مهم ترین تکنیک های سئو در سال ۲۰۱۹
زمان مطالعه: 6 دقیقه

زمان آن رسیده تا چشم انداز سالانه خودمان را راجع به تکنیک های سئو در سال ۲۰۱۹ بیان کنیم، کدام تکنیک ها و استراتژی های سئو به درستی کار می کنند، و به شما برای یک کسب و کار موفق و در آمد مناسب کمک می کند؟ در این مقاله تعدادی از تکنیک های سئو، که شما نیاز است در سال ۲۰۱۹ بدانید، آورده شده است. این تکنیک ها به وسیله افرادی نوشته شده است که حرفه ای ترین در زمینه بهینه سازی سایت می باشند. شاید بد نباشد از این تکنیک ها در سایت خود استفاده کنید.

SEO-techniques

درک مخاطب و هدف آن کمکی به تکنیک های سئو

کاربران شما ممکن است موارد مختلفی از جمله متن، عکس، فیلم، یا حتی صدا را در محتوای شما ترجیح بدهند؛ طبق نظر کارشناسان،این مورد می تواند مهم ترین موردی باشد که در سال ۲۰۱۹ باید در نظر گرفت. چیزی که شما به آن نیاز دارید این است که، بدانید کاربران شما چه چیزی می خواهند، هنگامی که کلمه یا عبارت خاصی را جست و جو می کنند، شما باید بتوانید به ساده ترین زبان ممکن، به آن ها کمک کنید.اضافه کردن علایق، سلیقه‌ها، و ترجیحات مخاطبین شما می‌تواند سریع‌تر از آن چه فکر می‌کنید بهینه سازی سایت شما را افزایش دهد. حتی اگر محتوای سایت شما به صورت کامل، و بهینه سازی شده باشد، ولی این محتوا برای مخاطبان و نیاز های آن ها در نظر نگرفته شده باشد، قطعا کمکی به رشد کسب و کار شما نخواهد کرد. رتبه بالای سایت وابسته به مخاطبان آن است، اگر سایت شما باعث افزایش اطلاعات کاربران، و رفع نیازهای آن ها شود، گوگل به شما پاداش خواهد داد، و همچنین کاربران روی سایت شما سرمایه گذاری خواهند کرد. این مساله مهم‌تر از همیشه برای متخصصان محتوا خواهد بود، تا به شدت بر روی هدف کاربر به کمک کلمات کلیدی تمرکز کنند، که در حین ایجاد محتوا مورد هدف قرار می‌گیرند. وقتی در سال ۲۰۱۹ به تحقیق کلید واژه‌های کلیدی می‌پردازید، ضروری است که ببینید آیا وب سایت‌هایی مانند سایت شما، برای یک عبارت هدف رتبه‌بندی می‌شوند یا خیر، و اگر سایت شما یکی از این سایت‌ها نیست، می توانید عبارت دیگری را هدف قرار دهید.

در تکنیک های سئو فراتر از جست و جوی گوگل بروید

آیا شرکت های آمازون و اپل نفوذ جستجوی گوگل را کاهش می‌دهند؟ بسیاری از کارشناسان محتوا بر این باورند که این امر شدنی است. من فکر می کنم تکنیک های سئو در سال ۲۰۱۹، این نیست که فقط رفتار گوگل با سایت خودمان را بررسی کنیم، بلکه باید سایر موتور های جست و جو را در نظر بگیریم.  اگر مشتریان بالقوه شما در جستجوی برنامه سایت شما هستند، باید در فروشگاه‌های اپ استور برنامه مربوط به سایت خود را قرار دهید. همچنین اگر کاربران شما در جستجوی پادکست‌ها یا ویدیو هستند، باید جایی را انتخاب کنید که افراد به دنبال این موارد می گردند. بهینه سازی قوی برای سایت نیازمند انجام دادن این امور است. به گفته کارشناسان سئو، در سال ۲۰۱۹ باید حداقل بهینه سازی سایت شما در دستگاه های مختلف انجام شود. برای آن دسته از افرادی که قصد فروش محصول یا خدمات خود را دارند، و می خواهند این محصولات در دید کاربران قرار بگیرد، بهینه سازی صفحه اصلی و قرار دادن آیتم هایی مانند ویدیو، عکس، فیلم و صدا می تواند به شما در این راه کمک کند، اما باید توجه کنید که بهینه سازی سایت خود در سایر دستگاه ها، مخصوصا تلفن همراه را فراموش نکنید. در نهایت، به گفته کیت گود، استراتژیست ارشد شرکت IBM، همه این موارد نیازمند بهترین محتوا در سریع‌ترین سیستم‌عامل است، که برای استقبال از کاربران در هر کجا که از سایت شما بازدید می کنند، می باشد.

seo for audience

داده های ساخت یافته در تکنیک های سئو

سعی کنیداز داده‌های ساختار یافته، هر زمان که می توانید استفاده کنید. با افزایش هوش مصنوعی برای گوگل، داده‌های ساختار یافته مهم‌تر می‌شوند. اگر گوگل قصد حرکت از موبایل، به شاخص های دیگر هوش مصنوعی داشته باشد، داده‌های ساختار یافته نکته کلیدی شما می باشند. مهم نیست که هوش مصنوعی چقدر در وب سایت شما وجود دارد،  اگر جست و جوی اطلاعات مورد نیاز خیلی طول بکشد، هرگز خوب نخواهد بود. هوش مصنوعی نیازمند پردازش سریع محتویات و روابط آن‌ها با یکدیگر است. شرمن متخصص جست و جو در شرکت Red Hat می گوید:” روابط متنی بین موضوعات و رفتارها، که با نشانه‌گذاری ساختار یافته پشتیبانی می‌شوند، روند بحرانی است که ما نیاز به درک، آزمایش و پیاده‌سازی در سال ۲۰۱۹  داریم، ما توانایی ایجاد سیگنال‌های موتورهای جستجو برای درک این ساختار محتوای موضوعی و حمایتی را داریم.” درک و استفاده از دایره لغات مناسب در صفحات محصولات، پیشنهادها، رویدادها، اطلاعات تماس، شبکه های اجتماعی، و اطلاعات سازمانی شما محتوای شما را بهینه تر و قابل فهم تر خواهد کرد.

ایجاد محتوای استثنایی یکی از تکنیک های سئو

به روز رسانی الگوریتم گوگل در سال ۲۰۱۸ نشان داد، که گوگل بر روی ارزیابی کیفیت محتوا تمرکز دارد.اریک انج مدیر عامل شرکت دیجیتالی Perficient، گفته است:” ما عملکرد سئو تعدادی از سایت‌های مختلف را بررسی کردیم، سایت‌هایی که در عمق محتوا ضعیف بودند، در مقایسه با دیگر سایت ها کم ارزش تر بودند، انج گفت که انتظار دارد که روند جستجوی سایت‌های گوگل را ببیند، که این موضوع بهترین تجارب در سال ۲۰۱۹ را فراهم می‌آورد. گوگل به طور مستمر الگوریتم خود را در این حوزه در طول سال تنظیم می‌کرد و من معتقدم که هنوز کارهای بیشتری برای انجام این کار وجود دارد .” این به این معنی است که اگر شما هنوز در حال ایجاد محتوا برای زنده نگه داشتن وبلاگ خود هستید، نمی تواند به اندازه کافی خوب باشد. چیزی که شما باید انجام دهید این است که، محتوایی ایجاد کنید که مشکل کاربر را حل کند  محتوایی که حرکت می‌کند، انگیزه می‌دهد و با افراد ارتباط برقرار می‌کند. استراتژی محتوی در سئو تنها به پاسخ دادن سوالات کاربر، و ارسال کاربر به سایت نیست. همچنین باید از زبان برای تعامل با کاربر استفاده کرده، و کاربر را به اقدام بعدی هدایت کند. استفاده بیشتر از نقشه‌های محتوی و تجربه کاربری به این کار کمک خواهد کرد.advanced-seo-techniques

سرمایه گذاری در تکنیک های سئو

وب سایت ها در سال ۲۰۱۹ بیشتر رشد خواهند کرد، و فراگرفتن تکنیک های سئو، می تواند سرمایه گذاری خوبی در سال ۲۰۱۹ و فراتر از آن باشد. برخی از زمینه های اصلی تمرکز بر روی روش فنی عبارتند از موارد زیر:

  • سرعت: سایت ها همواره به سمت سادگی و سرعت بیشتر می روند، و هدف آن ها افزایش بهینه سازی است. زیرا گوگل به سایت هایی که با سرعت بالا آپلود می شوند، پاداش خواهد داد.
  • جاوااسکریپت: در سال جدید(۲۰۱۹) بیشتر سایت هایی که با آن ها روبهرو می شوید، از جاوا اسکریپت استفاده کرده اند (احتمالا از یکی از چهار چوب های بزرک مثل react, vue.js,angular). این موضوع به این معنی است که، زمان آشنایی با حداقل یک کتابخانه جاوا اسکریپت فرا رسیده است، قطعا موتورهای جستجوی اصلی با وب سایت‌های مبتنی بر جاوا اسکریپت بهتر بازی می‌کنند.
  • برنامه های کاربردی وب: برای سال ۲۰۱۹، باید به این فکر کنید که چگونه وب سایت شما می‌تواند به عنوان یک پیشرو در آینده زندگی کند. چگونه می‌توانید تجربه تان را به یک تجربه ماندگار تبدیل کنید، به گونه ای که کاربران شما دوست داشته باشند صفحه اصلی شما را بر روی صفحه نمایش ببینند.

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

تصویر شاخص تحقیق کلمه کلیدی بهترین روش تحقیق کلمات کلیدی برای سئو سایت

زمان مطالعه: 5 دقیقهتحقیق کلمات کلیدی یا کیورد ریسرچ اطلاعات ارزشمندی را برای کوئری هایی که بیشتر سرچ می شوند و مخاطبان بیشتری دارند، در اختیارمان قرار می دهد. ...

بیشتر بخوانیم
کاهش نرخ پرش 3 راهکار مفید برای کاهش نرخ پرش

زمان مطالعه: 6 دقیقههیچ کس نمی خواهد که نرخ پرش یا باونس ریت سایتش بالا باشد. بستن صفحه و سایت با سرعت بالا می تواند آسیب زیادی به سئو ...

بیشتر بخوانیم
مشکلات سئو 3 اشتباه فاحش سئو که رتبه سایت را نابود می کند!

زمان مطالعه: 5 دقیقهحتماً می دانید که برای موفقیت در فضای مجازی و اینترنت نیاز است که فرایند سئو به خوبی انجام گیرد. بهینه سازی برای موتورهای جستجو برای ...

بیشتر بخوانیم

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.