لینک گذاری طراحی سایت
زمان مطالعه: 3 دقیقه

الگوریتم های گوگل نشان داده اند وب سایت تان ممکن است برایش دردسر ایجاد شود مخصوصا اگر وب سایت تان لینک های خراب داشته باشد. کیفیت وب سایت تان راچگونه قضاوت می کنید؟ وب سایت خوب چیست و باید از کدام صفحات لینک هایتان رادریافت کنید؟

آیا لینک ها همچنان مهم ترین عامل رنکینگ برای گوگل هستند؟

تمامی لینک هایی که بطور خودکارایجاد می شوند تاثیر مثبتی بر روی رنکینگ های طراحی سایت تان برجای نمی گذارند. اگر این لینک های خودکار از  rel=nofollow استفاده کنند دیگر جای نگرانی نخواهدبود.

اگر از ابزارهایی استفاده می کنید که بطور خودکار لینک های مشکل دار برای شما ایجاد کردند باید از دست شان خلاص شوید تا جریمه نشوید. ابزار لینک در SEOprofiler به شما کمک می کند از لینک های خراب خلاص شوید.

2- هرچه آسان تر لینکی رابدست آورید کمتر از آن لینک سود خواهید کرد.

مثلا، آپلودکردن تصویر در سایت imgur.com و سپس افزودن لینکی درسایت تان در بخش توصیف و نظرات اصلا برای سایت تان مناسب نیست. ایجاد وبلاگ برروی Tumblrولینک کردن به سایت تان نیز رنکینگ وب سایت تان را راافزایش نمی دهد. ایجاد لینک بسیار آسان است، و آن لینک تاثیری بر رنکینگ  تان نخواهدگذاشت.

3- به مزیت های ویژه ای نیازندارید.

اکثر وب مسترها تنها می خواهند لینک ها را از صفحاتی بدست آورند که دارای رنکینگ خاصی هستند. در حالیکه بااستفاده از این شیوه معمولا وقت خود را تلف کرده اید  و ایجاد لینک را نسبت به فرایند طبیعی آن دشوارتر می کند.

اگر وب سایتی دارای کیفیتی عالی است، مهم نیست صفحه بالینک موردنظر برای سایت تان از رنکینگ گوگل برخورداراست یاخیر.

اگر وب سایتی باکیفیت بالا صفحه جدید رابیافزاید، صفحه جدید رنکینگ مقدارصفرراخواهدداشت. بااین وجود، این صفحه همچنان مناسب است.

صفحه ای که امروز دارای رنکینگی بامقدارصفراست، می تواند روز بعد رنکینگ بالایی داشته باشد.

اگر صفحاتی که دارای درجه بندی بالایی هستند این فرصت را می داشتند، دریافت صفحات جدید درصفحه نتایج گوگل میسرنمی بود. تجارب نشان می دهد صفحات جدید هرروز دربخش نتایج گوگل ظاهر می شوند.

4- استفاده از  عقل سلیم منجر به ایجادنتایج ماندگار می شود.

زمانیکه وب سایتی رامی یابید که می تواند به سایت تان لینک شود، سوالات زیرراازخودبپرسید:

  • آیا صفحه لینک گذاری برای متوسط فردبازدیدکننده وب خوب به نظر می رسد؟
  • آیا صفحه محتوای جالبی دارد؟
  • آیا محتوا به وب سایتم مرتبط است؟
  • اگر صفحه وب به سایت تان لینک شود مفیداست ؟

اگر پاسخ تان به تمامی این سوالات مثبت باشد، باید ازآن صفحه لینکی را دریافت کنید. مهم نیست رنکینگ آن پایین باشد.[/vc_column_text][vc_message message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-bar-chart”]گوگل سعی دارد عقل سلیم خود را از الگوریتم هایش کپی برداری کند. اگر ازعقل سلیم برای ایجاد لینک استفاده می کند و نکات بالارا دنبال می کند مطمئن شوید لنیک های سایت تان درتمامی بروزرسانی های آینده الگوریتم گوگل شمرده خواهدشد.[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

 

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

تصویر شاخص تحقیق کلمه کلیدی بهترین روش تحقیق کلمات کلیدی برای سئو سایت

زمان مطالعه: 5 دقیقهتحقیق کلمات کلیدی یا کیورد ریسرچ اطلاعات ارزشمندی را برای کوئری هایی که بیشتر سرچ می شوند و مخاطبان بیشتری دارند، در اختیارمان قرار می دهد. ...

بیشتر بخوانیم
کاهش نرخ پرش 3 راهکار مفید برای کاهش نرخ پرش

زمان مطالعه: 6 دقیقههیچ کس نمی خواهد که نرخ پرش یا باونس ریت سایتش بالا باشد. بستن صفحه و سایت با سرعت بالا می تواند آسیب زیادی به سئو ...

بیشتر بخوانیم
مشکلات سئو 3 اشتباه فاحش سئو که رتبه سایت را نابود می کند!

زمان مطالعه: 5 دقیقهحتماً می دانید که برای موفقیت در فضای مجازی و اینترنت نیاز است که فرایند سئو به خوبی انجام گیرد. بهینه سازی برای موتورهای جستجو برای ...

بیشتر بخوانیم

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.