تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

۴ ابزار ساده برای ساختن سایت

مهم نیست در چه ضمینه‌ای کار می‌کنید، تجارت شما نیاز به یک وب سایت برای معرفی خود دارد. برای طراحی...

مهم نیست در چه ضمینه‌ای کار می‌کنید، تجارت شما نیاز به یک وب سایت برای معرفی خود دارد. برای طراحی سایت امروزه پشنهادهای مقرون به صرف یا حتی رایگان موجود است که به شما کمک می‌کنند.

در این مطلب ما به معرفی ۵ ابزار ساده طراحی سایت می‌پردازیم.

سایتYola

pulaبا یولا شما می‌توانید قالب خود را انتخاب کنید و با پر کردن چند فرم ساده یک وب سایت با امکانات اولیه ایجاد کنید. برای ایجاد تغییرات در وب سایت از ابزارهای ویرایشگر استفاده می‌شود و خوشبختانه یولا یک ویرایشگر عالی در اختیار شما می گذارد. یولا به شما اجازه می‌دهد به سوریس های نقشه گوگل، پی پال Picnik.

یولا به صورت پیش فرض رایگان است، اما برای ظاهری زیباتر و دامنه اختصاصی باید مبلغی را سالایانه باید پرداخت کنید.

سایت Jimdo

جیمدو وب سایتجیمدو در حالت رایگان، حداقل های یک سایت ساز را دارا میباشد، و ارزش زمانی را که صرف آن می‌کنید ندارد. اما درحالت غیر پولی پایه که حدود ۵ دلار و رد حالت تجاری ۱۵ دلار  است، ماهیانه  دو دامنه و فضای ذخیره سازی نامحدود و پرداخت آنلاین و طراحی اختصاصی در اختیار شما قرار می‌دهد.

سایت WIX

وب سایت ویکسویکس یک ابزار فوقالعاده قدرتمند برای طراحی وب سایت با آسان ترین راه و با کمترین زمان است.تنها مشکل این است که ویکس از  adobe flash player استفاده می‌کند، که بروی تمام دست گاهها بجز ایفون اجرا می‌شود. اما ویکس با گالری فوق العده خود از که شامل چندین سایت عکس است، نظر کاربر شما را جلب می‌کند.

سایت Intuit Websites

Intuit websiteشاید شما یک ایده ناب برای تجارت خود دارید اما طراح نیستید.خوشبختانه تمام طراحان به طراحی Intuit احترام می‌گذارند. Intuit همراه ابزار ویرایشگر خود، با یک خلاصه راهنما به شما قالب مورد نیاز شما را می‌دهد. Intuit تنها به چند قالب کوتاه ختم نمی‌شود بلکه از میان هزاران قالب، قالب مورد نظر شما را معرفی کرده و با جایگزاری چند عکس ساده وب سایت شما را آماده می‌کند.

ثبت سفارش