Powered by Smartsupp
021 44010116
زمان مطالعه: 7 دقیقه

ترفند این است که انتخاب کنید که طراحی بهتر از آنچه شما در حال حاضر قادر به آن هستید. با کپی کردن چیزی در خارج از چرخ دستی شما، مهارت های خود را گسترش خواهید داد. بنابراین، اگر می خواهید استفاده از رنگ خود را بهبود بخشید، چیزی را با برخی از شیب های دیوانه یا پالت جادویی کپی کنید. اگر میخواهید در نام تجاری لوکس مطرح شوید، یک طراحی سایت برجسته را با نگاه و احساس تنهایی کپی کنید. بدیهی است، این تکنیک علم موشک نیست. در واقع، سخت است که به یک تمرین دیرینه فکر کنیم. اما این مؤثرترین راه شناختن مهارت های طراحی وب سایت اولیه رابط کاربری من است.

 

کپی کردن از نویسندگان

من برای اولین بار در مورد نسخه کپی رایت در وبلاگ “هنر انسان”، که در آن برت مک کای تاریخ طولانی از کسانی که استفاده از copywork برای توسعه مهارت نوشتن خود را به من بدهید.

 • جک لندن نوشته های رودیارد کیپلینگ را کپی کرد تا تطبیق بدهی های پیشین خود را در سطح جهانی اصلاح کند.
 • رابرت لوئیس استیونسون به دقت بخشی از نوشتن را مطالعه می کند که به ویژه زیبایی پیدا می کند و سپس آنها را به صورت کلمه ای از حافظه تکرار می کند.
 • بنجامین فرانکلین یک نوع کپی رایت را دنبال کرد، نوشتن یادداشت ها در مورد هر یک از جمله در یک مقاله و سپس چند روز بعد تلاش برای خواندن یادداشت هایش با مقاله و مقایسه آن ها بود.
 • لیست ادامه دارد من می دانم که ریموند چاندلر، نویسنده مشهور رمز و راز، از یک تکنیک شبیه بنجامین فرانکلین استفاده کرد، نوشتن یک توصیف دقیق را بازنویسی کرد، و سپس او را با اصل برای مطالعه جریان مقایسه کرد.

 

این یک تمرین روتین نیست. چاندلر در مورد تفاوت بین کار او و اصلی، بسیار متفکر است و در جزئیات ظریف سبک بسیاری از نویسندگان به خوبی شناخته است. آیا می توانید این صحبت راجع به طراحی UI کنید؟ اگر نه، ممکن است من توصیه به copywork را دهید. همانطور که یک نویسنده در حال کپی کردن مقادیر پیش از او، ناخودآگاه، کوچکترین انتخابهایی را که نویسندگان انجام می دهند – انتخاب کلمه، اصطلاحات، گنجاندن و غیره – طراح انجام کپی رایت، جذاب ترین انتخاب ها را در طرح های مطالعه می کند – فاصله، طرح بندی، فونت ها ، عناصر تزئینی. در آن قدرت آن قرار دارد. با این حال، نگاهی سریع به نسخه کپی رایت در یک فرم هنری دیگر، با این حال، یکی با تاریخ بسیار طولانی مدت.

 

نقاشی کارشناسی ارشد قدیمی

اگر از طریق یک موزه هنری سرگردانید، احتمالا نسخه چاپی آن را مشاهده کرده اید. جدا از میز من، این تنها مکان من آن را دیده ام. نقاشان تاریخی حتی طولانی تر از نویسندگان کپی کردن استادان دارند. لئوناردو داوینچی هنر خود را (که یکی از هنرهای او است) به وسیله کپی کردن معلم خود، Andrea Del Verrocchio – یک شیوه معمول در میان هنرمندان شاگرد رنسانس است. داوینچی در واقع نسخه چاپی را به عنوان دانشجوی هنرهای تجسمی به عنوان عملی انجام داد. چرا؟ از آنجا که مستقیما از یک استاد مستقیما یک تنظیم کنترل شده برای آموزش چشم شما فراهم می کند. از زمانی که نقاشی صحنه زندگی می کنید، از طرف دیگر، نگرانی زیادی در مورد مدل وجود دارد – مدل حرکت می کند، باد می یابد، خورشید تنظیم می شود. تا زمانی که مغز شما به طور طبیعی می تواند به شکل و رنگ فکر کند، نقاشی در دنیای واقعی سخت خواهد بود. اما در استودیو، شما می توانید تمام وقت شما نیاز به جذب اصول. در حالی که طراحان UI هرگز پس از یک صحنه طبیعی به همان شیوه نقاشی ها مدل نمی کنند، نسخه چاپی یک راه مفید برای از بین بردن متغیرها و حواس پرتی ها در حین خلق مهارت های شما است. اما اگرچه بعدها یک تمرین پایه ای از برخی از بزرگترین هنرمندان در جهان بود، نسخه چاپی از نفوذ ناپدید شده است. امروزه، آن را به عنوان رباط، غیرقابل پیش بینی و از سرقت ادبی در نظر گرفته شده است. بنابراین، چرا باید طراح UI برای عمل کپی شود؟

 

همه چیز درباره (بازسازی)

حقیقت این است: هنگامی که یک طرح را دوباره طراحی میکنید، پیکسل برای پیکسل، شما مجبورید هر تصمیمی را که طراح اصلی ایجاد کرده است بازبینی کنید. کدام فونت چقدر بزرگ است؟ چیزهایی که گذاشته شده اند؟ کدام تصاویر و پس زمینه و دکوراسیون؟ شما در تصمیم های کوچک طراحی شده توسط طراحان بسیار جذاب غرق خواهید شد. شما ممکن است استدلال کنید که شما می توانید از تمام انتخاب هایی که طراح گرفته اید را از دست ندهید و دلیل اینکه چرا آنها چه کاری را انجام دادند. به اندازه کافی مناسب است – اما نقطه ضعف آن است. درست انجام شده، نسخه چاپی شما را مجذوب شما می کند تا تصمیم های خود را طراحی کنید که شما آن را به تنهایی انجام ندهید. بیایید مثال بگیریم یکی از واژگان گسترده ای که من کپی کرده ام این است که وب سایت فوق العاده ای برای Dann Petty است. من سه چیز را از هدر به تنهایی درونی کردم:

 • اندازه فونت بی اندازه بزرگ
 • سکته مغزی رنگ به عنوان “سایه”
 • نوع بزرگنمائی با فاصله نامه سخاوتمندانه

 

حالا، قبل از تصمیم به کپی کردن آن، طراحی دنی پتی را دیده ام. من فکر کردم، “وای! این به نظر عالی میاد”. و حتی به این خاطر که چشمهایم بر روی طراحی خیره شده بود، به نظر نمیآمد که هر لحظه از هر روشی که استفاده میکردم، درونی شد. تنها زمانی که من آن را کپی کردم، من شروع به آگاهانه این موارد را در ابزارک UI اتخاذ کردم. در اینجا یک مثال دیگر، آیکون Skedio توسط طراح اصلی آیکون Vic Bell تنظیم شده است. (اصل آن در آبی رنگ است، چاپگر من در قرمز است.) این یک تمرین بسیار جذاب برای من بود، به ویژه که آیکون های Vic یک مرحله یا دو دقیق تر از آنچه که برای برنامه های من کار می کنند، بیشتر است. او این پیچیدگی را در دو روش ظریف اضافه کرد:

 • دوم، سایه روشن تر آبی
 • عرض دوم، سبک تر سبک تر

اما قدرت نسخه برداری فقط در دیدن این جزئیات در سطح سطحی نیست، بلکه در درک دقیق از نحوه استفاده از آنها در طراحی سایت است. بیایید تصور کنیم که سایه روشنتر و سبکتر است. این یک تصمیم برای استفاده از یک سایه دوم به عنوان رنگ لهجه است. در اینجا چهار راه وجود دارد که در این مجموعه آیکون سایه روشن تر استفاده شده است:

 • به عنوان یک سایه
 • به عنوان یک درخشان از نور
 • برای کنتراست رنگ
 • برای کنتراست وزن بصری

این استراتژی ها دقیق تر از هر کلاس در مورد آیکون ها می شود. آنها یک راهنمایی و تکنیکی هستند که مستقیما از ذهن یک استاد به شما برمی گردند، اگر مایل هستید تلاش خود را در انجام کارهای چاپ انجام دهید. من دیا دلوس مرورتس تیلور پرین را دیدم که مدت ها پیش طراحی شده بود و من را دور انداخت. او کار فوق العاده ای با استفاده از عناصری که با آن مبارزه می کنند، مانند عکاسی زیبا، بافت های غنی و طرح های پانورامیک است. بسیاری از این به خاطر اینکه من زمان طراحی من را صرف می کنم – بیشتر برنامه های اطلاعاتی برای کسب و کار. نگاه پاک و ساده است، نام تجاری ثابت است. کپی کردن تیلور Día de los Muertos mockup تفکر طراحی من به طرق مختلفی را گسترش داد:

 • گردش کار جدید
 • ساختن دارایی های مناسب و معقول
 • طرح بندی کامل عرض

سوالات رایج

وقتی کپی کار میکنی؟

چندین صبح با 30 دقیقه کار چاپی شروع کردم. این دو مزیت دارد:

 • برای روز من انرژی میگیرم چون وقتی از خواب بیدار میشوم، چیزهای جدیدی یاد میگیرم.
 • این یک راه فعال تر از فعالیت انرژی کم انرژی از چک کردن ایمیل یا رسانه های اجتماعی است. چیزی به عنوان قهوه باید انجام شود.

فقط 30 دقیقه؟ اگر قطعه ای را تکمیل نکنید چه؟

سپس روز بعد را ادامه می دهم و غیره

چه چیزی باید کپی کنم؟

چیزی را امتحان کنید که یکی از مهارت های خود را فراتر از سطح کنونی خود می برد. کپی کردن چیزی که تکنیک شما را ثابت نکرده است.

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

طراحی سایت انگلیسی طراحی سایت به انگلیسی

زمان مطالعه: 15 دقیقههمان طور که می‌دانید، زبان انگلیسی، بین‌المللی بوده و تمام شرکت‌ها و استارتاپ‌هایی که می‌خواهند در حوزه تجارت و بازرگانی، رشد و رونق زیادی داشته باشند، ...

بیشتر بخوانیم
طراحی سایت روی لوکال طراحی سایت روی لوکال

زمان مطالعه: 9 دقیقهدر دنیای پیشرفته  امروزی و با ورود حجم زیادی از داده‌های جدید در هر روز، شما باید حضور قوی در دنیای آنلاین و دیجیتال داشته باشید. ...

بیشتر بخوانیم
امنیت سایت های وردپرسی امنیت سایت‌های وردپرسی

زمان مطالعه: 10 دقیقهامروزه، سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) مانند وردپرس برای ساخت و مدیریت وب‌سایت‌ها بسیار محبوب شده‌اند. با افزایش استفاده از وردپرس به‌عنوان یک پلتفرم قدرتمند برای ساخت ...

بیشتر بخوانیم

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.