تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت مک

طراحی سایت مک

برند لوازم آرایشی مک برند معروفی است که مشتریان خاص خود را دارد. امیدواریم با راه اندازی این وب سایت که از کلیه امکانات وب سایت فروشگاهی برخوردار است بدنبال آن شاهد رونق بیشتر کسب و کار محصولات اوریجینال مک در ایران باشیم.

مدیریت پیام آوا
نظر مدیریت سایت - آقای صباحی

با تشكر از تيم حرفه اى پيام آوا، و دقت بالاى شما در اجراى پروژه سايت فروشگاهى برند مك.
با آرزوى موفقيت روز افزون براى شما عزيزان.

توضیحاتی در رابطه با پروژه

پروژه لوازم آرایشی مک یکی دیگر از طراحی سایت فروشگاهی شرکت پیام آوا میباشد که با ایده پردازی از سایت های بین المللی مک طراحی شده است. این برند که بصورت رسمی در ایران نمایندگی خود را ثبت کرده با یک وب سایت و حضور فیزیکی در مرکز خریدهای بزرگ تهران توانسته نرخ فروش خود را افزایش دهد. از قابلیت های منحصر بفرد این وب سایت میتوان به گزینه انتخاب رنگ بر روی محصولات آرایشی، فیلتر جستجوی رنگ  و قیمت، انتخاب ساعت ارسال بسته پستی، تغییر قیمت بسته پستی در مناطق مختلف تهران و کوپن تخفیف اشاره کرد.

آشنایی با تکنولوژی های وب

زبان برنامه نویسی PHP را میتوان غول زبان های تحت وب دانست چرا که هر روز رو به پیشرفت است و برنامه نویسان زیادی در سراسر دنیا مشغول گسترس این زبان هستند. یکی از سیستم های مدیریت محتوا معروف این زبان وردپرس است. کارشناسان پیام آوا بعد از انالیز پروژهای مشتریان خود ساده ترین راه را پیشنهاد میدهند و این پروژه با سیستم وردپرس توانسته از پس تمام نیازهایی که کاربران مک به ان احتیاج دارد براید. طراحی قالب این وب سایت با زبان های HTML - CSS و قابلیت های Bootstrap طراحی شده است که هریک از لحاظ فنی و زیبایی نقش مهمی را برای به ثمر رسیدن این پروژه ایفا کرده اند.

نمونه کارهای مرتبط

ثبت سفارش