زمان مطالعه: 4 دقیقه

از آنجا که هر متخصصی می گوید که آینده متعلق به تحرک نیست، به این معنا نیست که شما به سرعت در توسعه برنامه های موبایل حرکت می کنید، مخصوصا اگر آن را در عملیات شرکت قرار دهید. اول، یک استراحت کنید و یاد بگیرید که چگونه افراد تحرک را جذب کرده و سپس به جلو بروید.

بدون تردید تحرک تبدیل شده است به طور باور نکردنی برای مردم در سراسر جهان مهم است، اما این بدان معنا نیست که آنها هر برنامه ای که در آنها پرتاب می شود دانلود کنید. افراد فقط آن برنامه ها را در دستگاه های خود دانلود و نگهداری می کنند که برای آنها مفید است. همین امر در مورد برنامه های شرکت سازمانی نیز صدق است.

با توجه به اینکه کل جهان شروع به گرفتن برنامه کاملا جدی می کند، کسب و کارها باید برنامه هایی را با بهترین اندیشه های احتمالی برنامه ریزی کنند. نادیده گرفتن کوچک می تواند آسیب جدی به شرکت ها بزند، چنین آسیب هایی می توانند هزینه زیادی داشته باشند.

 

اجازه دهید من برخی از ملاحظات مهم در مورد برخی از شرکت ها نیاز به برنامه های کاربردی دارند، توضیح دهم:

 

بر روی ویژگی های امنیتی ساخته شده در یک پلتفرم یا تکنولوژی توسعه برنامه بستگی ندارد.

امنیت نرم افزار یکی از مهم ترین جنبه هاست و کسب و کار ها همیشه باید در مورد اینکه آیا توسعه دهندگان به همه توجه های خود توجه می کنند یا نه، نگهداری می کنند. اطمینان داشته باشید که یک برنامه  iOS شما است که به طور پیش فرض، در امن ترین سیستم عامل موبایل اجرا خواهد شد. حوادثی وجود دارد که در آن iOS نیز با حملات سایبری مواجه شده است.

نیاز به اقدامات اضافی در مورد جنبه های امنیتی وجود دارد و شما باید مطمئن شوید که توسعه دهندگان این کار را انجام می دهند.

 

تأیید اعتبار چند سطح را ایجاد کنید

اگر مهاجمان پشت برنامه شما وجود داشته باشند، احراز هویت رمز عبور بر اساس آن نمی تواند صرفا آن را از آنها ذخیره کند. شما باید احراز هویت چندسطحی برای ارائه امنیت احمقانه داشته باشید. این مفید خواهد بود که نه تنها رمز عبور کلیدی را نگه می دارد. سیستم احراز هویت چند سطح نیاز کاربران به ارائه کد ارسال شده به شماره تلفن همراه خود را دارد. پس حتی اگر یک رمز عبور به خطر بیافتد، دسترسی به آن تنها زمانی اعمال می شود که کد ارسال شده توسط دستگاه های تلفن همراه ورودی باشد.

 

جلوگیری از انتقال اطلاعات ناامن

برای تقریبا تمام کسب و کارها، اطلاعاتشان به اندازه سرمایه آنها ارزشمند است و بنابراین آنها می خواهند آن را بالاترین سطح امنیت ارائه دهند. در برنامه ها امنیت توسط رمزنگاری تضمین شده است، اما متاسفانه ۳۳ درصد از شرکت های فناوری اطلاعات از روش های رمزنگاری برای ارائه امنیت به برنامه های خود استفاده نمی کنند. شما باید امنیت برنامه را بسیار جدی بگیرید و از تیم توسعه خود بخواهید بهترین روش امنیتی را برای جلوگیری از انتقال اطلاعات ناامن انجام دهد.

 

محدود کردن آسیب پذیری های ذخیره اطلاعات

هکرها می توانند به راحتی داده های حافظه پنهان دسترسی داشته باشند. برای جلوگیری از هر گونه نقص امنیتی ناشی از داده های حافظه پنهان، شما باید از توسعه دهندگان بخواهید که ذخیره داده ها و آسیب پذیری های مرتبط را محدود کنند. یک راه حل خوب برای دسترسی اضافه کردن رمز عبور به برنامه موبایل است.

برای راهنمایی و مشاوره در مورد برنامه های موبایل و طراحی سایت با پیام آوا پردازش تماس بگیرید لازم بذکر است تعرفه ها و هزینه های اپلیکیشن موبایل رابطه مستقیم با طراحی وب سایت شما دارد .

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

نحوه راه اندازی یک تلگرام با PHP

زمان مطالعه: 10 دقیقهانقلاب ربات نه تنها در مورد هوش مصنوعی است. یک ربات میتواند یک ابزار در پیام رسان خود با یک رابط چت ساده باشد که میتواند ...

موفقیت با برنامه موبایل

زمان مطالعه: 7 دقیقهاکثر برنامه های شکست خورده این واقعیت بی رحمانه بسیاری از توسعه دهندگان طراحی سایت تخریب شده را به نتیجه می رساند، اغلب ناخودآگاه، که موفقیت ...

بیشتر بخوانیم
ساخت، آزمایش و توزیع برنامه های اندروید

زمان مطالعه: 16 دقیقهزمانی که iOS شروع به حرکت کرد،  پس از مدتی اولین آیفون خود را راه اندازی کرد. تعدادی از برنامه ها برای iOS به صورت یکپارچه ...

بیشتر بخوانیم

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.