تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت گیم ریجن

سایت بازی استیم و Dota2
طراحی سایت گیم ریجن

خوشبختانه یکی از پیچیده ترین طراحی وب سایت های شرکت را پشت سرگذاشته ایم و شکرگذار هستیم که این سایت که دومین پروژه از مجموعه بازی های استیم است را بعد از تمام فراز و نشیب ها با موفقیت به پایان رسانده ایم. همچنین از جناب آقای نیکوکار برای صبر و برداریشان تشکر و قدردانی میکنیم. به امید موفقیت های بیشتر تیم گیم ریجن

مدیریت پیام آوا
نظر مدیریت سایت - آقای نیکوکار

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت گیم ریجن تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده سازی شد.

توضیحاتی در رابطه با پروژه

طراحی سایت بازی استیم با خلاقیت و ایده پردازی خود ثابت کرده میتواند هر طرحی را در فضای اینترنت پیاده سازی کرد. با گستردگی فضای تکنولوژی سیستم ها به سمت اتوماتیک سازی پیش میروند، در این پروژه نرخ دلار به صورت اتوماتیک تبدیل به تومان میشود. از قابلیت های خارق العاده دیگر طراحی سایت گیم ریجن میتوان به پنل مدیریت و کاربری ، حسابداری پیشرفته ، پشتیبانی و تیکت دهی ،‌گزارش گیری ها ، فیلتربندی محصولات اشاره کرد. اما در این میان بخش خرید آیتم و پیشنهاد فروش آیتم در سایت گیم ریجن را از تمام رقبای خود متمایز کرده است که کاربران همواره میتوانند با واسطه، مدیریت سایت آیتم خود را رد و بدل کنند.

آشنایی با تکنولوژی های وب

از تکنولوژی های برتر وب میتوان به PHP اشاره کرد ، این سیستم با فریم ورک های مطرح خود توانسته جهشی بزرگی در زبان های تحت وب انجام دهد. به جرات میتوان گفت هر ایده ای را با زبان PHP میتوان پیاده سازی کرد. متخصصین پیام آوا با تضمین کیفیت ، کاملترین و بهترین نوع از کدهای این زبان را در پروژهای وب سایت شما استفاده خواهند کرد ناگفته نماند بزرگترین وب سایت های مطرح دنیا با PHP طراحی شده اند. نمیتوان از فناوری وب صحبت کرد سخنی از JQUERY و نسخه های جدید CSS و HTML به میان نیاورد. با جی کئوری میتواند حرکات زیبا و انیمیشینی جذاب را در صفحات وب سایت خود به نمایش بگذارید . افکت های که تجربه کاربری خوب از صفحه سایت شما را افزایش میدهد. همچنین استفاده بهینه و تخصصی از قطعه کدهای HTML و جلوهای زیبای CSS میتواند در بهتر شدن گرافیک وب سایت شما تاثیرگذار باشد.

نمونه کارهای مرتبط

ثبت سفارش