تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت اراک

طراحی سایت اراک

طراحی سایت اراک به ارائه خدمات طراحی سایت شرکت پیام آوا برای کسب و کارهای فعال در شهر اراک اشاره دارد.آغاز قرن بیست و یک میلادی آغاز انقلاب تکنولوژی ارتباطات و گسترش ارتباطات بر بستر اینترنت نیز نام گرفته است. کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست و همه ما شاهد دگرگون شدن روابط انسانی خودمان در ۵ سال گذشته هستیم. شدت گرفتن این موضوع باعث شده است که بسیاری از کسب و کارها از فضای اینترنت برای گسترش بازار خود استفاده کنند. برخی با طراحی سایت شرکتی و برخی نیز با طراحی سایت فروشگاهی خودشان را به مشتریان قدیمی و بازار های جدید معرفی می کنند.

معرفی شهر اراک

در خصوص شهر اراک لازم است جزییات جمعیتی و جغرافیایی نیز توضیح داده شود.

اراکیکی از کلان‌شهرهای ایران و از بزرگترین شهرهای مرکز ایران و مرکز استان مرکزی و شهرستان اراک است. جمعیت اراک در سال ۱۳۹۵ خورشیدی برابر با ۵۲۰٬۹۴۴ نفر بوده که از این نظر قطب جمعیتی استان مرکزی و هجدهمین شهر پرجمعیت ایران به حساب می‌آید. بنابراین طراحی سایت اراک یک ضرورت برای کسب و کارهای فعال در این شهر پرجمعیت به حساب می آید.

از سده دوم اسلامی ناحیه میان همدان، ری و اصفهان عراق نامیده شد که بعدها برای تمایز با عراق عرب آن را عراق عجم نامیدند. به عبارتی عَراق معرب اراک است. اراک نسبت به بسیاری از شهرهای ایران، شهر جوانی محسوب می‌شود.

طراحی سایت اراک

از نظر تاریخی این شهر در دوران قاجار بنیان گذاشته شده است و کمی بیش از دو قرن قدمت دارد. نام شهر که ابتدا قلعه‌ای نظامی در کنار روستای کرهرود بود قلعه سلطان‌آباد، بعد سلطان‌آباد عراق و در سال ۱۳۱۶ خورشیدی به اراک تغییر نام داد. بانی شهر اراک یوسف‌خان گرجی معروف به سپهدار بود که شهر را در طول چند سال و با هزینه ۲۰۰٬۰۰۰ تومان ساخت. در شهر جدید تمامی تأسیسات شهری از قبیل قنات، حمام، آب‌انبار، مسجد، مدرسه، سقاخانه، بازار و ارگ حکومتی ساخته شد. با رونق‌گیری اقتصاد شهر و عبور راه‌آهن سراسری از شهر، مهاجرت به شهر افزایش یافت.

امروز اراک از شهرهای صنعتی ایران به حساب می آید که از لحاظ گوناگونی محصولات صنعتی، نخستین، از لحاظ وجود صنایع مادر، دومین و به‌طور کلی یکی از چهار قطب صنعتی کشور محسوب می‌شود. این شهر به واسطه وجود صنایع مادر، تولید ۸۰٪ تجهیزات انرژی کشور، وجود بزرگ‌ترین کارخانه تولیدکننده آلومینیوم کشور، بزرگ‌ترین ماشین‌سازی کشور، بزرگ‌ترین واگن‌سازی و لوکوموتیوسازی خاورمیانه، بزرگ‌ترین کمباین‌سازی خاورمیانه، بزرگ‌ترین تولیدکننده ماشین‌آلات سنگین در خاورمیانه، بزرگ‌ترین تولیدکننده جرثقیل در خاورمیانه، بزرگ‌ترین تولیدکننده بنزین کشور و بزرگ‌ترین شرکت املاح معدنی کشور، به‌عنوان پایتخت صنعتی ایران شناخته شده‌است و به همین دلیل یکی از آلوده‌ترین شهرهای ایران است.

ارائه خدمات شهری بهتر با طراحی سایت

همانطور که درسطور قبل اشاره کردیم اراک اگرچه تنها قدمت دویست ساله دارد اما امروز قطب صنعتی کشور به حساب می آید و یکی از آلوده ترین شهرهای ایران نیز به محسوب می شود. بیشتر این آلودگی ها به دلیل کارخانجات تولیدی سنگین در این شهر است اما عبور و مرور اتوموبیل ها در سطح شهر نیز به این معضل افزوده است. طراحی سایت حرفه ای برای مشاغل مختلف در چنین شرایطی به شهروندان کمک می کند که خدمات روزمره شهری خود را در فضای اینترنت دریافت کنند و از این طریق میزان رفت و آمد های غیر ضروری در شهرها کاهش یابد.

شرکت پیام آوا با ده سال تجربه در حوزه های مختلف طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، سئو سایت و تبلیغات گوگل تمام پتانسیل های خود را به خدمت می گیرد تا سطح کیفی زندگی شهروندان اراکی با تکیه بر تکنولوژی وب را بهبود ببخشد.

اراک

طراحی وب سایت شخصی برای شهروندان اراکی

دهه سوم قرن بیست و یک را باید دهه برندسازی های شخصی نام گذاری کرد. ما در آغاز راه شهرت های شخصی هستیم. بنابراین اگر شما در حوزه ای خاص تخصص دارید و خود را کارشناس در حوزه ای خاص می دانید. می توانید با طراحی سایت شخصی برای خود به یک برند شخصی در آن تخصص تبدیل شوید. نظرات کارشناسانه خود را بنویسید و از این طریق با معرفی خود به دیگران کسب و کار خود را رونق ببخشید. طراحی یک سایت شخصی به شما کمک می کند که در فضای مجازی اعتبار بیشتری نسبت به دیگران برای خود جذب کنید.

طراحی سایت اختصاصی در شرکت پیام آوا با شاخصه‌های زیر ارائه می‌گردد:

  • طراحی وب سایت با php  یا زبان برنامه نویسی لاراول
  • طراحی وب سایت ریسپانسیو – واکنش گرا – سازگار با دسکتاپ ٬ موبایل و تبلت
  • عدم نیاز به طراحی اپ موبایل جداگانه – اپلیکیشن موبایل – و کاهش قیمت تمام شده
  • برنامه نویسی وطراحی پورتال فول داینامیک و امکان بروزرسانی توسط مدیر سایت
  • ارايه پنل مدیریت آسان پورتال سایت بدون نیاز به دانش تخصصی همراه با آموزش‌های لازم در قالب مستندات و آموزش حضوری به همراه تهیه فیلم آموزشی
  • کد نویسی قالب سایت بر اساس اصول اولیه طراحی وب و سئو و افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو
  • استفاده از ایده‌های روز برای طراحی وب سایت خلاقانه

طراحی سایت اراک و فروش محصولات صنعتی

صنعتی شدن یک شهر می تواند پتانسیل های اقتصادی زیادی را برای آن شهر ایجاد کند. یک شهر در فرآیند صنعتی شدن جمعیت زیادی را به سمت خود جذب می کند، میزان بیکاری در آن شهر کاهش می یابد، از نظر درآمد مردم آن شهر کیفیت بالاتری را تجربه می کنند و در یک نگاه بزرگ تر آن شهر از نظر کیفیت زندگی اقتصادی می تواند در میان مدت بهبود چشم گیری داشته باشد.

شهر اراک در ۵۰ سال گذشته و به خصوص در دوران بعد از انقلاب به یک شهر فوق صنعتی تبدیل شده است. شریان حیاتی پایتخت از نظر تولید انرژی و بنزین به حساب می آید و از نظر تولیدات صنعتی استراتژیک رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است. این موضوع باعث می شود که اراک یک بازار منحصر به فرد برای فروش این محصولات صنعتی نیز به حساب آید. علاوه بر صنایع سنگین شهر اراک تراکم زیادی از شهرک های صنعتی را در اطراف خود تحمل می کند. بنابراین توزیع کنندگان محصولات صنعتی و کارخانه داران عزیز اراکی می توانند با طراحی سایت کارخانه، طراحی سایت صنعتی و … فروش محصولات خود را بر بستر اینترنت گسترش دهند و به بازارهای دیگر در کل کشور و حتی در کشورهای همسایه نیز از این طریق دسترسی داشته باشند. شرکت پیام آوا با طراحی سایت چند زبانه این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید به بازارهای کشورهایی مانند عراق، ارمنستان، ترکیه و کشورهای حوزه خلیج فارس نیز وارد شوید.

طراحی سایت اراک

نحوه انجام طراحی سایت اراک

طراحی سایت یک موضوع فوق تخصصی در دنیای پر رقابت امروز به حساب می آید. این درست است که یک کدنویس می تواند با یک قالب آماده یک وبسایت را برای شما طراحی و کد نویسی کند اما کیفیت چنین سایت هایی قطعا بسیار پایین خواهد بود و شما در مقایسه با رقبای بزرگ صنعت خود حرفی برای گفتن نخواهید داشت.

ما در شرکت پیام آوا با بهره گیری از علم روز برنامه نویسی و طراحی منحصر به فرد UI&UX سایت اختصاصی برای شما را با توجه به موقعیت صنعتی که فعالیت می کنید و با توجه به وضعیت رقابت در آن صنعت برای شما طراحی می کنیم.

همچنین موضوع سئو سایت از اولویت های تیم طراحی سایت پیام آوا است. قطعا اگر سایت شما به زیباترین شکل ممکن هم طراحی شده باشد اما از نظر سئو مشکل داشته باشد شما عملا هیچ کاری انجام نداده اید. ما با طراحی سئو بیس و کاملا حرفه ای وبسایت ها سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن به نتایج اول گوگل دست یابید.

 خصوصیات پیام آوا برای طراحی سایت اراک

همزمان با رشد چشم گیر خدمات تحت وب و تجارت الکترونیک شرکت های زیادی در سالهای اخیر مدعی طراحی سایت و اپلیکیشن شده اند. اما توصیه ما این است که به راحتی به هر شرکتی اعتماد نکنید. شرکت پیام آوا با نمونه های موفق خود در زمینه طراحی سایت با کیفیت ترین خدمات را برای ارتقا سطح کیفی شغل و کسب و کار شما ارائه خواهد کرد.

سایت های ساخته شده توسط پیام آوا دارای امنیت بالا، سرعت مناسب بارگزاری سایت و لود سریع صفحات، مدیریت پویا و داینامیک و آسان جهت بروز رسانی وب سایت است که این موضوعات باعث می شود تصویری مثبت از برند شما در ذهن کاربران اینترنت ایجاد شود. پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

دفتر مرکزی شرکت پیام آوا در تهران واقع شده است که همه روز از ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به کاربران خود میباشد.

شماره تماس : ۰۲۱۴۴۰۴۵۶۰۲ ۰۲۱۴۴۰۴۵۳۹۷

درخواست مشاوره طراحی سایت در اراک
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
[/vc_column][/vc_row]

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین

 

ثبت سفارش