تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت ارومیه

طراحی سایت ارومیه

طراحی سایت ارومیه در شرکت پیام آوا بر ارائه خدمات طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن برای شهروندان و صاحبان کسب و کار در شهر ارومیه اشاره دارد. ارومیه یکی از کلان شهرهای شمال غرب ایران است که در دهه های گذشته رشد چشم گیری هم از نظر وسعت شهر نشینی و هم از نظر استفاده از تکنولوژی های روز برای بهبود کیفیت زندگی ساکنین شهر داشته است. ما در شرکت پیام آوا پردازش خدمات طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل، سئو و بهینه سازی سایت و همچنین تبلیغات بر بستر گوگل را با بهترین کیفیت ممکن به شما ارائه می دهیم تا بتوانید یک شعبه قدرتمند از شرکت و کسب و کارتان را در فضای وب تاسیس کنید.

طراحی سایت ارومیه و معرفی شهر ارومیه

اُرومیّه یکی از کلان‌شهرهای ایران، مرکز استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه در شمال غربی ایران که در منطقه آذربایجان واقع شده‌است. این شهر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ با ۷۳۶٬۲۲۴ نفر جمعیت دهمین شهر پرجمعیت ایران و دومین شهر پرجمعیت منطقهٔ شمال‌غرب ایران به‌شمار می‌آید. ارومیه با ۱۳۳۲ متر ارتفاع در غرب دریاچه ارومیه، در دامنه کوه سیر و در میان دشت ارومیه قرار گرفته‌است. هوای ارومیه در تابستان نسبتاً گرم و در زمستان سرد است.

این شهر در سده‌های گذشته رخدادها و حوادث متعددی از قبیل اشغال توسط عثمانی‌ها و روس‌ها را تجربه کرده‌است. همچنین به سبب موقعیت مناسبی که ارومیه در میان شاه‌راه ارتباطی قفقاز، میان‌رودان و آسیای صغیر داشته در گذشته از مراکز تجاری منطقه بوده است.

ارومیه به عنوان شهر دارای اولین بیمارستان به شیوه نوین، نخستین مرکز آموزش پزشکی، اولین مدرسه به شیوه نوین، اولین شبکه تلویزیون محلی، اولین نشریه محلی در ایران، پایتخت والیبال ایران، دومین شهر پرترافیک ایران شناخته می‌شود. دارالنشاط ، شهر آب ، شهر ادیان، مذاهب و اقوام از القاب ارومیه است. ارومیه مدتی در دوره پهلوی به رضائیه تغییر نام داد.

طراحی سایت ارومیه

از نگاه تاریخی شهر ارومیه فراز و نشیب های بسیاری داشته است اما در تاریخ معاصر و در دوران جنگ جهانی اول این شهر تنش های مرزی زیادی را نسبت به گذشته تاریخی خود تجربه کرد. پس از درماندگی روسیه به دلیل شکست‌های پی‌درپی در جبهه شرق دور، عثمانی در اوت ۱۹۰۶ منطقه ارومیه -به جز شهر ارومیه- را به بهانه اختلافات مرزی -چون که هیچگاه مرز ایران و عثمانی مشخص نبود- اشغال کرد. سربازان عثمانی با شروع جنگ بالکان به آنجا فراخوانده شدند. پس از درگیری‌های تبریز، در دسامبر ۱۹۱۱م سربازان روس، ارومیه را اشغال کردند و در طی جنگ جهانی اول ارومیه چندین نوبت دست به دست گشت. پس از فروپاشی ارتش روسیه تزاری در پی انقلاب ۱۹۱۷م در روسیه، مسئولیت حقیقی اداره امور در شهر به دست شورای مسیحیان آشوری  سپرده شد.

سابقه تاریخی شهر ارومیه و نزدیکی این شهر با کشور ترکیه باعث شده است که پتانسیل های فرهنگی، تاریخی و تجاری بسیاری برای گسترش تجارت در این شهر ایجاد شود. این شهر در دوران پس از انقلاب به شدت به سمت صنعتی شدن حرکت کرده است و صنایع تولیدی بسیاری در شهرک های صنعتی اطراف آن وجود دارد. بنابراین وجود جمعیت جوان و با استعداد، کارخانجات تولیدی و امکان گسترش تجارت با کشور ترکیه این فضا را برای کسب و کارهای فعال در شهر ارومیه فراهم کرده است که با طراحی یک سایت فوق حرفه ای بتوانند کسب و کارشان را ارتقا دهند. شرکت پیام آوا پردازش با کادری حرفه ای ارائه خدمات طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، سئو سایت و تبلیغات گوگل به شهروندان ارومیه را در دستور کار خود قرار داده است.

طراحی وب سایت ارومیه و گسترش تجارت و بازرگانی

از گذشته ارومیه با قرارگیری بر سر چهارراه قفقاز ،میان‌رودان ،آسیای صغیر و شرق دریاچه ارومیه از اوضاع بازرگانی نیکویی برخوردار بوده‌است. در واقع ارومیه با قرارگیری بر سر راه‌های تجارتی به عنوان گمرکی برای صادرات و واردات کالا از ایران به دیگر نقاط و بالعکس بوده‌است. همچنین ارومیه محلی برای خرید و فروش محصولات کشاورزی و عشایری مردم اطراف این شهر بوده‌است.

برخورداری از شرایط منحصر به فرد جغرافیایی و طبیعی باعث شده‌است این منطقه از نظر کشاورزی و صنایع وابسته توسعه فراوانی پیدا کند و به عنوان قطب برتر کشاورزی در کشور شناخته شده و در تولید بسیاری از محصولات کشاورزی رتبه اول کشور را دارا می‌باشد. برای مثال در تولید محصول سیب درختی کشور ایران در رتبه سوم جهان قرار دارد و قطب اصلی و اول تولید سیب کشور نیز استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه می‌باشد.همچنین استان آذربایجان غربی در زمینه تولید عسل رتبه اول کشور را دارا است و شهرستان ارومیه نیز از مراکز اصلی تولید عسل در این استان قلمداد می‌شود.

با توجه به پتانسیل های گفته شده تجار و تولید کنندگان ارومیه ضرورت ورود به بازار فروش آنلاین را بیش از گذشته احساس می کنند. ما در شرکت پیام آوا با ارائه خدمات طراحی سایت ارومیه می توانیم به تجار و بازارگانان و همچنین تولید کنندگان ارومیه کمک کنیم که در کمترین زمان ممکن حضوری قدرمند را در دنیا فروش آنلاین را تجربه کنند.

طراحی وب سایت ارومیه برای گسترش گردشگری

گردشگری در دوران مدرن به یک صنعت پولساز و متحول کننده اقتصاد شهرها تبدیل شده است به شکلی که شهرهای بزرگی مانند پاریس یا بارسلونا بیش از ۳۰ درصد درامد شهروندان خود را از طریق گسترش و تبلیغ صنعت توریسم تامین می کنند.

متاسفانه این صنعت در کشور ما آنطور که باید و شاید گسترش نداشته است اما پیش بینی می شود که در سالهای آینده و با ایجاد زیرساخت های خدماتی و تفریحی شاهد رشد چشمگیر این صنعت در کشور باشیم. در این میان شهری مانند ارومیه که سابقه تاریخی و جاذبه های طبیعی و فرهنگی بسیار دارد می تواند در این صنعت بسیار موفق عمل کند. به همین دلیل است که طراحی سایت هتل، طراحی سایت گردشگری، طراحی سایت خدمات حمل و نقل و … از جمله مواردی است که در حوزه صنعت گردشگری مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است.

دریاچه ارومیه

 

 

طراحی سایت ارومیه

 

اگر بخواهیم پتانسیل های شهر ارومیه را برا گسترش صنعت گردشگری نام بریم نیاز به نوشتن چندین مقاله تخصصی خواهد بود اما در یک معرفی کوتاه می‌توان به عمارت شهربانی ارومیه، عمارت سه گنبد، موزه ارومیه، یخچال ۹ پله، پل باراندوز، کاروان‌سرای ارومیه، بازار قدیم ارومیه، گرمابه آخوند، ساختمان جهاد دانشگاهی ، ساختمان شهرداری ارومیه و … اشاره کرد.

همچنین یکی دیگر از جاذبه های طبیعی شهر ارومیه دریاچه بزرگ ارومیه است. دریاچه ارومیه -که در دوره پهلوی دریاچه رضائیه نامیده می‌شد- یک دریاچه آب شور در شمال غرب ایران است. این دریاچه استان آذربایجان شرقی و غربی را از یکدیگر جدا می‌کند و از نظر وسعت بزرگترین دریاچه در خاورمیانه و دومین دریاچه آب شور بر روی کره زمین به حساب می آید.

اگر در حوزه صنعت گردشگری فعال هستید ما می توانیم بهترین متدها و طراحی وبسایت در این صنعت را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید به صورت کاملا حرفه ای در این صنعت فعالیت کنید.

طراحی سایت ارومیه برای حل معضلات شهری

آلودگی هوا

ارومیه به دلیل ترافیک‌های فراوان، بالا رفتن میزان دی‌اکسیدکربن، بی‌توجهی به رعایت ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی و جانمایی آن‌ها یکی از آلوده‌ترین شهرهای کشور است. از دیگر شاخص‌های آلوده‌کننده غیرانسانی در ارومیه ورود ریزگردها از کشور عراق و پدیده وارونگی هوا است که در ۹۰ روز سال رخ می‌دهد.

ترافیک

ارومیه با داشتن ۸۰ خودرو به ازای هر ۱۰۰۰ نفر که از تهران با رقم ۶۲ خودرو به ازای هر ۱۰۰۰ نفر نیز بیشتر است دومین شهر پرترافیک ایران بعد از تهران است. روزانه بیش از ۲۵۰ هزار خودرو در سطح شهر تردد می‌کنند که خیابان‌ها و معابر سطح شهر جوابگوی این تعداد خودرو نیستند.

افزایش جمعیت

از سوی دیگر با گسترش شهر  ارومیه در نیم قرن گذشته موج مهاجرت از بسیاری از شهرهای اطراف به این شهر صورت گرفته است و در نتیجه شاهد بوجود آمدن مشاغل خدماتی جدید در این شهر متروپل نیز هستیم. به عبارتی افزایش جمعیت نیازمند خدمات رسانی های جدید شهری هست که برای مثال می توان به خدمات حمل کالا و مسافر، ایجاد شرکت های اداری و خدماتی جدید و یا خدمات مربوط به وسایط نقلیه اشاره کرد. با توجه به گسترده شدن جغرافیای این شهر و بروز مشکلات ازدحام جمعیتی، برای ارائه خدمات به شهروندان نیازمند این هستید که اتوماسیون های اداری شرکت و اداره جات دولتی و خصوصی را آنلاین کنید. موج هوشمند سازی شهرهای ایران با استفاده از پتانسیل های فضای مجازی چند سالی است که شروع شده و ما بدون شک در سالهای آینده شدت بیشتری از این تغییرات را تجربه خواهیم کرد.

پیشنهاد ما برای شهروندان ارومیه این است که همین امروز برای ارتقا سطح کیفی کسب و کار خود از خدمات ویژه طراحی سایت ارومیه در شرکت پیام آوا استفاده کنند تا از قافله آنلاین سازی تجارت و شهر هوشمند عقب نمانند.

خصوصیات پیام آوا برای طراحی سایت ارومیه

شرکت های زیادی در حال حاضر مدعی ارائه خدمات طراحی سایت هستند اما قطعا بسیاری از این شرکت ها کیفیت لازم و دانش کافی برای طراحی یک سایت حرفه ای و مدرن را ندارند و شما ممکن است در صورت سپردن پروژه طراحی سایت به این شرکت ها متحمل ضررهای مالی و زمانی شوید. به طور کلی خصوصیات طراحی سایت در شرکت پیام آوا شامل موارد زیر است که به شما کمک می کند کیفیت مناسبی را در طراحی وبسایت اختصاصی خود تجربه کنید.

سئو سازی هنگام طراحی

سئو سایت هنگام طراحی بحثی جداگانه با سئو سازی وب سایت بعد از طراحی است ، اگر متد برنامه نویسی مطابق با قوانین سئو باشد میتوانید به صفحه اول موتور های جستجو بیایید ، تیم ما جدید ترین متد را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید از مزیت های خدمات سئو در آینده نیز بهره مند شوید.

طراحی مدرن و حرفه ای

گروه طراحان دیزاین پیام آوا، با بهترین متد و بهترین کیفیت وب سایت شما را طراحی میکنند و این عامل باعث میشود که میان رقیبانتان به چشم بیایید. طراحی بر اساس اصول UI&UX به شما کمک می کند که علاوه بر زیبایی های منحصر به فرد گرافیکی از نظر قابلیت های فرآیندی نیز تعامل بسیار محکمی با مشتریان خود داشته باشید.

تعرفه های مناسب

با استعلام قیمت از دیگر همکاران طراحی سایت میتوانید از تعرفه های پایین ما آگاه شوید. نمونه کارهای شرکت پیام آوا را مشاهده کنید و کیفیت را نسبت به قیمت آن بسنجید. قطعا بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می کنیم.

استفاده از آخرین متدهای برنامه نویسی

گروه طراحی پیام آوا برای بهینه سازی وب سایت های مشتریان  کدنویسی های خود را به شکل ریسپانسیو انجام می دهد که هم در تمام وسایل نمایش مناسبی داشته باشد و هم در مرورگرهای مختلف نمایش ان با مشکل روبرو نشود.

دفتر مرکزی شرکت پیام آوا در تهران واقع شده است که همه روز از ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به کاربران خود میباشد.

شماره تماس : ۰۲۱۴۴۰۴۵۶۰۲ ۰۲۱۴۴۰۴۵۳۹۷

درخواست مشاوره طراحی سایت در ارومیه
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین

 

 

ثبت سفارش