تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

محافظت از کار طراحی سایت شما در اینترنت

آیا شما نگران این هستید که مردم پس از انتشار آنها در طراحی سایت، سرقت طرح های خود را نکنند؟...
امتیاز این صفحه

آیا شما نگران این هستید که مردم پس از انتشار آنها در طراحی سایت، سرقت طرح های خود را نکنند؟ طراحان وب با یک وضعیت ۲۲ نفره مواجه می شوند. برای جذب مشتریان جدید، آنها باید کار خود را نشان دهند و آن را در اینترنت نمایش دهند. با این حال، با انجام این کار، آنها به تهدید بیشتر آسیب پذیر هستند. احتمال اینکه مردم کار خود را انجام دهند و مجددا آن را انتشار دهند یا از آن برای به دست آوردن خود استفاده کنند بدون اینکه ذکر نام نویسنده باشد، یک واقعیت تلخ است. کاربران اینترنتی به راحتی می توانند بر روی گرافیک کلیک کرده و ذخیره کنند آن را به یک وبلاگ یا وب سایت بدون خالق حتی دانستن آن اتفاق می افتد.

 

الهام گرفتن در مقابل سرقت

آیا تا به حال گفته شده است که کار شما “الهام گرفته” کسی است، زمانی که می دانید آن را به سرقت برده اید؟ خط مشی بین الهام و سرقت وجود دارد. از یک طرف، طراحی شما می تواند شخص را به ایجاد یک قطعه کاملا منحصر به فرد الهام بخش. با این حال، در موارد دیگر، یکی دیگر از طراحان وب می تواند عناصر طراحی خود را قرض بگیرد و “تغییر آن را به یک گرافیک متفاوت تبدیل کند. مجرم ممکن است الهام را به عنوان دلیل اصلی مطرح کند و از این واقعیت که از اصل اصلی متفاوت است دفاع کند. صرف نظر از آنچه شخص می گوید حقیقت را می داند. این یک اتفاق معمولی با طراحانی است که به اندازه کافی مهارت نداشته اند تا کار را کامل کنند. آنها عناصر را از طرح های موجود کشف می کنند، امیدوارند که مشتری متوجه نشود. شما می دانید این است که سرقت می کند، گرچه می توان آن را به عنوان الهام نادرست تفسیر کرد. با گسستگی های بسیاری، پیگیری دشوار است طرح های خود را حفظ و آنها را محافظت می کند.

 

اهداف خوب طراحی سایت

بسیاری از افرادی که گرافیک را مجددا پست می کنند، از ماهیت غیرقانونی اعمالشان آگاه نیستند. مردم فکر می کنند که اینترنت و تصاویر آن برای هر کسی که می خواهند آنها را در اختیار شما قرار می دهد. من شاهد بسیاری از افرادی هستم که وبلاگ های با عملکرد بالا را می گیرند تصاویر را از یک جستجوی تصادفی گوگل گرفته و از وب سایت های آنها استفاده می کنند. بسیاری از آنها حتی نمی دانستند که یک مسئله حقوقی است. در موارد دیگر، مردم “طرح های” را سرقت می کنند که هیچ اطلاعات کپی رایت در آنها مشخص نشده است. آنها متوجه نمی شوند که یک تصویر حق کپی محتوا است پس از آن منتشر شده، صرف نظر از عدم اظهارات اطراف آن.

 

مشکلات طراحی سایت

به عنوان یک طراح وب / گرافیکی، می تواند دلسرد کننده و ناامید کننده باشد تا کار خود را منتشر کند بدون آنکه از آن مطلع شود. این تصاویر و طرح ها نوزاد شماست و آنها احترام و احترام قائل هستند، به جز مواردی که آنها را سرقت می کنند، نقض مستقیم قانون حق نسخه برداری است. چه کاری انجام می دهید وقتی کسی متوجه می شود کسی کار شما را سرقت می کند؟ مبارزه با مسائل مربوط به کپی رایت می تواند به یک ظرفیت بزرگ تبدیل شود. خوشبختانه، ارتباطات ساده می تواند یک نبرد بالقوه را خنثی کند، به ویژه اگر مجرم از قوانین حق تکثیر آگاه نبود. با این حال، در دیگر موارد جدی تر، طراحان به راحتی در حوله به علت فقدان پول و منابع برای مبارزه با آن پرتاب می کنند.

 

محافظت از کار شرکت طراحی سایت

آیا شما یک گروه از متخصصان حقوقی را دارید که آماده است تا افرادی را که کار خود را سرقت می کنند، محاکمه کنند؟ مگر اینکه بودجه Amazon.com داشته باشید، این یک سناریو احتمالی نیست. بیشتر طراحان وب مستقل هزاران دلار برای کمک هزینه حقوقی هزینه می کنند، اگر هر کسی مطالب خود را سرقت می کند، بنابراین آنها باید شیوه هایی را برای محافظت از کار خود و جلوگیری از سوءاستفاده استفاده کنند. اقدامات زیادی می توان انجام داد محافظت از کار خود را آنلاین. در حالی که همه اینها ۱۰۰٪ موفق نخواهند بود، قطعا آنها را به نفع شما خواهد نوشت.

سلب مسئولیت های حقوقی – توجه داشته باشید که در وب سایت خود یک اطلاعیه حق نسخه برداری یا “تمام حقوق محفوظ است” که بازدید کنندگان می توانند آن را همراه با یک بیانیه که ماهیت غیرقانونی سرقت کار شما را نشان می دهد، مشاهده کنید. ممکن است هر متخلف را متوقف کند، اما به افرادی اطلاق می شود که از قوانین کپی رایت در مورد سرقت محتوا آگاهی ندارند و همچنین دیگران را به تسلیم می اندازند. شبیه به ارسال یک نشانه هشدار در مقابل خانه شما برای جلوگیری از ورود دزدان. حتی اگر شما یک سیستم هشدار واقعی نداشته باشید، تصور اینکه احتمالا گرفتن آن برای جلوگیری از آنها کافی است.

Watermarks – Watermarks یک بازدارنده خوب هستند و می توانند مردم را از سرقت تصاویر خود جلوگیری کنند. طراحان معمولا دوست ندارند تغییر ظاهر طرح های خود را با علامت های علامت، اما بسیاری از آنها احساس می کنند بهترین سرکوب بازدارنده است. بعضی از آنها در انتهای طرح به یک علامت کوچک و لوگو وب سایت نیز کمک می کنند.

Copyscape – از Copyscape برای جستجوی محتوای تکراری آنلاین استفاده کنید. از منظر خدمات به طور مرتب استفاده می شود تا ارزیابی کند که آیا محتوای نویسندگان من منحصر به فرد است یا خیر.

 

مجوز گرفتن شرکت طراحی سایت

هنگامی که کار خلاقانه خود را آنلاین ارسال می کنید، قوانین حق تکثیر کمک می کند تا از کپی کردن کار خود جلوگیری کنید و توزیع آن را کنترل کنید. هرچند این اقدامات علیه قانون است، مردم همچنان سرقت می کنند، و متخصصان خلاق پیدا می کنند که مالیات را پس از دزدی ها اجرا کنند، هر زمان که آنها مظنون به بازی فاسد شوند. بنابراین، به جای پنهان کردن طرح های خلاقانه، آنها این مشکل را با اجازه دادن به عموم مردم از کارشان تحت شرایطی که آنها مطرح کرده اند، حل می کنند. این چیزی است که ما به عنوان مجوز به آن اشاره میکنیم. مجوز دادن کار خلاقانه خود را به عموم مردم ارائه می دهد تا بتوانید توزیع آن را کنترل کنید. مجوز همچنین از نقض حق نسخه برداری جلوگیری می کند و دزدان را مجبور می کند تا تصاویر دیگری را که توسط یک مجوز محافظت نشده است سرقت کنند. به عنوان دارنده حق تکثیر، می توانید از کار طراحی خود استفاده کنید. مجوزهای خاص اجازه می دهد استفاده گسترده تا زمانی که شخص اعتبار نویسنده است. مجوزهای دیگر کنترلی بر روی کپی کردن و کارهای مشتق شده را کنترل می کند. Creative Commons یکی از محبوب ترین مجوزهای منبع باز برای حرفه ای های خلاق است. این ارائه دهنده سه لایه مجوز است که هر کسی که از اینترنت استفاده می کند می تواند درک کند. هنگامی که از مجوز ها برای محافظت از کار خود استفاده می کنید، شما هنوز هم دارای کلیه حقوق قانونی هستید، اما شما اجازه می دهید مردم از کار خود استفاده کنند.

 

مجوزها طراحی سایت

 1. مجوز

مجاز بودن مجوزها از نظر مجاز است. این اجازه می دهد تا دیگران به استفاده و توزیع کار خود و ایجاد مشتقات تا زمانی که آنها اعتبار شما را به شما بدهد.

 1. نام تجاری غیر تجاری

تحت این مجوز، افراد می توانند کار خود را به کار گیرند و نیشگون بگیرند و فقط برای استفاده غیر تجاری استفاده کنند، در صورتی که اعتبار شما را به شما می دهند.

 1. مجوزShareAlike

این مجوز مشابه مجوز نرمافزار منبع باز است، زیرا هر کار جدیدی که از کار اصلی شما ایجاد شده است باید به همان شیوه مجوز داشته باشد. افرادی که کار خود را برای اهداف تجاری خود انجام می دهند یا تجدید نظر می کنند باید به شما اعتبار بدهند و تمام مشتقات مجوز یکسان را داشته باشند. ویکیپدیا از این مجوز استفاده میکند

 1. مستندسازی

هنگامی که شما مجوز “هیچ مشتق شده” را انتخاب می کنید، شما اجازه می دهید مردم به توزیع مجدد کار خود تا زمانی که آنها آن را تغییر نمی دهد و یا تغییر آن به هیچ وجه. گرافیک ها و تصاویر باید بدون تغییر باقی بمانند و ناشر باید به شما اعتبار بدهد.

 1. مجوزغیر تجاری – ShareAlike

این مجوز همانند Attribution-ShareAlike است؛ با این حال؛ استفاده از کار شما را برای اهداف تجاری ممنوع می کند.

 1. اختصاصیغیر تجارینودیری

برای آن طراحان وب که به دنبال مجوز محدودتر هستند، این یکی برای شما مناسب است. این استفاده از کار شما را برای اهداف تجاری ممنوع می کند. اگر شما به شما اعتبار می دهند، مردم می توانند تصاویر خود را دانلود کرده و به اشتراک بگذارند، اما آنها نمی توانند آنها را تغییر دهند.

 

تصمیم مجوز طراحی سایت

قبل از اینکه تصمیم بگیرید که مجوز استفاده از آن، شما باید به دو سوال پاسخ دهید …

 1. آیا می خواهید اجازه دهید مردم از کار شما برای اهداف تجاری استفاده کنند؟

تعاریف تجاری و غیر تجاری هنوز تا حدودی گیج کننده هستند. اصطلاح فنی برای “تجاری” شامل استفاده از تصاویر برای فروش یا کسب سود است. غیر تجاری به استفاده از تصاویر برای استفاده شخصی و به دست آوردن سود منجر می شود. تعریف می شود مبهم است زمانی که یک ناشر می خواهد از یک تصویر برای وبلاگ خود که شامل تبلیغات است استفاده کنید. آیا تصویر برای درآمد استفاده می شود؟ بعضی ها می گویند “بله”، چون بخشی از وبلاگ است و وبلاگ حاوی تبلیغات است که مربوط به استفاده تجاری است. دیگران ادعا می کنند که تصویر به طور مستقیم در فعالیت های سودآور دخیل نیست و بنابراین استفاده غیر انتزاعی است. هیئت منصفه هنوز بر روی این یکی است و خلاقیت های رایانه ای به طور جدی به بررسی این موضوع می پردازند تا شرایط بیشتری را تعریف کنند.

 1. آیا می خواهید اجازه دهید مردم به کارهای مشتق شده بپردازند؟

قانون کپی رایت ایالات متحده کار «کارآفرینی» را تعریف می کند:
A، کارهای مولد، کار مبتنی بر یک یا چند آثار پیشین، مانند ترجمه، ترتیب موزیکال، نمایشنامه، تصحیح، فیلم حرکتی نسخه، ضبط صدا، بازتولید هنر، تفکیک، تراکم، و یا هر شکل دیگری که در آن کار ممکن است بازنویسی، تبدیل یا اقتباس شود. یک کار متشکل از اصلاحات سرمقاله، حاشیه نویسی، اصلاحات و یا سایر اصلاحات که در کل یک کار اصلی از نوشتن را نشان می دهد، یک کار مؤثر است. کار مشتق شده یک قطعه است که از اصلی اگر میخواهید گرافیک اصلی خود را حفظ کنید و تصویر را بدون تغییر در هنگام کپی نگه دارید، مجوزهای NoDerivs را انتخاب کنید. Creative Commons این گزینه انتخاب مناسب را دارد که همچنین شما را برای کدگذاری در طراحی سایت خود فراهم می کند. در اینجا چند راهنمایی است که باید قبل از صدور مجوز کار خود بدانید.

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

امتیاز این صفحه
4 دیدگاه برای “محافظت از کار طراحی سایت شما در اینترنت”
 1. حسین صفوی گفت:

  سلام ممنون از سایت جذابتون خیلی خوب بود

 2. عروسی گفت:

  با سلام
  وقتتون بخیر
  بنده یه سایتی در رابطه با معرفی تالارها و کارگروه های مجالس عروسی میخام . البته اگه کار برندینگ هم انجام میدین، که خیلی عالیه میشه و برندینگ هم به شرکت شما واگذار میکنم . البته اگه کیفیت کار عالی باشه، هزینه اصلا مهم نیست .

  هزینه سایت و برندینگ چقدر در میاد و یا ممنون میشم اگر شماره ماس بفرمائید که بنده با شما تماس بگیرم.

  با احترام فراوان
  علیجانی

  1. payamava1 گفت:

   با سلام
   میتونید با شماره های زیر تماس بگیرید
   ۰۲۱۴۴۰۴۵۶۰۲
   ۰۲۱۴۴۰۴۵۳۹۷

 3. فاطمه یزدی گفت:

  عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

Comments are closed.

ثبت سفارش