زمان مطالعه: 10 دقیقه

این مقاله در ابتدا در بلوک ظاهر شد و با اجازه مجددا منتشر شد. طراحان و طراحان تمام سطوح مهارت در گذر زمان پشته را صرف می کنند. اگر شما یک سوال فنی – ساده، پیچیده، و یا هر جایی در هر نقطه – شما می توانید آن را در سرریز پشته بپرسید. اگر گوگل یک پیغام خطا از برخی از کد هایی که نوشته اید، پیوند به صفحه Overflow پشته اغلب یکی از نتایج جستجو برتر خواهد بود.

 

چرا شما باید سرریز پشته را یاد بگیرید

سرریز پشته یک جامعه بزرگ و پر جنب و جوش است که مشتاق کمک است، و آن را یکی از سریع ترین راه های دریافت پاسخ های کیفیت به سوالات فنی می باشد. پرسیدن و پاسخ دادن به سوالات در سرریز پشته دارای مزایای مشتق شده است. سرریز پشته یک طراحی سایت عمومی کلی است که تقریبا همه در جهان نرم افزار در مورد آن می دانند. داشتن حضور فعال در آن – پاسخ دادن یا سوالی کردن – به خوبی به عنوان یک طراح شما را به خوبی نشان می دهد. شما ممکن است فکر کنید: “سوال چگونه می تواند به من جواب خوبی بدهد؟” در سرریز پشته، سوال کیفیت به شدت تحت نظارت است، که باعث می شود شما از سوالات خوب سوالی بپرسید. سوالاتی که نیاز دارند، نیاز به تفکر روشن و ارتباط خوب دارند و مهارت همه توسعه دهندگان حرفه ای باید در این مورد خوب باشد. دانستن اینکه چگونه برای ساختن یک سوال موثر، ارزشمندتر از هر مهارت فنی خاص است. شما ممکن است متعجب شوید که چقدر می توانید از سوالات متفکرانه یاد بگیرید. نوشتن هماهنگ در مورد یک مشکل بهترین راه برای جلب توجه شما در اطراف آن است – حتی بهتر از صحبت کردن از طریق آن. شما متوجه خواهید شد که در فرآیند نوشتن یک سوال متفکرانه، شما اغلب خودتان را به این پاسخ، پاسخ می دهید. بیایید در مورد برخی از ویژگی های پرسش و پاسخ به پرسش ها و اینکه چرا بخش مهمی از تجربه بلوک است بحث کنیم.

 

سوال پرسیدن

پاسخگویی در مورد سرریز پشته ممکن است در هنگام ارسال یک سوال جدید اهمیت داشته باشد، اما سفر به همان اندازه ارزشمند است. وقتی سوال می کنید، باید از دستورالعمل های سایت پیروی کنید. اگر سؤال شما این دستورالعمل را نقض کند، احتمالا توسط یک ناظر بسته خواهد شد. به عبارت دیگر، در جهان سرریز پشته چنین چیزی به عنوان یک سوال بد وجود دارد.

 

چگونه از سوالات صحیح سرریز پشته بپرسید

دستورالعمل ها منبع قطعی در مورد چگونگی سوال از یک سرریز پشته خوب است. اما ما به شما برخی از اشاره گرها و نمونه ها را ارائه می دهیم.

 • قبل از پرسیدن سوال خود همیشه جوابها را جستجو کنید. آیا شما یک روش “تعریف نشده” را برای خطای “nil: NilClass” دریافت می کنید؟ جستجو سرریز پشته و یا جستجوی گوگل شما را به مجموعه ای از پاسخ به سوالات مشابه ارائه می دهد. شما ممکن است با چند جستجوی ساده Google به دنبال آن باشید.

 

کاربران بیش از حد پشته اغلب به پاسخ به سؤال های یکسان پاسخ می دهند و گاهی اوقات سوالات زیر را رد می کنند یا نزدیک می شوند که به نظر می رسد بیش از حد است. این ممکن است به نظر می رسد pedantic، اما این تلاش برای حفظ نسبت سیگنال به نویز مثبت است. یک نسبت مثبت چیز خوبی برای هر کس که از سرریز پشته استفاده می کند، حتی اگر برای کاربران جدید در ابتدا ناامید کننده باشد. سوال شما ممکن است گاهی اوقات توسط یک عضو که فکر می کند سؤال شما ساده تر است، مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. متأسفانه، ممکن است برخی از رای گیری ها با یک نظر کوتاه همراه باشد. سوالات متفکرانه و مودبانه کمک می کند تا پاسخ های بی ادبانه را کنار بگذارند، اما اگر آنها را دریافت می کنید، نباید آنها را شخصا بپذیرید.

 • قبل از ارسال یک سوال، آن را به خودتان بخوانید، با صدای بلند. اطمینان حاصل کنید که آن کافی است که کسی بتواند کسی را بدون اطلاع خاص از درخواست شما حل کند.
 • پروسه و تلاش خود را در حل مشکل به اشتراک بگذارید. کاربران پراکنده بیش از حد احتمالا مفید خواهد بود اگر آنها احساس می کنند که شما سخت تلاش می کنید و از سوالات هوشمند درخواست می کنید.
 • به یاد داشته باشید که شخصی دیگر وقت خود را برای پاسخ دادن به سوال شما داوطلب می کند. به آنها احترام بگذارید و آنها را با بهترین پرسش که می توانید مطرح کنید.
 • به طور خاص، به ویژه در عنوان. “روش نامشخص” نمونه ای از عنوان بد است. “روش نامشخص هر” برای صفر: NilClass در نمای Rails من “عنوان قابل قبول است. “نحوه ساخت روابط داده های پیچیده” نمونه ای دیگر از عنوان بد است. “چگونگی اشکال زدایی یک رابطه چندشکلی” قابل قبول است، زیرا نشان می دهد که شما ممکن است تلاش کرده اید مشکل خود را حل کنید. توجه داشته باشید که این عنوان دارای جزئیات دقیق نیست، بنابراین حتی اگر قابل قبول باشد، هنوز هم می تواند رای گیری شود. نامگذاری چیزها می تواند سخت باشد، بنابراین سوال شما را مانند یک پست وبلاگ کوچک درمان کنید. عناوین وبلاگ نیاز به تفکر دارند، و همچنین باید در سرریز پشته سوال کنید. سعی کنید خیلی مشخص باشید وقتی سوالات خود را مطرح می کنید.
 • اگر سوال شما پاسخ داده شود، اما پس از آن با خطاهای جدید و متفاوت مواجه می شوید، یک پست جدید ایجاد کنید. اگر بخواهید از “nested-questions” که ممکن است خارج از محدوده سوال اصلی است، کمک بگیرید.

 

ارائه زمینه

دشوار است بدانیم چه نوع متن مناسب است. ناگزیر، شما برخی از زمینه های مربوطه را از دست خواهید داد و از شما خواسته می شود که آن را اضافه کنید. در اینجا چند پیشنهاد برای افزایش شانس ارائه اطلاعات مناسب برای اولین بار در اطراف:

زمینه عمومی :

 • ارائه تمام فایل های مرتبط، خروجی و مواد آموزشی. Err در کنار اطلاعات بیش از حد.
 • ارائه محدودیت ها در یک برنامه مانند بلوک، شما ممکن است خواسته شود یک مشکل را با استفاده از ابزارهای خاصی که شما معرفی می کنید حل کنید. واضح است که دولت چه می تواند و نمی تواند برای پاسخ به سوال شما استفاده شود.
 • پیشینه ای در مورد سطح دانش خود ارائه دهید، بنابراین شما پاسخی را دریافت نمی کنید که خیلی پیشرفته باشد.
 • تحقیقات خود را نشان دهید پیوندهایی به مقالات یا پستهای سرریز پشته که در آن نگاه کرده اید.

 

به عنوان یک مبتدی به شما اجازه می دهد برخی از راه حل، اما آن است که هیچ توجیهی برای انجام تحقیق قبل از دادن سوال خود. حتی اگر شما یک مبتدی هستید، تلاش های تحقیقاتی خود را روشن کنید.

 

 • علاوه بر تاریخچه تحقیق شما، تلاش خود را برای حل مشکل در نظر بگیرید و همیشه کد خود را نشان دهید.

در سرریز پشته، یک سوال بدون نشانه ای از کار یا تحقیق قبلی، احتمال رد شدن و بسته شدن را دارد.

برای اشتباهات :

 • پیام کامل خطا را ارائه دهید.
 • ارائه خطای کامل “ردیابی پشته”. این اغلب در سیاهههای سرور شما یافت می شود.

 

ردیابی پشته ممکن است به نظر بی معنی بودن غیرممکن باشد، اما آنها اطلاعات مفیدی برای افراد دیگری که سعی دارند به شما کمک کنند، اطلاعات مفیدی ارائه دهند.

 • نمایش پرونده مورد نظر و مشخص نمودن کدام خط خطای نامیده می شود.
 • یک گزارش از آنچه خطا را ایجاد می کند، ارائه دهید. خطا رخ داده در سرور محلی شما یا در محیط تولید شما؟ آیا خطایی رخ داده است وقتی روی یک لینک خاص کلیک کردید؟ اینها همه چیزهای مفید برای افراد دیگر است که می دانند.
 • محتویات فایل ها یا روش هایی که به نظر می رسد مرتبط یا در ردیابی خطا ذکر شده است را نمایش دهید.

فرمت کردن

قالببندی سرریز پشته مشابه Markdown است، اما مشابه نیست. بلوک های کد از چهار یا چند فضایی جدا می شوند، نه در حصارهای عقبی. تصاویر باید با استفاده از نوار قالب بندی بالای جعبه متن مرتبط شوند. هنگامی که شما با یک سوال به پایان رسید، برچسب آن را با برچسب های مربوطه، و سپس آن را ارسال کنید. سوالات در سرریز پشته به هنگام ویرایش ویرایش می شوند، بنابراین اگر سوال شما پاسخ داده نشده است یک یا دو ساعت یک ویرایش مفید ایجاد کنید یا آن را با یکی دیگر از تلاشهای خود برای حل مشکل به روز کنید.

 

مثال ها

زیر، پس از یک جستجوی مختصر، نشان می دهد سوالات مربوط به سرریز پشته خوب:

 • پروژه یولرپرسشگر زمینه را با کد و روند تفکر خود برای حل این مشکل فراهم می کند. به روزرسانی این سوال را ادامه می دهد و زمینه را فراهم می کند. توجه داشته باشید که کیفیت پاسخ ها – آنها به طور مستقیم با کیفیت سوال مرتبط است.
 • هیچ خطایی در مسیر مسیر خطا وجود نداردپرسشگر از طریق زمینه مربوطه فکر می کند و به وضوح توضیح می دهد. به عنوان یک نتیجه، کسی قادر به پاسخ به این سوال در یک ساعت بود.
 • js: Uncaught error, no module: myappاین پرسشگر نوعی یک مشکل رایج است. برای روشن شدن این که او به راه حل های دیگر نگاه می کند و نیاز به کمک منحصر به فرد دارد، او به راه حل های دیگر که سعی دارد پیوند می دهد. سپس، او کد و زمینه مربوطه را فراهم می کند.

 

پاسخ به سوالات سرریز پشته

سرریز پشته دارای دستورالعمل هایی برای پاسخ دادن به سوالات است. دلایل زیادی برای صرف وقت برای پاسخ دادن به سوالات در سرریز پشته وجود دارد:

 • این مزیت اعتبار آنلاین شماست که برای کارفرمایان بالقوه، مشتریان و مشتریان مهم است. سرریز پشته یک شغل دارد و سرویس را با سرویس Q یکپارچه می کند
 • این یک شبکه از تکنولوژیست هایی است که می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.
 • این فرصت را برای گسترش آشنایی شما با فناوری های خاص فراهم می کند، آنها را در زمینه های جدید و روش های آنها جستجو کنید.
 • این باعث می شود که شما به انتقاد از یک مشکل فکر کنید و یک راه حل را با راه عملی توضیح دهید. یک بار دیگر، این یک مهارت ارتباطی است و به همان اندازه هر مهارت فنی نیز مهم است.
 • این اجازه می دهد تا به شما برای کمک به کسی که نیاز دارد. باید احساس خوبی داشته باشی!
 • شهرت سرریز پشته شما آنچه را که می توانید در طراحی سایت انجام دهید، تعیین می کند. به عنوان مثال، شما باید حداقل 15 اعتبار امتیاز به سوالات، نظرات و یا پاسخ به بالا رای دادن و رها کردن. وقتی به پرسش ها پاسخ می دهید و امتیازات خود را به دست می آورید، اعتبار امتیاز می گیرید.
 • با استفاده از سرریز پشته برای بلوک.
 • سرریز پشته یک ابزار عالی برای استفاده در طول دوره بلوک است. ما یک رابط را اجرا کرده ایم که به شما اجازه می دهد سوالات مربوط به سرریز پشته را ارسال کنید، به طوری که سریعا آنها را مشاهده و پاسخ داده شود. مربیان، دانشجویان دیگر و کارکنان بلوک صفحات مربوط به سرریز پشته را کنترل می کنند.

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

 

به این مقاله امتیاز دهید:
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

طراحی سایت با قالب آماده مزایا و معایب طراحی سایت با قالب آماده

زمان مطالعه: 5 دقیقهاگر قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید و برای راه اندازی وب سایت تان نمی دانید ...

بیشتر بخوانیم
انتخاب نام دامنه 11 راهنمایی برای انتخاب نام دامنه مناسب

زمان مطالعه: 7 دقیقهبه نظر شما کدام یک سخت تر است؟ انتخاب نام فرزند یا نام دامنه برای سایت؟ برای انتخاب نام فرزندتان می توانید از منابع مختلفی ایده ...

بیشتر بخوانیم
چک لیست سئو وردپرس 2021 نکات طلایی درباره چک لیست سئو وردپرس (آپدیت2021)

زمان مطالعه: 15 دقیقهسئو عملیاتی برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است، بطوری که سایت شما در صفحات اول گوگل دیده شود. تهیه چک لیست سئو وردپرس (SEO ...

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.