ملاقات با ربات گوگل

اگر می خواهید درگوگل رنکینگ های بالایی بدست آورید، باید الگوریتم رنکینگ گوگل را تحت تاثیر قرار دهید.

زمانیکه موتورگوگل از صفحات وب تان بازدید می کند، همانند قرار ملاقات با گوگل است. درزیرمطالبی راارائه کرده ایم تا تضمین کنیم این نوع ملاقات خوب پیش می رود:

ظاهر طراحی سایت را بررسی کنید.

طراحی وب سایت تان مهم است. آیاوب سایت تان خوب به نظر می رسد؟ آیا تمامی صفحات مهم  سریع و ساده پیدا می شوند؟ آیا موتورهای جستجوگر می توانند به تمامی صفحات سایت تان دسترسی داشته باشند؟ آیا وب سایت تان برروی صفحه دسکتاپ کامپیوترتان و تلفن های همراه مناسب به نظر می آیند؟ ظاهر وب سایت تان برموفقیت ملاقات تان باگوگل تاثیرگذاراست.

آن تایم (به موقع) حضور داشته باشد.

اگر درتاریخ مقرر ظاهر نشوید، گوگل صفحات وب تان را شاخص گذاری نمی کند. اگر صفحات تان کدهای اشتباه ارسال کنند، گوگل قادر به شاخص گذاری آنها نخواهد بود. اگر تاخیر کنید، تاثیرخوبی برجای نخواهد گذاشت. صفحاتی که دیربارگذاری می شوند و دارای کدهای خطا هستند معمولا رنکینگ های بالایی دریافت نمی کنند. صفحات وب تان راباابزاری نظیر ابزار ممیزی وب سایت بررسی کنید تا مطمئن شوید همه چیز روبه راه است.

موضوعات گفتگو

دراولین تاریخ درباره موضوعات مناسب صحبت کنید .محتوای صفحات وب تان بسیار مهم است. محتوای جالبی راپیشنهاد دهید که بازدیدکنندگان را تشویق کند مشتری شماشوند. موتورهای جستجوگر  صفحات وبی را می پسندد که دارای محتوای خوب باشند.

اگر راجع به موضوعات عجیب و غریب صحبت کنید، پیشرفت نخواهیدکرد.

آدم مهربانی هستید؟

خانواده، دوستان و افرادی که درگذشته دوستشان داشتید معین می کنند که شمادرزندگی واقعی چگونه فردی هستید.

وقتی صحبت از ملاقات سایت تان با ربات گوگل است، لینک هایی که به سایت شمااشاره دارند کیفیت سایت تان را مشخص می کنند. اگر وب سایت تان لینک هایی باکیفیت پایین داشته باشد، این احتمال وجوددارد که گوگل به سایت تان اعتمادنکند.

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

One thought on “ملاقات با ربات گوگل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
چک لیست سئو وردپرس 2021 نکات طلایی درباره چک لیست سئو وردپرس (آپدیت2021)

سئو عملیاتی برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است، بطوری که سایت شما در صفحات اول گوگل دیده شود. تهیه چک لیست سئو وردپرس (SEO Checklist)  کمک می‌کند ...

بهینه سازی فایل htaccess ۲۲ دستور کاربردی برای بهینه سازی فایل htaccess

آموزش htaccess، یکی از مطالب پیشرفته مجله آوای دانش پیام آوا میباشد که قرار است بسیار کاربرد و بهینه به این موضوع بپردازد. اگه در مورد این فایل اطلاعاتی ...

بیشتر بخوانیم
گوگل دیسکاور گوگل دیسکاور چیست؟ تمام آنچه باید از دیسکاور بدانید

گوگل دیسکاور یکی از جدیدترین و کاربردی ترین بخش های راه اندازی شده توسط گوگل می باشد که امکان نمایش آن تنها از طریق گوشی های موبایل و با ...

بیشتر بخوانیم
آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.