نکات مهم تبلیغ در گوگل
زمان مطالعه: 6 دقیقه

در نظر گرفتن زمان برای فهمیدن نکاتی از google adwords یا تبلیغ در گوگل می تواند رتبه بندی سایت شما را بهبود ببخشد، در این مقاله توضیح می دهیم که چگونه بهینه سازی ها می توانند نقش خود را با گرفتن نشانه ای از جستجوی پرداختی بهبود ببخشد.

یکی از نکات مهم تبلیغ در گوگل این است که شما می توانید کلماتی که دارای میزان بالای کلیک است را بیابید. چیزی که باعث بهبود رتبه شما در google adwords می شود پرداخت است، شما در یک سیستم مزایده رقابتی پیشنهاد قیمت خود را برای عبارت خاصی ارائه می دهید.

googleadwords

گوگل ادورز حرفه ای و نحوه تبلیغ در گوگل 

در این مقاله به  ۴ نکته ای که می توان از  تبلیغ در گوگل یاد گرفت اشاره می شود. این موارد به راحتی در google adwords قابل دسترس است.

  1. کلمات کلیدی منفی: کلمات کلیدی اولین نکته ای است که در استفاده از google adwords باید رعایت کنیم.این مورد از اهمیت زیادی برخوردار است، قطعا شما نمی خواهید برای کلماتی که با سایت شما مرتبط نیست نمایش داده شوید. اغلب زمانی که می خواهیم برای سایت خود ادوردز بگیریم تعداد کلمات کلیدی منفی ما زیاد نیست و این نشان دهنده یک سایت خوب می باشد. بسیاری از این کلمات کلیدی منفی در طول زمان اضافه شده اند و نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که آیا کلمه کلیدی که می خواهید قرار دهید مناسب موقعیت متن می باشد. بنابر این اگر در صنعت شما کلماتی مثل: ارزان، رایگان،تخفیف دار وجود دارد و از محبوبیت خاصی بین کاربران برخوردار است، بنابراین شما نیاز به ایجاد محتوا و فکر کردن در مورد نحوه ارائه خدمات خود در راستای این کلمات دارید.
  2. تگ های عنوان و متاتگ ها: تگ های عنوان را هرگز نباید یک بار بنویسید و سپس آن را فراموش کنید. اگر شما در راستای بهینه سازی می باشید، احتمالا هربار در معرض آن قرار میگیرید سعی میکنید برچسب عنوان و متای توضیحات را عوض کنید. اما مشکل این است که گاهی پیش می آید برخی از این تگ های عنوان و متای توضیحات عملکردی ندارند. می توانید در گوگل سرچ کنید و تگ هایی که رتبه بالایی دارند و کلیک کمتری خورده اند بیابید، سپس به دنبال راه حل جدیدی باشید. یک گروه ادوردز تشکیل دهید و برچسب های عنوان را در آن تست کنید. تست این ادوردز می تواند متای توضیحات شما باشد. بررسی کنید چه چیزی واقعا باعث افزایش نرخ کلیک می شود سپس هر کدام را انجام دهید آن می تواند برچسب عنوان جدید و متای توضیحات شما باشد، آن ها را اضافه کنید و افزایش یا کاهش میزان کلیک خود را مشاهده کنید.
    حتما رتبه بندی سایت را بررسی کنید زیرا تغییرات برچسب عنوان به طور واضح می تواند روی رتبه بندی سایت شما تاثیر بگذارد.اگر کلمات کلیدی به اندازه کافی مفید بود، بسیار عالی است چون نشان دهنده این است که متنی که نوشتیم منحصر به فرد بوده و باعث کلیک کاربر شده است.
    اگر یک چرخه فروش طولانی دارید، حتما مطمئن باشید که این موارد باعث بهبود سایت شما می شود، زیرا شما نمی خواهید آگهی که قرار می دهید به صورتی باشد که کاربران مثل یک دیوانه روی آن فقط کلیک کنند، شما می خواهید از این تست مطمئن شوید که کسب و کار با ارزشی دارید، بنابراین ممکن است مقدار وقت بیشتری از شما بگیرد.google adwords - تبلیغ در گوگل
  3. ترکیب کلمات: اگر شما با ادوردز خیلی آشنا نباشید، ممکن است با اصطلاحات  گسترده نیز آشنا نباشید. بنابراین در ادوردز ما عبارات گسترده ای داریم که می توانید جستجو کنید، برای مثال دستورالعمل ها و یا هر چیزی مربوط به کلمه “دستور” ظاهر خواهد شد. شما می توانید یک عبارت در نقل قول قرار دهید، به عنوان مثال اگر عبارت “دستور العمل فلفل” را وارد کنید و کاربران عبارت “من دستور العمل فلفل را دوست دارم” جست و جو کنند، متن شما ظاهر خواهد شد.
    اگر کابران عبارت”دستورالعمل گیاه فلفل” را جست و جو کنند ممکن است متن شما برای آن ها ظاهر نشود، بنابر این اگر شما عبارت دستور العمل فلفل را سرچ کنید هر چیزی مرتبط با دستور العمل فلفل ممکن است نمایش داده شود و حاوی اطلاعات مفیدی باشد. اگر ترکیب کلمات زیادی دارید و وقت کافی ندارید، شما می توانید تعدادی از اصطلاحات گسترده برای کارتان استفاده کنید، اما پس از آن باید لیستی از کلمات کلیدی منفی داشته باشید که برای ادوردز استفاده کنید.در حال حاضر یکی از مواردی که می تواند از محدوده اصطلاحات گسترده بیرون بیاید، ایده های عالی و جدید محتوایی است. اگر به کلمات کلیدی که کاربران از طریق اصطلاحات گسترده بر آن ها کلیک کرده اند یا با دیدن آن ها احساس رضایت خوبی داشته اند نگاه کنید، می توانید عجیب ترین عباراتی که آن ها جست و جو می کنند را بیابید. همه اصطلاحات مسخره ای که کاربران در گوگل وارد می کنند در پایگاه داده آن وجود دارد؛ مخصوصا اگر به صورت صوتی جست و جو کنید حتما آن را می یابید.یکی از کارهای عجیبی که هرکس می تواند انجام دهد این است که در گوگل عبارت “باشه گوگل” را وارد کند و جست و جو را بزند، با این کار انگار ۲ بار به گوگل گفتیم “باشه گوگل”، گوگل با این کار به دنبال عبارت “باشه گوگل” می گردد. این کار می تواند سرگرم کننده باشد، اما شما می توانید از آن ایده های محتوایی جالبی بگیرید و محتوای ضعیف خود را تغییر بدهید.ادوردز به شما اطلاعات دقیقی از آن چه کاربران راجع به شما فکر ، احساس و جست و جو می کنند به شما می دهد،پس چرا نباید از این نوع اطلاعات استفاده شود؟  بنابر این حتما از مسئله اصطلاحات گسترده استفاده کنید و بررسی کنید چه کاری می توانید انجام دهید تا نوشته شما بهتر شود.
  4.  اصطلاحات: شما باید همیشه همه اصطلاحات بارگذاری شده را داشته باشید و شاید گوگل برخی از آن ها را انتخاب کند و شاید هم آن ها را نخواهد اما حداقل آن ها به عنوان گزینه ای وجود دارند. یکی از مواردی که بسیار می تواند مفید باشد اصطلاحات ضمیمه است؛ این ها لینک های کوچک سایت هستند که مانند محاکمه آزاد هستند و افراد بر روی آنها کلیک می کنند یا اطلاعات بیشتر یا منو و یا هر چیز دیگری را می بینند. در حال حاضر زبان های تست شده در فرمت تماس می توانند به شما با دکمه های تماس با شما کمک کنند.

برای استفاده از تبلیغات گوگل هم اکنون میتوانید با کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان که باعث رشد بازار هدفتان میشود در تماس باشید .

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

تصویر شاخص تحقیق کلمه کلیدی بهترین روش تحقیق کلمات کلیدی برای سئو سایت

زمان مطالعه: 5 دقیقهتحقیق کلمات کلیدی یا کیورد ریسرچ اطلاعات ارزشمندی را برای کوئری هایی که بیشتر سرچ می شوند و مخاطبان بیشتری دارند، در اختیارمان قرار می دهد. ...

بیشتر بخوانیم
کاهش نرخ پرش 3 راهکار مفید برای کاهش نرخ پرش

زمان مطالعه: 6 دقیقههیچ کس نمی خواهد که نرخ پرش یا باونس ریت سایتش بالا باشد. بستن صفحه و سایت با سرعت بالا می تواند آسیب زیادی به سئو ...

بیشتر بخوانیم
مشکلات سئو 3 اشتباه فاحش سئو که رتبه سایت را نابود می کند!

زمان مطالعه: 5 دقیقهحتماً می دانید که برای موفقیت در فضای مجازی و اینترنت نیاز است که فرایند سئو به خوبی انجام گیرد. بهینه سازی برای موتورهای جستجو برای ...

بیشتر بخوانیم

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.