تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

نحوه استفاده از Pen Tool در فتوشاپ

در این آموزش من به اصول اولیه ابزار فتوشاپ اشاره می کنم که به شما اجازه می دهد تا اشکال...
امتیاز این صفحه

در این آموزش من به اصول اولیه ابزار فتوشاپ اشاره می کنم که به شما اجازه می دهد تا اشکال سفارشی خود را ایجاد کنید. ما از طریق مبانی ابزار گذر خواهیم کرد و ما از طریق یک سری تمرینات کوتاه و آسان گذر خواهیم کرد تا بتوانید آن را بدون هیچ وقت به دست آورید. همانطور که ممکن است یا شاید نباشد ابزار Pen یکی از چندین فتوشاپ است که با Vector Graphics کار می کند. این نوع گرافیک بهتر از آن است که شبیه سازی شده باشد، زیرا زمانی که شما گرافیک برداری میکنید و زمانی که مقیاس بندی می کنید، کیفیت نداشته باشد. برای طراحی شماتیک طراحی سایت هم کاربرد زیادی دارد.

 

بررسی ابزار فتوشاپ

 

 

این پیش نمایش ابزار قلم که در جعبه ابزار یافت می شود. میانبر ابزار قلم کلید P در صفحه کلید شماست و همانطور که می بینید، در پایین صفحه چهار زیر ابزار «قلم ابزار» را نشان می دهد. ما در حال توضیح دادن آن ها در حال حاضر حرکت خواهیم کرد:

Pen Tool : Pen Tool  به شما امکان می دهد تا مسیرهای منحنی و شکل (بردار) مستطیلی منفرد را با هم ترکیب کنید. 

Freeform Pen Tool : ابزاری است که به شما اجازه می دهد تا اشکال های مختلف بردار و مسیرهای مختلف را به صورت خودکار با اضافه کردن نقاط لنگر به راحتی بردارید.
Add Anchor Point Tool  : یک ابزار است که حاوی لنگرها و تغییر شکل اشکال و مسیرهای واقعی

Anchor Point Tool  : بسیار شبیه به ابزار قبلی است، تنها تفاوت این است که این ابزار نقاط لنگر را حذف می کند.

Convert Point Tool  : این ابزار ویرایش ماسک شکل موجود و مسیرها با تبدیل نقاط لنگر صاف به نقاط لنگر گوشه.

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

امتیاز این صفحه
ثبت سفارش