زمان مطالعه: 6 دقیقه

این واقعا پاسخ آسان نیست … برخی از مردم واقعا ناراحت هستند، زمانی که من آنها را در توضیحات ایمیل های طولانی از مراحل که آنها می توانند درگیر شود. پاسخ ساده “ثبت نام در مدرسه هنر” به نظر نمی رسد پاسخ قابل قبول باشد. من آن را از طریق محبت های کوتاه خودم جمع آوری می کنم … این مسئله این نیست که این مسئله عجیب و غریب است، مانند پاسخ دادن به ثبت نام در مدرسه هنر. برخی از مردم نمیتوانند کل سیر بارهای طبقاتی را تحمل کنند و یا بدهی های وام دانشجویی را که فقط پس از بازنشستگی می تواند پرداخت شود، و در بسیاری موارد ادامه بازپرداخت های طولانی پس از مرگ را می بخشد. بهترین راه برای توصیه یک فرد در مورد نزدیک شدن به حرفه ای در طراحی  زمانی که شما واقعا نمی خواهید یک کتاب در مورد موضوع بنویسید؟ به پیام آوا بپیوندید، به عنوان یک معضل طراحی سایت دیگر، با کمک به سوالات، پرسشها و نگرانی های شما در مورد دنیای تاریک طراحی سایت پاسخ دهید.

 

طراحی سایت را کجا شروع کردین؟

حرفه من با کلاس های مختلف در طراحی سایت آغاز شد. من حتی فکر نمیکردم که تمام به مدرسه هنر بروم چون من در یک شرکت طراحی وب سایت کوچک کار میکردم و درآمد برای پرداخت اجاره و سایر هزینههای زندگی اولویتم بود. من پرسیدم که چگونه هزینه های زندگی و هزینه های زندگی اش را پوشش می دهد و سپس مدرسه شب را پیشنهاد می کند در حالی که کار می کند. او به من زل زد و رفت و رفت. آسان نبود یک کار تمام وقت و سه بار در هفته برای چندین ماه در یک زمان انجام شود، اما من تمام روزهای آخر هفته را در خواب بودم.  در مدرسه هنر ثبت نام کردم. چند ساعت در محل کار، چند ساعت دیگر از یک کار شبانه، و من مدرسه را به طور کامل بارگیری کردم. پس از دو سال، مدرسه را ترک کردم و به کار برگشتم، مطمئن هستم که داشتن مدرک تحصیلی مهم نیست. این کار را نکرد و ازدواج، بچه ها و زندگی پیشنهاد کرد که من هیچ درس شبانه ای برای 12 اعتبار مورد نیاز برای گرفتن مدرک من نداشته باشم. با توجه به یک دوره در اینجا و آنجا، موفق به کسب مدرک شدم. من که تنها به نظر می رسید در یک شرکت عجیب و غریب که در آن سر خلاق تصمیم گرفت که دیپلم مهم تر از استعداد استخدام شد. این کار مهمتر از مشاغل مشاغل بزرگ من بود که پیش از آن داشتم، اما خوشحالم که این مقاله را داشتم. با این حال چقدر باید فردی با استعداد خلاق به زمینه طراحی وارد شود؟

 

آیا مدارس به چه خدماتی نیاز دارند؟

چندین منبع برای مطالعه طراحی وجود دارد که در سالهای اخیر گسترش یافته است. مدارس «برای سودآوری»، مانند حق رای دادن «موسسات هنری» و مدارس آنلاین برای دانش آموزانی که برنامه های مشغول به کار دارند، ایجاد شده است. هزینه ها، با این حال، بسیار مضحک هستند و بسیاری از فارغ التحصیلان این برنامه های دو ساله به اندازه کافی مشکل پیدا کردن کار و بازپرداخت وام های دانشجویی خود را که دادخواست های دولت بوده اند و 2015 آخرین مهلت برای این موسسات برای اثبات برنامه های خود را ارزش وام های دانشجویی دولتی که توسط دانش آموزان مدارس ارائه شده است. شخصا، من فارغ التحصیلانی را دیدم که در زمینه طراحی مشغول به کار هستند … اما بسیاری دیگر که نیستند و حتی بیشتر از من سوالاتی در مورد شیوه های حرفه ای که در این «کارخانه های دیپلم» آموخته اند، سوالاتی را مطرح می کنند. من نیز دعوت شده است که در این مکان ها پرچم ها را نقد کنم و نظریه های رنگ ظاهری، تایپوگرافی و طرح چیزی نیست که آموزش داده شود. اغلب درس های نرم افزاری برای بسیاری از مکان ها است. من درباره این گزینه ها از سوی مردم خواسته شده است، اما معتقد هستم که آنها راهی مناسب برای یادگیری تبدیل شدن به یک طراح حرفه ای نیستند.

طراحان قویجمله “کار یک طراح سایت آسان است”، درست است؟

یک شغل بود که من در بخش هنر بازاریابی شرکت داشتم. ما یک گروه کوچک بودیم، به فضای باز رفتیم، بین بخش بازاریابی و اداره حقوقی قرار گرفتیم. ما کمی با صدای بلند بودیم، چون جوک ها و خنده ها بین ما و مردم در بخش حقوقی پرواز کردند، البته وکلا، هیچ حس شوخ طبعی و تلخی در مورد ما نگفتند. خوشبختانه رییس این شرکت ما را دوست داشت و مانند خدایان یونان رفتار کرد. ما می توانستیم در چشم او اشتباه انجام دهیم، بنابراین عقاب های قانونی دهان خود را خاموش و سرخوردگی خود را بالا می برد. یک روز، یک وزیر امور خارجه از بخش حقوقی، سرش را روی دیوار کوتاهی که از بقیه هواپیماهای بدون سرنشین شرکت ما جدا شده بود پرس کرد و پرسید آیا می توانست در بخش هنر کار کند. او دوست داشت که چگونه ما خیلی “سرگرم کننده” بود و می خواست به پیوستن به. او پرسید آیا او نیاز به رفتن به مدرسه هنر و یا اگر او “فقط نیاز به یادگیری فتوشاپ”. من نمی توانم به یاد داشته باشم که او چه کسی مجبور شد او را در اشک بچرخاند پس از گفتن او برای رفتن به مدرسه هنر و “میمون” نمی تواند “فقط نشستن و طراحان.” معمولا من باعث آسیب رساندن بیانیه، اما من آن زمان بی گناه بودم. قسم میخورم! بقیه بعد از ظهر با بحث درباره اینکه چرا مردم فکر می کنند هر کسی می تواند یک طراح بدون آموزش و تلاش برای توضیح دادن به رئيس جمهور است که دبیر همواره بیش از حد احساسی و احتمالا باید اخراج شود پر شد. ما در میان خودمان توافق کردیم که افرادی با استعداد وجود داشته باشند که فقط بدون هیچ آموزش خاصی مهارت داشته باشند، اما احساس عمومی این است که مدرسه هنر بیش از اینکه نیازهای خلاقانه را طراحی کند، یک طراح خوب است. از آن زمان، من رشد و بالغ شده، ازدواج کرده و طلاق دادم که دبیر مذکور بود، و متوجه شدم که قبل از دادن مشاوره، باید سوالاتی مطرح شود. با دیدن اینکه چگونه مردم در مورد اختصاص دادن خود به مطالعات و یا آنچه که آنها از یک حرفه در طراحی انتظار می رود احساس می کنم می توانم آنها را پیشنهاد بهتر آنچه که آنها باید انجام دهید.

 

چه توصیه ای در مورد نحوه تبدیل شدن به یک طراح داده می شود؟

مطمئنا این سوال توسط کسی مطرح شده است. این چه حرفیه؟ آیا چند طبقه برای این شخص را توصیه می کنید تا ببینید آیا آنها واقعا دوست طراحی سایت دارند؟ آیا شما می خندید تا زمانی که فرد فرار در اشک؟ لطفا با اضافه کردن افکار خود در بخش نظرات، به من کمک کنید، بنابراین من برخی از ایده هایی از آنچه را به مردم می گویم بدون اینکه باعث احساسات، رویاهایی و یا غم انگیز بودن معلمان با دانش آموزانی شود که نباید فضای میز کار باارزش را بیاموزند. با تشکر!

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

نظر در مورد “چگونه می توانم یک طراح باشم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

طراحی سایت با قالب آماده مزایا و معایب طراحی سایت با قالب آماده

زمان مطالعه: 5 دقیقهاگر قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید و برای راه اندازی وب سایت تان نمی دانید ...

بیشتر بخوانیم
انتخاب نام دامنه 11 راهنمایی برای انتخاب نام دامنه مناسب

زمان مطالعه: 7 دقیقهبه نظر شما کدام یک سخت تر است؟ انتخاب نام فرزند یا نام دامنه برای سایت؟ برای انتخاب نام فرزندتان می توانید از منابع مختلفی ایده ...

بیشتر بخوانیم
چک لیست سئو وردپرس 2021 نکات طلایی درباره چک لیست سئو وردپرس (آپدیت2021)

زمان مطالعه: 15 دقیقهسئو عملیاتی برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است، بطوری که سایت شما در صفحات اول گوگل دیده شود. تهیه چک لیست سئو وردپرس (SEO ...

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.