تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت ترکیه

طراحی سایت ترکیه

طراحی سایت ترکیه خدمات منحصر به فرد و جدید شرکت پیام آوا برای شرکت های فعال در کشور ترکیه است. با توسعه تخصص منابع انسانی در شرکت پیام آوا در سال ۱۳۹۷ گسترش ارائه خدمات طراحی سایت به کشور ترکیه در دستور کار شرکت قرار گرفت و ما مفتخریم که در حال حاضر قادر به ارائه خدمات تخصصی طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی و همچنین خدمات سئو سایت به تمام شهرهای ترکیه هستیم.

استانبول، آنتالیا، آنکارا، ازمیر، بورسا، آدانا، قیصریه، مرسین، دنیزلی، دیاربکر، وان، قونیه، غازی ‌عینتاب، اسکی شهر، شانلی اورفه و صامسون از جمله شهرهایی است که ما در دو سال گذشته خدمات طراحی سایت را به شرکت های مختلف فعال در این شهرها ارائه کرده ایم.

طراحی سایت ترکیه

طراحی سایت در استانبول ترکیه

استانبول (به ترکی استانبولی: İstanbul) (نام پیشین: قسطنطنیه عربی‌شدهٔ کُنستانتینوپول، به‌معنای شهر کنستانتین) بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن کشور است. جمعیت این شهر در آمار سال ۲۰۱۸ حدود ۱۵,۰۶۷,۷۲۴ نفر گزارش شده است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قارهٔ آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قارهٔ جهان گسترده شده‌است. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است.

پس از آنکه کنستانتین کبیر این شهر را به عنوان پایتخت جدید شرقی امپراتوری روم برگزید، شهر نزد مردم به کنستانتینوپل به معنای (شهر کنستانتین) معروف گشت. اگرچه کنستانتین سعی کرد نام Nea Roma به معنای «رم جدید» را بر آن نهد، اما این نام نزد مردم مقبول نیفتاد و فراگیر نگشت. همچنین مسلمانان که از قدیم با رومیان مراوده داشتند، این شهر را قسطنطنیه یا قسطنطینیه نامیدند. از نظر تاریخی نام دیگر شهر استانبول بوده است که از عبارت یونانی εἰς τὴν Πόλιν (با تلفظ ایستیم بولین) به معنای «به سوی شهر» گرفته شده است. در سال ۱۷۷۰ میلادی سلطان مصطفی سوم با ضرب سکه‌هایی که روی آن نام اسلامبول (اسلام‌شهر) نقش بسته بود، تلاش کرد این نام را فراگیر کند. در دورهٔ جمهوریت و از روز ۲۸ مارس سال ۱۹۳۰ ادارهٔ پست ترکیه از تمامی کشورهای جهان خواست تا در مکاتبات خود از نام استانبول استفاده کنند.

طراحی سایت استانبول

استانبول جدید به یک شهر فوق مدرن تبدیل شده است و در نتیجه کسب و کارهای سنتی به سرعت به سمت تطبیق خود با فضای کسب و کارهای جدید حرکت می کنند. اگر شما یک تاجر سنتی در شهر استانبول هستید یا صاحب یک کسب و کار قدیمی در این شهر بوده اید قطعا باید به سمت استفاده از فضای وب برای گسترش فضای تجاری خود بروید چرا که در آینده ای نزدیک کسب و کارهای قدیمی دچار زوال و نابودی می شوند.

ایران و ترکیه از دیر باز تعاملات تجاری و اقتصادی بسیار زیادی با هم داشته اند و امروز نیز تجار ایرانی در این کشور فعال هستند. همچنین در سالهای اخیر مهاجران بسیاری به دلایل مختلف از ایران به شهرهای مختلف ترکیه مانند استانبول مهاجرت کرده اند و در نتیجه این شهروندان به طراحی سایت حرفه ای برای کسب و کاری که در این کشور ایجاد کرده اند نیاز خواهند داشت.

شرکت پیام آوا با بهره گیری از یک تیم تخصصی و کاملا حرفه ای انواع خدمات طراحی سایت در مشاغل مختلف را با بهره گیری از تکنولوژی روز کدنویسی و برنامه نویسی تحت وب به شما عزیزان ارائه می دهد. ما بهترین وبسایت های مدرن را با توجه به نیاز مشتریان شما طراحی می کنیم.

با مشاهده ی نمونه کارها و تعرفه طراحی وب سایت شرکت پیام آوا تفاوت طراحی های ما با دیگر شرکت های این حوزه را ببینید. همچنین می توانید با یک تماس ساده  (۰۲۱۴۴۰۴۵۶۰۲)  از مشاوره رایگان شرکت پیام آوا در زمینه طراحی سایت، سئو سایت و تبلیغات گوگل بهره مند شوید.

طراحی سایت در آنکارا

آنکارا (نام قدیم: آن‌قَرَه) پایتخت و پس از استانبول دومین شهر بزرگ کشور ترکیه است. این شهر هم‌چنین مرکز سیاسی استان آنکارا است. آنکارا شهری جدید و نسبتاً مدرن با ۵٬۴۴۵٬۰۲۶ نفر جمعیت است (آمار ۲۰۱۸). از مراکز دیدنی آن می‌توان آرامگاه آتاتورک و برج گردان خرید آتاکوله را نام برد.

آنکارا از زمان هیتی‌ها (قومی کهن که در هزارهٔ دوم پیش از میلاد بر قسمت اعظم آسیای صغیر و سوریه فرمان‌روایی داشت) اهمیت داشت که در دورهٔ رومی‌ها نیز به کرسی ایالتی تبدیل شد. این شهر در زمان خسرو پرویز (سال ۶۲۰ م) توسط ساسانیان فتح شد. همچنین آنکارا در زمان هارون الرشید و معتصم خلفای عباسی محاصره و تاراج شد. در این شهر امیر تیمور، بایزید یکم (سلطان عثمانی) را مغلوب و دست‌گیر کرد (۱۴۰۲م). آنکارا در ۱۹۲۳ پایتخت ترکیه شد.

تاریخ پر فراز و نشیب آنکارا نشان از سخت همتی برای پابرجا بودن اقتصاد این شهر در آینده نیز دارد. بر هیچ کس پوشیده نیست که اقتصاد آینده شهرهای تمدن بشری بر بستر فضای اینترنت رشد خواهد کرد و در نتیجه ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از آنکه از قائله تحول این ساختار عقب بمانید اقدام به طراحی سایت برای شرکت و کسب و کار خود کنید. شما می توانید با یک تماس ساده با متخصصان شرکت پیام آوا از خدمات منحصر به فرد و خاص طراحی سایت حرفه ای شرکت بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت آنکارا

طراحی سایت در آنتالیا

آنتالیا (به ترکی استانبولی:  Antalya) نام مرکز استان آنتالیا و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است. این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان است که برای هر فردی که به این شهر سفر کند خاطره سازی بسیار جذابی خواهد داشت. در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه‌ها خود نمائی می‌کند. در این شهر و در بخش قدیمی و تماشائی آن منطقه قلعه‌ایچی (درون قلعه) قرار دارد. بافت خاص منطقه که شامل خیابان‌های کم عرض و پیچ در پیچ بوده به همراه خانه‌های قدیمی که توسط دیوارهای قدیمی محصور شده، بسیار جلب توجه می‌کند.

تا اکنون ساکنان اولیه آنتالیا نامشخص مانده‌است. بنا به شواهد تاریخی نام این شهر از آتالوس دوم (Attalos II) پادشاه پرماگون گرفته شده‌است که در ۱۵۰ سال قبل از میلاد مسیح بر آن ناحیه حکومت می‌کرده‌است. در حفاری‌هایی که در سال ۲۰۰۸ در ناحیه Doğu Garajı آنتالیا صورت گرفته مشخص شده‌است که روزگاری این شهر پایگاه نیروی دریایی روم و دارای ناوگان‌های قدرتمندی بوده‌است. بعد از این حفاری معلوم شد این شهر بیشتر از آنچه تخمین زده می‌شد در حدود ۳۰۰ سال پیش از میلاد وجود داشته‌است. در سال ۱۳۳ قبل از میلاد مسیح آنتالیا بخشی از جمهوری روم بود.

گسترش صنعت توریسم یکی از بنیان های شهرهای مدرن نیز به حساب می آید. شهری مانند آنتالیا اقتصاد خود را بر روی ستون های توریسم بناکرده است و در نتیجه مشاغل مختلف مانند هتل داری، اجاره اقامتگاههای تفریحی، آژانسهای مسافرتی و هواپیمایی و … به شدت در این شهر گسترش یافته اند. از سوی دیگر رکن اصلی این صنعت ارائه خدمات بر بستر آنلاین اینترنت است. اگر شما نیز تمایل دارید به ارائه چنین خدماتی در شهر آنتالیا بپردازید با متخصصان و مشاوران طراحی سایت در شرکت پیام آوا تماس بگیرید تا بهترین و مقرون به صرفه ترین راه را به شما ارائه دهند.

طراحی سایت آنتالیا

طراحی سایت در ازمیر ترکیه

اِزمیر (به ترکی استانبولی :  İzmir) یکی از شهرهای ترکیه است. ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه بعد از استانبول و آنکارا از لحاظ بزرگی و دارای موقعیت ممتاز به عنوان شهری تجاری، صنعتی و بندری. جمعیت آن طبق آخرین سرشماری در سال ۲۰۰۸ میلادی ۳٫۷۳۹٫۳۵۳ نفر می‌باشد. این شهر در ساحل دریای اژه قرار دارد. همه ساله ازمیر میزبان تعداد زیادی نمایشگاه و کنگره‌های مختلف صنعتی، تجاری و علمی است. دانشگاه‌های معتبری در این شهر وجود دارد که بارزترین آنها دانشگاه اژه و دانشگاه دوکوز ایلول هستند. ازمیر یکی از جاذبه‌های توریستی ترکیه نیز به حساب می‌آید. سراسر جنوب ازمیر دارای سواحل زیبای ماسه‌ای، آثار تاریخی متعدد از دوره‌های پیشین همانند شهر تاریخی افس یکی از بزرگترین و زیباترین شهرهای باستانی در دنیا و آبهای معدنی در سواحل چشمه و … همه ساله شمار زیادی توریست علاقه‌مند به دریا و آثار تاریخی را به خود جلب می‌نماید. کلمه ازمیر در گویش قدیمی لین Smurne و زبان آتنی قدیم Smyrna نوشته می‌شد. اکنون نیز یونانیها این شهر را بنام Simirni می‌شناسند.

خدمات طراحی سایت ترکیه یکی از بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت خود را به شرکت های فعال در شهر ازمیر اختصاص داده است. طراحی سایت دانشگاهی، طراحی سایت آموزشی، طراحی سایت آموزشگاه از جمله موضوعاتی است که می تواند برای کسب و کارهای فعال در این شهر جذاب باشد. با یک تماس ساده بهترین خدمات طراحی سایت و سئو سایت را در کمترین زمان ممکن از شرکت پیام آوا بخواهید.

طراحی سایت ازمیر

امکانات طراحی سایت ترکیه

هر سایت ماهیت و کارکرد خاص خود را دارد و با توجه به خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهد ظاهر و فرآیندهای آن نیز تغییر می کند اما به طور کلی سایت های طراحی شده در شرکت پیام آوا امکانات زیر را فراهم می کنند:

  • طراحی کاملا اختصاصی سیستم های مدیریت کالاها، محتوا و کل مطالب سایت
  • سیستم های به روز برای نمایش تصاویر و فیلم ها با تمام فرمت ها
  • پیاده سازی سیستم مدیریت فهرست ها در صورت نیاز
  • ایجاد بستری برای تعامل مستقیم با مشتریان، نظر سنجی و امتیاز دهی آنها از طریق پنل حرفه ای مدیریت سایت شما
  • ایجاد صفحه تماس باما، درباره ما و دیگر بخش هایی که برای نمایش اطلاعات تماس شما پیش بینی می شود
  • ایجاد امکانهایی برای خروجی پی دی اف و پرینت مستقیم مطالب سایت.

طراحی سایت ترکیه بر اساس اصول سئو

سئو سایت شاید از خود طراحی سایت مهم تر باشد. اگر شما بهترین وبسایت با ظاهری زیبا و کاملا منحصر به فرد نیز طراحی کنید برای بهتر دیده شدن و جذب ترافیک بیشتر از کاربران و مشتریان نهایی خود به سئو نیاز خواهید داشت.

ما در شرکت پیام آوا در هنگام طراحی وبسایت برای شرکت ها تمام اصول سئو تکنیکال و فنی سایت را رعایت می کنیم تا وبسایت شما در آینده از نظر بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو با مشکل روبرو نشود. همچنین بعد از اتمام فرآیند طراحی سایت نیز ما در کنار شما باقی خواهیم بود.

خدمات سئو سایت شرکت پیام آوا به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان ممکن در رتبه های برتر گوگل دیده شوید و از این طریق مشتریان خود را افزایش دهید.

ارجحیت های و ویژگی های پیام آوا برای طراحی سایت

هزاره سوم دنیای مدرن با تکنولوژی های بسیار دقیق و عجیب خواهد بود. در همین دو دهه ای که از قرن بیست و یکم می گذرد ما یک انقلاب بزرگ اطلاعاتی را در حال تجربه کردن هستیم. اینترنت تمام زوایای زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده و ما بالاجبار باید با این موج سنگین تغییرات همراه شویم. در همین راستا شرکت های و کسب و کارهای زیادی خودشان را به روز کرده اند و با طراحی سایت اختصاصی برای خود به دنیای پر رقابت تجارت آنلاین وارد شده اند.

پیام آوا با توجه به نوع حرفه و فعالیت شما و با نیازسنجی و خواسته های شما سایت های کارآمد و حرفه ای را در ترکیه با گرافیک بالا و ظاهری شکیل اجرا و پیاده سازی می کند . سایت های ساخته شده توسط پیام آوا دارای امنیت بالا، سرعت مناسب بارگزاری سایت و لود سریع صفحات، مدیریت پویا و داینامیک و آسان جهت بروز رسانی وب سایت بوده و همچنین قابلیت طراحی ریسپانسیو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو از اولویت های مهم طراحی سایت حرفه ای در ترکیه توسط پیام آوا می باشد.پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

دفتر مرکزی شرکت پیام آوا در تهران واقع شده است که همه روز از ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به کاربران خود میباشد.

شماره تماس : ۰۲۱۴۴۰۴۵۶۰۲ ۰۲۱۴۴۰۴۵۳۹۷

درخواست مشاوره طراحی سایت در ترکیه
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

 

ثبت سفارش