فاکتورهایی برای قرار گرفتن در نتایج موتور جستجو
زمان مطالعه: 7 دقیقه

۹۳ درصد ترافیک وب سایت ها از موتورهای جستجو نشات می‌گیرد. با توجه به این که موتورهای جستجو با شرکت‌های حقوقی اشباع‌ شده است، وجود رتبه بالای در صفحات نتایج موتور جستجو ( SERPs ) بسیار مهم است تا توجه شرکت حقوقی شما را جلب کند. برای این که در این رقابت پیشی بگیرید، وب سایت خود را کاملا  بهینه سازی کنید. اما اگر رتبه‌بندی‌ سایت شما ناگهان افت کند، چه اتفاقی می‌افتد؟ از دست دادن ترافیک وب سایت توسط بسیاری از معیارهای مختلف ایجاد می‌شود.  عوامل کلیدی برای بررسی این کاهش وجود دارد، که در این مقاله به آن می پردازیم.

طراحی مجدد برای سایت

دقت کنید که طراحی سایت شرکت تان تازه و منحصر به فرد باقی بماند، زمانی که اطمینان حاصل کنید که مشتریان احتمالی در سایت شما باقی می‌مانند. آمار نشان می‌دهد که حدود ۶۶ درصد از مردم ترجیح می‌دهند اطلاعات روی وب سایت را با طراحی جذاب بخوانند. زمانی که قدم بعدی را برمی دارید و وب سایت خود را دوباره طراحی می کنید، مطمئن شوید که این کار در از بین رفتن رتبه‌بندی شما تاثیری نخواهد داشت. برای اطمینان از این که رتبه‌بندی‌ها سالم نگاه‌داشته شوند، گام‌های ویژه‌ای بردارید:

 • ساختار لینک های ورودی به طراحی سایت مجدد خود را بررسی کنید، و مطمئن شوید که همه آن ها به درستی کار می کنند.
 • تمام ستون های خود را مشخص کنید، و یک استراتژی برای آن ها داشته باشید.
 • معیارهای استاندارد ثبت مانند ترافیک ، رتبه‌بندی و نشانی اینترنتی صفحه باید قبل از تغیییرات یا طراحی مجدد سایت انجام شود.
  در حالی که طراحی مجدد سایت خود را به دقت انجام می دهید، راه‌هایی برای اجرای تکنیک‌های مفید سئو برای بهبود رتبه‌بندی نیز پیدا کنید.

  مطلب مرتبط: در نظر گرفتن نکاتی قبل از طراحی مجدد سایت

وجود یک سرور متصل شونده

مسایل سرور بر نتایج موتور جستجو شما تاثیر می‌گذارد، به خصوص زمانی که اضافه‌بار یا خرابی وجود داشته باشد. البته اگر شما در یک سرور مشترک هستید، احتمال بیشتری وجود دارد که این اتفاق رخ دهد. اگر شما به یک حد پهنای باند خاص بروید، برخی از بسته‌های میزبانی سایت شما را تعطیل خواهند کرد. بنابراین، یک میزبان وب سایتی مثل  Google Cloud این مشکل را برطرف خواهد کرد. وب سایت شما بابت افزایش ترافیک جریمه نخواهد شد، بلکه این سایت باقی می‌ماند و کسب‌وکار شما کمی بیشتر پرداخت می‌کند، تا از افزایش اتوماتیک پهنای باند اطمینان حاصل شود.

google-cloud

منابع ترافیک برای قرار گرفتن در نتایج موتور جستجو

ترافیک وب سایت شرکت شما از منابع مختلف تشکیل شده است. موتورهای جستجو به تعداد صفحات سایت شما که کلیک شده‌اند توجه خواهد کرد؛ همچنین گوگل زمان سپری‌شده در هر صفحه وب را اندازه‌گیری می‌کند. در اینجا چند منبع مشترک از ترافیک وجود دارد:

 • ارجاعات
 • نتایج جستجوی سازمانی
 • سایت های رسانه های اجتماعی
 • جستجوی پرداخت شده
 • ترافیک مستقیم وارد شده به یک مرورگر
 • بازاریابی ایمیلی

تحلیل این که کدام یک از این منابع ترافیک بیشتری را به سایت شما هدایت می‌کند یک معیار مهم برای تعیین این است که، کدام کانال باید بر روی بهبود تمرکز کند. هم چنین بررسی نرخ‌های بازتاب برای صنعت شما ضروری است. اگر این اعداد شروع به لغزش یا کم شدن کنند، رتبه‌بندی موتور جستجوگر شما افت خواهد کرد. ثابت ماندن این آمار نشان می‌دهد که وب سایت شما مشکلاتی دارد که باید بلافاصله اصلاح شود.

جهت یابی داخلی برای نتایج موتور جستجو

جهت یابی بر روی وب سایت قانونی شما، به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد تا به راحتی اطلاعات را دریافت کنند. ۳۸ درصد از بازدیدکنندگان یک وب سایت را ترک خواهند کرد، اگر آن‌ها طرح را گیج‌کننده و یا سخت برای پی‌گیری بیابند. یک ساختار جهت یافته و مسطح با دو یا سه سطح عمیق‌تر، بهترین فرمت برای استفاده است. به عنوان مثال، اگر شما یک وکیل آسیب شخصی باشید ، می‌توانید یک بخش جهت یابی اصلی داشته باشید که به عنوان “تصادف خودرو ” نامیده می‌شود. سطح بعدی جهت‌یابی می‌تواند شامل ” تصادف عابران ” ، ” تصادف اتومبیل ” و ” تصادف موتورسیکلت ” باشد. یک استراتژی لینک داخلی نیز باید با استفاده از کلمات کلیدی مختلف اجرا شود. اگر کلمات کلیدی را هدف قرار می‌دهید و استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی را انجام می دهید، سایت شما می‌تواند جریمه شود . بنابراین ، انواع عبارت‌های کلیدی که معانی مشابهی دارند طبیعی‌تر به نظر می‌رسند. به عنوان مثال، از “وکیل آسیب‌های شخصی”، “آسیب‌های شخصی”، “صدمات رنج”، و ” آسیب‌ها” به عنوان کلمات کلیدی و عبارات کلیدی  برای جهت یابی داخلی استفاده کنید، که همه این موارد از یک کلید واژه خاص استفاده می‌کند.

مطلب مرتبط: تکرار کلمات کلیدی و کاهش رتبه سایت

تغییر جهت برای بهبود نتایج موتور جستجو

اگر سایت تان مدتی در حال فعالیت باشد، ممکن است که شما مجبور باشید چند تغییر ساختاری ایجاد کنید. وظایفی مانند مهاجرت به یک سرور مختلف یا تغییر جهت  سایت شما توسط گوگل. استفاده درست از یک مسیر بسیار حائز اهمیت است. برچسب‌های استاندارد، sitemaps ، و پیوندها نیز باید به روز شوند. یک تغییر جهت به عنوان یک تغییر در اطلاعیه آدرس دیده می‌شود. این موضوع به موتورهای جستجو اجازه می‌دهد که بدانند وب سایت شما، چند صفحه می باشد، یا فقط دارای یک صفحه می باشد. زمانی که میزان تغییرجهت به درستی اجرا می‌شود، سایت شما هیچ کدام از رتبه‌بندی‌ها را از دست نخواهد داد. با این حال، اگر این کار درستی انجام نشود، ممکن است جریمه به شما تعلق بگیرد. موتور های جستجو شاخص گذاری سایت جدید و قدیمی شمار ا آغاز خواهد کرد، اگر تغییر جهت به درستی انجام نشده باشد.

redirects

ادامه رقابت برای نتایج موتور جستجو 

زمانی که رقیب تان در حال اجرای استراتژی‌های پیشرفته است، یک کاهش یا سرازیری در رتبه‌بندی‌ها رخ می‌دهد. بنابراین، نظارت و تحلیل محتوای رقیب تان و روش‌هایی که آن‌ها در کمپین‌های خود استفاده می‌کنند، تا ترافیک را به سایت خود هدایت می‌کند، باید دارای اهمیت بالایی برای شما باشد. چند ابزار مفید برای بررسی گذشته و نسخه‌های موجود از سایت‌های رقیب تان شامل Versionista و ماشین Wayback هستند. شما می‌توانید با اجرای تکتیک‌هایی که در آن رقابت را می‌بینید، رتبه وب سایت خود را افزایش دهید.

keyword-rank-checker

 

 

با استفاده از این برنامه‌ها ، شما به طور فعال اطمینان حاصل می‌کنید که شرکت حقوقی شما در حال ایجاد حضور دیجیتال خود است. یک کمپین ر با یک ابزار رویت کلید واژه ها برای انجام تحقیقات کلید واژه و استفاده از وب سایت‌هایی همچون SERPs.com برای بررسی رتبه بندی کلمات کلیدی تنظیم کنید. با استفاده از این موارد به شما این امکان داده می شود، که تمام کلمات کلیدی مورد استفاده رقیب تان را کشف کنید و به نوبه خود رتبه سایت خود را افزایش دهید. آن کلمات کلیدی را استفاده کنید، و صفحات جدیدی با آن‌ها ایجاد کنید تا محتویات شما را بسازند. این موضوع همچنین باعث ایجاد ارزش برای مشتریانی می‌شود که به وب سایت شما مراجعه می‌کنند.

نتیجه گیری

پس از بررسی این فاکتور های مهم برای قرار گرفتن سایت شما در نتایج موتور جستجو، زمان آن رسیده است که این تغییرات کم اما تاثیر گذار را اجرا کنیم. افزایش دید شما به صورت آنلاین تضمین می‌کند که رتبه‌بندی‌ شما بالاتر از بقیه است. به نوبه خود، منجر به تبدیل شدن مشتریان به کاربران دائمی شده، و شناخت مثبتی از عملکرد خود دریافت کنید.

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

به این مقاله امتیاز دهید:
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

تصویر شاخص تحقیق کلمه کلیدی بهترین روش تحقیق کلمات کلیدی برای سئو سایت

زمان مطالعه: 5 دقیقهتحقیق کلمات کلیدی یا کیورد ریسرچ اطلاعات ارزشمندی را برای کوئری هایی که بیشتر سرچ می شوند و مخاطبان بیشتری دارند، در اختیارمان قرار می دهد. ...

بیشتر بخوانیم
کاهش نرخ پرش 3 راهکار مفید برای کاهش نرخ پرش

زمان مطالعه: 6 دقیقههیچ کس نمی خواهد که نرخ پرش یا باونس ریت سایتش بالا باشد. بستن صفحه و سایت با سرعت بالا می تواند آسیب زیادی به سئو ...

بیشتر بخوانیم
مشکلات سئو 3 اشتباه فاحش سئو که رتبه سایت را نابود می کند!

زمان مطالعه: 5 دقیقهحتماً می دانید که برای موفقیت در فضای مجازی و اینترنت نیاز است که فرایند سئو به خوبی انجام گیرد. بهینه سازی برای موتورهای جستجو برای ...

بیشتر بخوانیم

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.