زمان مطالعه: 8 دقیقه

وبلاگ ها و مقالات SEO به عنوان بخشی واقعا مهم و حائز اهمیت از خدمات آنلاین PR و مدیریت رسانه های اجتماعی می باشد. در کارخانه محتوا، حدود 40 وبلاگ و مقالات SEO در هر هفته برای مشتریان ما – از جمله صفحات فرود – و هر یک از آنها کمک می کند تا ترافیک را به طراحی سایت های خود اضافه کنیم. به طور منظم مطالب تازه در سایت شما ارسال می شود یکی از ساده ترین راه ها برای معرفی مشتریان بالقوه یا مشتریان شما به نام تجاری شماست. البته شما نمی توانید فقط یک کلمه از کلمات را بر روی یک صفحه پرتاب کنید و انتظار داشته باشید که افراد در حال اجرا باشند. خدمات نوشتن مقاله ی حرفه ای SEO می دانند که اگر شما آن را ساخت، آنها می آیند … اما تنها اگر شما آن را ساختن راه درست است.

 

در اینجا 7 اسرار نویسنده حرفه ای مقاله SEO است:

 1. تحقیق کلمه کلیدی خود را دریافت کنید اگر شما در حال رفتن به ارسال مطالب در سایت شما به هر حال، شما نیز ممکن است زمان را به مطمئن شوید که گوگل متوجه تلاش شما. یافتن پست های که کلمات کلیدی و عبارات از مردم در جستجوی (همچنین به عنوان آنچه که شما می توانید رقابت کنید) و خودتان یک صفحه گسترده کلیدی ایجاد کنید. آهنگ چند بار شما کار کلمات کلیدی مطالب خود را نگه دارید، و استفاده از ابزار مناسب برای پیگیری که در آن شما برای کلمات کلیدی شما را هدف قرار رتبه (SEMrush مورد علاقه ما است). نمی دانید کجا شروع کنید؟ راهنمای جامع ما را برای تحقیقات کلیدی برای جستجوگرها بررسی کنید.

 

 1. کلمات کلیدی را به کار بگذارید یک بار یک بار، نوشتن یک محتوا در جستجوگرها فقط به معنی فروش کلمات کلیدی در کپی خود بود – اما این به این معنا نیست که بازی بازی شده است. در حالی که هنوز هم ایده خوبی است که کلمۀ هدف شما را در کل مقاله خود قرار دهیم، فتوکپی شما با استفاده از کلمات کلیدی اجباری، تعداد زیادی شماره گیری نمی کند (و اغلب، آن را به آن آسیب رساند). همانطور که در مورد هر کدام از استراتژی های SEO ، شما باید تاکتیکی باشد. کلید واژه خود را در عنوان، در 300 کلمه اول و در اولین H1 یا H2 وارد کنید (با این حال، لازم به ذکر است که لازم نیست ضربه بزنید هر دو – فقط مطمئن شوید که شما در یکی از آنها). پس از آن، باید تلاش کنید تا از تغییرات کلمه کلیدی خود استفاده کنید. به عنوان یک یادداشت اضافه شده، هرگز نباید تلاش کرد که کلمۀ شما را در کپی خود قرار دهیم. در حالت ایدهآل، کلمه کلیدی شما باید در نوشتن خود طبیعی باشد – اگر احساس می کنید که شروع به نوشتن jibberish می کنید، خیلی دور است. به یاد داشته باشید که افرادی که از موتورهای جستجو استفاده می کنند، به دنبال این عبارت خاص هستند زیرا می خواهند بدانند بیشتر در مورد آن / خریداری می شود، بنابراین این امر به معنای آن است که آنها را به دنبال چه چیزی می گردانند. اگر میخواهید کلیک بیشتری دریافت کنید – این یکی از ترفندهای تجارت برای نویسندگان حرفه ای SEO است.

 

 1. در مورد چیزهایی که در مورد آنها مورد توجه است. نوشتن قبل از شروع به انجام هر نوع نوشتن SEO، از خودتان بپرسید: چه کسی مراقبت می کند؟ ما جالب نیستیم، در اینجا – اغلب، نویسندگان مقاله فقط محتوای را بدون هیچ دلیلی واقعی پمپ می کنند، و هیچ استراتژی واقعی در پشت آن وجود ندارد. آنها فراموش می کنند که انسان های واقعی باید بخواهند این مطالب را بخوانند – شما واقعا برای الگوریتم های گوگل نگفته اید، شما برای مردم نوشتید! وقتی نوشتن می کنید، همیشه باید به دنبال خواننده های خود باشید. چه می توانید به آنها بگوئید که هیچ کس دیگری نمی تواند؟ چه خدماتی می تواند به شما ارائه دهد که منحصر به فرد است؟ شما چه چیزی را می توانید به اشتراک بگذارید که در هر جای دیگر پیدا نمی شود؟
  هیچ کس نمی داند که کسب و کار شما مانند شما انجام می شود – پس از آن به نفع خود استفاده کنید. اگر نه، شما حداقل می توانید درباره اخبار مربوط به کسب و کار خود صحبت کنید. در صورت شک و تردید، به لیستی از کلمات کلیدی جستجوگرها نگاه کنید و ببینید چه نوع لیست، پیوند پیوندی یا پست های عمیق که می توانید از آن کلمات کلیدی استفاده کنید. نگران نباشید از بعضی از متخصصین مصاحبه کنید (اگر آنها را نقل قول و تخصص خود را در پست خود قرار دهید، احتمالا محتوای آنها را از طریق کانال های اجتماعی خود به اشتراک می گذارید – به این ترتیب، می توانید شبکه های بزرگتری را برای افزایش اندازه استفاده کنید از خود شما)

 

 1. آن را به اندازه کافی بلند کنید تا حساب شود. مطمئنا 100 کلمه محتوای تازه بهتر از هیچ محتوای جدید نیست – اما چقدر ارزش شما واقعا می تواند در توییتر ارائه دهد؟ موتورهای جستجو تمایل به اولویت بندی وبلاگ ها و مقالات طولانی تر و به دلایل. سعی کنید برای حداقل 600 کلمه بنویسید، اما اگر بتوانید به 1000 یا بیشتر دسترسی پیدا کنید، برای آن بروید. تحقیقات زیادی انجام شده است که نشان می دهد موتورهای جستجو تمایل دارند که محتوای حداقل 2000 کلمه را به صورت عمیق در نظر بگیرند – ما این کار را برای خودمان و مشتریانمان دیده ایم و بسیاری از پست های وبلاگ محبوب ترین TCF حداقل 1،500 کلمه.
  هرچه محتوای شما بیشتر باشد، ارزش بیشتری برای خوانندگان خود دارد و شانس بیشتری برای پایین آمدن میزان گشت و گذار خواهید داشت. (صحبت از آن …)

 

 

 1. تحلیلی خود را تماشا کنید نوشتن SEO نمی تواند آتش و فراموش شود – شما نباید فقط مطالب خود را ارسال کنید و از راه دور دور شوید. در واقع، شما باید با استفاده از Google Analytics به طور منظم محتوای خود را نظارت کنید. با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط افراد در SEMrush، زمان بر روی سایت، میزان جست و جو و صفحات در هر session همه مهم (و نه مهم تر) از چگالی کلمه کلیدی است. هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم، این تعجب آور نیست. اگر سایت شما دارای میزان بازده بالا باشد، به این معنی است که بازدیدکنندگان سایت شما به مدت طولانی ماندن نیستند، احتمالا به این دلیل که صفحه شما اطلاعاتی را که به دنبالش نیست ارائه می دهد. اگر میزان گشت و گذار بالا باشد، شانس خوبی برای صفحه شما برای کلمات کلیدی مناسب بهینه سازی نشده است. شما باید هشدار داده شود که چیزهای زیادی در رابطه با محتوای غیرواقعی وجود دارد که می تواند سرعت جستن خود را به سرعت افزایش دهد . پاپ آپ های تهاجمی، زمان بارگذاری آهسته، تبلیغات آزار دهنده یا تصاویر و هر عنصر طراحی زشت دیگر می توانند بازدیدکنندگان را از بین ببرند. نوشتن خوب محتوای مبتنی بر SEO نه تنها در مورد کلمات بر روی صفحه نمایش شما است – این نیز در مورد چگونگی بازدید کننده شما آنها را می بیند. اگر آنها با طراحی بد مخفی می شوند، هیچ کس نمی خواهد در کنار آن بخواند. بهینه سازی نوشتن مطالب وب سایت خود را بهینه کنید. اگر از WordPress به عنوان پلاتفرم وبلاگ نویسی خود استفاده می کنید، بسیاری از ابزارهای رایگان آنلاین PR (به صورت پلاگین ها) وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. در کارخانه محتوا، ما از Yoast و Shareaholic و چندین نفر دیگر استفاده می کنیم. روابط عمومی وب رایگان و آسان به آسانی به عنوان پیوند “نصب در حال حاضر” است.

 

 1. کار خود را ویرایش کنید تنها تفاوت بین نویسندگان حرفه ای مقاله های SEO و افراد عادی چشم برای خودت ویرایش است. برنامه هایی مانند OpenOffice، Google Docs و مایکروسافت ورد را آسان می کند – squiggleys قرمز و سبز را بیشتر از آن دور. داشتن چشم برای زیبایی زیبایی قالب بندی نیز مهم است. دور از پاراگراف ها و جملات فوق العاده طولانی که مایل هستند. اگر قادر باشید، همیشه یک ایده خوب است که شخص دیگری قبل از اینکه شما منتشر شود نگاهی به کار شما می اندازد. حتی اگر آنها یک نویسنده جستجوگر (و یا ویرایشگر) نیستند، مجموعه دوم از چشم می تواند بسیار آسان برای اشتباه گرفتن.

 

 1. آژانس PR خودتان باشید هنگامی که محتوای تازه خود را نوشته و ارسال کرده اید، کار تنها نیمی از کار است. گام نهایی تمام نوشتن مطالب وب به عنوان آژانس PR آنلاین شما عمل می کند – پیوند به محتوای شما در همه جای سایت. نظر در وبلاگ ها و پیوند به سایت شما. محتوای خود را به Reddit و StumbleUpon ارسال کنید. مدیریت رسانه های اجتماعی و نوشتن مطالب طراحی سایت دست به دست هم می دهند و به محض اینکه دکمه «انتشار» را در مقاله یا وبلاگ جدیدتان می گذارید، باید قلب خود را با صدای بلند بخوانید. میخواهی راهنمایی کنی؟ 5 نکات روابط عمومی اینترنتی خود را بررسی کنید.

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

تصویر شاخص تحقیق کلمه کلیدی بهترین روش تحقیق کلمات کلیدی برای سئو سایت

زمان مطالعه: 5 دقیقهتحقیق کلمات کلیدی یا کیورد ریسرچ اطلاعات ارزشمندی را برای کوئری هایی که بیشتر سرچ می شوند و مخاطبان بیشتری دارند، در اختیارمان قرار می دهد. ...

بیشتر بخوانیم
کاهش نرخ پرش 3 راهکار مفید برای کاهش نرخ پرش

زمان مطالعه: 6 دقیقههیچ کس نمی خواهد که نرخ پرش یا باونس ریت سایتش بالا باشد. بستن صفحه و سایت با سرعت بالا می تواند آسیب زیادی به سئو ...

بیشتر بخوانیم
مشکلات سئو 3 اشتباه فاحش سئو که رتبه سایت را نابود می کند!

زمان مطالعه: 5 دقیقهحتماً می دانید که برای موفقیت در فضای مجازی و اینترنت نیاز است که فرایند سئو به خوبی انجام گیرد. بهینه سازی برای موتورهای جستجو برای ...

بیشتر بخوانیم

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.