تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت تبریز

طراحی سایت تبریز

طراحی سایت تبریز خدمات منحصر به فرد شرکت پیام آوا برای کسب و کارهای حاضر در شهر تبریز است. تبریز به عنوان قطب صنعتی شمال غرب کشور یکی از شهرهای تاریخی و مهم ایران از دیر باز به حساب می آید. ما در شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت و همچنین تبلیغات گوگل را برای شما شهروندان تبریزی با بهترین کیفیت ارائه می کنیم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن حضوری قدرتمند در فضای اینترنت داشته باشید. بیش از ده سال تجربه در زمینه طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی و طراحی اپلیکیشن های موبایل این امکان را به شرکت پیام آوا داده است که در سرتاسر ایران بهترین خدمات این حوزه را به کسب و کارهای مختلف ارائه دهد.

طراحی سایت تبریز

طراحی سایت تبریز برای ارتقا کسب و کار شما

خلاقیت و توجه به امکان های مختلف برای گسترش یک تجارت از مهترین شرط های بقای یک کسب و کار در دنیای امروز به حساب می آید. اگر ۲۰ سال پیش شما با اجاره یک حجره در بازار شهر خود می توانستید به تجارت بپردازید امروز این کار با توجه به میل روز افزون مردم برای خرید اینترنتی بسیار کاهش یافته است و در سال های آینده نیز این روند ادامه خواهد داشت. بستر سازی های دولت برای گسترش فرهنگ شهر هوشمند، حمل و نقل هوشمند و دولت هوشمند الکترونیک باعث شده است که تمام شهروندانی که صاحب کسب و کار سنتی هستند به فکر ایجاد شعبه ای دیگر در فضای مجازی برای خود باشند.

از سوی دیگر طراحی سایت حرفه ای و خاص برای کسب و کاری که شما در آن فعال هستید می تواند یک ارتباط ثمر بخش و مداوم با مشتریان شما ایجاد کند. این موضوع به حدی برای مشاغل مختلف مهم است که بیش از نیمی از سود هر شرکت و واحد تجاری از مشتریان قدیمی و وفادار آن ایجاد می شود. با این حال شما با استفاده از تکنولوژی های دیجیتال می توانید علاوه بر حفظ مشتریان فعلی به فکر گسترش بازار خود در کل شهرتان و یا حتی شهرها و استان های همجوار نیز باشید. طراحی سایت تبریز امکان گسترش بازار در دنیای دیجیتال را به شما هدیه خواهد داد.

نمونه کارهای طراحی سایت شرکت پیام آوا را ببینید تا کیفیت طراحی را از نزدیک مشاهده کنید. همچنین می توانید با یک تماس ساده ( ۰۲۱۴۴۰۴۵۶۰۲ ) از مشاوره رایگان شرکت پیام آوا در زمینه طراحی سایت، سئو سایت و تبلیغات گوگل بهره مند شوید.

مزیت های طراحی سایت در تبریز

تبریز، یکی از طویل‌المدت‌ترین پایتخت‌های ایران بوده‌است؛ین شهر پایتخت سیاسی ایران در زمان اتابکان، خوارزمشاهیان، ایلخانان، چوپانیان، جلایریان، قراقویونلوها، آق‌قویونلوها، صفویان و ولیعهد نشین ایران در دورهٔ قاجاریان بوده‌است.  اوج شکوفایی تبریز مربوط به دورهٔ ایلخانان است که در این زمان، پایتخت قلمرویی پهناور از نیل تا آسیای مرکزی بود.این شهر در سال ۱۵۰۰ میلادی و در زمان پایتختی صفویان به‌عنوان پنجمین شهر پرجمعیت جهان، شناخته می‌شد و جمعیتش با استانبول –پایتخت امپراتوری عثمانی– برابری می‌کرد.

تبریز در طول تاریخ خود با فراز و فرودهای بسیاری روبه‌رو بوده‌است. تاریخ این شهر، اشغال توسط بیگانگان و حوادث جانکاه طبیعی –از جمله زمین‌لرزه‌های مهلک– را تجربه کرده‌است. سنگ بنای تبریز کنونی به دوران اشکانی و ساسانی برمی‌گردد. این شهر در طول حکومت ۴۰۰ سالهٔ خاندان «رَوّادی» و اسکان قبیلهٔ عرب «اَزْد» به شکوفایی رسید.

در سال ۱۳۹۵ خورشیدی، جمعیت تبریز بالغ بر ۱،۷۲۴،۳۶۹ نفر بوده‌است. اکثریت ساکنان تبریز آذربایجانی بوده و به زبان ترکی آذربایجانی با لهجهٔ تبریزی سخن می‌گویند؛ البته برخی اسناد تاریخی نشان می‌دهد که، تا سدهٔ یازدهم هجری، زبان آذری –شاخه‌ای از زبان‌های ایرانی– در این شهر تکلم می‌شده‌است.

 

شهر تبریز در دوران معاصر نیز یکی از شهرهای مهم و صنعتی ایران به حساب می آید. یک شهر ترانزیتی، صنعتی و بسیار محبوب برای گردشگران. اما تبریز از دوران اوج خود کمی فاصله گرفته است و در نتیجه برای آنکه بتواند یک شکوفایی مجدد در تاریخ ایجاد کند باید از ابزارهای روز دنیا و تحولات پرسرعت تکنولوژی عقب نماند. از سوی دیگر همه ما می دانیم که انقلاب ارتباطات و دنیای اینترنت تمام زوایای دو دهه اخیر کل بشر را دست خوش تغییر کرده است و این تحولات همچنان با سرعت زیادی به پیش می رود. پر واضح است که در چنین فضایی کسب و کارها و مشاغل سنتی باید هر چه سریعتر خودشان را با فضای جدید وفق دهند چرا که در غیر این صورت در کوتاه زمانی باید بازار خود را به مشاغل با فرم های نوین و اینترنتی واگذار کنند.

ما در شرکت پیام آوا شرکت ها و کسب و کارهای مختلف در شهر تبریز را طی فرآیند های اصولی و علمی به دنیای وب متصل می کنیم. یک طراحی سایت خارق العاده و منحصر به فرد که می تواند کسب و کار سنتی شما را در دنیای مجازی به مشتریان ارائه کند. بیایید کمی جزیی تر به موضوع طراحی سایت در تبریز نگاه کنیم. وقتی از طراحی سایت تبریز صحبت می کنیم هدف و قصد ما طراحی سایت هایی کاربر پسند در فضای وب است که مشاغل مختلف در دنیای واقعی را به دنیای اینترنت متصل می کند.  این موضوع می تواند خدمات مختلف و مشاغل مختلف را با مقاصد مختلف شامل شود. ممکن است شما شرکت خدماتی داشته باشید و طراحی سایت شرکتی را در دستور کار خود قرار دهید و یا یک تولید کنند و فروشنده کالا باشید که در این صورت باید طراحی سایت فروشگاهی با فرایند خاص شغل شما توسط طراحان سایت ایجاد شود.

تبریز در سالهای گذشته القاب مختلفی را به خود اختصاص داده است که هرکدام از این القاب نشان گر قدرت این شهر در حوزه ای خاص و امکان پیشرفت مشاغل در دنیای اینترنت است. برای مثال شهر تبریز با عناوین شهر زیرگذرها و روگذرها، پایتخت گردشگری اسلامی ، دومین شهر صنعتی ایران، دومین شهر دانشگاهی ایران، دومین شهر بلندمرتبه‌ساز ایران، دومین قطب علوم پزشکی ایران، دومین شهر در جذب گردشگر سلامت ، شهر شکلاتی ایران، قطب خودروسازی ایران و … شناخته شده است.

طراحی سایت تبریز برای گسترش صنعت گردشگری

صنعت گردشگری یک صنعت بسیار پر سود و رو به رشد در کل جهان است. ایجاد زیرساخت های این صنعت می تواند به شکوفایی اقتصاد یک شهر و کل یک کشور منجر شود. کشورهایی مانند فرانسه، اسپانیا و ایتالیا در دهکده جهانی قرن بیست و یک جزء پیشتازان این صنعت به حساب می آیند و البته کشور ترکیه نیز در همسایگی ایران از مزیت های بسیار زیاد گردشگری به خوبی بهرهمند می شود.

همانطور که اشاره شد صنعت گردشگری و به ویژه گردشگری سلامت در شهر تبریز امکان رشد بسیاری دارد و تبریز یکی از قطب های این حوزه در کشور به حساب می آید. گردشگری سلامت علاوه بر سودآفرینی برای مراکز درمانی برای مراکز اقامتی و توریستی، هتل ها و رستوران ها نیز بسیار سود آور خواهد بود. مراجعه بیماران از کشورها و شهرهای دیگر به شهر تبریز باعث رونق زنجیره ای از کسب و کارها می شود.

در چنین فضایی کسب و کارهایی که حضوری فعال در اینترنت دارند امکان بیشتر دیده شدن و جذب مشتریان برای آنها بیش از دیگران است. هتل هایی که امکان رزرو آنلاین دارند، رستوران هایی که خدمات آنلاین به مشتریان ارائه می دهند و یا آژانس های مسافرتی که یک سایت فوق حرفه ای برای خود طراحی کرده اند امکان جذب مشتری بیشتری نسبت به رقبا خواهند داشت.

بنابراین طراحی سایت در شهر تبریز یکی از موضوعاتی است که می تواند به گسترش صنعت توریسم نیز کمک کند. ارائه خدمات با کیفیت در حوزه های مختلف کالا و خدمات و همچنین ایجاد سایت های دو یا چند زبانه برای ارتباط بهتر با توریست های خارجی می تواند به بهبود این صنعت کمک کند. شرکت پیام آوا با سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت می تواند خدمات طراحی سایت توریستی و اقامتی را با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه کند.

طراحی وب سایت تبریز و فروش محصولات بازرگانی

تبریز قطب صنعت خودروسازی، کارخانجات شکلات سازی و جزء ۵ شهر صنعتی بزرگ کشور به حساب می آید. بنابراین این شهر یک بازار بسیار ایده آل برای فروش محصولات صنعتی نیز خواهد بود. به عبارتی محصولات تولید شده در شهرک های صنعتی اطراف شهر تبریز برای توزیع به داخل شهر تبریز روان می شوند و در نتیجه کارخانجات مختلف می توانند با طراحی سایت حرفه ای این فرآیند را با نظم و سهولت بیشتری سازماندهی کنند.

از سوی دیگر با گسترش شهر تبریز در نیم قرن گذشته موج مهاجرت از بسیاری از شهرهای اطراف به این شهر صورت گرفته است و در نتیجه شاهد بوجود آمدن مشاغل خدماتی جدید در این شهر متروپل نیز هستیم. به عبارتی افزایش جمعیت نیازمند خدمات رسانی های جدید شهری هست که برای مثال می توان به خدمات حمل کالا و مسافر، شرکت های اداری و خدماتی و یا خدمات مربوط به وسایط نقلیه اشاره کرد. با توجه به گسترده شدن جغرافیای این شهر و بروز مشکلات ازدحام جمعیتی، برای ارائه خدمات به شهروندان نیازمند این هستید که اتوماسیون های اداری شرکت و اداره جات دولتی و خصوصی را آنلاین کنید.

ویژگی های اصلی طراحی وب سایت در شهر تبریز

شرکت پیام آوا در طراحی وب سایت برای شما سرویس های مختلفی را در نظر می گیرد. این خدمات را می توانید به صورت کاملا حرفه ای در وبسایت خود داشته باشید:

طراحی بخش معرفي کسب و کار تخصصی شما

معرفي دفاتر، شعبات و نمایندگی های شرکت.

ارایه مجموعه قوانین مربوط به نوغ شغل شما و خدماتی که به شهروندان ارائه می کنید

فرم درخواست خدمات به صورت آنلاین

امکان خرید و پرداخت آنلاین محصولات و خدمات

ماژول جستجو جهت سرچ کردن از میان خدمات متنوع بر اساس نام، کد و کليد واژه توسط بازديد کنندگان.

تعرفه خدمات و نمايش قیمت های مختلف هر محصول

معرفي سوابق پروژه هاي مختلف که در گذشته اجرا کرده اید.

درج راهنماي پرداخت خسارت جهت اطلاع رسانی به مشتريانی که در شرایط خاص از خدمات شما راضی نبوده اند.

طراحی سایت تبریز

امکانات و سرویس های طراحی سایت تبریز

هر سایتی با توجه به نیاز مشتریان طراحی می شود. طراحی وبسایت حرفه ای بستگی به این دارد که شما در چه صنعتی فعالیت می کنید، چه فرآیند هایی در ارائه محصولات یا خدمات خود طی می کنید و مشتریان شما چه نوع سلیقه ای دارند. به طور کلی هر سایت یک مجموعه امکانات را به صورت پیشفرض و به صورت کاملا عمومی دارا هست، برای مثال صفحه درباره ما، نمونه کارها، محصولات و گالری عکس، نظر سنجی و ثبت نام، جست و جو و مقالات از جمله مواردی است که در اکثر وبسایت های فعال می توانید مشاهده کنید. اما بسته به نیاز مشتری برخی سایت ها قابلیت های منحصر به فردی دارند . برای مثال امکان خروجی پی دی اف از صفحات سایت، سیستم فیلترینگ، جست و جوی هوشمند و یا طراحی سیستم امتیاز دهی به مطالب  از جمله قابلیت هایی است که مدیران سایت با توجه به کسب و کار خود این موضوعات را در سایت خود تعبیه می کنند.

  • خروجی PDF صفحات

برخی از کسب و کارها برای سهولت انتشار مطالب وبسایتشان توسط مشتریان ممکن است امکان خروجی پی دی اف را در سایتشان قرار دهند. وقتی شما کاتالوگ های زیادی دارید، یا مطالب نوشتاری و قراردادههای شما به صورت نوشتار و یا توضیحات محصولاتتان زیاد است می توانید از این قابلیت برای صفحات مختلف سایت استفاده کنید.

  • امکان پرینت صفحات

در کنار امکان خروجی پی دی اف گرفتن بد نیست که شما قابلیت پیرینت را در موارد گفته شده در بالا قرار دهید. بسیاری از کاسبان قدیمی ارتباط بیشتری با کاغذ برقرار می کنند و در نتیجه با ایجاد امکان پیرینیت می توانید یک واکنش مثبت در ذهن مشتریان ثبت کرده و کار آنها را نیز تسهیل کنید.

  • پخش کننده اختصاصی صوت و ویدئو

وبسایت های امروز از محتواهای صرفا نوشتاری به سمت تولید محتوای تصویری، عکس ها، ویدئو ها و اینفوگرافیک حرکت کرده اند. شما نیز می توانید قابلیت آپلود ویدئو های منحصر به فرد را در وبسایت خود داشته باشید و یا حتی چنین فضایی را به کاربران خود ایجاد کنید تا آنها نیز عکس ها و ویدئو های خود را در درون وبسایت شما قرار دهند.

  • سیستم نمایش ساعت و تقویم

ساعت، زمان، تقویم این سه واژه تعیین کننده کل زندگی بشر است. گاهی نشان دادن زمان در برخی از وبسایت ها بسیار حیاتی است. برای مثلا وبسایت های ارائه کننده خدمات بورسی بیش از دیگران نیاز به زمان سنج دارند و کاربران آنها نیز به زمان بیش از دیگران اهمیت می دهند. تقویم برای بررسی زمان تحویل کالا یا بررسی روزهای تعطیل نیز از دیگر قابلیت هایی است که شما در صورت نیاز می توانید در وبسایت خود این قابلیت را داشته باشید.

  • سیستم مدیریت نظرات

امکان ثبت کامنت و مدیریت آن ها در سایت های شرکتی طراحی شده توسط پیام آوا به شکلی کامل پیاده سازی شده است. کاربران میتوانند در صفحاتی از سایت که توسط مدیر تعیین میشود، اقدام به ثبت نظر و گفتگو کنند. همچنین امکان مدیریت نظرات، تایید، ویرایش و حذف آن ها توسط مدیر سایت فراهم است.

  • دارای فیلترینگ زیبا و کارامد

استفاده فیلترینگ معمولا در سایت های شرکتی که دارای شعبات ، محصولات ، خدمات مختلفی هستند استفاده می شوپد . کاربران به راحتی می توانند خدمات ارائه شده توسط شرکت شما را با فیلتر کردن برحسب دسته بندی های مختلف و یا فاکتور های دیگری که از طرف مدیر وبسایت در نظر گرفته شده است ، در وب سایت بیابند.

  • طراحی بر اساس اصول سئو

سئو سایت شاید مهمتر از طراحی سایت برای شما باشد. شما ممکن است یک سایت خلاق، بسیار زیبا از نظر گرافیک و کاملا حرفه ای برای خود داشته باشید اما اگر سایت شما در فضای مجازی و خصوصا در نتایج جست و جوی گوگل و دیگر موتورهای جست و جو دیده نشود عملا هیچ کاربردی برای شما نحواهد داشت. حتی ممکن است سایت های با ظاهر بی کیفیت و نا مناسب نسبت به وبسایت شما سهم بیشتری از مشتریان را به دلیل داشتن سئو قوی از آن خود کنند.

  • طراحی امتیاز دهی به مطالب

تعامل با مشتریان و مخاطبان در فضای مجازی یکی از موضوعاتی است که می تواند بر برند شما و میزان فروش اینترنتی شرکت شما تاثیر مثبت داشته باشد. امکان امتیاز دهی به مطالب و محصولات، کامنت گذاری و سیستم های نظر سنجی از جمله موضوعاتی است که می تواند در طراحی سایت شما به ارتباط موثر تر با مشتری کمک کند.

شهرداری تبریز

 خصوصیات پیام آوا برای طراحی سایت تبریز

شرکت های زیادی در شهر تبریز و کل ایران مدعی ارائه خدمات طراحی سایت هستند اما بسیاری از این شرکت ها تخصص و توانایی های لازم برای این کار را ندارند. طراحی یک سایت حرفه ای با اصول سئو و استانداردهای کد نویسی روز دنیا از مهمترین موضوعاتی است که در پروژه های طراحی سایت در شرکت پیام آوا رعایت می شود. ما در شرکت پیام آوا نیازهای مشتریان را با دقتی بالا می سنجیم تا با طراحی یک فرایند ساده و کاربردی در درون وبسایت شما رقابت پذیری شرکت شما در دنیای اینترنت را تضمین کنیم.

سایت های ساخته شده توسط پیام آوا دارای امنیت بالا، سرعت مناسب بارگزاری سایت و لود سریع صفحات، مدیریت پویا و داینامیک و آسان جهت بروز رسانی وب سایت است که این موضوعات باعث می شود تصویری مثبت از برند شما در ذهن کاربران اینترنت ایجاد شود. پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

دفتر مرکزی شرکت پیام آوا در تهران واقع شده است که همه روز از ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به کاربران خود میباشد.

شماره تماس : ۰۲۱۴۴۰۴۵۶۰۲ ۰۲۱۴۴۰۴۵۳۹۷

درخواست مشاوره طراحی سایت در تبریز
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
[/vc_column][/vc_row]

 

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین

 

امتیاز این صفحه
ثبت سفارش