نکاتی که به افزایش فروش سایت شما کمک می کند

در دنیای پرسرعت ما، همه خواهان نتایج فوری هستند. ما می‌خواهیم غذای خود را سریع‌تر آماده کنیم، می‌خواهیم بلافاصله با افراد ارتباط برقرار کنیم، و اغلب در زمانی که بیش از پنج ثانیه طول می‌کشد تا اطلاعات یک وب سایت قابل استفاده باشد، ناشکیبا می‌شویم. این موارد برای کسانی که می خواهند به افزایش فروش سایت خود برسند، نیز وجود دارد. اما همانطور که بورلی سیلز می‌گوید: ” هیچ راه میانبری برای رفتن به جایی وجود ندارد.” همانند اکثر روش‌های بازاریابی دیجیتال، اغلب اوقات برای دیدن نتایج کمی زمان لازم است. با این حال، امروز می‌توانید این نکات را در وب سایت خود اجرا کنید و به سادگی ببینید آن‌ها چگونه فروش شما را افزایش می دهند.

صفحه اصلی خود را ساده نگه دارید و مخاطبان را گیج نکنید

ساده نگه داشتن صفحه اصلی، ممکن است برای برخی از شما تعجب‌آور باشد، چون بسیاری از مردم فرض می‌کنند که شما بهتر است محصولات خود را در صفحه اصلی خود عرضه کنید تا به بازدیدکنندگان یک محدوده از گزینه‌ها را بدهید. با این حال، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که با ارائه محصولات کمتری در صفحه اصلی، و متن بیشتری درباره یک موضوع خاص، فروش کلی را افزایش دهید. عملکرد موضوع به این دلیل است که، به شرکت شما اجازه می‌دهد تا، بر روی یک یا دو محصول خاص تمرکز کند و به هر سوالی که ممکن است بازدیدکنندگان داشته باشند، پاسخ دهد. هنگامی که یک مثال خوب از یک صفحه اصلی ساده و در عین حال موثر از هنرهای الکترونیکی می‌آید. اگر چه بعضی از وب سایت ها هزاران عنوان متفاوت دارند، اما از بین این عنوان ها ممکن است چند عنوان در صفحه اصلی آن ها دیده شود.

simple web designing

ویدیو را به صفحات گفتگوی خود اضافه کنید

بعضی افراد معتقدند که افزودن ویدیو به صفحات گفتگوی شما، می تواند باعث افزایش ۸۶ درصدی کاربران شما شود. مغز ما اطلاعات بصری را در حدود ۶۰ هزار بار سریع‌تر از متن پردازش می‌کند، که به این معنی است که هر بازدید کننده سایت شما، اطلاعات را در ویدئو بهتر از متن خواندن جذب می‌کند. یادگیری در مورد محصول یا سرویس شما از طریق ویدئو بسیار موثرتر از متن خواهد بود. یک مثال عالی از اضافه کردن ویدئو به صفحه اصلی شما Ditto Residential می باشد. صفحه اصلی آن‌ها نه تنها بسیار جذاب است، بلکه ویدئویی بزرگ و رزولوشن بالای آن‌ها است که هر بازدیدکننده را جذب می‌کند.

Ditto-Residential

راه هایی برای ثبت ایمیل کاربران

بازاریابی ایمیلی هنوز یک روش بسیار بادوام برای بازاریابی دیجیتال است، و بازدهی بالایی را در بین تمام روش‌های بازاریابی تولید می‌کند. با این حال، شما نمی‌توانید هیچ بازاریابی ایمیلی بدون نشانی پست الکترونیکی انجام دهید، درست است؟ با ایجاد روش‌هایی برای ثبت آدرس ایمیل یک بازدیدکننده، شما یک فرصت برای دعوت از آن‌ها به وب سایت تان از طریق فعالیت‌های بازاریابی ایمیلی ایجاد می‌کنید. یکی از راه های ثبت ایمیل کاربران، ارائه چیزی با ارزش مثل دانلود دیجیتالی است، که این کار برای شرکت شما هزینه ای نخواهد داشت.

target-marketing

ایجاد اعتماد با مشتریان، انجمن ها و افراد 

بسیاری از شرکت‌ها اهمیت ثبات اجتماعی را درک کرده‌اند، اما اگر شما در حال حاضر راهی برای ترویج اعتماد مشتری به وب سایت خود ندارید، در نتیجه شما مزایای آن را از دست خواهید داد. مواردی مانند: توصیفات شرکت، تصاویر کارکنان شما، و مطالعات موردی درباره محصولات و یا خدمات شما می‌تواند راه طولانی برای متقاعد کردن بازدیدکننده برای انتخاب شما باشد. همچنین پیشنهاد می شود که برای کمک به بالا بردن شهرت آنلاین خود، اعتبار بیشتری دریافت کنید، حتی اگر ارتباط  مستقیم با مشتریان شما محدود باشد، یا حتی وجود نداشته باشد.

ایجاد محتوایی که اهداف کلیدی را دنبال کنند

ایجاد محتوای کیفی یک روش مطمئن برای افزایش ترافیک  در وب سایت شما می باشد، این روش همچنین باعث تبدیل بازدید کنندگان سایت به کاربران دائمی نیز می شود. اما همچنین باید مدتی را صرف هدف قرار دادن بخش‌های مختلف بازار کنید. نوشتن محتوای خاص در بخش‌های خاص بازار به شما در جلب مشتریان مختلف کمک می‌کند، و به شما این فرصت را می‌دهد که تخصص خود را در صنعت خود بیان کنید. این مسئله یک برد کامل است. برای مثال، سایت IBM را چک کنید، جایی که آن‌ها صفحه اصلی را به طور کامل، به تعدادی از صنایع مختلف عرضه می‌کنند.

فراهم کردن شرایط فروش

چه زمانی یک فروشنده در یک فروشگاه، سعی دارد شما را به یک مشتری تبدیل کند؟ اگر آن ها کاری که سر پرست از آن ها می خواهد انجام دهند، پاسخ شما همه مواقع خواهد بود. اگر افراد بتوانند وارد یک کسب و کار شوند، آیا دلیلی وجود دارد که نتوانند آن را آنلاین انجام دهند؟ فراهم کردن شرایطی برای فروش، در واقع ۲۰ برابر موثرتر از فروش آنلاین است، اکثر ما تاثیر روش دومی را بیشتر می بینیم. برای مثال در وب سایت زیر کار بسیار جالبی که کرده اند، فراهم کردن شرایط فروش با قرار دادن قیمت های کمتر در این صفحه، و وجود گزینه موارد بیشتر که شامل قیمت های گران تراست، نیز می باشد.

Dollar-Shave

   به طور واضح ارزش اهداف خود را در صفحه اصلی توضیح دهید

یک عبارت بیان ارزش تنها یک یا دو جمله است که ارزش محصولات و یا خدمات شما را ارتقا می‌دهد. معمولا پیشنهاد می شود که یک بیان ارزش خوب باید این سه ویژگی را داشته باشد:

  • باید توضیح دهید که، محصول شما چگونه مشکلات مشتری را حل می‌کند.
  • بیان ارزش  باید توضیح دهد، که محصولات شما  چقدر مزایا خواهد داشت.
  • باید توضیح دهید که چرا مشتری ها باید به جای یک رقیب از شما خرید کنند.

گفتگوی آنلاین داشته باشید

ابزارهای گفتگوی آنلاین، یک راه عالی برای تولید فروش‌های مربوط به تجارت الکترونیک هستند، آن‌ها می‌توانند برای پرداختن به هر سوالی که بازدیدکنندگان سایت شما ممکن است داشته باشند، استفاده شوند. همچنین احتمال استفاده از آن‌ها بیشتر از یک فرم تماس برای کاربران است، زیرا امکان پاسخ فوری را برای آن ها فراهم می کند. تقریبا هر نوع وب سایت تجاری می‌تواند از این ابزار بهره‌مند شود، حتی آن‌ دسته افرادی که فروش را از طریق سایت خود انجام نمی‌دهند. برای داشتن مزایای بیشتر، شما همچنین می‌توانید از  ابزار گفتگوی آنلاین برای جمع‌آوری آدرس‌ ایمیل کاربران نیز استفاده کنید. نکته جالبی که در برخی سایت ها مشاهده می شود، این است که آن ها در قسمت خطای ۴۰۴ سایت خود نیز یک گفتگوی آنلاین قرار داده اند، تا کاربران بتوانند مشکلات خود را به راحتی رفع کنند.

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

One thought on “نکاتی که به افزایش فروش سایت شما کمک می کند

  1. صفحه اصلی ساده باشه:مثلا بنرهای متحرک نداشته باشیم خوب؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
چگونگی گسترش بازار چگونگی گسترش بازار

گسرتش بازار شاید یکی از دغدغه های اصلی تمام صاحبان کسب و کار در همه بخش های مختلف اقتصاد در تمام کشورهای دنیا باشد. امروز افزایش فروش، بازاریابی و ...

بیشتر بخوانیم
بازاریابی شفاهی بازاریابی شفاهی

بازاریابی شفاهی در یک جمله به معنی چرخیدن دهان به دهان برند یا محصولی خاص از برند شما در میان صحبت های روزمره عموم مردم است. برای مثال وقتی ...

بیشتر بخوانیم
محاسبه ارزش برند محاسبه ارزش برند

ارزش برند یکی از موضوعاتی است که شرکت های مختلف هنگام انتقال سهام خود به دیگری بر روی آن مانور می دهند و همچنین مهمترین دارایی معنوی یک شرکت ...

بیشتر بخوانیم
آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.