و نمودارهای فروش، نمایش موجودی و دریافت وجوه و سوابق خرید به همراه اطلاعات کاربری آنها برای مدیر سایت یا فروشگاه از اهم ویژگی های پیام آوا در طراحی سایت دیج کالا یا سایت مشابه دیحی کالا است.

ارایه سیستم کاربر پسند برای انتخاب هر چه بهتر و آسانتر محصول توسط مشتری و خرید آسان، طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا برای نمایش و استفاده بدون ایراد از فروشگاه در دستگاه های مختلف مثل موبایل و تبلت و همچنین بهینه سازی فروشگاه برای موتورهای جستجو به منظور ارتقای جایگاه وب سایت و دیده شدن هر چه بیشتر و بهتر فروشگاه توسط کاریران از نکات مهمی است که پیام آوا با اجرا و پیاده سازی آنها تجربه شیرینی را از طراحی فروشگاه ایترنتی برای شما به یادگار می گذارد.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.