تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی زبانی است که مرزی نمی شناسد و خود را به افراد با جغرافیای متفاوت معرفی و بیان می کند. از سویی گاهی هزارها کلمه و جمله ناتوان از توصیف چیزی هستند ک یک عکس خوب به وضوح و در حد کمال، آن را به نمایش می گذارد.
تبليغات به معناي شناساندن محصول به مصرف كننده است؛ منظور از شناساندن، آن است كه از میان محصولات مشابه، مصرف کننده خود را ناگزیر از خرید محصول يا كالا‌يکورد هدف بداند..
هدف از تبليغ، معرفی همه جانبه ی يك محصول استت؛ كاربردها و کارکردهاي آن، چگونگی استفاده از آن و و دلایل برتری ان نسبت به کالاهای مشابه.
با وجود تنوع بسیار در تبلیغات، به جرات می توان گفت سایت عکاسی موثرترین نوع تبلیغ است؛ یک عکس خوب و رسا در فضایی کم بیشترین اطلاعات را به بیننده منتقل می کند، از سویی بی شک از ان جا که عکس واقعیات را بدون دخل و تصرف و صادقانه تصویر می کند بسیار قابل اعتمادتر از فیلم، نوشته (روزنامه، بروشور و …) و یا گفتار(رادیو، صدای روی فیلم و …) است

عکاسی صننعتی زیبا

تاریخچه عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته می‌شود که وظیفه ی ان به نمایش گذاردن دقیق و کامل و با کیفیت محصول یا پروداکت است. در این شاخه از عکاسی، عکاس با استفاده از تجهیزات مدرن و انتخاب نورهای مناسب و مورد نیاز تلاش می‌کند تا حد امکان تصوری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود.
عکاسی ازهرموضوعی که با فعالیت‌های شرکتی تولیدی یا خدماتی در ارتباط باشد، در حیطه عکاسی صنعتی قرار می‌گیرد عکاسی ازهرموضوعی که با فعالیت‌های شرکتی تولیدی یا خدماتی در ارتباط باشد، در حیطه عکاسی صنعتی قرار می‌گیرد

مشاوره رایگان عکاسی صنعتی
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
ثبت سفارش