تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

قوانین طراحی سایت مدرن

در طراحی سایت هر بار که می بینم یک صفحه ای از قوانین جدید صفحات وب تبعیت نمی کند ،...

در طراحی سایت هر بار که می بینم یک صفحه ای از قوانین جدید صفحات وب تبعیت نمی کند ، نمی توانیم با آن ارتباط بر قرار کنیم.  پس بهتر است شما را با قوانین طراحی سایت مدرن بیشتر آشنا کنیم.

این شیوه ها تغییر ناپذیر هستند و شما باید آنها را دنبال کنید زیرا ما به عنوان یک توسعه دهنده وب و آشنایی با خواسته های مشتریان خود لازم میبینیم که شمارا راهنمایی کنیم.

همچنین بد نیست که بدانید این روش ها  توسط بسیاری از وب سایت هایی که توسط Alexa رتبه برتری دارند، امتحان شده و استفاده می شود.

به بازدیدکنندگان سایت خود اجازه دهید که در مورد برنامه موبایل شما بدانند.

هنگامی که یک کاربر برای اولین بار از وبسایت شما بازدید می کند، اولین کاری که باید انجام دهید نشان دادن یک پیام بزرگ است که به آنها می گوید آنها باید اپلیکیشن شما را برای تلفن همراه خود نصب کنند.

اپلیکیشن موبایل

یک ترفند کوچک  جالب است، مگر نه؟ لینک بستن modal را فوق العاده کوچک بنویسید و آن را بسیار نزدیک به لینک دانلود اپلیکیشن بگذارید که به کاربر امکان نصب برنامه را می دهد. این باعث می شود که کاربران بسیار خوشحال شوند. کاربران دوست دارند که بتوانند برنامه را  بدون اینکه به صورت تصادفی بسته شود، به راحتی نصب کنند.

اجازه دهید کاربران درباره کوکی ها بدانند

در صورتی که کاربر در به استفاده از نسخه وب اصرار داشته باشند، ما باید آنها را بشناسیم که از آنها ردیابی کنیم.

کوکی ها

کاربران خود را از ثبت نام آگاه سایت  کنید

گاهی اوقات یک لینک کافی نیست. شما می توانید با یک صفحه modal به کاربران این اطلاع را بدهید که آنها می توانند در وب سایت شما ثبت نام کنند.

ثبت نام

تحقیقات نشان داده است که مودال هایی که نمی توانند بسته شوند یا به سختی بسته می شوند دارای بالاترین نرخ تبدیل هستند.

کاربران اروپا را بلاک کنید

امروزه اروپایی ها قوانین مزاحم را در اختیار دارند که ردیابی آنها را دشوارتر می کند. بهترین روش در اینجا این است که کاری انجام ندهید، همه چیز را در مورد کاربران خود ردیابی کنید و از دسترسی کاربران با آی پی اروپا به سایتتان جلوگیری کنید.

آی پی اروپایی

البته دانمارک از این قوانین خارج است اما چون آی پی کاربرانش آی پی اروپاست و خود دانمارک کشور کوچکی است ارزشش را دارد که آنها را نیز بلاک کنید.

اجازه دهید کاربران  دوباره در مورد برنامه موبایل شما با خبر شوند

بهتر است که به کاربر هنگامی که بر روی یک لینک کلیک می کنند، یک بار دیگر نشان دهد که میتوانند اپلیکیشن شما را دانلود کنند. شاید آنها به صورت تصادفی اولین بار  به اشتباه صفحه را بسته باشند.

ثبت نام2

باز هم، برای کمک به کاربران، لینک کنسل کردن را بسیار کوچک  کنید تا احتمال بسته شدن احتمالی دوباره به حداقل برسانید.

به کاربران حق انتخاب دهید

بسیار مهم است که ما مزاحمتی نداشته باشیم، بنابراین اجازه دهید کاربران که حق انتخاب داشته باشند. بهترین روش در اینجا این است که تنظیمات لغو modal اپلیکیشن را در جایی که کاربر آن را به راحتی می بیند – مانند درون یکی از صفحات “تنظیمات حساب کاربری” قرار دهید.

اپلیکیشن خود تبلیغ کنید

حتی اگر یک کاربر از درخواست های برنامه تلفن همراه خودداری کند، ما هنوز هم می توانیم آنها ر از برنامه موبایل خود در جایی در وب سایت آگاه کنیم.

به جاوا اسکریپت اعتماد کنید

بدیهی است که این modal ها به جاوا اسکریپت نیاز دارد. البته، مهم است که پیمایش بی پایان نبز داشته باشیم، اما با استفاده از آخرین چارچوب، اطمینان حاصل کنید که آینده خود را اثبات می کنید.

الان شما ممکن است فکر کنید که  “تنها چند modal است.” اما در آینده چکار خواهید کرد؟

تا آن زمان، ممکن است بسیاری از قوانین و مقررات تغییر کند، هنگامی که این اتفاق بیافتد، شما از اینکه یک برنامه ایزومورفیک را با واکنش و تقسیم کد نداشته باشید پشیمان خواهید شد!

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

 

ثبت سفارش