اگر شما UX را نمی دانید، زمان زیادی برای یادگیری آن نیاز است

زمانی نه چندان دور، طراحی یک وب سایت زیبا ،کاربردی و آسان هنر در نظر گرفته می‌شد،هنری تاریک.

امروزه در دسترس بودن ابزارهای طراحی سایت و خدمات سریع و ارزان، وب سایت‌های طراحی شده طراحی وب سایت را کمتر رمز آلود کرده است. اما تکامل طراحی وب نیز آن را از هنری بودن بیشتر به سمت یه علم پیش برده است.

web design uxامروزه طراحان وب بیشتر مهندس هستند تا هنرمند.دلیل آن هم این است که صفحات وب امروزه تنها تبلیغات نیستند.غیر قابل انکار است این موضوع که وب سایت‌ها تبدیل به یک بزار تجارت شده‌اند.موتورهای تجاری هستند وب سایت‌ها که میلیون تجارت که به حرکت در می آوردند.

چگونه، کجا و چرا مردم با وب سایت ها ارتباط برقرار می کنند، ماهیت بقای تجارت است. علم این که چگونه این اتفاق می افتد – و از طریق طراحی آن اتفاق می افتد – طراحی UX شده است.
فیلیپ تادروس (از Doejo) : “ما در زمانی زندگی می کنیم که همه در تجارت فناوری هستند، صرف نظر از محصول و یا خدماتی که شما می فروشید.” Doejo بازاریابی کامل و مدیریتی کامل را انجام می دهد – آنها می دانند در مورد چی  صحبت می کنند. “تجربه کاربری همه چیز است. اگر اگر شما برای طراحی سایت از مهندسین تنبل استفاده کنید به تجارت و مشتریان خود ظلم کرده‌اید. ”

اگر بیش از دوازده سایت در طول عمر خود داشته باشید، احتمالاً متوجه شده‌اید UX بد از بین برنده قراردادهای پیش رو است.

چیز تکان دهنده این است که بسیاری از تجارتها، به خصوص کوچکترین و تازه کارها، طراحی UX بدی دارند اما حتی نمی دانند.من بیش از یک کارآفرین مشاهده کرده‌ام که UX را کنار گذاشته یا آن را کاملا به عنوان چیزی که نیازی به آن ندارند یا نمی تواند بپردازد فرض کرده‌اند

رهبران تجارت ها اگر خو به وب سایت هایشان مراجه کنند متوجه می‌شنود یک UX بد موجب سردرگمی مشتریان ها می‌شود.

علاوه بر این، هنگامی که شما هزینه های دیگر نیازهای تجارت راه اندازی را در نظر بگیرید، برنامه‌ریزی UX مناسب و معقول، کاملا ارزان است. ممکن است شما برای خرید یک دامنه خوب را بیشتر از UX صرف کنید،که هیچ تفاوتی ایجاد نمی‌کند.

طراحی سایت ux.النا تیتووا گفت:”سرمایه گذاری در یک نام دامنه خوب مهم است. اما داشتن یک دامنه خوب و بدون UX مانند خرید املاک و مستغلات گران قیمت و استخدام یک بچه برای ساخت عمارت در آن است.”

گرفتن کمک برای  UX خوب فقط مشاوره برای روابط عمومی یا بازاریابی نیست، مشاوره برای تجارت طراحی سایت موفق است.

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
تجربه کاربری اهمیت تجربه کاربری برای کسب وکار ها

تجربه کاربری به نحوه برخورد مصرف کنندگان یا مخاطبان نهایی با یک محصول خاص اشاره دارد. طراحان UX فرآیندهای اجرایی و نوع عملکرد نهایی یک محصول را به شکلی ...

بیشتر بخوانیم
اصول کلیدی در قابلیت استفاده سایت

امروزه قابلیت استفاده به یک وسیله و کالای مناسب تبدیل شده است. در طول چند سال گذشته، ما از استاندارد های خاصی در طراحی وب سایت استفاده کرده ایم. برای ...

بیشتر بخوانیم
بهبود وفاداری مشتری توسط UX

وقتی یک پیوند اعتماد بین یک شرکت و مشتری های آن شرکت برقرار می کنید، شما این رابطه بین سرویس دهنده و مشتری را حفظ و پیگیری می کنید. ...

بیشتر بخوانیم
آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.