زمان مطالعه: 8 دقیقه

هنگامی که شما می خواهید یک وبسایت تحت سیستم مدیریت محتوا که آسان است با آن کار کنید، دقیقا دقیقا به همان شیوه ای که می خواهید انجام می شود و با تمام قابلیت هایی که شما نیاز دارید، احتمالا WordPress را در نظر گرفته اید. حتی در میان یک بازار شلوغ از سازندگان سایت های کشیدن و رها کردن، وردپرس گزینه ای قدرتمند برای کسب و کارهای متوسط ​​تا بزرگ است که نیاز به انعطاف پذیری و قابلیت بیشتری از طراحی سایت های خود را دارند از Wix یا Squarespace می تواند ارائه دهد. آیا شما ‘ دوباره به نام وردپرس جدید، به روز رسانی سایت وردپرس موجود، و یا به سادگی درگیر یک توسعه دهنده وردپرس برای تمدید موضوع خود را و یا اضافه کردن برخی از قابلیت های اضافی، رفتن به آن آماده شده است بهترین راه برای جلوگیری از خزش محدوده و صرفه جویی در همه زمان زیادی است. انجام تکالیف در خانه هم به شما کمک می کند تا مختصری کامل ایجاد کنید تا همه چیز از ابتدا تا انتها به هم رفته باشد. برای کمک به پروژه WordPress خودتان، ابتدا 10 چیز را قبل از اینکه شروع کنید. بعضی از موارد مفید برای تعریف مختصر شما در نظر گرفته می شوند، در حالی که دیگران برای بحث اولیه با یک توسعه دهنده مناسب هستند.

 

 

 1. اهداف اصلی خود را برای سایت خود تعیین کنید.

اولین قدم برای تعریف پروژه شما این است که آنچه را که از سایت WordPress شما نیاز دارید بفهمید. آیا سایت وردپرس شما به عنوان یک پیجر ساده و پاسخگو در مورد کسب و کار شماست؟ آیا قرار است فروشگاه آنلاین تجارت الکترونیک باشد؟ یک رستوران که نیاز به رزرو و صفحات منو دارد؟ یک سایت وبلاگ؟ اطمینان حاصل کنید که شما می توانید به راحتی اهداف و اهداف کسب و کار خود را برای سایت خود خلاصه کنید. بیشتر شما می توانید قبل از ارائه، کمتر احتمال دارد که شما را به بلوک راه رفتن و رفتن با گذشت زمان و بودجه. ایجاد آنچه که شما به دنبال سایت هستید، انجام دهید و سپس یک نقشه سایت را طراحی کنید – این احتمالا تغییر خواهد کرد، اما نقطه شروع خوبی برای توسعهدهنده است تا ایده های شما و قابلیت های مورد نیاز شما را درک کند.

 

 1. کدام یک از ویژگی های سطح بعدی (اگر در صورت وجود) برای سایت شما اجباری است؟

در مورد چیزهای پیچیده تر که از سایت خود می خواهید مشخص کنید، پس از آن اجازه دهید که توسعه دهنده تصمیمات مربوط به تکنولوژی را در مورد چگونگی آوردن آن به زندگی بیاموزد. بیش از حد مبهم در مورد آنچه که شما در ذهن داشته باشید می تواند عملکردی را که MVP شما را برآورده نمی کند یا تصمیم به استفاده از برنامه های سفارشی یا پلاگین های سفارشی که ممکن است با نیازهای شما منطبق نباشد، و نیاز به تجدید نظر کند. برای توسعه دهنده آماده باشید قبل از اینکه همه چیز شروع شود، با پرسشهای فراوان درباره قابلیت های پیش آمده پاسخ می دهد. همچنین ذکر کنید کدام صفحات و محتویاتی که میخواهید خودتان آن را به روز کنید. این ممکن است نیاز به برنامه نویسی سفارشی اضافی مانند پیشرفته زمینه های سفارشی و یا استفاده از یک ویرایشگر بصری مانند Beaver ساز.

 

 1. آیا شما در حال میزبانی و نام دامنه خود را راه اندازی کرده اید؟

قبل از راه اندازی سایت خود، مهم است که اردکهای خود را در یک ردیف قرار دهید. اگر این کار را نکنید، مطمئن شوید این الزام را در پست کوتاه یا شغلی خود وارد کنید. این اجازه خواهد داد که توسعهدهنده بداند که زمان بیشتری برای کسب میزبانی، نام دامنه و موارد مرتبط مانند گواهینامه SSL وجود خواهد داشت. پیشگامان ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب قبل از زمان، بنابراین شما می دانید چه راه حلی برای شما مناسب است . خدمات میزبانی وب از ویژگی های مختلف با نرخ های مختلف است. آیا شما نیاز به یک سرور اختصاصی یا سرور مشترک دارید؟ چقدر فضای ذخیره سازی مورد نیاز است؟ آیا از طریق سرویس میزبانی خود به ایمیل نیاز دارید؟ چه مقدار پهنای باند سایت شما نیاز دارد؟ این ها فقط چند مورد را در نظر می گیرند. و به یاد داشته باشید: هر دو را انتخاب کنید عاقلانه. نام دامنه شما این است که چگونه تمام مشتریان و بازدیدکنندگان شما شما را پیدا خواهند کرد و سرویس میزبانی شما برای وب سایت سریع و قابل اطمینان خواهد بود.

 

 1. خلاصه ای خلاقانه بنویسید

فراتر از آن نقشه سایت ساده ، راه خوبی برای ذخیره تمام دارایی ها و الزامات شما با خلاقیت کامل خلاق است. سند شما ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • در مورد شما، شرکت شما یا محصولات و خدمات شما پروژه هایی مانند پلاگین های سفارشی یا یکپارچه سازی ایجاد می کنند.
 • مشخصات فنی توسعه دهنده باید بداند.
 • کمی از محیط اطراف رقبای شما از جمله سایت هایی که دوست دارید یا دوست ندارید.
 • مخاطبان هدف
 • هدف شما برای راه اندازی چیست؟
 • بودجه پروژه که توسط اطلاعات شکل می گیرد در بقیه این مقاله گنجانده شده است. ببینید چقدر هزینه می کند یک برنامه نویس وردپرس را استخدام کنید؟ برای کمک بیشتر.

 

 1. در صورت امکان هر گونه مواد مرتبط (کپی، تصاویر، آرم ها) را قبل از زمان آماده کنید.

قبل از اینکه این سایت قرار باشد، شروع به نوشتن کپی کنید، ممکن است دشوار باشد، اما انتظار می رود که در سایت کپی شود، جاده می تواند یک تنگنای عمده ای باشد که راه اندازی شما را حفظ می کند. همانطور که یک قاب برای صفحات درون سایت خود داشته باشید، کپی ها، منوها و عناوین صفحات را نوشتید و ویرایش کنید. اگر خودتان کپی نکنید، برنامه نویس و کپی رایتنر خود را در اوایل به هم وصل کنید آنها می توانند با هم کار کنند تا آن را نوشته شود. آیا لوگو، تصویرگر یا تصاویر موجود را ارائه می دهید یا آیا طراح باید با طراح گرافیک خود کار کند؟ اگر از تصاویر یا تصاویر دیگر استفاده می کنید، مطمئن شوید که اندازه و رزولوشن مناسب هستند.

 

 

 1. شروع به بررسی تم ها برای محدود کردن آنچه که دوست دارید و آنچه شما نیاز دارید.

هزاران نفر از هزاران تم برای انتخاب وجود دارد، بسیاری از آنها همه چیز را که شما می خواهید از جعبه. مرور بر اساس دسته بندی و نشانه آنهایی که دوست دارید بهترین. آیا شما نیاز به طراحی پاسخگو دارید؟ اولین تم موبایل… به یاد داشته باشید: شما می توانید تقریبا هر چیزی را در مورد یک موضوع تغییر دهید، بنابراین اگر شما چیز خاصی را در مورد یکی و نه در مورد دیگری، می دانید ممکن است تغییر فونت ها و رنگ های اطراف حتی ممکن است.

 

 1. یک راهنمای سبک برند ایجاد کنید.

آیا از مواد فونت، رنگی یا تصاویر خاصی در مواد بازاریابی خود استفاده می کنید؟ اگر راهنمای راهنمایی برند نداشته باشید، این یک راه عالی برای اطمینان از هماهنگی در همه نقاط لمسی خود است، از جمله مواردی هستند که شامل مواد چاپی مانند منوها و بروشورها، تبلیغات و یا صدای کانال های اجتماعی شما است. هنگامی که یک موضوع را انتخاب کرده اید، می خواهید آن را به نظر برسانید. این جایی است که ارائه راهنمای سبک، باعث می شود همه چیز برای توسعه دهنده بسیار ساده تر باشد، به آنها پالت رنگ، پارامترهای طراحی و دستورالعمل های مورد نیاز برای آنها را ارائه می دهد.

 

 1. تجزیه و تحلیل و پشتیبانی از SEO را در نظر بگیرید.

بسیاری از توسعه دهندگان این را به توسعه وردپرس خود می رسانند، اما این چیزی است که به صراحت به آن اشاره می شود تا اگر شما به آن نیاز دارید. راه اندازی ابزارهای گوگل آنالیت، ایجاد یک نقشه سایت XML، اضافه کردن اطلاعات در Open Graph و پشتیبانی هرچه بیشتر SEO (به عنوان مثال، افزونه Yoast) می تواند در لیست کارهای شما باشد.

 

 1. با پلاگین ها و ادغام API آشنا شوید.

اگر شما به پلاگین های جدید هستید، چرخش در اطراف دایرکتوری پلاگین وردپرس. برخی از اصول اولیه شما باید قطعا در سایت خود نصب کنید – JetPack، Yoast SEO، WP SuperCache و فیلتر Spam فیلتر Akismet و همچنین افزونه های خاص و خاص. جستجو بر اساس طبقه بندی و آشنا شدن با آنچه در خارج وجود دارد.

 

 1. آیا شما نیاز به آموزش در مورد نحوه استفاده از وردپرس دارید؟

این ممکن است به نظر آشکار باشد، اما این بزرگ است. اگر شما هرگز از WordPress استفاده نکرده اید، در حالی که داشبورد بسیار شهودی است، بسیاری از کاربران با مشکل به روز رسانی محتوا، “شکستن” تم ها یا تغییر ظاهری تغییر شکل می دهند که باعث می شود طراحی ظاهر متفاوت باشد. در مورد تنظیم یک تماس ویدیویی برای اینکه برنامهنویس شما را در انتهای سایت خود بگذارد، به شما اطلاع میدهد که چگونه کار خود را پس از پایان کار انجام دهید. اگر پیچیده تر اضافه کردید سفارشی سازی، توسعه دهنده ممکن است برای استفاده از زمینه های سفارشی یا پیشرفته زمینه های سفارشی انتخاب کند تا به شما یک راه ساده تر برای اضافه کردن یا ویرایش محتوا بدهد.

 

آماده برای شروع

اکنون که همه موارد فوق را گذاشته اید، وقت آن رسیده تا یک برنامه نویس وردپرس ماهر را برای پیاده سازی پروژه خود متصل کنید. به خاطر داشته باشید، برای به حداکثر رساندن قابلیت سفارشی شگفت انگیز خود که می توانید از طراحی سایت وردپرس دریافت کنید، مهم است که انتظارات را از قبل تنظیم کنید، سوال های زیادی را از توسعه دهنده بپرسید و برای ایده های جدید باز کنید.

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

 

به این مقاله امتیاز دهید:
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

امنیت وردپرس چک لیست امنیت وردپرس

زمان مطالعه: 11 دقیقهامروزه سایتهای زیادی از قالب وردپرس آنلاین استفاده می کنند. پشتیبان وردپرس باید برای محافظت ااز اطلاعات سایت،کلیدی برای امنیت داشته باشند. چک لیست امنیت وردپرس ...

کپی کردن صفحه یا پست در وردپرس با یک کلیک

زمان مطالعه: 5 دقیقهبه تازگی یکی از خوانندگان ما پرسید که آیا ممکن است یک صفحه طراحی سایت وردپرس را با یک کلیک کپی کنیم؟ ایجاد یک پست یا ...

10 پلاگین ساخت منوی مفید برای وردپرس

زمان مطالعه: 8 دقیقهمنوها یکی از ساده ترین راه ها برای زنده ماندن طراحی سایت WordPress شما هستند. این به طور عمده به این دلیل است که آنها نسبتا ...

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.