تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

فروش سایت

فروش سایت

فروش سایت ، وب سایت های مختلفی روزانه در پهنه ی اینترنت ساخته و متولد می شوند. شاید شما هم تاکنون به فکر راه اندازی سایت برای معرفی و فروش خدمات و محصولات خود و نهایتا گسترش و رونق کسب و کارتان افتاده باشید. اما دست نگه دارید. با پست فروش سایت همراه باشید تا نکاتی که می تواند به نفع شما باشد را بازگو کنیم:

فروش سایت چه مزایایی دارد؟

شرکت های طراحی سایت پکیج ها و قیمت های مختلفی در ارتباط با ساخت سایت دارند. یکی از مسایل همه گیر سفارش طراحی سایت، زمان تحویل طولانی مدت و قیمت بسیار بالای آن می باشد. چرا که طراحی سایت اختصاصی مستلزم رعایت و و اجرای کامل موارد درخواستی توسط کارفرما می باشد. از اینرو برخی افراد به دنبال یافتن گزینه ای همچون ” فروش سایت ” و ” خرید سایت آماده ” هستند؛ یعنی به دنبال پیدا کردن شرکت هایی هستند که وب سایت هایی را که قبلا برنامه نویسی و آماده کرده اند را در معرض فروش گذاشته اند.

فروش سایت حرفه ایفروش سایت در وقت و هزینه شما صرفه جویی زیادی بعمل می آورد.

نکات راهبردی در فروش سایت

فروش سایت به منزله فروش سایتی غیر حرفه ای یا غیر استاندارد نیست. بلکه دارای ویژگی ها و آیتم های کاربردی نیز می باشد. از جمله این موارد در ساخت سایت حرفه ای می توان موارد مشروحه زیر را برشمرد:

پویایی و داینامیک بودن ، دارای سیستم مدیریت محتوا ، ایندکس محتوا در موتورهای جستجوگر، تحویل سریع ، قیمت مناسب از موارد بنیادین در طراحی سایت خبری، فروش سایت شرکتی، فروش سایت فروشگاهی ، سایت شخصی و غیره توسط پیام آوا است.

  • سایت فروشی کاملا واکنشگرا

کاربران وبگرد و جستجوگران در وب سایت ها اغلب از گوشی همراه خود استفاده می نمایند. سیستم واکنشگرایی این امکان را می دهد که سایت در دستکتاب دستگاه های مختلف بدون از هم پاشیدگی بخوبی نمایش در آید و منو و سایر قسمت های آن نیز جهت استفاده کاربر فعال باشد.

  • پنل مدیریت قدرتمند در فروش وب سایت

پمپاژ محتوا و بروزرسانی سایت نیازمند داشتن پنل مدیریت قدرتمند با کاربری آسان می باشد. در فروش سایت این امکان فراهم شده که مدیر سایت بتواند نسبت به بروزآوری محتوا، ایجاد و درج محتوای جدید اعم از متن، تصویر، ویدئو، محصول جدید و … همچنین ویرایش محتوای قبلی اقدام نماید.

  • قابلیت سئو بسیار بالا

امروزه اهمیت سئو برای هر وب سایتی بر همگان مبرهن است و نیازی به یادآوری اهمیت این مقوله نیست. در فروش وب سایت تمهیدات و بسترهای لازم به منظور کسب رتبه و ارتقای سایت در موتورهای جستجو در فروش سایت های ارایه شده توسط پیام آوا در نظر گرفته شده است.

امکانات در فروش سایت آماده فروشگاهی:

  • امکان و قابلیت دسته بندی محصولات، نمایش تصاویر و توضیحات و قیمت محصولات
  • جستجوی پیشرفته

قابلیت فیلتر و جستجوی پیشرفته محصولات بر اساس پارمترهای مختلف در پکیج فروش سایت فروشگاهی پیام آوا لحاظ گردیده تا کاربران بتوانند براحتی محصول مورد نظر خود را بیابند.

  • قابلیت مقایسه محصولات

امکان مقایسه محصولات از نظر مواردی همچون: خصوصیات و قیمت کالا در پکیج طراحی سایت فروشگاهی پیام آوا پیاده سازی گردیده تا کاربران بتوانند چند محصول دلخواه را به لیست مقایسه بیفزایند.

طراحی سایت فروش سایتاسلایدر محصولات، نمایش محصولات جدید، نمایش محصولات پُر فروش، نمایش آخرین محصولات و … از دیگر مزایای فروش سایت در مجموعه پیام آوا می باشد.

قیمت مناسب فروش سایت

فروش سایت های آماده نسبت به طراحی سایت های اختصاصی قیمت مناسبت و کمتری دارد چرا که در ساخت و طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی اختصاصی بایستی تمام نکات و خواسته مورد نظر کارفرما پیاده سازی و اجرا گردد و به همین دلیل صرف وقت روی ساخت سایت های اختصاصی خیلی بیشتر از فروش سایت های آماده می باشد و بالطبع هزینه طراحی سایت حرفه ای بیشتر از سایت های آماده به فروش می باشد.

آیا سایت های آماده فروش امکانات کمتری نسبت به سایت اختصاصی دارند؟

شاید به زعم برخی افراد به دلیل کم بودن هزینه اینگونه سایت ها نسبت به وب سایت های اختصاصی ، امکانات کمتری داشته باشند. در حالیکه این تصور کاملا اشتباه بوده و تمام امکاناتی که در یک سایت اختصاصی وجود دارد در فروش سایت آماده نیز موجود است اما با این تفاوت که گرافیک و ظاهر سایت از قبل طراحی شده و نمی توانید درخواست یک ظاهر اختصاصی را بدهید ولی از لحاظ امکانات همگی در یک سطح قرار دارند.

درخواست مشاوره فروش سایت
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
ثبت سفارش