زمان مطالعه: 7 دقیقه

اکثر برنامه های شکست خورده این واقعیت بی رحمانه بسیاری از توسعه دهندگان طراحی سایت تخریب شده را به نتیجه می رساند، اغلب ناخودآگاه، که موفقیت در فروشگاه App مشابه است که آن را غنی در عجله طلا: شما فقط نیاز به خوش شانس. ایده شانس یک آرام بخش خطرناک برای کاهش درد ناشی از شکست است. درد یک چیز خوب است. این نشان می دهد چیزی اشتباه است اگر برنامه من شکست بخورد، می خواهم بدانم چرا. به جای سرزنش نیروهای فراتر از کنترل ما، چرا به آنچه مردم مانند ضربه زدن به شیر ضربه و Tapbots انجام برای به موفقیت رسیدن دوباره و دوباره نگاه کنید. با استفاده از این فرمول بی نقص تقریبا غیرممکن است، کار به سمت آن به طور چشمگیری شانس موفقیت شما را افزایش می دهد. این مفاهیم براساس پلتفرم iOS صورت میگیرد، اما بسیاری از اصول برای سیستم عاملهای دیگر نیز کاربرد دارند.

 

 

ایده

هر برنامه موفقیت آمیز بر اساس یک ایده جامع استوار است، زیرا این ایده، پتانسیل نهایی اعدام را تعیین می کند. از وسوسه مستقیم پریدن به اعدام پس از داشتن یک شبح در حمام اجتناب کنید. کمی تحقیق تا جلو می تواند شما را از درد در جاده ها نجات دهد.

 

یک خلاء پیدا کنید

 

Phill Ryu (phillryu) یک رکورد قابل توجهی از برنامه های برتر دارد: Clear، The Heist و Classics، برای نام چند. راز او برای اعتبارسنجی ایدهها بسیار ساده است: یک خلاء پیدا کنید. فروشگاه App خانه بسیاری از کیفیت، تجربه کاربر و خلاء نوآوری. خلاء ها سرد هستند، زیرا ذاتا می خواهند پر شوند. چند نمونه:

 

پاک کردن: در میان هزاران برنامه انجام شده، Clear (توسط Realmac Software) یک رابط کاربری خلاق (UI) خلاء نوآورانه را پر کرد. ورود به یک گروه شلوغ به نظر می رسد غیر قابل درک است، اما بزرگترین گروه ها بزرگترین فرصت ها را در اختیار شما می گذارند تا بتوانید درون آنها نوآوری کنید.

Tweetbot: توییتر Tweetie را خریداری کرد و آن را برای اعتراض به توده ها محکوم کرد. Tweetbot خلاء کاربر توییتر را پر کرد.

iTranslate Voice: انتشار سیری جهان را جذاب کرد و بلافاصله یک خلاء را برای برنامه هایی مانند iTranslate Voice که مانند سیری رفتار می کردند اما قابلیت های مختلفی ارائه می داد، ایجاد می کند. هر تکنولوژی جدید خلاء جدید همراه با آن معرفی می کند.

مطمئنا، میوه پایین آویزان شده است، اما هنوز وجود دارد تن از vacuums خارج وجود دارد، به خصوص در بخش طراحی . خلاء را پیدا کنید که در آن پرشور هستید و آن را پر کنید

 

پول را به من نشان بده

اکثر برنامه ها پول نمی کنند اگر درآمد برای شما اهمیت دارد، ارزش بررسی این است که چه نوع برنامه ها پول می گیرند و چه نوع برنامه هایی را انجام نمی دهند. بر اساس نظریه Marco Arment از دو فروشگاه App، من فرض می کنم که سه دسته برنامه ها پول می کنند و یک رده نمی باشد.

 

آمار برنامه :

 • حجم بالا، قیمت پایین
 • به تقریبا همه تقاضای تقدیم شما می نماید و خریداران را جذب می کند که نمودار های برتر و فهرست های برجسته را مرور می کنند.
 • راه اندازی بزرگ بر اساس کمپین های بازاریابی شدید
 • نیازمند ده ها هزار نفر، اگر نه صدها هزار دانلود برای تولید سود قابل توجه است.

 

Premium Apps آمار:

 • حجم بالا و سود بالا برای هر کاربر
 • تنها فضای قابل ملاحظه برای سرمایه گذارانی که نیازمند سود بزرگ هستند؛
 • نادر اما پاداش

 

مثلا: TomTom GPS (50 دلار)، پاندورا (اشتراک ماهانه 3.99 دلار) و بازیهای freemium که سود متوسطی را برای هر کاربر از طریق افزودنیهای اعتیاد آور و اعتبار به دست می آورند.

 

طرح

فرهنگ اپل متمرکز بر طراحی برتر است. این تصادفی نیست که برنامه های نمایشگاه اپل همیشه به خوبی طراحی شده اند. طراحی مهمترین جزء در ساخت یک برنامه موفق است.

 

 • فکر نکن

مانند وب سایت ها، برنامه ها فوق العاده یک بار استفاده می شود. اگر برنامه بلافاصله حساس نباشد، کاربران در هنگام حذف آن احساس درد کمتری دارند. عنوان کتاب مشهور استیو کروگ وظیفه ما را به عنوان طراحان قابلیت استفاده را پوشش می دهد: من فکر نمی کنم. همانند یک Doorknob به خوبی طراحی شده، رابط خود به طور ضمنی استفاده و ارزش خود را توضیح می دهد.

 • احساسی بگیرید

انیمیشن باز کردن کشویی کشویی در Weightbot، نسخه طنز آمیز در Everyday، chimes صعود رضایت بخش هنگام چک کردن آیتم ها در Clear؛ هرچند کمکی به آنها ارائه می دهد، این جزئیات کوچک باعث پاسخ عاطفی قدرتمند می شود. این برنامه ها شخصیتی را نشان می دهند. شما آنها را دوست دارید یا از آنها نفرت دارید، اما قطعا آنها را فراموش نکنید و احتمالا آنها بیشتر به اشتراک می گذارند.

قابل استفاده به اندازه کافی خوب نیست. بهترین برنامه ها به بیش از هزار مایل می رسند تا به جزئیات توجه کنند که برنامه را لذت بخش می کند. سیمون شیم یک روش کامل در طراحی احساسی نوشت، اما در اینجا برخی از نکات اساسی مربوط به برنامه ها آمده است.

 

برنامه نويسي

انتخاب های فنی شما بر تجربه برنامه اثر می گذارد و بنابراین موفقیت آن در فروشگاه App.

 • Go Native

روش “ساخت یک بار، استقرار در همه جا” دستور العمل فوق العاده ای برای برنامه های متوسط است. برای شروع، روش خود اسطوره است. سیستم عامل های مختلف دارای توافقنامه های مختلف UI و الگوهای. به استثنای بازی هایی که در آن یک رابط سفارشی مورد نظر است، یک رابط کاربری که به تمام سیستم عامل ها اعمال می شود، یک تجربه خارجی در هر پلت فرم را به دست می آورد.

 

در بهترین حالت، ما می توانیم یک بار ساخت و بهینه سازی در همه جا. برنامه هایی مانند Zipcar با موفقیت از این روش استفاده کرده اند. متاسفانه، Zipcar استثنا به قانون برنامه های غیرقطعی است که با استفاده از این روش ساخته شده است. چند دلیل برای این وجود دارد.

 

 • مسائل کیفیت کد

در حالی که کد کاملا مستند شده مستقیما کاربر را تحت تاثیر قرار نمی دهد، مطمئنا بر توانایی شما در تحویل به موقع و به روزرسانی های قوی تاثیر می گذارد، چیزی که می تواند برای موفقیت ادامه یابد.

علاوه بر این، laggy، کد bug-ridden قطعا کاربر را تحت تاثیر قرار می دهد. کاربر دچار مشکل نمی شود، چرا که برنامه داده های خود را سقوط یا حذف کرده است – هنوز هم خطا نام تجاری است. من مواردی را دیده ام که در آن تنها رعد و برق را از راه اندازی برنامه های غیرقانونی امیدوار به سرقت رفته است.

نرخ ساعتی می تواند فریب دهد. در طول زمان، یک coder ضعیف برای ساخت یک جزء به صورت ناگهانی، یک کدرسان با کیفیت می تواند سه جزء را به طور کامل بسازد. اگر تصمیم می گیرید کدنویسی ضعیف را دوست نداشته باشید، کدنویسی جدید به احتمال زیاد باید از ابتدا شروع شود، زیرا کد اصلی می تواند برای نویسنده آن مناسب باشد. از سوی دیگر، کد کیفیت را می توان دوباره استفاده کرد و به راحتی ساخته شد.

 

نتیجه

موفقیت از راه های مختلف اندازه گیری می شود. اولین نسخه Grades ساخته شده کمتر از 10،000 دلار بود، اما این یک مرحله پیاپی برای جایزه Apple Design Awards و ده ها تن از اتصالات ارزشمند بود. در حال حاضر شرکت ما برای راه اندازی برنامه های فروش بالا مانند زبان ها قرار دارد، که بیشتر از پرداختن به مسائل مالی درجه است.

موفقیت پولی سخت است، اما به همان اندازه که می رود، راحت تر می شود. همانطور که شما به طور مداوم طراحی سایت های با کیفیت تولید می کنید، نام تجاری خود را با مطبوعات و اپل به رسمیت شناخته شده، تیم خود را به دست آوردن تجربه عملی انتقادی و شما یک فن مبتنی بر. این قطعا یک بازی دراز مدت است، اما بازده می تواند باور نکردنی باشد. این یک احساس عالی است که می دانیم میلیون ها نفر از کار سخت خود لذت می برند. درس ها را بیاموزید، در مصالحه ای ایجاد نکنید و در جهان بمانید.

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

 

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

نحوه راه اندازی یک تلگرام با PHP

زمان مطالعه: 10 دقیقهانقلاب ربات نه تنها در مورد هوش مصنوعی است. یک ربات میتواند یک ابزار در پیام رسان خود با یک رابط چت ساده باشد که میتواند ...

ساخت، آزمایش و توزیع برنامه های اندروید

زمان مطالعه: 16 دقیقهزمانی که iOS شروع به حرکت کرد،  پس از مدتی اولین آیفون خود را راه اندازی کرد. تعدادی از برنامه ها برای iOS به صورت یکپارچه ...

بیشتر بخوانیم
ملاحظات در طراحی یک برنامه سازمانی

زمان مطالعه: 4 دقیقهاز آنجا که هر متخصصی می گوید که آینده متعلق به تحرک نیست، به این معنا نیست که شما به سرعت در توسعه برنامه های موبایل ...

بیشتر بخوانیم

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.